Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsima anyta III

QUOTE(buurbuulis @ 2012 04 02, 17:45)
Ačiū  4u.gif 
Man dar juokingiau lyginimas skiriamo laiko mamai/žmonai (net jeigu tuo metu tik ir būsimai).. jis turbūt turėtų gyventi pas mamytę, o savaitgalius leisti pas žmoną ir vaikus..  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  arba turėti savo šeimą, bet gyventi pas mamytę, o su žmona ir vaikais išsiruošti porą kartų per savaitę, nu tiesiog taip kaip poros daro draugystės stadijoje..  lotuliukas.gif
Pati kalta, mes jai pasakyti norėjome, ne mes kalti, kad nespėjome prasižioti, o ji savo tiradas varė ir viską iššaukė..  verysad.gif
Aš nevažiuosiu, vyras kolkas irgi yra užsiutęs, telefoną išjungęs laiko visdar, aišku gal kažkada tas pyktis jam ir praeis, nes vistiek tėvai, tėvų nepakeisi ir nepasirinksi, nežinau, bus matyt. O man nebereikės pretekstų ieškoti, galėsiu rami namuose sėdėti  biggrin.gif  tik žinant jos būdą, tai garantuoju, kad sugebės ir man paskambinti verkšlendama, kad atvažiuok, myliu, noriu, negaliu be tavęs.  lotuliukas.gif

Nenusileisk ir neishskysk!!!! wink.gif Kuo maziau apieja girdesi, tuo ramiau miegosi. Dabar turi shaunu shansa ir preteksta 4u.gif Na, o jei jau gailestis uzspaus, per shventes gali valandai apsilankyt. Turesi proga isitikinti, kad niekas nesikeicia doh.gif thumbup.gif thumbup.gif
Sekmes naujame etape!!! Dabar esat svarbiausi vienas kitam, nesuteikit galimybes pykciams del tokiu kvailu ligotu raganu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VGA @ 2012 04 02, 19:22)
Turesi proga isitikinti, kad niekas nesikeicia doh.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

prajuokino lotuliukas.gif lotuliukas.gif
aciu 4u.gif mes ir nesipykstame, jis labai ant mamos piktas, keiksnoja kiekviena ryta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 04 02, 16:27)
turėjome šį pavasarį atšokti vestuves. Tačiau yra labai liūdnų, skaudžių įvykių.. nesinori po tokių dalykų jokių balių, linksmybių.. todėl nusprendėme tai atidėti, o šiuo metu tik `susirašyti`. Tėvams sprendimą pranešėme (mano). Jo tėvams, norėjome pasakyti, bet..  biggrin.gif
tą dieną, kai nuvažiavome pasakyti, nespėjus prasižioti ji ėmė kudakuoti kokios pigios, prastos čia tos vestuvės bus (visdar apie tikėtiną balių), kad jūs nedėkingi (retai atvažiuojate, vyras be manęs 3-4k. per savaitę), kad reikėjo gyventi pas mus (pavalgydinčiau, apskalbčiau, aprengčiau, apipirkčiau, aplyginčiau, paguldyčiau, apkamšyčiau ir dar pažadinčiau), kad mane jis myli labiau, laiko man skiria daugiau ir t.t...  unsure.gif  vyras stojo piestu už mane/mus.. konlfiktas pasiekė tokį lygį, kad trenkėme durimis ir išvažiavome. Vyras įsižeidęs ir piktas buvo, telefoną išjungė ir sakė tegul eina velniop, net ir nevažiuosiu išvis pas ją.
Tada `susituokę`, `apsiraminę` vėl norėjome jiems pranešti, norėjome `simboliškai` pasisėdėti. bet..  biggrin.gif  tą dieną, pranešėme, kad atvažiuosime tą ir tą valandą. Bet sužinojau, kad užsibūsiu darbe, todėl vyras nuvažiavo vienas (taip buvo patogiau transporto klausimu), o aš turėjau atvažiuoti truputį vėliau, iškart po darbo (mūsų bendru susitarimu). Vyras vienas žinio nesakė, laukė manęs, o pasakojo, kaip anyta pradėjo diriguoti, kad kodėl aš vėluoju (nesuprantama jai, kad darbe..), kad negražu, va maistą jau iškepiau, jau šala (kai atvažiavau, maistas dar nebuvo net įkištas į orkaitę  lotuliukas.gif ), vėl kokie mes nedėkingi, kaip jis labiau mane myli, kaip daugiau laiko su manimi praleidžia.. jis tvardėsi, kai atvykau, pasipylė vėl priekaištai (kokios pigios vestuvės, gėda prieš gimines, nieko nekviečiame iš `reikiamų` giminių, čia dar ir svečiai prasti, vokeliais pinigų sumos neatpirks, kodėl mano tėvai negali iškelti man prabangių vestuvių, kodėl negali mums naujos mašinos nupirkti, kodėl negali mūsų į kitus darbus įkišti, kodėl matai pas mus finansai bendri (pagal jos nuomonę, vyras turbūt už savo algą turėtų prisipirkti sau skarmalų ir po restoranus VIENAS važinėtis, o aš šeimą išlaikyti), turėjome bilietus į teatrą, bet man išpuolė dirbti, todėl `padovanojome` juos mano tėvams, o ji pareiškė, kad jie turėjo už juos mums susimokėti  lotuliukas.gif  vyras nusipirko į mašiną naujus apvalkalus, ir jam netiko, įdėjo į mano mašiną, tai matai aš turėjau už juos susimokėti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  va čia manbo kantrybė neatlaikė, išrėžiau, kad jeigu ir toliau ruošiasi mane taip žeminti, engti, tai aš tiesiog nekelsiu čia daugiau nei kojos, susirinkau šmutkes ir pro duris, vyras paskui, prieš tai visą laiką bandęs mane/mus užstoti ir mamą pastatyti nesėkmingai į vietą. Mums nuvažiavus nuo namų 5metrus, ji jam dar skambino, grįškit, grįškit verkdama.. (ot aferistė)  verysad.gif
va taip ir gavosi..


Skaitau ir netikiu savom akim, kad taip gali būti tikrame gyvenime blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 04 02, 11:53)
lotuliukas.gif  tai va, būtent šių patarimų dėka, ji dar nežino, kad aš jau oficiali jos marčia  lotuliukas.gif


bigsmile.gif Sveikinu! clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaskare @ 2012 04 03, 00:22)
Skaitau ir netikiu savom akim, kad taip gali būti tikrame gyvenime blink.gif  blink.gif

Aš irgi niekada netikėjau, kad anytos būna bjaurios tongue.gif tuo labiau, kad ir pirmoji mano `anyta` palyginus buvo auksas.. lotuliukas.gif tai, kad ji burbuliuoja, burbuliuoja, kai pradeda, tai 103 kartus ta pati pakartos ir kiekviena karta vis pikciau doh.gif

QUOTE(gurmans @ 2012 04 03, 08:35)
bigsmile.gif Sveikinu!  clap_1.gif

dekui bigsmile.gif
Atsakyti
na mano anyta visai kaip burbuulio tik tiek, kad ji dar kažkada buvo trijuose asmenyse biggrin.gif tai yra anyta, jos motina ir vyro sesuo... bet vestuves kėlėm kokių norėjom, nors oi kaip spaudimą darė ir kokių cirkų prikrėtė... bet manęs nei tada ėjo spaust nuo tuo labiau jau dabar... iki šiol visa giminė juokias prisiminus kaip anyta bandė man rūtų vainiką užkabint... o aš į tai atsakiau, kad rūtos seniai ištryptos ir nudžiūvusios... kai po vestuvių ilgai neturėjom vaikų irgi bandė spaust... bet vaikai gimė tada kai mes nusprendėm... krikštijom irgi... ko pasėkoje anyta pakomentavo, kad va kaip gerai kad apsisprendėm pagaliau, nes močiutė sužinojus aprimo ir numirė... į ką aš atsakiau, kad na va kaip gerai... o tai žmogus būtų turėjęs dar nežinia kiek vargt toj ašarų pakalnėj... vėl visiems linksma, anyta gailis išsižiojus... ir šimtai kitų istorijų istorijėlių ... ką noriu pasakyt... viskas priklauso nuo mūsų požiūrio ir nuo vyro reakcijos, jei jis jūsų pusėje nusiraminkit ir nustokit kreipt dėmesį... aš esu pati iš šeimos, kai esam labai artimi su tėvais, jie ir mano vyrą priėmė kaip savą ir jo santykiai su maniškiais daug artimesni ir geresni nei su jo... bet jie jo šeima ir aš niekada jam neprikaišiojau, nes ne jis pasirinko šeimą... o tokių asmenybių gerai apsižvalgę kiekvienas rasim ir savo giminėj tik juos toleruojam nes tai mūsų giminės, o jau kai vyro tai blogis...
tad mūsų atveju bendravimas būdavo paviršutiniškas... aplankydavom vos ne kiekvieną savaitgalį, bet kaip kažkuri rašė temos tik paviršutiniškos, nieko asmeniško, pasiklausydavom patarimų kaip gyvent, man kaip vyru rūpintis... na kojos kaip plaut ir vandenį gert... paskui kaip vaikus augint... motina tai aš baisesnė buvau kaip pamotė, kad būtų... ir iki sekančio karto... jokios reakcijos, jokio pykčio...
dabar kai mūsų santuoka jau skaičiuoja antrą dešimtį... anyta tariasi su manim, sesuo skambina, kad pasiguost dėl problemų su vyru dėl nenusisekusių santykių su jo šeima, anyta visai giminei giriasi kokie išauklėti, meilūs mūsų vaikai... vyro sesers ir mūsų vaikai labai panašaus amžiaus ir labai akivaizdžiai matosi skirtumas... nors ji pati aktyviai dalyvauja anų anūkų auginime... koks mylimas ir apšokinėtas jos sūnus, kokia marti gera...
o mes gyvenam ramiai ir laimingai nes niekada neapsunkinau savo santuokos problemomis tik dėl to, kad jie visai kitokie... svarbiausia mano vyras toks kokio norėjau ir gyvenimą ir bendravimą suprantam panašiai... kitaip mes nebūtumėm šeima...


Atsakyti
QUOTE(tik aš @ 2012 04 04, 08:47)
iki šiol visa giminė juokias prisiminus kaip anyta bandė man rūtų vainiką užkabint... o aš į tai atsakiau, kad rūtos seniai ištryptos ir nudžiūvusios...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės visos smile.gif Oi čia paskaitinėjau pas jumis, tai ohoho kokių istorijų biggrin.gif, norėčiau papasakoti ir savąją, gal ką patarsite smile.gif Turiu aš draugą ( jau tiksliau būsimą vyrą, nes mūsų vestuvės už poros savaičių ). Draugaujame dar nelabai ilgai, vos meteliai, bet mylime vienas kitą ir nusprendėme, kad būtent kartu norim sutikt senatvę ir t.t. Esmė tokia, kad jis vienturtis, tėvelis miręs nuo kūdikystės, ir jo mama gerokai vyresnė nei pvz mano mama, nors mes vienmečiai. Taigi draugystės pradžioje buvo taip, kad jis nesenai buvo išsiskyręs su mergina, su kuria pradraugavo trejus metus, ir jo mama ganėtinai mylėjo ją, lyg ten ir viskas gerai buvo, tai kai su ja išsiskyrė, dviese sau guodėsi koks negeras jos vaikas, va paliko tokią gerą mergaitę ir dar "kažkokią ten" susirado... Na aišku manasis jai aiškindavo, kad čia ne jos reikalas, kad anie santykiai nebuvo sėkmingi, kad pagaliau yra mylimas ir myli, po kurio laiko ir nutilo ji, tik pasakė, kad nenori su manim susipažinti ir bendrauti, nes va dar pamiltų netyčia vėl kaip aną, o vdrug išsiskirsim, vėl kaip liūdėt reikės... Žodžiu aš ir nesilankau pas jį kai ji namie, dažniausiai būname pas mane, aišku ji skambina irgi belekiek kartų jam per dieną ir pan, santykiai jų geri, viskas labai gerai, suprantų ir jo norą rūpintis mama, visgi yra vyresnio amžiaus, tai normalu, kad pergyvena ir pan, bet nėra ten visiškai mamyčiukas smile.gif. Bent jau nieko jam nebeburbuliuoja, kad va grįšk pas aną ir pan, pritaria mūsų draugystei, bet bendrauti nenori, va buvo porą kartų, kai teko susidurt akis į akį, aš pasisveikinau, o ji tylėdama nubėgo į kambarį užsidaryt, aišku maniškis supyko ir pasakė, kad jam tikrai gėda už jos elgesį, bet ji argumentavo, kad dar nėra pasiruošusi tam... Tikrai nemalonu labai, bet ką darysi nenori tai gi neįlysiu per prievartą. Esmė, kad tuokiamės be jokių artimųjų, tik su geriausiais draugais, nes pačios santykiai su tėvais gana komplikuoti, per daug visi užsiėmę savimi ir tiek.. Siūliau jo mamą pakviesti, visgi jos vienintelis veda, bet sako nenori bendrauti ir nereikia, pati kalta, sutinku aišku su tuo.. Bet kas bus poto, kai ji sužinos, kad visgi esu jau jos oficiali marti, negi visą gyvenimą teks bėgiot vienai nuo kitos? Skaudoka.. Gal dėlto, kad esu ragavus kitokių "anytos ir marčios" santykių, kai su vaikino mama buvo tikrai labai geros draugės, o čia va šitaip...
Atsakyti
QUOTE(Deimiliux @ 2012 05 09, 15:07)
Sveikutės visos smile.gif Oi čia paskaitinėjau pas jumis, tai ohoho kokių istorijų biggrin.gif, norėčiau papasakoti ir savąją, gal ką patarsite smile.gif Turiu aš draugą ( jau tiksliau būsimą vyrą, nes mūsų vestuvės už poros savaičių ). Draugaujame dar nelabai ilgai, vos meteliai, bet mylime vienas kitą ir nusprendėme, kad būtent kartu norim sutikt senatvę ir t.t. Esmė tokia, kad jis vienturtis, tėvelis miręs nuo kūdikystės, ir jo mama gerokai vyresnė nei pvz mano mama, nors mes vienmečiai. Taigi draugystės pradžioje buvo taip, kad jis nesenai buvo išsiskyręs su mergina, su kuria pradraugavo trejus metus, ir jo mama ganėtinai mylėjo ją, lyg ten ir viskas gerai buvo, tai kai su ja išsiskyrė, dviese sau guodėsi koks negeras jos vaikas, va paliko tokią gerą mergaitę ir dar "kažkokią ten" susirado... Na aišku manasis jai aiškindavo, kad čia ne jos reikalas, kad anie santykiai nebuvo sėkmingi, kad pagaliau yra mylimas ir myli, po kurio laiko ir nutilo ji, tik pasakė, kad nenori su manim susipažinti ir bendrauti, nes va dar pamiltų netyčia vėl kaip aną, o vdrug išsiskirsim, vėl kaip liūdėt reikės... Žodžiu aš ir nesilankau pas jį kai ji namie, dažniausiai būname pas mane, aišku ji skambina irgi belekiek kartų jam per dieną ir pan, santykiai jų geri, viskas labai gerai, suprantų ir jo norą rūpintis mama, visgi yra vyresnio amžiaus, tai normalu, kad pergyvena ir pan, bet nėra ten visiškai mamyčiukas smile.gif. Bent jau nieko jam nebeburbuliuoja, kad va grįšk pas aną ir pan, pritaria mūsų draugystei, bet bendrauti nenori, va buvo porą kartų, kai teko susidurt akis į akį, aš pasisveikinau, o ji tylėdama nubėgo į kambarį užsidaryt, aišku maniškis supyko ir pasakė, kad jam tikrai gėda už jos elgesį, bet ji argumentavo, kad dar nėra pasiruošusi tam... Tikrai nemalonu labai, bet ką darysi nenori tai gi neįlysiu per prievartą. Esmė, kad tuokiamės be jokių artimųjų, tik su geriausiais draugais, nes pačios santykiai su tėvais gana komplikuoti, per daug visi užsiėmę savimi ir tiek..  Siūliau jo mamą pakviesti, visgi jos vienintelis veda, bet sako nenori bendrauti ir nereikia, pati kalta, sutinku aišku su tuo.. Bet kas bus poto, kai ji sužinos, kad visgi esu jau jos oficiali marti, negi visą gyvenimą teks bėgiot vienai nuo kitos? Skaudoka.. Gal dėlto, kad esu ragavus kitokių "anytos ir marčios" santykių, kai su vaikino mama buvo tikrai labai geros draugės, o čia va šitaip...


uchh kaip čia. aš tai siūlyčiau tikrai pakviesti, nes nepakvietus, manau, situacija tik dar labiau susikomplikuos. o gal jo mama kaip tik labai apsidžiaugs ir atlėgs, supras, kad sūnus tave išties myli ir rimtai žiūri į santykius. man atrodo, kad viena didesnių problemų tėvų ir vaikų antrų pusių santykių yra poros santykių neapibrėžtumas. šių laikų dilema:)
Atsakyti
QUOTE(glam'glance @ 2012 05 09, 15:45)
uchh kaip čia. aš tai siūlyčiau tikrai pakviesti, nes nepakvietus, manau, situacija tik dar labiau susikomplikuos. o gal jo mama kaip tik labai apsidžiaugs ir atlėgs, supras, kad sūnus tave išties myli ir rimtai žiūri į santykius. man atrodo, kad viena didesnių problemų tėvų ir vaikų antrų pusių santykių yra poros santykių neapibrėžtumas. šių laikų dilema:)


Na, kad mano jaunikis nenori kviesti, sakom kai jau sužinos padarysim atskirą pasisėdėjimą su tėvais, visgi tai dviejų šventė, aš nelabai ką galiu ir padaryt, tiek, kad neramu su tolimesniais santykiais su anyta... Pasimetus aš šiuo klausimu, bet lyg ir viskas nuspręsta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(glam'glance @ 2012 05 09, 14:45)
uchh kaip čia. aš tai siūlyčiau tikrai pakviesti, nes nepakvietus, manau, situacija tik dar labiau susikomplikuos. o gal jo mama kaip tik labai apsidžiaugs ir atlėgs, supras, kad sūnus tave išties myli ir rimtai žiūri į santykius. man atrodo, kad viena didesnių problemų tėvų ir vaikų antrų pusių santykių yra poros santykių neapibrėžtumas. šių laikų dilema:)

Aš tai pritariu šiai nuomonei, kad reikia pakviesti mama. Gal kaip tik supyks, kad į jos vienintelio sūnaus vestuves nepakvietėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliaskare @ 2012 05 09, 16:36)
Aš tai pritariu šiai nuomonei, kad reikia pakviesti mama. Gal kaip tik supyks, kad į jos vienintelio sūnaus vestuves nepakvietėt  blush2.gif


Tai aš irgi pritariu tam, bet tai ne nuo manęs vienos priklauso smile.gif Beto manau ji net neateitų smile.gif
Atsakyti