Įkraunama...
Įkraunama...

Ghee sviestas

QUOTE(1RUGILE @ 2010 03 23, 14:34)
Irmulia, apsilankykit čia
http://jogosmityba.w...skystas-auksas/
O paspaudę įrankių juostoje KLERODIS, rasit nepakartojamų receptų.Pati neseniai šią svetainę atradau, tai neikaip atsidžiaugt ja negaliu.Gal ir jums patik.Yra daug receptukų su šiuo svietu.

Aciu labai uz sia nuoroda 4u.gif . Pasiskaiciau, labai aiskiai parasyta kaip pasigaminti si Ghee sviestuka ir is pirmo karto pasiseke thumbup.gif (turbut, nes man kazkaip nei karamele nei riesutais nekvepia, o islydytas sviestas labai primena sviestuka, likusi po kiausinienes kepimo biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 07 10, 20:48)
Pas mus jau paruosto yra pirkti tokio sviesto ... gal atidziau paziurejus ir LT jo yra  g.gif Naudoju daznai, bet kazkaip man jis neatsoja sviesto kosese ir pan. Ant jo dazniausiai kepu tik.
user posted image


as radau Pilaiteje, prekybos centre PUPA 2 aukste. Neturiu laiko gamintis pati tai man gatavas variantas pats tas. thumbup.gif
Atsakyti
Smagus atradimas 4u.gif
Ką tik pasidariau "pabandymui", iš tiesų, kvapas nepakartojamas. Na, jei MB taip pat įvertins, tai bus nepamainomas mūsų rytinis ingridientas ir pagardas košėms thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabus atradimas man tas ghee sviestas! 4u.gif
Šiaip mano šioks toks patyrimas kulinarijoj ir asmeninė nuomonė sako, kad sviestas ir jo aromatas daugybėje patiekalų yra kažkas stulbinančio... O dar šitas... Įsimylėjau! ax.gif wub.gif
Labai kvapnus, nedega, nesvyla, į košes dedamas nuostabų aromatą ir skonį skleidžia. Žodžiu, jam negaila nei laiko, nei pinigų, rezultatas viską atperkantis!
Atsakyti
Mano kuriniai 4u.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos merginos,norejau paklausti kokiam puode galima lydyti sviesta be storasienio,ar jau reik eit pirkti puoda? ax.gif nes teturiu emaliuota ir paprasta metalini puoda verysad.gif
Atsakyti
as nezinau, bet manau, kad su storu dugnu sviestas kaista
o jeigu plonas tai labiau dega... g.gif
bet nezinau.
Atsakyti
Bandysiu ir aš daryti, nes gydytoja irgi patarė pagardinti mažylės košes tokiu sviestuku smile.gif
Atsakyti
Na pasidariau ir aš tokį gėrį thumbup.gif
Ne taip jau ir sudėtinga, ir ne tiek jau terlionės tos... dariau iš 2 pakelių, marminau apie 45 min... storu dugnu puodo neturiu, tai dariau tefloniniame, bet irgi viskas labai gerai.. nė kiek neprisvilo smile.gif

Kvapas tikrai kitoks, skonis irgi.. rekomenduju pasidaryti kas nebandėt dar 4u.gif
Atsakyti
Pabandžiau thumbup.gif Pradžioj iš 200g. Jau kvaaaapasssssss thumbup.gif Karamelė rolleyes.gif Uosčiau ir uosčiau. Vyras juokėsi, kad gal nešiuosi į lovą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2010 11 17, 22:40)
sveikos merginos,norejau paklausti kokiam puode galima lydyti sviesta be storasienio,ar jau reik eit pirkti puoda? ax.gif  nes teturiu emaliuota ir paprasta metalini puoda verysad.gif


Patarciau nusipirkti storasieni puoda tokio tipo, nebutinai garsios firmos http://www.eskelbiu....rt-71162223.jpg
Jei darysit emaliuotam, tai galit jo ir neatgramdyt nuo pridegusiu ant dugno baltymu ir teks ismest. O metalinis jei tas blizgus tai tinka bet koks. jei jis plonas, tai greiciau isvirsit ghee.

Visiems patarimas kaip isvirti ir nesudegint ghee. Ji ismasciau pati, ir nuo to laiko niekada nebuvo problemu verdant. Kol verdanciame svieste matot sokinejancius baltus gabalelius,lyg plunksneles -tol verdat ant silpnos ugnies,kai ju labai sumazeja, vos vienas kitas, is kart nukeliat nuo ugnies. Kadangi sviestas vis dar verda matysit kaip nebelieka ir tu keliu "plunksneliu', tada nedelsiant kosiat ir atausinat. Taip niekada nepervirsit,ir nedavirimo isvengsit. Kiekvieno puodas vis kitoks ir ugnis buna kitokia, todel pagal valandas nurodytas daugelyje receptu nesivadovaukit aklai.
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif jungiuosi ir aš į jūsų būrį - pirksiu sviesto ir garinsiu ax.gif kažkaip užkibau paskaičiusi aprašymus/atsiliepimus wub.gif gal pirmas blynas nebus prisvilęs g.gif
Atsakyti