Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

Spuogai buvo pas mane pauglisteje, bet greitai isnyko ir viskas buvo ok iki dabar .... Oda susiformavo, turiu misria oda, tai spuogai dazniausiai ant kaktos, pries "tas dienas" visada islenda kokie 2 -3, nes prisivalgau ir po keliu dienu yra rezultatas doh.gif
Atsakyti
faktas kaip blynas- suvalgau snickerį ir jau rytoj žiūrėk ragas strykso,beje,šis pastebėjimas ne mano vienos, nuo kitų šokoladų spuogai nedygsta,na bet nuo snickers doh.gif ir ką į juos tokio deda??? bet aš jau aišku seniai jų nebevalgau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsenyyte @ 2006 04 11, 20:11)
zinok,as ir turejau tokia problema  verysad.gif skruostu srityje man keldavosi pulingi ir skaumingi spuogai... visa tai prasidejo,kai pradejau netaisyklingai ir mazai valgyti,daug sportuoti,vienu zodziu issekinau savo organizma... beto,savo durna galvele,masciau,kad pieno produktai yra labai gerai,todel valgydavau beveik tik juos... ir niekaip negalejau suprasti,kodel man keliasi spuogai,salduminu nevartodavau,na,kartais kava pasimegaudavau...  ir tie spuogai kokius gerus metelius laikesi,kol nusprendziau pati suzinoti,kokios priezastys... taigi ir mano didziai nuostabai,kalti buvo pieno produktai!!!! dabar ju visai nebevartoju,valgau daug darzoviu,vaisiu,zuvies,paukstienos... ir viska derinu,beto sportuoti pradejau,tai dabar galiu pasigirti skaiscia ir svelnia oda!!! thumbup.gif

KA REISKIA PIENO PRODUKTU. TAI KA, NIEKO NEGALIMA, KAS IS PIENO? IR SVIESTO, IR RUGPIENIO, IR SURELIU, IR SIURIU, IR VISKO, KUR DEDASI PIENAS????? g.gif
Atsakyti
iš pieno produktų geriausia kefyras, varškė porą kartų per savaitę

vietoj grietinės pvz. į salotas galima naudoti natūralų jogurtą (be priedų, nesaldų)

varškė yra naudingas produktas, daug vitaminų, mineralų

o kefyrą gerai gerti vakare - padeda virškinimui (sakė kosmetologė)
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 04 11, 09:20)
jo, cukraus nenaudoju į kava, arbatą

bet saldumynų neatsisakau blush2.gif
ir kavos neatsisakau blush2.gif

dabar geriu 1 puodelį kavos su pienu
o saldumynai - pagal odos būklę - jei skaisti oda, leidžiu sau suvalgyti šokoladuką, saldainį, pyragėlį

jei prasta situacija, tai jokių saldumynų rolleyes.gif

o kosmetika naudoju įvairią - svarbiausia geras prausiklis (kad nymalytų nešvarumus ir odos blizgesį), tonikas (kuris atgaivintų) ir kremas drėkinamasis
taip pat 2 kartus perv svaitę - valanti kaukė + drėkinanti kaukė
dar turiu visokių tepaliukų riebioms vietoms

dar pradėjau valgyti avižinę košę cool.gif
žodžiu kovoju su spuogais - kaip išmanau unsure.gif
baisiausia, kad man beria ne tik odą , bet ir nugarą, dekoltė (praeitą savaitę nugara buvo išberta iki pat juosmens, deoltė iki pilvo, net ant krūtų buvo spuogelių verysad.gif )

reikėtų mums užvesti temą: sveikai maitinuosi, kad pagerinti odos būklę
dėl riebaus maisto - aš galiu valgyti riebiai, bet manęs neberia  cool.gif

mano odos priešas - saldumynai ir užkietėję viduriai blush2.gif  ax.gif


as ir vargstu su spuogais ant nugaros-jau net nezinau ko griebtis verysad.gif
iki 20 metu neturejau nei vieno spuogelio thumbup.gif ,o dabar jau 9 metai kai negaliu atsikratyt spuogeliais ant nugaros ir ant skruostu kartais vis tokie skaudus
pulingi,vis tose paciose vietose iskyla... verysad.gif
as taip pat pradejau avizine kose valgyt,viduriai man neuzkieteje.girdejau ,kad nugaros spuogeliu atsikratyt padeda druskos ir sodos misinys,pries maudantis reikia tuo misiniu gerai nugara pasveist .dar nebandziau,bet pabandzius parasysiu rezultata.saldumynu beveik nevalgau,tai bandysiu pamazu mazint pieno produktu ir riebalu naudojima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianux: 12 balandžio 2006 - 17:33
vakar suvalgiau 0,5 litro ledų su šokoladu
tai biūsiu "graži" ant Velykų doh.gif
Atsakyti
mane beria dazniausiai nuo astraus maisto arba kai persivalgau sokolado, na ir pries tas dienas, ale to jau neisvengsi doh.gif
Atsakyti
džiaugiuosi, kad paauglystėje išvengiau jaunatvinių spuogų rolleyes.gif , o ir vėliau jų neturėjau, bet gal jau porą metų, suvalgius kokį didelį pienišką šokoladą, visada ryte ant smakro randu porą tokių mažiukų baltų spuogelių, juos labai lengvai paspaudus nagu panaikinu ir jie nei dygsta toliau nei kyla g.gif

šiaip stengiuosi sveikai maitintis, bet kokį kartą per mėnesį kažkoks valgio priepuolis kaip užeinama, tada jau galiu ir porą šokoladų ir po porą pakelių traškučių ir dar visokio šlamšto suryti per dieną doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 04 13, 17:09)
šiaip stengiuosi sveikai maitintis, bet kokį kartą per mėnesį  kažkoks valgio priepuolis kaip užeinama, tada jau galiu ir porą šokoladų ir po porą pakelių traškučių ir dar visokio šlamšto suryti per dieną  doh.gif  doh.gif  doh.gif


koki karta i menesi mums visoms uzeina lotuliukas.gif pms tai vadinasi
Atsakyti
pasukus galva prisiminiau, kad po baliuku, kuriuose budavo nezmoniskas kieki cigareciu ir alkoholio, tai spuogu visad priaugdavo kaip ant mieliu. Dabar kadangi pamirsus esu toki gyvenimo buda, tai ir oda grazesne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(visiskai_rami @ 2006 04 14, 17:46)
pasukus galva prisiminiau, kad po baliuku, kuriuose budavo nezmoniskas kieki cigareciu ir alkoholio, tai spuogu visad priaugdavo kaip ant mieliu. Dabar kadangi pamirsus esu toki gyvenimo buda, tai ir oda grazesne ax.gif


o pas mane (kaip bebūtu keista g.gif ) atvirkščiai, po gerų baliukų kitą dieną oda atrodo super : šviesi tokia ,išsilyginus, na tikrai neblogai, tik paakiai pjuode,bet nieko-toks stilius smile.gif
Atsakyti
Vajėėė.. doh.gif čia kai pasiskaičiau tai pagalvojau, kad išvis nieko valgyt negali biggrin.gif pas mane tų spuogų nėra taip daug, kartais visai išnyksta.. bet norėtųsi kad išsinešdintų jie su visam rolleyes.gif kažkada bandžiau derinti maistą, bet nesėkmingai. Saldumynų man atsisakyt be šansų, tai dabar geriu vitaminus gražiai odai. Dar taip norėjau prieš Velykas pas savo kosmetologę apsilankyt ,bet nesuspėjau, tai ir aš būsiu labai 'graži' per šventes cry.gif
Atsakyti