Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(Peperoni @ 2012 10 01, 15:45)
Prieš užsiimdama šiuo projektu perskaičiau begalę informacijos, praktiškai visur buvo siūloma šveisti, gruntuoti, ant viršaus lakuoti ir pan. Nereikėjo jokio panašaus vargo... doh.gif 

Aš jau vakar kitoje temoje aptikau šį puikų pakeitimą. Sužavėjo labai labai. Aš taip pat bręsiu reikalui perdažyti virtuvines spintelių duris, tai labai ieškojau informacijos kokiais dažais tai padaryti. Tad, dabar gundausi pabandyti Jūsų paminėtus Vivacolor Melody, jau buvau begalvojanti, gal siųstis per e-bayjų spec. dažus MDF. Aktualiausia, žinoma, kaip dėvėsis gana gausiai naudojamoje vietoje toks dažytras paviršius, bet manau, teks išbandyti.
Atsakyti
QUOTE(allberto @ 2012 10 02, 12:22)
Na, man tiesiog kartais atrodo, kad bet koki sviesu interjera jau vadina skandinavisku. Bent sakytu su skandinaviskais akcentais ar ikvepta skandinavisko interjero...




Na kodėl biggrin.gif ? Jeigu ant šviesaus interjero šono prikabina kokią kvietką, tai tada jau tryžia kojom, kad tai provansas biggrin.gif .

O koks skirtumas, kaip tai vadinti. Svarbu, kad būtų patiems patogu gyventi mirksiukas.gif . Aš kategoriškai prieš sterialius interjerus. Ir ne todėl, kad aš netvarkinga (mano geriausias draugas yra DULKIŲ SIURBLYS biggrin.gif ) . Gal atvirkščiai esu per tvarkinga ir visur matomi nutepliojimai, nučiupinėjimai ERZINA. Taigi rinkausi paviršius, grindų dangas tokias, kad ant jų kiekvieno lašo nesimatytų. Praėjus pro namus galima rasti visokių stilių, bet man taip patinka. Man patinka, kai namai gyvena kartu su manimi.
Atsakyti
o man beremontuojant buta iskilo stai tokis klausimas-sprendimas...
visu kambariu sienos baltos, o koridorius tamsiai melynas. grindu lentos tamsios spalvos. KA DARYTI SU 'PLINTUSAIS'? alyvuoti visus grindu spalvos, daryti baltus kaip sienos, bet tada kaip su koridorium?
patarkit prasau:)
Atsakyti
QUOTE(lairam @ 2012 10 02, 12:39)
Na kodėl  biggrin.gif ? Jeigu ant šviesaus interjero šono prikabina kokią kvietką, tai tada jau tryžia kojom, kad tai provansas  biggrin.gif .

O koks skirtumas, kaip tai vadinti. Svarbu, kad būtų patiems patogu gyventi  mirksiukas.gif . Aš kategoriškai prieš sterialius interjerus. Ir ne todėl, kad aš netvarkinga (mano geriausias draugas yra DULKIŲ SIURBLYS  biggrin.gif ) . Gal atvirkščiai esu per tvarkinga ir visur matomi nutepliojimai, nučiupinėjimai ERZINA. Taigi rinkausi paviršius, grindų dangas tokias, kad ant jų kiekvieno lašo nesimatytų. Praėjus pro namus galima rasti visokių stilių, bet man taip patinka. Man patinka, kai namai gyvena kartu su manimi.

visom keturiom uz.man labai patinka skandinaviskas.bet labai buna keista,kai grieztai kritikuojama,kad tai skandinavisko stiliaus detales,o tai visiskai ne tas.as uz tai,kad kiekvienuose namuose butu jauku ir gera gyventi visu pirma patiems gyvenantiems ir nesvarbu,kad ne viskas pagal taisykles.kaip cia buvo mineta-interjeras ,mano manymu,gali "buti ikveptas skandinavisko"
Papildyta:
QUOTE(indregu @ 2012 10 02, 12:37)
Aš  jau vakar kitoje temoje aptikau šį puikų pakeitimą. Sužavėjo labai labai. Aš taip pat bręsiu reikalui perdažyti virtuvines spintelių duris, tai labai ieškojau informacijos kokiais dažais tai padaryti. Tad, dabar gundausi pabandyti Jūsų paminėtus Vivacolor Melody, jau buvau begalvojanti, gal siųstis per e-bayjų spec. dažus MDF. Aktualiausia, žinoma, kaip dėvėsis gana gausiai naudojamoje vietoje toks dažytras paviršius, bet manau, teks išbandyti.

ir as labai noriu atsinaujinti perdazydama virtuvini,bet vytas kategoriskas,sako kad nelaikys.kas belieka,tik ji itikint.bet virtuvinis gal neturi buti nuobodziai baltas?kaip manote?
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
imetu foto, kaip naujai uzpildziau komodos stalvirsi, ivertinkit doh.gif paklausiu patarimu ir deliojau viska mazdaug ties viduriu, nestumiau visko prie sienos g.gif ten kur remely daug prirasyta, tai del vaizdo imeciau, bus foto su zodziais ten, kur laikrodis - bus foto paryziaus, laikrodis ant sienos kabos biggrin.gif

foto telefonines, kai sutaisys fotika, imesiu kokybisku! ax.gif

user posted image
upload photo

user posted image
online photo sharing

Aaai, kazkas klause is kur komoda, atsakau - is Ikea bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo booonbon: 02 spalio 2012 - 17:25
kazkas cia nori virtuvini perdazyt, pas mano tevus buvo toks senas tarybinis virtuvinis, visas apsilupes is ploksciu, tai mano mama susirado dailide ir pas ji uzsisake naujas dureles virtuviniam is berzo berods, padare superines, tai va senas dureles pakeite naujom, uzdejo nauja stalvirsi, pakeite kriaukle ir gavosi ledinis komplektas biggrin.gif net nezinau kiek sumokejo, bet tikrai gavosi pigiau negu naujas virtuvinis. Manau galima naujas dureles ir siaip pas baldininkus uzsakyt kad ir is tos laminuotos plokstes. Galima ir patiem susiprojektuot naujas dureles, susirast kas furnitura baldu prekiauja, ten jums ir ispjaus ir aplaminuos, jums beliks tik prisisukt jas. Su dazymu, kazkaip net nezinau, virtuve tokia vieta... ten ir verdi ir kepi, viskas taskos, noresis pavalyt ir pasveist, o dazytas pavirsius tikrai nera toks atsparus.
Atsakyti
boonboon - dėk tu ką nori, aš visvien negaliu nieko matyt - tik varvinu seilę žiūrėdama į tą Hemnes ikejine komodą lotuliukas.gif jei nori kataloginio vaizdo ir ne sterilaus, turėtum dar kokį šalį tipo skarą užmest ant išorinio kampelio. Kojinę gal kokią raudoną lotuliukas.gif
Atsakyti
gal jau buvot kur apkalbėję iškart atsiprašau, bet Kaune pravažiuojant Kalantos gatve pamačiau IKEA logotipą, galvoju kas čia dabar, internete radau kad tai UAB Ikea trading services, ir daugiau nieko, atstovai Ikea, tai ką jie kažin veikia? g.gif Pagalvojau gal tarpininkauja ar ką? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leguska69 @ 2012 10 02, 22:43)
kazkas cia nori virtuvini perdazyt, pas mano tevus buvo toks senas tarybinis virtuvinis, visas apsilupes is ploksciu, tai mano mama susirado dailide ir pas ji uzsisake naujas dureles virtuviniam is berzo berods, padare superines, tai va senas dureles pakeite naujom, uzdejo nauja stalvirsi, pakeite kriaukle ir gavosi ledinis komplektas biggrin.gif net nezinau kiek sumokejo, bet tikrai gavosi pigiau negu naujas virtuvinis. Manau galima naujas dureles ir siaip pas baldininkus uzsakyt kad ir is tos laminuotos plokstes. Galima ir patiem susiprojektuot naujas dureles, susirast kas furnitura baldu prekiauja, ten jums ir ispjaus ir aplaminuos, jums beliks tik prisisukt jas. Su dazymu, kazkaip net nezinau, virtuve tokia vieta... ten ir verdi ir kepi, viskas taskos, noresis pavalyt ir pasveist, o dazytas pavirsius tikrai nera toks atsparus.

Dureles pasidaryt tai nieko sudetingo,tik va kad pas mus naujas virtuvinis ir jei uzsiminsiu vyrui,kad reikia perdaryt doh.gif o dazyti tokia vieta ir man kazkaip nelabai.del praktiskumo.o kaip skandinaviskam vysniu spalvos virtuvinis?kaip manot?
Atsakyti
Vyras tik palinkčios galvą: tos moterys! vieną dieną nori vieno, kitą dieną - jau kito biggrin.gif
Turbūt to nesuprastų nė maniškis biggrin.gif




Kadangi radau progą nufotografuoti, tai įkeliu savo "lentynėles". Nepatinka man, kas ant jų gyvena, nes dabar gyvena tai, kas kol kas neradę kitur savo vietos, tai jei telpa - tai ir įdedu doh.gif Dabar toks margumynas, makalynas doh.gif
Kaip sakiau, norėjau įrėminti mėgstamiausių patiekalų receptus, bet kai vyras padarė man dėžutę receptų žurnaliukams, tai negi dėsi tą patį - bus sviestas sviestuotas, ar ne?

Tad tas pats klausimas: ką dedate ant tokių nedidučių lentynėlių. Kadangi turiu planą žiemos vakarais pasidaryt lentutes su dienų skaičiais, mėnesiais, tai gal čia jas dėt? g.gif Šiaip planavau jas dėt ant kitos sienos.
Ech, laukiu Jūsų nuomonės. O tai aš supyksiu kada ir sakysiu, kad nukabintų tas lentynas, kol nesugalvojau, ko aš iš jų noriu biggrin.gif

user posted image


(beje, ta pakabinama dėžutė čia ne vietoj, vis neprieina rankos padaryt viską iki galo doh.gif ir vazonėlių niekaip nenusiperku doh.gif vienur pradedu, kitur tęsiu ir t. t. biggrin.gif bet svarbu, kad namai pamažu virsta į tokius, kokie man patinka. O kad galo niekad nebus - tai jau faktas biggrin.gif )
Atsakyti
Ežiuk ruke - iš kur gavot lentynėles? Jei vyras gamino, tai prašom išduot technologiją. Pagal formą tai lyg ir pirktinės. Dukros kambariui esu tokias baltas prižadėjus, labai norisi merginai savo paveikslus išsidėliot. smile.gif Virtuvėj taip pat yra paliktas kampas panašiom lentynom, tik platesnėm, dėsiu turbūt prieskonius, bet tai dar labai toli, sugalvosiu ką nors.
Spėju, į taviškes didelio daikto nepadėsi, tik smulkučius arba kažką rėmuose? Man gražu ir ta žvakė, gal daugiau jų?... Mano kaimynė tai pasiūlytų senovines lėkštes ten sukraut. žinai, kur būna su paveiksliukais, bet man jos...biškutuką brr. Nors kitiem gražu rolleyes.gif Aš gal per daug smulkmeniška, bet kažkodėl norisi ten vienarūšių daiktų (kiek pamenu ir ant sienos pas tave vienarūšiai šaukštai kabo biggrin.gif Ar ne pas tave? upss tada)... Parodyk ir sekančius variantus, kai sugalvosi 4u.gif
Atsakyti
aha, vienarūšiai šaukštai pas mane biggrin.gif kad kažką reik "vienarūšiaut" ir aš taip mąstau, tik kol kas nesubrandinu galvoj. nors ką čia meluot, nelabai ir brandinu, kitais darbais dabar užsiimu, bet vos žvilgteliu į tą pusę, tai...

o lėkščių ir aš ne mėgėja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ežiukas rūke: 03 spalio 2012 - 13:51