Įkraunama...
Įkraunama...

Ghee sviestas

Nu cia visos taip isgyrete ta sviesta, reiks kada ir man pabandyt isvirt bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes, darausi ir as si sviesta...tikiuosi, kad gaunasi, taip, kaip turi gautis smile.gif paprastai darausi is ekologisko sviesto, tai kaip buvau kazkur skaiciusi tuomet lyg ir nereikia putu ismesti g.gif na bet istikruju tai man neasiku, kodel sviestas islydytas pasidaro ne tik, kad sveikesnis, negu buvo, kai buvo nelydytas, bet dar, kaip rasoma jame atsiranda gydomuju savybiu ir t.t. As suprantu, kad ji islydzius sunaikinamos pieno bakterijos, todel sis sviestas ilgai negenda, na bet vien delto jis juk netampa sveikesnis...pvz. aliejus pakaitinus tikrai nepasidaro sveikesnis g.gif
Gal kas nors zinote, ka nors daugiau nei tai? 4u.gif
Atsakyti
Seniai esu skaiciusi apie si sviesta. Ruosiuosi ir as ji pasigaminti...Jau dabar isivaizduoju kokie skanus blynai gausis thumbup.gif O koses turetu buti tiesiog niam niam lotuliukas.gif
Aciu uz gera tema biggrin.gif
Atsakyti
Reikia ir man pasigaminti, nes vyras prieš sviestą, sako nesveika, kadangi kietas, tai perdarysiu į skystą, gal tiks biggrin.gif Ar tinka tefloninis puodas virimui?
Atsakyti
Įtariu, kad nesigavo verysad.gif 0,5 kg pagal nurodytą lentelę kaitinau 30 min. ant mažiausios dujinės skylės ir mažiausios ugnies, bet kvapas lyg ir aitrus, skystis ne toks skaidrus... "Pirmas blynas prisvilo" verysad.gif

Beje, jokio karamelės ar riešutų kvapo taip pat nebuvo, kaitinto sviesto kvapas ir tiek unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Maria-: 10 liepos 2009 - 12:37
QUOTE(-Maria- @ 2009 07 10, 13:28)
Įtariu, kad nesigavo verysad.gif 0,5 kg pagal nurodytą lentelę kaitinau 30 min. ant mažiausios dujinės skylės ir mažiausios ugnies, bet kvapas lyg ir aitrus, skystis ne toks skaidrus... "Pirmas blynas prisvilo" verysad.gif

Beje, jokio karamelės ar riešutų kvapo taip pat nebuvo, kaitinto sviesto kvapas ir tiek unsure.gif


speju, kad perkaitinai, jei apkarto g.gif
Atsakyti
Aš mergaitė "degtukas", greit supanikavau blush2.gif Bet gal visai gerai jis atrodo?
user posted image

Tik dėl kvapo, tai nežinau, dauguma rašo, koks jis nuostabus, karamelės, riešutai, spraginti kukurūzai... man tas kvapas nėra malonus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Maria-: 10 liepos 2009 - 13:24
Vyras grįžo, nepatikėjo, kad sviestas laugh.gif Dabar jau sakė tinkamas, nes ne kietos konsistencijos. Atšalo, dabar jau ir karamelės kvapą užuodžiu. Gėda, kad temą priteršiau savo bereikalingom panikom blush2.gif blush2.gif blush2.gif Bet pasiskaičiau, kad jau verdant turi sklisti malonūs kvapai namie, o man nieko panašaus nebuvo, tai baisu pasidarė, kad sugadinau.

QUOTE(monkey @ 2009 06 26, 16:24)
Sveikutes, darausi ir as si sviesta...tikiuosi, kad gaunasi, taip, kaip turi gautis smile.gif  paprastai darausi is ekologisko sviesto, tai kaip buvau kazkur skaiciusi tuomet lyg ir nereikia putu ismesti g.gif na bet istikruju tai man neasiku, kodel sviestas islydytas pasidaro ne tik, kad sveikesnis, negu buvo,  kai buvo nelydytas, bet dar, kaip rasoma jame atsiranda gydomuju savybiu ir t.t. As suprantu, kad ji islydzius sunaikinamos pieno bakterijos, todel sis sviestas ilgai negenda, na bet vien delto jis juk netampa sveikesnis...pvz. aliejus pakaitinus tikrai nepasidaro sveikesnis g.gif
Gal kas nors zinote, ka nors daugiau nei tai? 4u.gif


Nesveika, nes tai kieti riebalai, kodėl nežinau ax.gif O dėl tų nuosėdų ir putų - skaičiau, kad sviestą kepant išsiskiria kažkokie kazeinai, kurie yra nuodingi, tai ir yra tos baltos nuosėdos, kurios susidaro verdant. Aš tas putas išpyliau, nes jų kvapas buvo nemalonus, kaip būna nuo kaimiško neapdoroto pieno.
Atsakyti
Pas mus jau paruosto yra pirkti tokio sviesto ... gal atidziau paziurejus ir LT jo yra g.gif Naudoju daznai, bet kazkaip man jis neatsoja sviesto kosese ir pan. Ant jo dazniausiai kepu tik.
user posted image
Atsakyti
Merginos, gal kuri kokių receptukų žino, ką galima iš tokio Ghee sviesto pagaminti? na domina konkretūs receptukai ( tiek rimti, antri patiekalai, sriubytės, desertai ...) ? 4u.gif
Atsakyti
Irmulia, apsilankykit čia
http://jogosmityba.w...skystas-auksas/
O paspaudę įrankių juostoje KLERODIS, rasit nepakartojamų receptų.Pati neseniai šią svetainę atradau, tai neikaip atsidžiaugt ja negaliu.Gal ir jums patik.Yra daug receptukų su šiuo svietu.
Atsakyti
Ghee sviestukas buvo man puikus atradimas. Man jis labai kvapnus ir skanus. Aš ant jo kepu kiaušinius/ omletus, lietinius, apkepu garuose apvirtas daržoves, dedu jo į išvirtus grikius/ ryžius/ makaronus/ bulvių košę paskaninimui, uždedu truputį ant garuose virtų daržovių garnyrui.
Atsakyti