Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis plaukų sugarbanojimas

Sveikos, 4u.gif gal zinote kokiu budu galima istiesinti chemini sugarbanojima? Galbut yra kokiu tam priemoniu? Gal net naturaliu naminiu? Koks nors produktas kuris atstato plauka vel i tiesia padeti ar bent kazkiek patiesina?
Atsakyti
Hiver, o kokio stiprumo cheminis? Jei silpnas, tai man pakakdavo issidziovinti su apvaliom sukom, ant plauku dedavau putu. Siek tiek galai gal ir vel pasisukdavo, bet tokiom stambiom sruogom, tai man grazu budavo. Chemiskai paveiktiems plaukams reikia daug dregmes. Bet siaip, cheminis pakeicia plauku struktura, vienus rysius molekulese pakeicia kitais, todel ir vadinasi cheminis. Jeigu cheminis buvo atliktas gerai, paveikti plaukai niekada nebebus tiesus, todel su jais reikia elgtis taip pat, kaip ir su naturliai garbanotais plaukais. Jiegu norisi tiesiu plauku, tai juos tiesiog tiesinti su znyplem ar sukom, juos sunkinti ivairiom drekinanciom priemonem, kad sruogos ististu arba tiesiog laukti kol nuaugs.
Atsakyti
QUOTE(Sairella @ 2012 06 03, 20:16)
Man dejo su chemikalais, kuriu pavadinimo nelabai iziurejau, bet pavadinimas kazkas panasaus i EMMA biggrin.gif oi, kaip neaiskiai as cia biggrin.gif bet kolkas, jau menuo praejo, bet labai super, labai dziaugiuosi smile.gif


o kur daretes?
Atsakyti
pries n metu darytas cheminis namu salygom- rezultatas nulis
pries 6 metus darytas kirpykloje- rezultatas, pasukus znyplem laikydavosi pora dienu tokios laabai laisvos garbanos. galvoju bandyti 3 kart, jei yra koks realus budas, sugarabnoti tuos nepaklusnius plaukus... gal kuriai taip buvo? ka bandet? ar pavyko? noretusi, isplovus plaukus, tiesiog isdziovinti, o ne vargti su znyplem ar suktukais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 07 20, 18:35)
pries n metu darytas cheminis namu salygom- rezultatas nulis
pries 6 metus darytas kirpykloje- rezultatas, pasukus znyplem laikydavosi pora dienu tokios laabai laisvos garbanos. galvoju bandyti 3 kart, jei yra koks realus budas, sugarabnoti tuos nepaklusnius plaukus... gal kuriai taip buvo? ka bandet? ar pavyko? noretusi, isplovus plaukus, tiesiog isdziovinti, o ne vargti su znyplem ar suktukais doh.gif

Aš išplautus ir pradžiuvusius plaukus labai lengvai užsuku ant peraloninio (viduje vielutė) suktuku, kurį sulenkiu į kuoduką, o ryte išleidžiu tai būna bangelės. Jei standžiai susuku - garbanėlės smulkesnės, jei palaidžiau - jos didesnės. Manau tikrai sveikiau, nei šemiškai alinti plaukus.
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2014 07 21, 10:07)
Aš išplautus ir pradžiuvusius plaukus labai lengvai užsuku ant peraloninio (viduje vielutė) suktuku, kurį sulenkiu į kuoduką, o ryte išleidžiu tai būna bangelės. Jei standžiai susuku - garbanėlės smulkesnės, jei palaidžiau - jos didesnės. Manau tikrai sveikiau, nei šemiškai alinti plaukus.

tokiu budu man net nepakelia ( nesupurena plauku) doh.gif
Atsakyti
kur kaunietės garbanojatės ir kiek mokate?
Atsakyti
Mergaites help.. sudejo man chemini.. ir aisku sudejo ne taip kaip norejau ir ko prasiau.. siai dienai atrodau kaip didelis pasisiauses gauru kamuolys... patarkit kokia kirpeja klaipedoje, kuri galetu istaisyt sita reikala, gal kuri buvot susidurusi su panasiai problema?
Atsakyti
Sveikos, gal kuri žinote, kas Kaune namuose daro cheminį ilgalaikį sušukavimą (ilgalaikį). Mama vis darydavosi pas savo kirpėją, bet susirgo, nebedaro ir... lieka be susuktų plaukų. Jos plaukai trumpi. Vienon kirpyklon nuėjo, tarsi padarė, bet jau vakare plaukai buvo išsileidę. Nuliūdo ir nusivylė. Gal kas galit pagelbėti, būčiau dėkinga. Kontaktus ar nuorodas atsiųskit į až.
Atsakyti
Sveikos smile.gif

tikiuosi patarsit man sitoj apmirusioj temoj. Noreciau cheminio, tik nzn i ka kreiptis (Vilniuje). Darysiu pirma karta, nenoriu nusivilti ir susigadint plauku smile.gif
kazkas rase, kad Vokieciu g. gerai daro 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Kilo man tokia ideja pasidaryti lengva plauku galiuku garbanojima. Nes mano galiukai nuo mazens primena issitarsiuse sluota, labai negraziai krenta, tiesiog styro. Aliejukai ir t.t. nepadeda. Ar kas nors taip bandete, ar isvis imanoma butu, nors toki "kabliuka" is galiuku padaryti, kad jie graziau uzsiriestu? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2014 07 24, 23:32)
kur kaunietės garbanojatės ir kiek mokate?

as irgi prie to pacio klausimo prisidedu?
bet as ieskau ne cheminio, o trumpalaikio, man uztektu, kad ir menesiui...
Atsakyti