Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(Ežiukas rūke @ 2012 10 04, 08:59)
Ar norėtumėt tokio draugo kambaryje? Čia vyro draugo, architekto, namuose Stokholme. Aš juokiuos, kad kiekvieną kartą įėjus į darbo kambarį - išsigąsčiau. Bet tikrai  blush2.gif


O kas ten tokie grąžūs matosi? Tapetai kokie ar užuolaidos? bigsmile.gif
Atsakyti
tapetai, ale nuogi medžiai smile.gif viena siena, kur langas yra, ištapetuota jais. likusios sienos - baltos, plikų plikiausia siena, kaip po statybų - be jokio tapeto ar dažų sluoksnio.
įdomiai žiūrisi smile.gif
Atsakyti
Sveikos, smagu paskaityti šios savaitės diskusijas! LABAI LABAI GRAŽUS VAIKŲ KAMBARIO PAKEITIMAS!!!

Aš receptus ir receptų žurnalus laikau tokio tipo dėžutėse, tik mano kartoninės, pirkau biuro prekėse, o čia jau rimtesnės ir nusidažyti galima gražiai.
http://www.senasnauj...product&id=5997

Dėl plokščių perdažymo-tikrai yra plokščių, kurios padengtos nežinia kuo ir prie jų neprilimpa kokybiškai dažai, kas prekiauja tokiomis plokštėmis man sakė, kad tai specialiai padaryta, jog lengviau jas valyti būtų. Bet gi galima patikrinti padažant nematomoje pusėje smile.gif Dar pagrindui galima rinktis poliuretano pagrindo dažus, tai jie labai atsparūs visokiam mechaniniam ir net cheminiam poveikiui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lachesė: 04 spalio 2012 - 09:50
QUOTE(Lachesė @ 2012 10 04, 10:48)
Aš receptus ir receptų žurnalus laikau tokio tipo dėžutėse, tik mano kartoninės, pirkau biuro prekėse, o čia jau rimtesnės ir nusidažyti galima gražiai.
http://www.senasnauj...product&id=5997

O aš nusižiūrėjau dvigubai pigesnį Ikea variantą:
user posted image

Tą briedžio galvą nebent užmiesčio namuose kabinčiau. Bute - niekaip biggrin.gif
Atsakyti
Dėl kainos tikrai nieko negaliu pasakyti smile.gif

O tokie draugeliai gyvenamoje erdvėje atrodo kažkaip keistuoliškai, esu atkreipusi dėmesį į tokį vaizdą Klaipėdoje,- važiuojant tiesiog pamačiau be užuolaidų bute pakabintus milžiniškus ragus, pusę kambario užima smile.gif myli gyvūnus žmonės, matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2012 10 04, 11:07)

Lachese, kas pas jus naujo namučiuose?
Atsakyti
QUOTE(dansu dansu @ 2012 10 04, 11:56)
O aš nusižiūrėjau dvigubai pigesnį Ikea variantą:
user posted image

Tą briedžio galvą nebent užmiesčio namuose kabinčiau. Bute - niekaip biggrin.gif

Šį variantą žinau. Na, popierinį tongue.gif Bet man jie tokie biuriniai, ne naminiai šie dėklai.. turėjus popierinius mokslo straipsniams ir žurnalams, bet kažkaip man jie studentų bendrabučiu "kvepia" arba advokato kontora.. ax.gif unsure.gif Norisi kažko šiltesnio ax.gif

drinks_cheers.gif Užmiesčio pirtelėje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2012 10 04, 12:41)
QUOTE(Lachesė @ 2012 10 04, 11:07)





wub.gif ačiū, brangioji, kažkaip nieko naujo, tiesiog vis dar džiaugiamės savo baltuoliais namais.

Pas mus viršuje nėra jokių šviestuvų virtuvės/valgomojo zonoje, tik toršeriukai stovi toliau, tad šviesa nėra ryški, tai įpratom visada žvakę ant stalo degti valgant, smagu labai ir šventiška, pamėginkit tokį įprotį įgyti smile.gif
Atsakyti
Ar teisingai supratau, kad visos įsirenginėjate pačios? O gal kas nors žinot dizainerį/-ę, kuriam skandinaviškas stilius būtų nesvetimas? Labai nesiseka su paieškomis, nes kiek skambinėjau, tai arba dekretinėse, arba tuoj išeis lotuliukas.gif Na ir nėra daug, dirbančių tokiu stiliumi. Klasikos ar šiaip minimalaus moderno - kiek nori, o su skandinavišku bėda.
Atsakyti
[quote=Lachesė,2012 10 04, 14:16]
[/quote]
Pas mus viršuje nėra jokių šviestuvų virtuvės/valgomojo zonoje, tik toršeriukai stovi toliau, tad šviesa nėra ryški, tai įpratom visada žvakę ant stalo degti valgant, smagu labai ir šventiška, pamėginkit tokį įprotį įgyti smile.gif
[/quote]

Ant mūsų stalo taip pat visada dega žvakės. Labai jauku... 4u.gif
Kiekviename kambaryje jų yra. Tik kitur rečiau uždegam.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti