Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 63

QUOTE(saulute85 @ 2012 03 23, 15:42)
Kaip jau minejau, turim nesutvarkyta namu valda.
Imesiu planeli, gas kas nors patars kur talpinti darza, siaip kokiu nors patarimu/pastebejimu gal sulauksiu? (plotas 25 arai, aplinkui nuomojama zemes ukio paskirites zeme)
user posted image

siaurinej pusej planuojam pusis ir eglutes (nes labai vejai siaucia), is rytu - tujas, o ka salia sodo nezinom dar  g.gif
Turim ir el stulpa sklype (kuri kazkada zadam "nuimti", bet nezinau kada..
Uz ukinio pastato daug vietos, bet ten toks nuolydis nepatogus  g.gif  doh.gif


Arba Jūs ne taip nupiešėt savo planelį arba ne taip surašėt g.gif Jeigu eglės,pušys šiaurinėje pusėje, tai Jūsų pažymėtos tujos išeina vakarinėje. Arba jei tujos rytinėje, tai eglės, pušys gaunasi pietinėje.
Arba aš jau kažko nebesuprantu geografijoj doh.gif
Atsakyti
Aciu uz patarimus 4u.gif
Mes irgi keisim to issiliejancio gelyno forma, i pailgesne ir labiau lenkta. O kas neturite ideju, ka dar butu galima pasidaryti, yra geras puslapis. Idejos thumbup.gif

http://www.walnuts.l...h...&puslapis=1

Beveik 100 ideju, as net kelias rezervavausi biggrin.gif
Atsakyti
patarkit koki vijokli galima pasodinti kad atsiriboti nuo kaimynu? Turi buti daugiametis ir pakankamai greitai augantis, kad nereiktu 10 metu laukti smile.gif girdejau tinka vynuoge, o gal dar kas nors? gal net yra koks nors viszalis vijoklis? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(verkne @ 2012 03 23, 22:15)
Arba Jūs ne taip nupiešėt savo planelį arba ne taip surašėt  g.gif Jeigu eglės,pušys šiaurinėje pusėje,  tai Jūsų pažymėtos tujos išeina vakarinėje. Arba jei tujos rytinėje, tai eglės, pušys gaunasi pietinėje.
Arba aš jau kažko nebesuprantu geografijoj  doh.gif


aha, ne taip surasiau smile.gif rytinej pusej tujas numate esam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(coconut @ 2012 03 24, 16:59)
patarkit koki vijokli galima pasodinti kad atsiriboti nuo kaimynu? Turi buti daugiametis ir pakankamai greitai augantis, kad nereiktu 10 metu laukti smile.gif girdejau tinka vynuoge, o gal dar kas nors? gal net yra koks nors viszalis vijoklis?  ax.gif

Uzsiauginkite kelias kobejas, tai greitai tvora apraizgys, tik jas ziemoti teks nesti i rusi blush2.gif Dar yra toks vinvytis, galima apyni auginti, daugiau kol kas nesauna jokiu minciu....O viszalis vijoklis (jei toks yra) ir man butu labai aktualu 4u.gif
Atsakyti
Del visazales gyvatvores taipogi aktualu smile.gif
Teko ziema sveciuotis Danijoje,ir pastebejau ant namu vijoklini augala kuris buvo veslus,ir zalias,gal kas zino kas per vijoklinis augalas?
Atsakyti
QUOTE(M.Zannocka @ 2012 03 25, 14:33)
Del visazales gyvatvores taipogi aktualu smile.gif
Teko ziema sveciuotis Danijoje,ir pastebejau ant namu vijoklini augala kuris  buvo veslus,ir zalias,gal kas  zino kas per  vijoklinis augalas?

Itariu, kad gebene 4u.gif Atspejau ? blush2.gif
Atsakyti
Tik gebenes nesodinkite ant metalines tvoros, gali nušalti. O margalape gebene gali aplamai pas mus virš -25 neatlaikyti ir nušalti, aišku, iš šaknų vel gal atžels, tačiau, juk gaila kiekvienais metais užaugusios ir nušalusios gebenes. Pas mane pati paprasčiausia žalia gebene, bet auga, prie murinės sienos, kažkiek po žiemos lapų paruduoja, bet šiaip - graži, tamsiai žalia visą žiemą, augimo tempas vidutiniškas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzdaite @ 2012 03 25, 13:10)
Uzsiauginkite kelias kobejas, tai greitai tvora apraizgys, tik jas ziemoti teks nesti i rusi blush2.gif Dar yra toks vinvytis, galima apyni auginti, daugiau kol kas nesauna jokiu minciu....O viszalis vijoklis (jei toks yra) ir man butu labai aktualu 4u.gif

Gebene man atrodo viszalis tik ar greit auga nezinau 4u.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti - kada geriausia persodinti į kitą vietą dekoratyvinius augalus? g.gif Mačiau kaimynai jau susodino egles, bet ar ne per anksti dar? unsure.gif



QUOTE(voveriukstis @ 2012 03 23, 22:16)
nu dėl tų kurmių tikrai pabandysiu, kad ir kaip keistai atrodysiu bet blogiau nebus

mes šiemet nusipirkom spąstus kurmiams, nes jau nebeatsikentėm su kiemo "vagojimu" doh.gif Nu ir galiu pasakyti, kad suveikė tobulai, jau po trijų dienų pagavom savo "kiemo darkytoją" thumbup.gif Dabar jau antra savaitė jokio judėjimo požymių thumbup.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rakatanga: 28 kovo 2012 - 12:23
QUOTE(rakatanga @ 2012 03 28, 12:22)
Mačiau kaimynai jau susodino egles, bet ar ne per anksti dar?  unsure.gif


http://lt.lt.allcons...uociu-sodinimas
cia apie spygliuocius (aciu kitai supermamai uz sia nuoroda) smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Nežinau kiek čia lankosi šiauliečių, bet gal atsirastų norinčių sudalyvaut Sodo apželdinimo ir projektavimo kursuose Šiauliuose smile.gif Jei susirinktų bent 6 žmonių grupelė, kursai imanomi dar šį pavasrį.
Atsakyti