Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose

Apklausa: Kiek kartų per savaitę sportuojate? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 04 17, 10:44)
Labuka sąnariukės hihihi.gif
O mūsų BR Lizutė jau ir ilgaplaukė doh.gif  lotuliukas.gif man tai vargšė ji kažkokia, jai pas psichologus laikas, nes tikrai jokie visažistai jai nepadės. Tai kerpa plaukus, trumpina, tai prisodina, tai svarbu jaustis gerai su mažais papais ir save mylėti, tai didinasi biggrin.gif


na, pakomentuosiu ir aš apie ją. Na nebuvo jos krūtinė maža prieš operaciją. Tikrai gražiai atrodė. Man labai gražiai atrodė. Gi nebuvo ji visiška lenta.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 04 17, 10:44)
O mūsų BR Lizutė jau ir ilgaplaukė...


o man priešingai, dabar viskas proporcingai atrodo ( nors anksčiau rašiau, kad krūtinė per didelę pasidarė) matyt ilgi plaukai atsveria . Dabar tai tikrai sexy pana thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
Nieko kolkas neskaičiau,tik pasilabinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2012 04 17, 10:04)
o man priešingai, dabar viskas proporcingai atrodo ( nors anksčiau rašiau, kad krūtinė per didelę pasidarė) matyt ilgi plaukai atsveria . Dabar tai tikrai sexy pana  thumbup.gif


Man irgi dabar visai seksova netgi... Tik man vat kažkaip tie netikri dalykai, tai nežinau - kaip ir plastmasinės gėlės. O dar kai pastrikalioja ji ten, tai net šiurpuliai eina, atrodo taip skaudėt turėtų... brrr... Nors kai pagalvoji, kad iš to žmogaus kiek tikrumo belikę, valgom sintetiką (na ne visi blush2.gif ), nagai, plaukai, blakstienos pridėtiniai, bumbuliai, dubce irgi padaryti, riebalai nusiurbti, oda patempta, dantys sudėti.... a, dar pamiršau, kad ir lyti kaip kas pasikeičia... Vienu žodžiu...

Sveikos mirgaitės, sveikuoliukės 4u.gif
Atsakyti
Man ir lūpos kažkaip įtartinai papūstos. g.gif
Pritariu, kažkaip labai viskas sintetiškai dabar pas ją. Nu bet svarbu jai pačiai gerai. Bile laiminga.
Atsakyti
Neturiu nieko dirbtino ir niekada neturėjau ir jaučiuosi graži thumbup.gif Dažau tik plaukus, o antakius, blakstienas retai, nagams nieko iš viso nedarau, tik kojų padažau kartais vasarą. Dantų nebalinu, papų paduškėm nedidinu, užpakalio spec. triusais nekiloju ir kai buvau laisva ir visur vaikščiojau viena ar su draugėm, be vaikino, neatsigindavau vyriško dėmesio, kartais net vargdavau nuo to ir labai pergyvendavau, kad jie nemato mano vidaus, o tik išorę.
Natūralumas jėga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MO @ 2012 04 17, 10:18)
Sveikos,
Nieko kolkas neskaičiau,tik pasilabinu  4u.gif

laba laba!
Yr video jau kaip ji bumbulus krato?jetus leksiu paziopsot po darbo:-D
kad man jos nedidinta krutine taip duotu...vis maziau parolono reiktu:-D nu nejau verksiu..kaip ir sakiau jei p.Dievas to nedave,tai kitka ka galiu keiciu,kacialinu.
Ir kazkaip manau vyrai spygaun va krutine oba! Paciupinet tokia cool butu! Bet kasdien i tokia trintis manau normalus zmogus nenoretu..nu kazka dirbtino buciuot..vaizduote suveiktu vistiek kad tai Fake.. Aisku pati sutikciau bent minimaliai padidint bet ilguoju laikotarpiu normaliam zmogui fake pati atrodytum..
O po papu jau ziurek 33nesulaukus jau botulino injekcijas varysis..
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2012 04 17, 12:30)
Man ir lūpos kažkaip įtartinai papūstos. g.gif
Pritariu, kažkaip labai viskas sintetiškai dabar pas ją. Nu bet svarbu jai pačiai gerai. Bile laiminga.


Tai be abejo, bile tik jai gerai. Aš šiaip jau nesu prieš visokias plastines operacijas ar kitus grožio gerinimo būdus, nes tikrai gal kam yra labai svarbu būti idealios išvaizdos.. Va, dabar ant liežuvio ta Radži gerbėja, kaip ji ten... Moteriškė iš ekrano "neišeina", sijonus trumpus išsitraukė, laiminga biggrin.gif O ką...

Šiandien planavau po darbo vakare eiti pabėgiot, bet jau dabar kažkaip turiu nekokią nuojautą, kad nepavyks. g.gif Mašiną i servisą reik varyt, ketinau per pietus, bet pietūs jau kaip ir praėjo, tai gausis po darbo... g.gif Bet užtat vakar salėj atvariau 2 valandas, tiek laiko turėjau, tai reikėjo kuom nors jį užpildyt... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo domodell: 17 balandžio 2012 - 12:49
Vis tik, ankstesnei Lizai, trūko... moteriškumo... na ji tokia it berniokas atrodė mirksiukas.gif o dabar ir sexuali, ir laiba ir nebe toks liesas kirminas atrodo mirksiukas.gif Kai kada tie visi dirbtinumai reikalingi ir kaip tik padeda moteriai jaustis pilnavertiškai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 04 17, 11:31)
Neturiu nieko dirbtino ir niekada neturėjau ir jaučiuosi graži thumbup.gif Dažau tik plaukus, o antakius, blakstienas retai, nagams nieko iš viso nedarau, tik kojų padažau kartais vasarą. Dantų nebalinu, papų paduškėm nedidinu, užpakalio spec. triusais nekiloju ir kai buvau laisva ir visur vaikščiojau viena ar su draugėm, be vaikino, neatsigindavau vyriško dėmesio, kartais net vargdavau nuo to ir labai pergyvendavau, kad jie nemato mano vidaus, o tik išorę.
Natūralumas jėga thumbup.gif

vo taip va!
Naturali ir as,aisku maziau komunikabili ar nagla,besikabintoju retai budavo,pergyvendavau kas ne taip.
Nu bet jei del vyro tik detis,tai apsitriesk aukstielninkas!
Paguglinkit kaip ant pasenusio kuno bumbulai atrodo:-D
ir isvis sian sportavot kas?:-D
tai va kad ta pilnavertiskuma pasiekt kai kada apsiimama operacijos,bet ar tada taip ir pasidaro 'o jau as tobula,pasitikiu savim simtu proc'..sunkiai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sedindriuke: 17 balandžio 2012 - 12:54
QUOTE(Vicious Vici @ 2012 04 17, 13:31)
Natūralumas jėga thumbup.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Sedindriuke @ 2012 04 17, 13:49)
Nu bet jei del vyro tik detis,tai apsitriesk aukstielninkas!
Paguglinkit kaip ant pasenusio kuno bumbulai atrodo:-D
ir isvis sian sportavot kas?:-D

lotuliukas.gif drinks_cheers.gif doh.gif
tuoj gūglinu biggrin.gif
dar ne,vakare biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sedindriuke @ 2012 04 17, 13:39)
O po papu jau ziurek 33nesulaukus jau botulino injekcijas varysis..

Tu paklausk ar dabar dar nesivarė/ Per vieną video kalbėjo iš arti, tai nė vienaskaktos raumenėlis nekrustelėjo. Normaliai kai žmogus kalba, tai bent minimaliai emocijos matosi, o pas ją...
Papildyta:
QUOTE(domodell @ 2012 04 17, 13:43)
Tai be abejo, bile tik jai gerai. Aš šiaip jau nesu prieš visokias plastines operacijas ar kitus grožio gerinimo būdus, nes tikrai gal kam yra labai svarbu būti idealios išvaizdos.. Va, dabar ant liežuvio ta Radži gerbėja, kaip ji ten... Moteriškė iš ekrano "neišeina", sijonus trumpus išsitraukė, laiminga  biggrin.gif O ką...

Jinai tai jau amžiuje, kaip ir suprantama, jei nenori bobute visuomenėje būti. Iš arti kai buvo pritrauktas veidas, tai visokių ataugų turėjus, tai aišku galima pasitvarkyti, bet kai tokios jaunos jau tokias procedūras, tai nežinau...
Atsakyti