Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsima anyta III

o mano "galbut busimoji"anyta manes nlb megsta,man asmeniskai nieko nera sakiusi,bet sunui nuolat kazka pavaro,kad tegu mano tevai nuperka mums masina,neleidzia vaziuot per sventes pas mano gimines("jinai tau ne zmona,todel tegu nelaiko taves") ir panasus dalykai,skaudziai i tai reaguoju smile.gif labai nemalonu,noreciau gerai sutarti su ja,butu faina turet "antra mama".As pati stengiuosi,kai atvaziuoja pas mus aplankyti,darau valgyti,beeet kurgi atsiveza vistos is maximos ir valgo,vietoj mano padaryto maisto,atseit nenori valgyt naminio maisto,nes namie prisivalgo,bet paskutini karta atasiveze puoda troskinio is namu...nezinau,neitinku ir virtuveje,pas anyta virtuveje didziausias man patiketas darbas indu plovimas,prie virykles nedrisciau net prisiliesti doh.gif Nors daug kam taip matyt,reik issikovot vieta po saule,bet praejo jau beveik 4metai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 29, 10:27)
Tai tokius dalykus tikrai papasakoja. Na čia maždaug išvis gaunasi, kad tada kaip reikia bendrauti NIEKO nepasakojant? Apie mane ką pasakotume jai neįdomu..  biggrin.gif  net tai, kad vyras naktį į ligoninę išvežė.  biggrin.gif  o jeigu jis absoliučiai nieko nepasakos, tai kaip ir apie ką jie bendraus? Tokio lygio nepaskaojimų tai jau nepripažįstu, tada ką.. tėvai svetimi?  ax.gif  Man tai išvis ramu, ką ten jis bepasakotų jai, kai nevažiuoju ir to negirdžiu pati, bet kai šį kart` tiek `suėdė` jį ir jis toks grįžo namo visas tai..  unsure.gif


Nu tai jei Jus nepripazystat tokio lygio nepasakojimu savo anytai,tai ir nesiskuskit,kad ji poto analizuoja ir kritikuoja Jusu vyro pasirinkima.
Jei as nenoriu ,kad kazkas aptarinetu man siulomus darbo pasiulymus(ar panasiai),as apie juos nieko nepasakoju,tiesiog konstatuoju fakta,kad pakeiciau verslo krypti,pareigas,ar imone.O kodel taip padariau-tai jau yra tik mano reikalas,ir tikrai ne uosvio ,anytos,ar kitu giminiu. ax.gif
Ir nematau cia jokio svetimumo,kai savo gyvenima tvarkaisi savarankiskai,ir priimi sprendimus pats,o ne kaskart begant pas mamyte pasipasakoti,ka pasiule ir ko nepasiule...
PS.nieko nenoriu izeisti,bet manau,kad Jusu vyrui laikas suprasti,kas yra dabartine jo seima.(tai esate Jus ir Jusu vaikai mirksiukas.gif ,ir tai yra svarbiausia)O mamytes mes mylim,gerbiam,lankom ir tt,bet gyvenima kuriam savo naujajai seimynelei... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2012 03 29, 10:44)
o mano "galbut busimoji"anyta manes nlb megsta,man asmeniskai nieko nera sakiusi,bet sunui nuolat kazka pavaro,kad tegu mano tevai nuperka mums masina,neleidzia vaziuot per sventes pas mano gimines("jinai tau ne zmona,todel tegu nelaiko taves") ir panasus dalykai,skaudziai i tai reaguoju smile.gif labai nemalonu,noreciau gerai sutarti su ja,butu faina turet "antra mama".As pati stengiuosi,kai atvaziuoja pas mus aplankyti,darau valgyti,beeet kurgi atsiveza vistos is maximos ir valgo,vietoj mano padaryto maisto,atseit nenori valgyt naminio maisto,nes namie prisivalgo,bet paskutini karta atasiveze puoda troskinio is namu...nezinau,neitinku ir virtuveje,pas anyta virtuveje didziausias man patiketas darbas indu plovimas,prie virykles nedrisciau net prisiliesti doh.gif Nors daug kam taip matyt,reik issikovot vieta po saule,bet praejo jau beveik 4metai smile.gif

O jūs nesidžiaugiate, tik indų plovimu? biggrin.gif Aš nepiktai, įžvelkite gerąją pusę.. nereikia nervintis ar bus skanu, ne per sūru, ne per saldu, ar nepervirs, neprikeps ir visiems patiks. Skaniai pavalgote ir ramiai indus išsiplaunate lotuliukas.gif
o jo tėvai jums ką nors nuperka/nupirko, kad taip diriguoja kas ką turi pirkti?
oi su važiavimu pažįstama.. maniškė, net kai mano `vyras` jau pažinojo mano pusę giminės (netyčiniai susipažinimai) ir nusprendėme važiuoti kartu į vieną šventę susipažinti su likusiais (jau susižadėję) ir tai pareiškė, kad ko tau ten važiuoti, susipažinsi per vestuves ir t.t. o aš pvz pažįstu tik jos giminę, savo uošvio giminės išvis nepažįstu, nes kai pas jos gimines, tai visada ji būna už, kad atvažiuotume abu, o kai norėjo mane veštis pas tėčio giminę, tai irgi užprotestavo, kad dar ne žmona (kai iki vestuvių gal tik pusmetis buvo likęs) doh.gif bet čia todėl, kad ten jos giminė, tai visi nuostabūs, o vyro giminės ji pati nekenčia ir ant jų varo doh.gif

QUOTE(gurmans @ 2012 03 29, 10:50)
Nu tai jei Jus nepripazystat tokio lygio nepasakojimu savo anytai,tai ir nesiskuskit,kad ji poto analizuoja ir kritikuoja Jusu vyro pasirinkima.


Tai va, kad man sunku suvokti.. jeigu nieko nepasakoti jiems, tai kaip tada, apie ką bendrauti ir t.t.? Kažkaip neįsivaizduoju tada santykių pačio vyro su jo tėvais.. čia imant mano vyrą ir jo tėvus pavyzdžiui, aš tai aš, vistiek ten retai važiuoju ir retai bendrauju.. bet tai nebūtinai yra bėgimas.. pati augdama mačiau, kai tėvai bendrauja su savo tėvais.. vistiek vykdavo pasitarimai, pasikalbėjimai, pasiguodimai, pasidžiaugimai, kaip vaikai ir tėvai.. aš jo šeima, jis tą supranta, aš pirma viską sužinau, mes tariamės.. jos patarimo niekas ir neklausė, normaliai šeimyniškai bendaujat papasakojo, o ji ten posfaktum ėmė rėkauti biggrin.gif man ramu, aš nieko nepasakoju, o jai ir neįdomu niekas apie mane biggrin.gif bet tai kaip, kokiu būdu, apie ką ir t.t. jam bendrauti su tėvais, kad ir tik lankant? g.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 29, 11:05)
O jūs nesidžiaugiate, tik indų plovimu?  biggrin.gif  Aš nepiktai, įžvelkite gerąją pusę.. nereikia nervintis ar bus skanu, ne per sūru, ne per saldu, ar nepervirs, neprikeps ir visiems patiks. Skaniai pavalgote ir ramiai indus išsiplaunate  lotuliukas.gif
o jo tėvai jums ką nors nuperka/nupirko, kad taip diriguoja kas ką turi pirkti?
oi su važiavimu pažįstama.. maniškė, net kai mano `vyras` jau pažinojo mano pusę giminės (netyčiniai susipažinimai) ir nusprendėme važiuoti kartu į vieną šventę susipažinti su likusiais (jau susižadėję) ir tai pareiškė, kad ko tau ten važiuoti, susipažinsi per vestuves ir t.t. o aš pvz pažįstu tik jos giminę, savo uošvio giminės išvis nepažįstu, nes kai pas jos gimines, tai visada ji būna už, kad atvažiuotume abu, o kai norėjo mane veštis pas tėčio giminę, tai irgi užprotestavo, kad dar ne žmona (kai iki vestuvių gal tik pusmetis buvo likęs)  doh.gif  bet čia todėl, kad ten jos giminė, tai visi nuostabūs, o vyro giminės ji pati nekenčia ir ant jų varo  doh.gif 
Tai va, kad man sunku suvokti.. jeigu nieko nepasakoti jiems, tai kaip tada, apie ką bendrauti ir t.t.? Kažkaip neįsivaizduoju tada santykių pačio vyro su jo tėvais.. čia imant mano vyrą ir jo tėvus pavyzdžiui, aš tai aš, vistiek ten retai važiuoju ir retai bendrauju.. bet tai nebūtinai yra bėgimas.. pati augdama mačiau, kai tėvai bendrauja su savo tėvais.. vistiek vykdavo pasitarimai, pasikalbėjimai, pasiguodimai, pasidžiaugimai, kaip vaikai ir tėvai.. aš jo šeima, jis tą supranta, aš pirma viską sužinau, mes tariamės.. jos patarimo niekas ir neklausė, normaliai šeimyniškai bendaujat papasakojo, o ji ten posfaktum ėmė rėkauti  biggrin.gif  man ramu, aš nieko nepasakoju, o jai ir neįdomu niekas apie mane  biggrin.gif  bet tai kaip, kokiu būdu, apie ką ir t.t. jam bendrauti su tėvais, kad ir tik lankant?  g.gif


Nu tai Jus man paaiskinkit,kam reikejo uosvienei ta "posfaktum"pasakoti?Jei Jusu vyras apsisprende,kad nekeis darbo,nes Jam(ar Jusu seimai) tai-nenaudinga,tai kam dar begti pas mamyte viska pasakoti,kuri poto tik sumaisti sukels del betkokio pasirinkimo.Patys sudarote terpe tiems nemaloniems aptarinejimams. ax.gif Nieko butu nesakes Jusu vyras-nieko nebutu izeidusi savo komentarais Jusu uosviene.
O jei jau Jusu brangusis neturi apie ka bendrauti su savo mama apart Jusu asmeninio gyvenimo(ir tai kas su juo susije-duotu atveju finansai,ar karjera),tai cia jau manau kurkas gilesnes problemos po tuo slepiasi,kurios ateityje tikrai niekus nedings... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gurmans: 29 kovo 2012 - 11:24
nu kad sedet ir laukt,kada patieks maista tai irgi kaip restorane jauciuosi,visi zuja,kazka daro,o man nieko neduoda,nors klausiu ar ka padet,kai siurbia kilimus,sakau duokit man,padesiu,tai ne sako "sedek sedek".Bet viskas neapsieina be pasekmiu,paskuj mb turi klausytis jos netiesioginiu priekaistu "o va pas kaimynka kai atvaziuoja zentas,tai ir zole nupjauna,ir malkas suskaldo,kaimyne sedi kavute geria tik,oi oi kaip jai pasiseke",na cia tai jau aiskiai buvo akmuo didelis i mano darza,nu bet negi as plesiu is jos ranka sluota,neduoda tai neduoda,gi pati siulausi ir tikrai ne is mandagumo,nes man pvz patinka tvarkytis,nera sunku,o ir porceliano valyt nesisiulau,kad butu pavojinga sudauzyt ar sugadint,grindis jau tikrai mokeciau isplaut lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2012 03 29, 11:30)
nu kad sedet ir laukt,kada patieks maista tai irgi kaip restorane jauciuosi,visi zuja,kazka daro,o man nieko neduoda,nors klausiu ar ka padet,kai siurbia kilimus,sakau duokit man,padesiu,tai ne sako "sedek sedek".Bet viskas neapsieina be pasekmiu,paskuj mb turi klausytis jos netiesioginiu priekaistu "o va pas kaimynka kai atvaziuoja zentas,tai ir zole nupjauna,ir malkas suskaldo,kaimyne sedi kavute geria tik,oi oi kaip jai pasiseke",na cia tai jau aiskiai buvo akmuo didelis i mano darza,nu bet negi as plesiu is jos ranka sluota,neduoda tai neduoda,gi pati siulausi ir tikrai ne is mandagumo,nes man pvz patinka tvarkytis,nera sunku,o ir porceliano valyt nesisiulau,kad butu pavojinga sudauzyt ar sugadint,grindis jau tikrai mokeciau isplaut lotuliukas.gif


Nei Jus nervuokites,nei kreipkite demesio,ateis laikas ir pati uosvienyte paprasys padeti.
Tiesiog kuo daugiau siulysit pagalbos(ji tai priima kaip lindima i uzpakali,bent as taip manau)tuo labiau ji issidirbines,kad pati viska pasidarys...
Sedekit sau kaip poniute ir nekreipkit demesio i nieka,kai nores bendrauti pati prades dialoga... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 03 29, 11:23)
Nu tai Jus man paaiskinkit,kam reikejo uosvienei ta "posfaktum"pasakoti?Jei Jusu vyras apsisprende,kad nekeis darbo,nes Jam(ar Jusu seimai) tai-nenaudinga,tai kam dar begti pas mamyte viska pasakoti,kuri poto tik sumaisti sukels del betkokio pasirinkimo.Patys sudarote terpe tiems nemaloniems aptarinejimams. ax.gif Nieko butu nesakes Jusu vyras-nieko nebutu izeidusi savo komentarais Jusu uosviene.
O jei jau Jusu brangusis neturi apie ka bendrauti su savo mama apart Jusu asmeninio gyvenimo(ir tai kas su juo susije-duotu atveju finansai,ar karjera),tai cia jau manau kurkas gilesnes problemos po tuo slepiasi,kurios ateityje tikrai niekus nedings... 4u.gif

o tai palaukit, kas tada yra normalus bendravimas? tai artimi zmones ir ypac patsy artimiausi visada zino kaip tau sekesi darbe, kaip tu sutari su vyru/zmona, kokie tavo vaikai, kaip sveikata ir t.t. jeigu tada nieko isvis nesakyti tai kas lieka? bendrauti apie kiekvieno vakaro zinias, o apie savo artima zmogu beveik nieko nezinoti? cia jus jau laikote normaliu bendravimu be problemu? g.gif nu nepykite, bet tada man paaiskinkite koks tas normalus bendravimas turi buti nesileidžiant į jokias kalbas apie darbą, šeimą, sveikatą ir t.t. g.gif

QUOTE(Cukliukas @ 2012 03 29, 11:30)
nu kad sedet ir laukt,kada patieks maista tai irgi kaip restorane jauciuosi,visi zuja,kazka daro,o man nieko neduoda,nors klausiu ar ka padet,kai siurbia kilimus,sakau duokit man,padesiu,tai ne sako "sedek sedek".Bet viskas neapsieina be pasekmiu,paskuj mb turi klausytis jos netiesioginiu priekaistu "o va pas kaimynka kai atvaziuoja zentas,tai ir zole nupjauna,ir malkas suskaldo,kaimyne sedi kavute geria tik,oi oi kaip jai pasiseke",na cia tai jau aiskiai buvo akmuo didelis i mano darza,nu bet negi as plesiu is jos ranka sluota,neduoda tai neduoda,gi pati siulausi ir tikrai ne is mandagumo,nes man pvz patinka tvarkytis,nera sunku,o ir porceliano valyt nesisiulau,kad butu pavojinga sudauzyt ar sugadint,grindis jau tikrai mokeciau isplaut lotuliukas.gif

o jūs atvažiuokt, ir nieko neklausius, nesakius, neprašisu, griebkit šluotą ir imkit visur valyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik kad taip galimi du budai, arba ji pasius uz savivale arba pripras ir bus dar blogiau lotuliukas.gif
o vyrui neitu pasakyti, kad kai ji metosi tokiais akmeninis, netiesioginiai, imtu ir pasakytu "tau irgi pasiseke, va Onyte kai atvaziuoja visada siulosi tau padeti, bet tu nesutinki" g.gif
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 03 29, 12:38)
Nei Jus nervuokites,nei kreipkite demesio,ateis laikas ir pati uosvienyte paprasys padeti.
Tiesiog kuo daugiau siulysit pagalbos(ji tai priima kaip lindima i uzpakali,bent as taip manau)tuo labiau ji issidirbines,kad pati viska pasidarys...
Sedekit sau kaip poniute ir nekreipkit demesio i nieka,kai nores bendrauti pati prades dialoga... mirksiukas.gif

dekuj uz patarimu 4u.gif gal ir Jusu tiesa,tegul papraso,gana siulytis ir tikrai turbut atrodau kaip lendanti i s... biggrin.gif
Atsakyti
atsipalaiduokite, ir jauskites kaip restorane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2012 03 29, 11:41)
dekuj uz patarimu 4u.gif  gal ir Jusu tiesa,tegul papraso,gana siulytis ir tikrai turbut atrodau kaip lendanti i s... biggrin.gif


Kai pati paprasys pagalbos,ir Jus padesite ar patarsite,tuomet po truputi ir patapsite draugemis... mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=buurbuulis,2012 03 29, 11:41]
o tai palaukit, kas tada yra normalus bendravimas? tai artimi zmones ir ypac patsy artimiausi visada zino kaip tau sekesi darbe, kaip tu sutari su vyru/zmona, kokie tavo vaikai, kaip sveikata ir t.t. jeigu tada nieko isvis nesakyti tai kas lieka? bendrauti apie kiekvieno vakaro zinias, o apie savo artima zmogu beveik nieko nezinoti? cia jus jau laikote normaliu bendravimu be problemu? g.gif nu nepykite, bet tada man paaiskinkite koks tas normalus bendravimas turi buti nesileidžiant į jokias kalbas apie darbą, šeimą, sveikatą ir t.t. g.gif

Nu atsiprasau,bet as savo tevams tikrai neuzkraunu tokiu problemu,kaip,kad savo seimos santykiu,kaip as sutariu ar nesutariu su vyru,ar mes pavalge,ar sumokejom mokescius ir tt...
Jei neturite apie ka bendrauti apart savo ir savo vyro santykiu analizavimo,vadinasi Jums tikrai belieka bendrauti apie vakaro zinias...
Tik nesuprantu kuriu galu tuomet skundziates,kad Anyta aptarineja ir pagal save vertina Jusu poelgius... g.gif,kuriuos Jus patys Jai pasipasakojate? rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=gurmans,2012 03 29, 12:05]
Kai pati paprasys pagalbos,ir Jus padesite ar patarsite,tuomet po truputi ir patapsite draugemis... mirksiukas.gif
Papildyta:
[quote=buurbuulis,2012 03 29, 11:41]
o tai palaukit, kas tada yra normalus bendravimas? tai artimi zmones ir ypac patsy artimiausi visada zino kaip tau sekesi darbe, kaip tu sutari su vyru/zmona, kokie tavo vaikai, kaip sveikata ir t.t. jeigu tada nieko isvis nesakyti tai kas lieka? bendrauti apie kiekvieno vakaro zinias, o apie savo artima zmogu beveik nieko nezinoti? cia jus jau laikote normaliu bendravimu be problemu? g.gif nu nepykite, bet tada man paaiskinkite koks tas normalus bendravimas turi buti nesileidžiant į jokias kalbas apie darbą, šeimą, sveikatą ir t.t. g.gif

Nu atsiprasau,bet as savo tevams tikrai neuzkraunu tokiu problemu,kaip,kad savo seimos santykiu,kaip as sutariu ar nesutariu su vyru,ar mes pavalge,ar sumokejom mokescius ir tt...
Jei neturite apie ka bendrauti apart savo ir savo vyro santykiu analizavimo,vadinasi Jums tikrai belieka bendrauti apie vakaro zinias...
Tik nesuprantu kuriu galu tuomet skundziates,kad Anyta aptarineja ir pagal save vertina Jusu poelgius... g.gif,kuriuos Jus patys Jai pasipasakojate? rolleyes.gif
[/quote]
Aš nepergyvenu tada, kai jos pati nematau ir negirdžiu. O taip ir būna dažniausiai, nes nevažiuoju, o ką šnekėjo jie tarpusavyje paprastai retai kada žinau, nes mano noru, mes apie tai beveik nešnekame su vyru.. man pokalbiai apie tą velnio bobą tokie patys nemalonūs, kaip ir važiavimai pas ją, todėl apie ją namuose šnekame kuo mažiau lotuliukas.gif tik šį kartą jau nė vienas neišlaikė, nes vyras grįžo `išėstais` nervais, o mane užmušė jos eilinis noras pasirodyti prieš visus..
Nu kodėl.. nebūtinai tik va tiek ir tiek mokesčių sumokėjau, kaip sutariam.. bet tai paskaysite nors kelis dalykus, apie ką šnekate? nu sory, gal tada tiek mano, tiek vyro santykiai su šeima ir tragiški, tikrai tai pripažinsiu, jeigu paaiškinsite apie ką galime bendrauti su artimiausiais žmonėmis, nesileidžiant į asmeniškumus ir absoliučiai nieko nepasakojant..? jeigu nei viena, nei kita pusė nepasakoja nieko.. pasakykite, tada tikrai gal suprasiu kokie mes `baisūs`.. nes kažkaip mano šeimoje tikrai normalu nuo pat mažens buvo tarpusavy pašnekėti kaip sekėsi darbe, mokykloje, universitete.. kur atostogavai, ką matei, kaip sekėsi ir t.t. nu tikrai žinokite nesuprantu apie ką tada bendraujate, pasakykite man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 29, 12:34)

Nu kodėl.. nebūtinai tik va tiek ir tiek mokesčių sumokėjau, kaip sutariam.. bet tai paskaysite nors kelis dalykus, apie ką šnekate? nu sory, gal tada tiek mano, tiek vyro santykiai su šeima ir tragiški, tikrai tai pripažinsiu, jeigu paaiškinsite apie ką galime bendrauti su artimiausiais žmonėmis, nesileidžiant į asmeniškumus ir absoliučiai nieko nepasakojant..? jeigu nei viena, nei kita pusė nepasakoja nieko.. pasakykite, tada tikrai gal suprasiu kokie mes `baisūs`.. nes kažkaip mano šeimoje tikrai normalu nuo pat mažens buvo tarpusavy pašnekėti kaip sekėsi darbe, mokykloje, universitete.. kur atostogavai, ką matei, kaip sekėsi ir t.t. nu tikrai žinokite nesuprantu apie ką tada bendraujate, pasakykite man  4u.gif


Kad Jus "baisus"tai yra Jusu isvada o ne mano... ax.gif
Jei nesugebate atsirinkti,kas turi likti tarp Jusu namu sienu,tuomet ,pasikartosiu,nesiskuskite,kad Jusu anyta aptarineja,ir kritikuoja, Jusu vyro papasakotas istorijas(duotu atveju kalbu apie darbo pasiulymus).Jei,Jums zinant savo anyta yra normalu pasipasakoti visus,kad ir darbinius niuansus,tai jau tuomet turi buti normalu ir isklausyti jos marazmus.
Ir dar karta pasikartosiu:nepasakosit-nezinos,nezinos-nekritikuos,nekritikuos-bus ramiau patiems gyventi mirksiukas.gif .
Atsakyti