Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(Linaute @ 2006 04 11, 13:21)
Kartais pagalvoji, kodel ir uz ka. Kodel kiti gali viska valgyti ir nieko,




tokių žmonių yra mažai

bet yra - stora graži skaisti oda - o ryja šššš... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 11, 12:37)
tokių žmonių yra mažai

bet yra - stora graži skaisti oda - o ryja šššš... doh.gif


Jo.... biggrin.gif

Na man kosmetologe pasake, kad oda pasitvarkys tik po gimdymo ir tai gali buti po 2tro 3cio vaiko.... Nezinau....

Pas mane problema yra nuo tecio. Jis taip pat turi labai problematiska oda. Ir paveldejau.

Sunku, kai reikia sedeti darbe ir klientai ateina, o tavo veidas kaip kokios nusasusios senes verysad.gif
Atsakyti
Merginos, o jus kartais nezinot ar gali berti nuo "Studento maisto"? Na ten daug riesutu, kurie yra labai riebus, sakau, gal gali????? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 04 11, 14:09)
Merginos, o jus kartais nezinot ar gali berti nuo "Studento maisto"? Na ten daug riesutu, kurie yra labai riebus, sakau, gal gali????? g.gif



jo, riešutų irgi negalima daug valgyti

kosmetologė netgi uždraudė - sakė, keli riešutai per savaitę ir užteks

Studentų maiste yra razinos - o čia jau saldu doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
kaip matau kovojate su spuogais.As irgi turiu sia nemiela problemele,nors man jau virs 30,bet jie manes neapleidzia.Viska isbandziau,bet niekas nepadeda.Pas kutiniu laiku valiaussi veida 5kartus,su naujom technologijom,bet rezultatas vis taspats. g.gif
tai dabar bandysiu eiti pas odos gydytoja,gal ji ka nors patars ar tyrimus kokius padarys,nes mano veidas baisus verysad.gif
As ir pagimdziau,o man atrodo po gimdymo dar daugiau ju atsirado. schmoll.gif
Papildyta:
o be to dar ir sportuoju ir sveikai maitinuosi
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 04 11, 08:17)
Sveikos,
Tiesiog kaskart girdziu, kad norint apmazinti spuogu, reikia juos gydyti ne tik is isores, bet ir valgyti ne viska. Skaitau ir visur skirtingai raso. Na saldumynai manau, kad tikrai neteigiamai veikia spuogus. Bet tai reikia atsisakyti ir cukraus i arbata?
Taip pat sako, kad reikia vengti riebaus maisto. Ka reiskia riebaus?
Na tiesiog noriu paklausti ir paprasyti, kad suteiktumet ziniu, nes jau visai pasimeciau ir galvoju, kad nieko valgyti nebegalima g.gif


Papildyta:
Sveikos, merginos. As turiu patirties, susijusios su sia tema. Jeigu trumpai, tai norint tureti grazia oda reikia atsisakyti:
1. pieno produktu
2. bulviu produktu
3. gyvuliniu riebalu
Galiu pati patvirtinti, kad tai be galo veiksminga. Be to jau keleta metu derinu maisto produktus. O mano suneliui nuo tokios stai dietos, net astmos priepoliai beveik isnyko!
Atsakyti
Kiek pastebėjau, mane spuogai aplanko, kai paskanauju ką nors, kame yra kakavos - tai įvairūs šokoladukai, saldainiai ( nors karamelių galiu valgyt iki soties - jokių reakcijų), įvairūs šokoladiniai kremai užtepami, bandelės su šokolado glajumi. Situacija netgi tokia, kad jei iš vakaro suvalgau bent vieną gryno šokolado saldainį, sakykim, "Pergalės", ryte bus mažiausiai porą pūlingų spuogelių kurs nors T zonoje doh.gif doh.gif ..Taigi tų produktų stengiuos ir nevalgyt..Kiek skaičiau, kakava ir aštrus maistas arba aštrūs prieskoniai labai skatina odos riebalinių laukų veiklą - oda greičiau riebaluojasi, taigi, užsikemša poros ir atsirada spuogai..Ir dar aštrus maistas skatina kapiliarų plėtimąsi..kai noriu ko nors skanaus, tai renkuosi vaisius, jogurtus, trintas uogas, varkės sūrelius - padeda atsilaikyt wub.gif ..O kovoju su spuogais taip - pilingas, valačios kaukės, ryte vietoj arbatos užplikyta citrina, vit. c kremas veidui..Esamuoju metu, kai jau porą savaičių be saldymynų, oda atrodo visai gerai. Net krempudros nenaudoju. thumbup.gif
Atsakyti
Kiek teko lankytis pas gydytojus odos ir klausti sia tema, tai visi sakydavo, kad kavos puodelis nera blogai, sokoladas nera blogai, tik aisku ne dvi plytos per diena. Paskutinis gydytojas pas, kuri lankiaus sake, kad saldumynu del odos galima nevegti, geriau vengti riebaus maisto, kadangi jis didina riebaliniu liauku veikla, ko pasekoje gaminasi daugiau riebalo, kuris uzskemsa poras ir kyla spuogai. Taip sako gydytojai. O is savo patirties fgaliu pasakyt net ir maisas suvalgyto sokolado man spuogu niekad nekeldavo. Kai susitvarkiau riebalines liaukas, tai ir spuogai dingo. Ir dabar valgau absoliuciai ka noriu, tikrai nekreipiu demesio, kad kazko reikia atsisakyt del odos, greiciau atkreipiu demesi del svorio.

Del uzkietejusiu viduriu, tai yra labai gera priemone naturali beje - linu seklos, dezute vaistinej kainuoja apie 4 lt. Tik jei kas naudosit paskaitykit atidziai visa instrukcija, kad nepadaugintumet, nes efektas yra labai didelis laksacijos.
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2006 04 11, 19:46)
Kiek teko lankytis pas gydytojus odos ir klausti sia tema, tai visi sakydavo, kad kavos puodelis nera blogai, sokoladas nera blogai, tik aisku ne dvi plytos per diena. Paskutinis gydytojas pas, kuri lankiaus sake, kad saldumynu del odos galima nevegti, geriau vengti riebaus maisto, kadangi jis didina riebaliniu liauku veikla, ko pasekoje gaminasi daugiau riebalo, kuris uzskemsa poras ir kyla spuogai.  Taip sako gydytojai. O is savo patirties fgaliu pasakyt net ir maisas suvalgyto sokolado man spuogu niekad nekeldavo. Kai susitvarkiau riebalines liaukas, tai ir spuogai dingo. Ir dabar valgau absoliuciai ka noriu, tikrai nekreipiu demesio, kad kazko reikia atsisakyt del odos, greiciau atkreipiu demesi del svorio.

Del uzkietejusiu viduriu, tai yra labai gera priemone naturali beje - linu seklos, dezute vaistinej kainuoja apie 4 lt. Tik jei kas naudosit paskaitykit atidziai visa instrukcija, kad nepadaugintumet, nes efektas yra labai didelis laksacijos.

O kaip tu susitvarkei riebalines liaukas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linaute @ 2006 04 11, 12:53)
Man irgi 24 metai ir su spuogais kovoju jau apie 10 metu....
Pas mane tai kyla jie skruostu srytyse daugiausiai. Jie tai tokie skausmingi ir pulingi ir ilgai gyja.
Dabar naudoju Acne B5. Ziuresim....
Jo, batono irgi atsisakiau.... biggrin.gif


zinok,as ir turejau tokia problema verysad.gif skruostu srityje man keldavosi pulingi ir skaumingi spuogai... visa tai prasidejo,kai pradejau netaisyklingai ir mazai valgyti,daug sportuoti,vienu zodziu issekinau savo organizma... beto,savo durna galvele,masciau,kad pieno produktai yra labai gerai,todel valgydavau beveik tik juos... ir niekaip negalejau suprasti,kodel man keliasi spuogai,salduminu nevartodavau,na,kartais kava pasimegaudavau... ir tie spuogai kokius gerus metelius laikesi,kol nusprendziau pati suzinoti,kokios priezastys... taigi ir mano didziai nuostabai,kalti buvo pieno produktai!!!! dabar ju visai nebevartoju,valgau daug darzoviu,vaisiu,zuvies,paukstienos... ir viska derinu,beto sportuoti pradejau,tai dabar galiu pasigirti skaiscia ir svelnia oda!!! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sypsenyyte: 11 balandžio 2006 - 20:19
o pas mane beria tik T zoną, ant skuorstų niekada nebuvo nė vieno spuogo cool.gif

jo, pas mus darbe bendradarbės kadien suvalgo po plytą šokolado, o veidas skaistus cool.gif

o baisiausia, kad jos šaiposi iš manęs - atseit aš plona, o saldumynų nevalgau ax.gif

nu, kievienam savo problemos verysad.gif
Atsakyti
Pritariu toms kurios sako, kad spuogai kyla dėl maisto ar sveikatos sutrikimų. Mano oda taip pat problematiška, spuogai kyla ne Tzonoje, bet ant skruostų, p spuogų lieka raudonos dėmės kurios išnyksta tik po 3-4mėnesių sad.gif Prieš vaikelio gimimą tiek spuogų nebūdavo, todėl mitas,kad po vaiko gimimo spuogų sumažėja yra didžiausia nesamonė.
Aš taip pat stengiuos nevalgyti batono, bandelių bei riebaus maisto. Kėkvieną rytą valgau avižų košę, geriu nemažai vandens, bet ne 2l.kaip dažniausiai rašo spaudoje, nes juk kėkvieno žmogaus kūno sudėjimas yra skirtingas, beja ir užsienio spaudoje skaičiau, kad vandens kiekis priklauso nuo to koks tavo kūno sudėjimas, koks fizinis aktyvumas. Dar geriu vitaminus.
Atsakyti