Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis plaukų sugarbanojimas

QUOTE(gertruda6 @ 2012 10 13, 17:48)
ka turi galvoj sakydama trumpalaikes? As darausi pas Zivile, dirba Gelaroj prie Panoramos. www.gelara.lt Man padaro tobulai, kaina apie 150 uz plaukus iki peciu. Minusas, kad rekomenduojama daryt kas pusmeti, ne dazniau. O man per kokius 4 men pakankamai daug nuauga ir nebelabai grazu.
Trumpalaikės, kurios laikosi mėnesį-du-trys ir gražiai išsileidžia. Būtent tuom ir pasižymi trumpalaikės garbanos, kad nenuauga.
Noriu vienam kartui pabandyt, tad su cheminiais schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Sairella @ 2012 10 14, 00:33)
Trumpalaikis nenuauga, o palaipsniui issileidzia... Man jau praejo penki menesiai, o pasipute dar plaukai, like garbanu, bet labai naturaliai atrodo, nes palaipsniui issileide ir nesimato nuaugimo. Tad mergaites, jei matosi ryskiai nuaugimas, tai jau ne trumpalaikis ir tikrai ne neturalus ar augalinis, jau su rugstim arba peroksidu.

Vilniuje zinua, kad labai gerai daro vokieciu gatveje, ten viena pazistama darosi,t ai labai super. Jei yra noro, galiu paklausti... Kaina apie 100-150Lt.

Mane domintų priemonės Gold Wella.
Bet jei galit, paklauskit, pasuksiu tai meistrei iš Vokiečių g.

O pažįstamos plaukai kokio ilgumo?
Atsakyti
Oi,ziuriu seniai cia kas berase... Perskaiciau temute ir susidariau tokia nuomone,kad jei esi pasisviesinusi plaukus,tai geriau cheminio nedaryti,nes sugadins plaukucius,nors pati labai noreciau cheminio. As pries du metus pasviesinau sruogelem, pries metus patamsinau juos eko dazais,kurie nusiplove palipsniui,tai vat dabar galvoju ar bandyti detis chemini ar ne? Kaip manot,sugadinciau plaukucius? 4u.gif
Mano plaukuciai labai silpni,plonyciai,ju mazai,todel noreciau to cheminio,kad bent jau vizualiai ju padaugetu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vajuza @ 2012 10 18, 09:41)
Oi,ziuriu seniai cia kas berase... Perskaiciau temute ir susidariau tokia nuomone,kad jei esi pasisviesinusi plaukus,tai geriau cheminio nedaryti,nes sugadins plaukucius,nors pati labai noreciau cheminio. As pries du metus pasviesinau sruogelem, pries metus patamsinau juos eko dazais,kurie nusiplove palipsniui,tai vat dabar galvoju ar bandyti detis chemini ar ne? Kaip manot,sugadinciau plaukucius?  4u.gif
Mano plaukuciai labai silpni,plonyciai,ju mazai,todel noreciau to cheminio,kad bent jau vizualiai ju padaugetu  unsure.gif


Geriau nedaryzi po cheminio, nes laukai gali nutrupeti ir bent jau pora menesiu preis... Velgi, ziurint su kokiom medziagom dedamas chemninis... jei sudetyje yra peroksido, tai tuomet dar labiau sviesina, plaukas gali nusilpti... jei be pareksido, kaip mano cheminio atveju, tai jokio poveikio neturi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aniri89 @ 2012 10 14, 10:05)
Trumpalaikės, kurios laikosi mėnesį-du-trys ir gražiai išsileidžia. Būtent tuom ir pasižymi trumpalaikės garbanos, kad nenuauga.
Noriu vienam kartui pabandyt, tad su cheminiais  schmoll.gif
Papildyta:

Mane domintų priemonės Gold Wella.
Bet jei galit, paklauskit, pasuksiu tai meistrei iš Vokiečių g.

O pažįstamos plaukai kokio ilgumo?



As atsiprasau, akd tik dabar pamaciau jusu zinute smile.gif As ryt pabandysiu paklausti ryte ir jums parasysiu tada tos meistres kontaktus i asmenine zinute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sairella @ 2012 10 18, 18:21)
Geriau nedaryzi po cheminio, nes laukai gali nutrupeti ir bent jau pora menesiu preis...  Velgi, ziurint su kokiom medziagom dedamas chemninis... jei sudetyje yra peroksido, tai tuomet dar labiau sviesina, plaukas gali nusilpti... jei be pareksido, kaip mano cheminio atveju, tai jokio poveikio neturi smile.gif
Papildyta:
As atsiprasau, akd tik dabar pamaciau jusu zinute smile.gif As ryt pabandysiu paklausti ryte ir jums parasysiu tada tos meistres kontaktus i asmenine zinute smile.gif

Sairrela,as nezadu dazyti po cheminio,as tik chemini noreciau uzsideti ant pasviesintu sruogelem plauku pries 2m,kuriu beveik jau ir nebesimato,tai vat galvoju ar nenupliksiu galutinai,nes dabar plauku turiu tiek,kad storis ju kaip rodomojo pirsto plocio unsure.gif Todel ir noriu ju padauginti vizualiai,tik galvoju ar neteks poto skustis plikai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sairella @ 2012 10 18, 19:21)
Geriau nedaryzi po cheminio, nes laukai gali nutrupeti ir bent jau pora menesiu preis...  Velgi, ziurint su kokiom medziagom dedamas chemninis... jei sudetyje yra peroksido, tai tuomet dar labiau sviesina, plaukas gali nusilpti... jei be pareksido, kaip mano cheminio atveju, tai jokio poveikio neturi smile.gif
Papildyta:
As atsiprasau, akd tik dabar pamaciau jusu zinute smile.gif As ryt pabandysiu paklausti ryte ir jums parasysiu tada tos meistres kontaktus i asmenine zinute smile.gif

Lauksim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sairella @ 2012 10 18, 18:21)
Geriau nedaryzi po cheminio, nes laukai gali nutrupeti ir bent jau pora menesiu preis...  Velgi, ziurint su kokiom medziagom dedamas chemninis... jei sudetyje yra peroksido, tai tuomet dar labiau sviesina, plaukas gali nusilpti... jei be pareksido, kaip mano cheminio atveju, tai jokio poveikio neturi smile.gif
Papildyta:
As atsiprasau, akd tik dabar pamaciau jusu zinute smile.gif As ryt pabandysiu paklausti ryte ir jums parasysiu tada tos meistres kontaktus i asmenine zinute smile.gif

sairella, gal butu galima gauti tos meistres kontaktus?
Atsakyti
Sveikos mergaites smile.gif zinokit ta meistre siuo metu yra isejusi dekretines ir kolkas nedirba... sad.gif nezinau, kada gris i darba... Nezinau, net ka patart, jei tai butu Kaunas, butu lengviau... Nebent dar galiu pabandyt draugiu paiklausineti...
Atsakyti
Sveikos,

Gal kuri rekomenduotu kirpeja Kaune, kuri daro chemini garbanojima? Taip tap domintu ir kainytes. 4u.gif Aciu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aimana @ 2013 03 26, 21:48)
Sveikos,

Gal kuri rekomenduotu kirpeja Kaune, kuri daro chemini garbanojima? Taip tap domintu ir kainytes. 4u.gif  Aciu.  smile.gif


Kirpeja Liuba grozio salonas Ibela apie 100lt daro labai super,krupsciai naudoja EMME produkcija.
Atsakyti
Gal galite rekomenduoti Klaipedoje kas daro?
Atsakyti
Aš irgi ieškau geros meistrės ar meistro Klaipėdoje, bet jei ką, nuvažiuočiau ir iki Vilniaus. Domina būtent tas trumpalaikis (švelnusis) cheminis garbanavimas.
Gal kas parekomeduos? bigsmile.gif
Atsakyti
kartą esu bandžiusi, bet daugiau niekada nebenorėčiau
Atsakyti