Įkraunama...
Įkraunama...

Santykiai su būsima anyta III

buurbuulis, gurmans visiskai teisi - jeigu Jus bendraujate ir pasakojates viska tevams (ar ne viska, kazka, dali..), tai ko purkstaujat gavus vienoki ar kitoki atsaka i tai? Jus suaugusio zmogaus nepakeisit, ir turit apsisprest, ar bendraujat pati ar/ir jusu vyras su jo tevais, issamiai ir viska pasakodami, ar bendraujat pasakodami kuo maziau, tokiu budu anyta nesikisa i visus jusu reikalus.
Ir dar jau jus man atleiskit, bet atrodo, kad cia pasakojat ir nervinates del kiekvieno anytos zodzio, kiekvienos situacijos. Jau pradedu galvot, gal problema jumyse pacioje?...
niekaip pati neapsisprendziat, kaip au anyta bendraut ir kaip i ja reaguot..

Maniske irgi ne auksas, bet as pradejau nekreipt demesio i daugeli dalyku, reciau vaziuojam, vyras reciau skambina, daug maziau visko pasakoja, ir visiems gerai.
Atsakyti
QUOTE(gurmans @ 2012 03 29, 15:28)
Kad Jus "baisus"tai yra Jusu isvada o ne mano... ax.gif
Jei nesugebate atsirinkti,kas turi likti tarp Jusu namu sienu,tuomet ,pasikartosiu,nesiskuskite,kad Jusu anyta aptarineja,ir kritikuoja, Jusu vyro papasakotas istorijas(duotu atveju kalbu apie darbo pasiulymus).Jei,Jums zinant savo anyta yra normalu pasipasakoti visus,kad ir darbinius niuansus,tai jau tuomet turi buti normalu ir isklausyti jos marazmus.
Ir dar karta pasikartosiu:nepasakosit-nezinos,nezinos-nekritikuos,nekritikuos-bus ramiau patiems gyventi mirksiukas.gif .

Aš išvados dar nepadariau, bet jeigu sužinosiu apie ką bendraujate ir kaip bendraujate su pačiais artimiausiais žmonėmis ir savo šeima, nieko nepasakodama, tada ir padarysiu išvadas, kurie čia nenormalūs g.gif nes kaip ir vistiek nieko neįvardijate.. nu nieko nelieka.. nežinau.. man tikrai nenormalūs ŠEIMOS santykiai nieko nepaskaoti, šiuo atžvilgiu kai tikrai maždaug nieko nepasakoji.. vyrą tai suprantu, tai jo šeima, artimiausi žmonės (nereiškia, kad artimesni už mane, nemanau, kad nauja šeima turi patapti svarbesnė, tėvų niekada nepakeisi ir neišsižadėsi, svarbumas pasidalija vienodai)..nu nepykite, bet tikrai labai suabejojau jūsų pačios tuo `turėjimu apie ką šnekėti` šeimoje, kai absolučiai nieko nepasakoji.. nei kaip sekasi darbe, nei kaip sekėsi ten per kokią savautę.. nu blyn, galų gale net jei pykstiesi su vyru be proto daug, tai tikrai pasipasakoji ir draugėms artimiausioms, ir tėvams, kad va, truputį kažkas kelią perbėgo ar net jeigu skiriesi.. nu nežinau, įdomi man pasirodėte tuo `šeimos bendravimo` atžvilgiu g.gif

QUOTE(paukste.rima @ 2012 03 29, 16:28)
buurbuulis, gurmans visiskai teisi - jeigu Jus bendraujate ir pasakojates viska tevams (ar ne viska, kazka, dali..), tai ko purkstaujat gavus vienoki ar kitoki atsaka i tai? Jus suaugusio zmogaus nepakeisit, ir turit apsisprest, ar bendraujat pati ar/ir jusu vyras su jo tevais, issamiai ir viska pasakodami, ar bendraujat pasakodami kuo maziau, tokiu budu anyta nesikisa i visus jusu reikalus.
Ir dar jau jus man atleiskit, bet atrodo, kad cia pasakojat ir nervinates del kiekvieno anytos zodzio, kiekvienos situacijos. Jau pradedu galvot, gal problema jumyse pacioje?...
niekaip pati neapsisprendziat, kaip au anyta bendraut ir kaip i ja reaguot..

Maniske irgi ne auksas, bet as pradejau nekreipt demesio i daugeli dalyku, reciau vaziuojam, vyras reciau skambina, daug maziau visko pasakoja, ir visiems gerai.

o kas gali būti manyje? jūs tik pasakykite, aš gal ir apsvartysiu tą variantą, kad čia aš kalta ir aš bloga? g.gif jeigu tik žinočiau ką apsvarstyti g.gif nu aš taktikos laikausi, kuo mažiau pas ją važiuoti ir turėti savo kontakto, vyras kaip kada važiuoja, pavyzdžiui paskutiniu metu dėl kitų reikalų ten dažniau užsuka, na tai neprasilenksi su mama nesisveikindamas ir nebendraudamas.
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2012 03 29, 10:44)
As pati stengiuosi,kai atvaziuoja pas mus aplankyti,darau valgyti,beeet kurgi atsiveza vistos is maximos ir valgo,vietoj mano padaryto maisto,atseit nenori valgyt naminio maisto,nes namie prisivalgo,bet paskutini karta atasiveze puoda troskinio is namu...nezinau,neitinku ir virtuveje,pas anyta virtuveje didziausias man patiketas darbas indu plovimas,prie virykles nedrisciau net prisiliesti doh.gif

Labai jau Jus jai tada nuolanki doh.gif Po visu tokiu pastangu ir antausio is jos puses geriausia ka jai paruosciau - uzvirinciau vendens arbatai! mirksiukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Cukliukas @ 2012 03 29, 11:41)
dekuj uz patarimu 4u.gif  gal ir Jusu tiesa,tegul papraso,gana siulytis ir tikrai turbut atrodau kaip lendanti i s... biggrin.gif

As tai is laimes alpciau, kad ji manes nejudina. thumbup.gif As nemegstu, kai mano namuose/virtuveje ir visur kitur sveciai daro tvarka (net mano mama thumbup.gif ), todel pas anyta irgi niekad nebesisiulau. Padet atnest at nunest siunciu savo vyra, tegul nors ten savo mamai padeda 4u.gif Kadangi nuosirdumo tarp manes ir anytos jau seniai nera, tai ir sukiotis aplink ja nesvajoju. Atsedziu dantis sukandusi ir namo thumbup.gif O Jus matyt vis dar po 4 m. pergyvenate, kad ji Jusu neprisileidzia doh.gif Nesukite sau galvos! Prievarta miela nebusite ir man siek tiek keistas Jusu noras butinai jai itikti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 29, 18:24)
o kas gali būti manyje? jūs tik pasakykite, aš gal ir apsvartysiu tą variantą, kad čia aš kalta ir aš bloga?  g.gif  jeigu tik žinočiau ką apsvarstyti  g.gif  nu aš taktikos laikausi, kuo mažiau pas ją važiuoti ir turėti savo kontakto, vyras kaip kada važiuoja, pavyzdžiui paskutiniu metu dėl kitų reikalų ten dažniau užsuka, na tai neprasilenksi su mama nesisveikindamas ir nebendraudamas.

Buurbuuli, faktas, kad svetimi tau aukso vidurio neatras blush2.gif Suprantu tavo nora elgtis zmonishkai ir nuosirdziai, nes toki varianta, kaip pasakoji, turejai savo seimoje. Bet pati matai, kad su tavo anyta to teisingo modelio nepritaikysi doh.gif Todel turi suprasti, kad tik pavirsutiniskai bendraudami su ja turesit savo namuose ramybe. mirksiukas.gif O kai tavo busimas vyras bus pakankamai "atskalpuotas" jos karksejimu, reikia tiketis, kad susivoks kada. kiek ir ka pasakoti wink.gif Na, pripazinkite, kad Jusu atveju kito kelio nera - arba susitaikymas, arba laviravimas mirksiukas.gif Juk suprantat, kad jus jos nepakeisit wink.gif
Atsakyti
Tai aš dabar ir šiaip, ir anaip galvoju.. nu kadangi mano šeimos santykiai normalūs, tai dabar galvoju.. taip, čia viskas todėl, kad ji toks žmogus, bet tai kas belieka.. arba tada ir bendrauti su ja šeimyniškai (bent jau vyro atžvilgiu, aš kaip bebuvus, vistiek vengiu išvis bendrauti tiek apie save, tiek apie vakaro žinias biggrin.gif ) ir atkentėti ją, nes ji vistik mama, šeima.. neimti į galvą ir bendrauti.. nu o jeigu jau nieko jai nepaskaoti, tai net vyrui nustoti su ja bendrauti.. unsure.gif
---
aš tai labai puikiai suprantu cukliuką.. man irgi būdavo (ir yra) nepatogu, kai atvažiuoji, o ji vos peengus slenkstį jau pradeda vaidinti: atbėga po gerų 10min pasisveikinti, neva kaip aš nespėju, va dar nespėjau ten kokio kotleto iškepti, tuoj va, ir vėl nubėga, tada vėl atbėga po 10min, ir va oi nespėjau susitvarkyti, kokia netvarka, dar va ir koteltų nespėjau, ir kiek indų susikaupė ir t.t. doh.gif vien todėl nesmagiai pasijunti, ir nelaukiama.. doh.gif tada pasisiūlai kažką padėti, nu bent jau lėkštes patiems pasidėti ir tai neleidžia doh.gif maždaug tik sėdėkit, o toliau verkia kaip aš nespėju, dar nespėju doh.gif tai kaip jaustis? biggrin.gif bet kaip sakau ji labai permaininga asmenybė. kai pavyzdžiui šeimos šventėms, baliams, tai prašo, kad aš padėčiau, net neatsižvelgdama į tai ar turiu laiko.. vasarą kažkokia čia proga buvo, kažkieno gimtadienis, kad suruošiau jos svečiams visą maistą, o kai suvažiavo svečiai ir ji ten lakstė/nešiojo pasisiūliau padėti, tai vėl neleido, tai buvo dar nejaukiau prieš visus lotuliukas.gif (didžiąją dalį to nejaukumo duoda tie dar garsūs riksmai, kaip aš nespėju doh.gif )..
Atsakyti
[quote=buurbuulis,2012 03 29, 18:24]
Aš išvados dar nepadariau, bet jeigu sužinosiu apie ką bendraujate ir kaip bendraujate su pačiais artimiausiais žmonėmis ir savo šeima, nieko nepasakodama, tada ir padarysiu išvadas, kurie čia nenormalūs g.gif nes kaip ir vistiek nieko neįvardijate.. nu nieko nelieka.. nežinau.. man tikrai nenormalūs ŠEIMOS santykiai nieko nepaskaoti, šiuo atžvilgiu kai tikrai maždaug nieko nepasakoji.. vyrą tai suprantu, tai jo šeima, artimiausi žmonės (nereiškia, kad artimesni už mane, nemanau, kad nauja šeima turi patapti svarbesnė, tėvų niekada nepakeisi ir neišsižadėsi, svarbumas pasidalija vienodai)..nu nepykite, bet tikrai labai suabejojau jūsų pačios tuo `turėjimu apie ką šnekėti` šeimoje, kai absolučiai nieko nepasakoji.. nei kaip sekasi darbe, nei kaip sekėsi ten per kokią savautę.. nu blyn, galų gale net jei pykstiesi su vyru be proto daug, tai tikrai pasipasakoji ir draugėms artimiausioms, ir tėvams, kad va, truputį kažkas kelią perbėgo ar net jeigu skiriesi.. nu nežinau, įdomi man pasirodėte tuo `šeimos bendravimo` atžvilgiu g.gif

Nesiruosiu rasyti ispazinties,apie savo bendravima su teveliais,bet pasikartosiu:niekada darbiniu problemu ir savo iskilusiu nesutarimu su vyru-neuzkraunu savo tevams.Ir labai nenoreciau(tikiuosi,kad to ir nebus),kad mano brangusis savo tevams pasakotu musu seimyninius niuansus.
Beje,man asmeniskai drauges ir seima -du visiskai skirtingi dalykai,ir as Ju negaliu tapatinti.
Ir betkokiu atveju,tai kas vyksta Jusu seimoje-turi likti Jusu seimoje,o ne buti tevu ar uosviu diskusiju objektu.Jei nesugebatelaikyti liezuvio uz dantu,tuomet ir klausykites ka Jums patarineja (ar tiesiog analizuoja,kritikuoja)zmones kuriems viska issipasakojate.
Manau,jog kai istikro nebenoresite,kad uosviai ar tevai kistusi(ir aptarinetu ar siaip kritikuotu) i Jusu gyvenima,tuomet ir suprasite,ka ir kam pasakoti...
O duotu atveju,kai Jus patys uosvienei pateikiate gyvenimo ataskaitas,tai jau gaunasi negrazu,kad burnojate ,jog Ji pareiskia apie tai savo nuomone.
Jus pasakojate-ji komentuoja,tai manau yra labai normalu.Kokie veiksmai-tokios ir pasekmes.(Juolab zinant Jusu uosvienes buda) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2012 03 29, 12:44)
o mano "galbut busimoji"anyta manes nlb megsta,



QUOTE(Cukliukas @ 2012 03 29, 13:30)
nu kad sedet ir laukt,kada patieks maista tai irgi kaip restorane jauciuosi,visi zuja,kazka daro,o man nieko neduoda,nors klausiu ar ka padet,kai siurbia kilimus,sakau duokit man,padesiu,tai ne sako "sedek sedek".


O jus ir sedekit kaip restorane 4u.gif Toks anytos elgesys yra JOS problema, ji kazko savyje nesusitvarko, kad negali normaliai, naturaliai bendrauti su antraja sunaus puse. Nepergyvenkit ir nesistenkit itikti, kuo jus daugiau stengiates, tuo labiau ji jus atstumia.
Gal jai sunku susitaikyti, kad sunaus gyvenime atsirado TA moteris, gal bijo buti nereikalinga, bet kokiu atveju, tai tik JOS bedos, uz kurias jus neturetumet jaustis atsakinga. Supraskit ja ir leiskit jai "maistauti", arba praeis, arba ne biggrin.gif

QUOTE(buurbuulis @ 2012 03 29, 13:41)
o tai palaukit, kas tada yra normalus bendravimas? tai artimi zmones ir ypac patsy artimiausi visada zino kaip tau sekesi darbe, kaip tu sutari su vyru/zmona, kokie tavo vaikai, kaip sveikata ir t.t. jeigu tada nieko isvis nesakyti tai kas lieka? bendrauti apie kiekvieno vakaro zinias, o apie savo artima zmogu beveik nieko nezinoti? cia jus jau laikote normaliu bendravimu be problemu?  g.gif  nu nepykite, bet tada man paaiskinkite koks tas normalus bendravimas turi buti nesileidžiant į jokias kalbas apie darbą, šeimą, sveikatą ir t.t.  g.gif
o jūs atvažiuokt, ir nieko neklausius, nesakius, neprašisu, griebkit šluotą ir imkit visur valyti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tik kad taip galimi du budai, arba ji pasius uz savivale arba pripras ir bus dar blogiau  lotuliukas.gif
o vyrui neitu pasakyti, kad kai ji metosi tokiais akmeninis, netiesioginiai, imtu ir pasakytu "tau irgi pasiseke, va Onyte kai atvaziuoja visada siulosi tau padeti, bet tu nesutinki"  g.gif


Na taip, tai yra normalu - jus papasakojat ivyki, o klausytojai kazkaip i ta pasakojima reaguoja. Jeigu zinote, kad anytos reakcija jums gali nepatikti, galit is anksto ispeti, kokios reakcijos, komentaru noretumet lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tai va, būtent šių patarimų dėka, ji dar nežino, kad aš jau oficiali jos marčia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 04 02, 13:53)
lotuliukas.gif  tai va, būtent šių patarimų dėka, ji dar nežino, kad aš jau oficiali jos marčia  lotuliukas.gif



blink.gif Jūs susituokėt slapta nuo tėvų? lotuliukas.gif Čia tai geras.
Perskaičiau jūsų diskusiją. Gurmans yra teisi, tik gal kiek kategoriška, kaip ir jūs, buurbuuli. Nesakykit, kad viskas yra tik juoda arba balta.
Pvz. gurmans sako, kad "niekada darbiniu problemu ir savo iskilusiu nesutarimu su vyru-neuzkraunu savo tevams". Apie tevu informavima apie santykius su antra puse esu tokios pat nuomones, bet štai dėl darbinių klausimų vieni kitiems papasakojam, jei kas ypatingo - negero arba atvirkščiai juokingo- nutiko ir man tai atrodo normalus bendravimas. Ir nelaikau to problemų užkrovimu - savo problemas sprendžiuosi pati, juk neklausiu mamos kaip išspręsti vieną ar kitą darbe kilusią situaciją.
Tiesiog gyvenimas yra labai margas ir kad diskusija nebūtų aštri (nors man patinka doh.gif biggrin.gif ) siūlyčiau diskutuojančioms merginoms vengti tokių stiprių išsireiškimų kaip "niekada", arba imtis spręstis apie kitos santykius šeimoje, vertinant tai su išankstine neigiama nuostata "pažiūrėsim kuri čia nenormali".
Burbuli, dar siūlyčiau kompromisinį variantą - daugmaž nujaučiate kokiomis temomis jūsų su anyta nuomonės susikerta ar kokiais klausimais jai gali kilti per daug minčių ir kalbų, vat juos ir nutylėkite.Jei matysit, kad ir tai nepadeda, apskritai bendraukit apie orą ir išlaikykit mandagius santykius. Arba kitas variantas - klausykitės daugiau nei kalbėkit. Ne veltui yra posakis apie tai, kad Dievas davė dvi ausis ir tik vieną burną. Geriau paklauskite kaip jai sekasi, juk dažnam, ypač vyresniam žmogui labai svarbu, kad jį išklausytų.
Atsakyti
QUOTE(arbatine_saldainine @ 2012 04 02, 15:52)
blink.gif Jūs susituokėt slapta nuo tėvų?  lotuliukas.gif  Čia tai geras.

Geriau paklauskite kaip jai sekasi, juk dažnam, ypač vyresniam žmogui labai svarbu, kad jį išklausytų.

turėjome šį pavasarį atšokti vestuves. Tačiau yra labai liūdnų, skaudžių įvykių.. nesinori po tokių dalykų jokių balių, linksmybių.. todėl nusprendėme tai atidėti, o šiuo metu tik `susirašyti`. Tėvams sprendimą pranešėme (mano). Jo tėvams, norėjome pasakyti, bet.. biggrin.gif
tą dieną, kai nuvažiavome pasakyti, nespėjus prasižioti ji ėmė kudakuoti kokios pigios, prastos čia tos vestuvės bus (visdar apie tikėtiną balių), kad jūs nedėkingi (retai atvažiuojate, vyras be manęs 3-4k. per savaitę), kad reikėjo gyventi pas mus (pavalgydinčiau, apskalbčiau, aprengčiau, apipirkčiau, aplyginčiau, paguldyčiau, apkamšyčiau ir dar pažadinčiau), kad mane jis myli labiau, laiko man skiria daugiau ir t.t... unsure.gif vyras stojo piestu už mane/mus.. konlfiktas pasiekė tokį lygį, kad trenkėme durimis ir išvažiavome. Vyras įsižeidęs ir piktas buvo, telefoną išjungė ir sakė tegul eina velniop, net ir nevažiuosiu išvis pas ją.
Tada `susituokę`, `apsiraminę` vėl norėjome jiems pranešti, norėjome `simboliškai` pasisėdėti. bet.. biggrin.gif tą dieną, pranešėme, kad atvažiuosime tą ir tą valandą. Bet sužinojau, kad užsibūsiu darbe, todėl vyras nuvažiavo vienas (taip buvo patogiau transporto klausimu), o aš turėjau atvažiuoti truputį vėliau, iškart po darbo (mūsų bendru susitarimu). Vyras vienas žinio nesakė, laukė manęs, o pasakojo, kaip anyta pradėjo diriguoti, kad kodėl aš vėluoju (nesuprantama jai, kad darbe..), kad negražu, va maistą jau iškepiau, jau šala (kai atvažiavau, maistas dar nebuvo net įkištas į orkaitę lotuliukas.gif ), vėl kokie mes nedėkingi, kaip jis labiau mane myli, kaip daugiau laiko su manimi praleidžia.. jis tvardėsi, kai atvykau, pasipylė vėl priekaištai (kokios pigios vestuvės, gėda prieš gimines, nieko nekviečiame iš `reikiamų` giminių, čia dar ir svečiai prasti, vokeliais pinigų sumos neatpirks, kodėl mano tėvai negali iškelti man prabangių vestuvių, kodėl negali mums naujos mašinos nupirkti, kodėl negali mūsų į kitus darbus įkišti, kodėl matai pas mus finansai bendri (pagal jos nuomonę, vyras turbūt už savo algą turėtų prisipirkti sau skarmalų ir po restoranus VIENAS važinėtis, o aš šeimą išlaikyti), turėjome bilietus į teatrą, bet man išpuolė dirbti, todėl `padovanojome` juos mano tėvams, o ji pareiškė, kad jie turėjo už juos mums susimokėti lotuliukas.gif vyras nusipirko į mašiną naujus apvalkalus, ir jam netiko, įdėjo į mano mašiną, tai matai aš turėjau už juos susimokėti lotuliukas.gif lotuliukas.gif va čia manbo kantrybė neatlaikė, išrėžiau, kad jeigu ir toliau ruošiasi mane taip žeminti, engti, tai aš tiesiog nekelsiu čia daugiau nei kojos, susirinkau šmutkes ir pro duris, vyras paskui, prieš tai visą laiką bandęs mane/mus užstoti ir mamą pastatyti nesėkmingai į vietą. Mums nuvažiavus nuo namų 5metrus, ji jam dar skambino, grįškit, grįškit verkdama.. (ot aferistė) verysad.gif
va taip ir gavosi..
Atsakyti
QUOTE(buurbuulis @ 2012 04 02, 16:27)
turėjome šį pavasarį atšokti vestuves. Tačiau yra labai liūdnų, skaudžių įvykių.. nesinori po tokių dalykų jokių balių, linksmybių.. todėl nusprendėme tai atidėti, o šiuo metu tik `susirašyti`. Tėvams sprendimą pranešėme (mano). Jo tėvams, norėjome pasakyti, bet..  biggrin.gif
tą dieną, kai nuvažiavome pasakyti, nespėjus prasižioti ji ėmė kudakuoti kokios pigios, prastos čia tos vestuvės bus (visdar apie tikėtiną balių), kad jūs nedėkingi (retai atvažiuojate, vyras be manęs 3-4k. per savaitę), kad reikėjo gyventi pas mus (pavalgydinčiau, apskalbčiau, aprengčiau, apipirkčiau, aplyginčiau, paguldyčiau, apkamšyčiau ir dar pažadinčiau), kad mane jis myli labiau, laiko man skiria daugiau ir t.t...  unsure.gif  vyras stojo piestu už mane/mus.. konlfiktas pasiekė tokį lygį, kad trenkėme durimis ir išvažiavome. Vyras įsižeidęs ir piktas buvo, telefoną išjungė ir sakė tegul eina velniop, net ir nevažiuosiu išvis pas ją.
Tada `susituokę`, `apsiraminę` vėl norėjome jiems pranešti, norėjome `simboliškai` pasisėdėti. bet..  biggrin.gif  tą dieną, pranešėme, kad atvažiuosime tą ir tą valandą. Bet sužinojau, kad užsibūsiu darbe, todėl vyras nuvažiavo vienas (taip buvo patogiau transporto klausimu), o aš turėjau atvažiuoti truputį vėliau, iškart po darbo (mūsų bendru susitarimu). Vyras vienas žinio nesakė, laukė manęs, o pasakojo, kaip anyta pradėjo diriguoti, kad kodėl aš vėluoju (nesuprantama jai, kad darbe..), kad negražu, va maistą jau iškepiau, jau šala (kai atvažiavau, maistas dar nebuvo net įkištas į orkaitę  lotuliukas.gif ), vėl kokie mes nedėkingi, kaip jis labiau mane myli, kaip daugiau laiko su manimi praleidžia.. jis tvardėsi, kai atvykau, pasipylė vėl priekaištai (kokios pigios vestuvės, gėda prieš gimines, nieko nekviečiame iš `reikiamų` giminių, čia dar ir svečiai prasti, vokeliais pinigų sumos neatpirks, kodėl mano tėvai negali iškelti man prabangių vestuvių, kodėl negali mums naujos mašinos nupirkti, kodėl negali mūsų į kitus darbus įkišti, kodėl matai pas mus finansai bendri (pagal jos nuomonę, vyras turbūt už savo algą turėtų prisipirkti sau skarmalų ir po restoranus VIENAS važinėtis, o aš šeimą išlaikyti), turėjome bilietus į teatrą, bet man išpuolė dirbti, todėl `padovanojome` juos mano tėvams, o ji pareiškė, kad jie turėjo už juos mums susimokėti  lotuliukas.gif  vyras nusipirko į mašiną naujus apvalkalus, ir jam netiko, įdėjo į mano mašiną, tai matai aš turėjau už juos susimokėti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  va čia manbo kantrybė neatlaikė, išrėžiau, kad jeigu ir toliau ruošiasi mane taip žeminti, engti, tai aš tiesiog nekelsiu čia daugiau nei kojos, susirinkau šmutkes ir pro duris, vyras paskui, prieš tai visą laiką bandęs mane/mus užstoti ir mamą pastatyti nesėkmingai į vietą. Mums nuvažiavus nuo namų 5metrus, ji jam dar skambino, grįškit, grįškit verkdama.. (ot aferistė)  verysad.gif
va taip ir gavosi..


Skaiciau tavo istorija ishsiziojusi doh.gif Kosmarelis!!!!! Bet vistiek sveikinimai startuojant naujame etape! wink.gif
Tik faktas - tavo anyta LIGONE verysad.gif doh.gif Isivaizduoju jos reakcija, kai suzinos, kad santuoka ivyko be jos ir be baliaus! Bet viskas tik i gera!!!!! Uzuojauta tik, jei ta gera greita paprasta sprendima itakojo skausmingos aplinkybes sad.gif
As tavo vietoj ten kojos nebekelciau, o vyro valia elgtis kaip jam sirdis liepia- tevu nepakeisi. Turi puiku preteksta wink.gif Tegul ji ten pasikaria su savo visais idiotishkais patarimais, pastebejimais, myli maziau ar daugiau ir t.t. Truskta zodziu...rado ka pasverti- savo vaiko meile zmonai ir motinai! Kraupu skaityti tokius briedus!
Buurbuuli, ir ka mes tau sakeme...???? smile.gif Matai, kiek nedaug tetruko kol ta velnio boba sprogo!? Laikykis, buk stipri ir NESIZEMINK pries ta liguista moterishke wink.gif
Atsakyti
QUOTE(VGA @ 2012 04 02, 17:29)
Tegul ji ten pasikaria su savo visais idiotishkais patarimais, pastebejimais, myli maziau ar daugiau ir t.t.

Ačiū 4u.gif
Man dar juokingiau lyginimas skiriamo laiko mamai/žmonai (net jeigu tuo metu tik ir būsimai).. jis turbūt turėtų gyventi pas mamytę, o savaitgalius leisti pas žmoną ir vaikus.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif arba turėti savo šeimą, bet gyventi pas mamytę, o su žmona ir vaikais išsiruošti porą kartų per savaitę, nu tiesiog taip kaip poros daro draugystės stadijoje.. lotuliukas.gif
Pati kalta, mes jai pasakyti norėjome, ne mes kalti, kad nespėjome prasižioti, o ji savo tiradas varė ir viską iššaukė.. verysad.gif
Aš nevažiuosiu, vyras kolkas irgi yra užsiutęs, telefoną išjungęs laiko visdar, aišku gal kažkada tas pyktis jam ir praeis, nes vistiek tėvai, tėvų nepakeisi ir nepasirinksi, nežinau, bus matyt. O man nebereikės pretekstų ieškoti, galėsiu rami namuose sėdėti biggrin.gif tik žinant jos būdą, tai garantuoju, kad sugebės ir man paskambinti verkšlendama, kad atvažiuok, myliu, noriu, negaliu be tavęs. lotuliukas.gif
Atsakyti