Įkraunama...
Įkraunama...

Cheminis plaukų sugarbanojimas

QUOTE(Sairella @ 2012 05 11, 08:46)
Na va, vakar susidejau chemini smile.gif likau labai labai labai patenkinta, gavosi geriau, nei tikejausi, atrodo labai naturaliai, net nepasakysi, kad cheminis, plaukuciai sveikuciai liko, svyti, niekas nenukrito, nepakito smile.gif Dare su naujos technologijos priemonemis be amoniako ir be jokios tioglikolio rugsties, ar kokios ten biggrin.gif tai va smile.gif siandien ryte atsikeliau, plaukai atrodo puikiai, nieko daryt nereikia, nors imk ir eik i gatve smile.gif tai va smile.gif ryt plausiu galva, bandysiu pati susitvarkyti su garbanelem, tada nusifotografuosiu ir idesiu nuotrauka smile.gif



QUOTE(Dasha @ 2012 05 11, 16:36)
Man ir viskas puikiai pavyko, suko ant 2 dydziu suktuku, kad mazesnes garbanos keltu vidutinio dydzio, viskas super  thumbup.gif


Sveikutes smile.gif ,

Uzlekiau i temute, nes niekaip neapsisprendziu detis chemini ar ne, o ..jei detis, tai kur??? Pries 5-6 metus irgi buvau su cheminiu ir jau ilga laika dedavausi spiralini, gal kokius 5 kartus,,,, ir labai dziaugiausi, bet paskutini karta kirpeja labai nudegino plaukus doh.gif , tai buvo baisu.... net galvoj ploteliais isplike doh.gif doh.gif doh.gif

Dabar po tiek metu plaukai atsigave, atauge ir vel labai norisi susidet, bet baisoka, nes nezinau kirpejos, pas kuria galeciau ramiai, su rekomendacija (butent cheminiui) nueit ir iseit grazi mirksiukas.gif Turiu nuolatine kirpeja, pas kuria jau 5 metai vaikstau, bet nezinau kaip del cheminio jai pasisektu.... g.gif, tai ir delsiu vis...bijau....

Buciau labai dekinga, jei parekomenduotumet kireja, kuri Jums gerai sudejo cheminuka Kaune ax.gif Gal ir man pasisektu bigsmile.gif

Labai lauksiu info, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2012 05 17, 11:48)
Labai puikiai atrodo  thumbup.gif  natūraliai pasibangavę wink.gif aš dabar iš vis kas trečią dieną plaunu, seniau kas rytą kankinausi.

O kur jusu foto? smile.gif

QUOTE(Sairella @ 2012 05 17, 12:46)
As tai kaip kada, priklauso nuo vyro darbo grafiko 4u.gif  4u.gif  4u.gif
jei dirba, tai kas trecia, jei ne, tai kas antra smile.gif
karta mano teta kirpeja pasake - plaukai, kaip veidas, jei jauti, kad nesvaru, plauni, o svara, dar niekam nepakenke, nei veidui, nei plaukams biggrin.gif

gerai pasake teta, nu as niekaip negaliu iseiti su neplauta galva, jauciuosi nesvari, plaukai sunkus, fe doh.gif
Atsakyti

gerai pasake teta, nu as niekaip negaliu iseiti su neplauta galva, jauciuosi nesvari, plaukai sunkus, fe doh.gif
[/quote]
Na ir as taip, jei jauciuosi nesvari, tai net i kiema noras eiti nekyla smile.gif
Budavo, kad vasara plaunu dazniau, nes kai prakaituoji, tai ir galva juk prakaituoja, tada jauciuosi visa sulipus, lendu po dusu ir issiplaunu galva tuo paciu smile.gif ir nesvarbu, keik kartu per diena ar per savaite, nesvarbu ar cheminis, ar ne, svarbu jaustis svariai ir tada net nuotaika geresne smile.gif
Atsakyti
merginos ar imanoma taip susigarbanoti klaukus su laikinu cheminiu?? user posted image
Atsakyti
QUOTE(myglle @ 2012 05 28, 12:47)
merginos ar imanoma taip susigarbanoti klaukus su laikinu cheminiu?? user posted image


Imanoma, tada suka ant stambiu suktuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inrra @ 2012 05 18, 00:47)
Sveikutes smile.gif ,
..

Labai lauksiu info, aciu 4u.gif

Labas, aš pas Eglę sukausi iš "Plaukų galerijos".

QUOTE(linaj @ 2012 05 18, 11:41)
O kur jusu foto?  smile.gif


Aš nežadėjau ir nedėsiu, tiesiog.
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2012 05 28, 21:01)
Labas, aš pas Eglę sukausi iš "Plaukų galerijos".



Labai aciu uz info aciuks.gif Pagaliau sulaukiau bigsmile.gif , tai manau pasinaudosiu rekomendacija ir as nuleksiu pas Egle susidet cheminuko ax.gif
Kazi eiles labai dideles pas ja???
Dasha, o jusu plaukai mazdaug kokio ilgio ir dejo Jums dvieju dydziu suktukais (raset), tai kaip dazniausiai nesiojat dabar? Idomu ar spiralinio slapias efektas gerai atrodo, jei dvieju dydziu suktukais sudeta rolleyes.gif

Butinai parasysiu kaip man pasiseks, nes jau pribrendau mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inrra @ 2012 05 29, 15:05)
Labai aciu uz info  aciuks.gif  Pagaliau sulaukiau bigsmile.gif , tai manau pasinaudosiu rekomendacija ir as nuleksiu pas Egle susidet cheminuko ax.gif
Kazi eiles labai dideles pas ja???
Dasha, o jusu plaukai mazdaug kokio ilgio ir dejo Jums dvieju dydziu suktukais (raset), tai kaip dazniausiai nesiojat dabar? Idomu ar spiralinio slapias efektas gerai atrodo, jei dvieju dydziu suktukais sudeta rolleyes.gif

Butinai parasysiu kaip man pasiseks, nes jau pribrendau mirksiukas.gif

4u.gif


As dejausi Ibeloje pas kirpeja Liuba. Buvau susidejus spiralini kazkada. Dejo dvieju dydziu suktukais, Slapia efekta isgaudavau plaukus sugniauzius su zele, atrodydavo stulbinamai smile.gif
beje, dabar toks jausmas, kad ryte pabudus net nieko daryt nereikia, ir taip sauniai atrodo smile.gif o isplovus galva, plaukus tik aliejuku sutepu, o daugiau nieko nenaudoju, nebent noriu tikrai pasipuosti ir atrodyti nepakartojamai, tai slapius sutepu putomis smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ar priimsit i buri savo? 4u.gif
As jau visa savaite svaigstu apie garbanas, labai noreciau, bet bijau, kad atrodysiu kaip pudelis, nes plaukai vos zemiau peciu... ax.gif
Del sio reikalo eisiu pas kita kirpeja, nes manoji nesutinka man gadint plauku... Tai velgi kazkaip nesmagu, toks jausmas, kad isduosiu ja... nu zodziu, patarkit man, nes as jau nezinau... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daivyte24 @ 2012 05 30, 20:21)
Sveikos, ar priimsit i buri savo? 4u.gif
As jau visa savaite svaigstu apie garbanas, labai noreciau, bet bijau, kad atrodysiu kaip pudelis, nes plaukai vos zemiau peciu... ax.gif
Del sio reikalo eisiu pas kita kirpeja, nes manoji nesutinka man gadint plauku... Tai velgi kazkaip nesmagu, toks jausmas, kad isduosiu ja... nu zodziu, patarkit man, nes as jau nezinau... blush2.gif


Sveika smile.gif Kaip pudelkis neatrodysi, jei desi ant vidutiniu suktuku smile.gif Del kirpejos isdavystes... Nemanau, kad ja isduosi smile.gif tiesiog ne visos kirpejos domisi cheminiais ir nori juos deti. Apie cheminius reikia ismanyti smile.gif Pavyzdziui manoji man dejo chemini su naujausiomis priemonemis, jos be peroksido ir be plauka naikinancios rugsties, jis taip nekenkia plaukui, be to , cheminis palaipsniui issileidzia per keturis menesius, nesimato nuaugimo linijos smile.gif Pavyzdziui as turiu, kaip mama juokauja, penkis plaukus ant galvos, nes esu naturali blondine ir tie plaukuciai tokie skystoki, bet po cheminio yra svelnus, zvilga, neslenka ir neluzineja smile.gif tiesa, kaskart isplovus patepu aliejuku, bet siaip super smile.gif Jei kirpeja bijo ar nenori, geriau pas ja ir nesideti, nes didele tikimybe, kad nelabai gali pavykti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sairella @ 2012 05 30, 20:58)
Sveika smile.gif Kaip pudelkis neatrodysi, jei desi ant vidutiniu suktuku smile.gif Del kirpejos isdavystes... Nemanau, kad ja isduosi smile.gif tiesiog ne visos kirpejos domisi cheminiais ir nori juos deti. Apie cheminius reikia ismanyti smile.gif Pavyzdziui manoji man dejo chemini su naujausiomis priemonemis, jos be peroksido ir be plauka naikinancios rugsties, jis taip nekenkia plaukui, be to , cheminis palaipsniui issileidzia per keturis menesius, nesimato nuaugimo linijos smile.gif Pavyzdziui as turiu, kaip mama juokauja, penkis plaukus ant galvos, nes esu naturali blondine ir tie plaukuciai tokie skystoki, bet po cheminio yra svelnus, zvilga, neslenka ir neluzineja smile.gif tiesa, kaskart isplovus patepu aliejuku, bet siaip super smile.gif Jei kirpeja bijo ar nenori, geriau pas ja ir nesideti, nes didele tikimybe, kad nelabai gali pavykti... smile.gif


As ir galvoju apie vidutinio dydzio suktukus, man jie graziausiai atrodo. Ir pirma karta su jais graziai buvo, taciau plaukus labai sugadino... Antra karta dejo su smulkiais, ir plaukai jei gerai pamenu dar buvo trumpesni nei dabar, tai is kirpyklos grizau kaip mulate biggrin.gif antra karta plaukai puikiai laikesi, kol visai issileido tos garbanos smile.gif
Atsakyti
Labukas, taip, as esu dejus vadinama chemini 3 kartus, ir desiu ko gero visa likusi gyvenima, nes nekenciu tiesiu it styga plauku! biggrin.gif
As deja gyvenu Marijampoleje... bet reikalas tas, kad galiu pasidalinti patirtimi del garbanojimui naudojamo chemikalo. Pirma ir antra karta garbanojau Cutrin - gal kad buvo smulkoki bigudukai, o gal del paties chemikalo sudeties gavosi siek tiek per stipriai garbanota, bet pasitvarkydavau kaip man reikia, ir buvo ok, bet kitaip nuaugimas butu matesis. O treciakart garbanojau kitoje kirpykloje italu Bes (jei gerai pamenu) chemikalu, taip pat silpniausiu ir dazytiems plaukams, tas matyt svelnesnes konsistencijos, ir ant didesniu biguduku suko, tyai labai gerai gavosi, net ir ilgiau galejome laikyti. Jis issiplauna palaipsniui, nesimato nuaugimo, bet as vistik naktimis susuku visus plaukus i viena kruva, tai jie graziau pasiriecia. Jei idomu, klauskit smile.gif
Atsakyti