Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 18, 15:06)
Aš taip pat turiu rūpesčių dėl spuogų. Todėl paskutiniu metu užsiimu žarnyno valymu: valgau daržoves, vaisius, uogas ir košes bei daigintus grūdus. Ryte atsikėlus pirmiausiai stiklinę vandens išgeriu. Spuogų beveik nebėra...Žiūrėsim toliau...



Labas
aš irgi kenčiu nuo spuogų ir seniai pastebėjau ryšį su maistu, bent jau mano atžvilgiu


ką jūs imate į darbą užkąsti per pietus, kavinėse nieko gero ir brangu, darbe mikrobangės nėra, o sumuštiniai tai nelabai ir sveikatai ir vedui, ypač kasdien doh.gif


blogiausia, kad metams bėgant spuogų nemažėja unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daisha @ 2007 07 18, 14:31)
sveikutė,
aš irgi labai norėčiau žarnyną išsivalyt... o gal galėtum konkrečiau parašyt, kokius produktus valgai, kokių ne, kiek laiko jau taip, kokius skysčius geri ir pan. būsiu labai dėkinga  4u.gif


Kiekvieną rytą pasidarau dubenį salotų (tarkim, šiandien prisipjausčiau kiniško kopūsto, raudonos ir žalios paprikos, juodų alyvuogių be kauliuko, įsispaudžiau citrinos ir įpyliau alyvuogių aliejaus;valgau be duonos). Naudoju visas daržoves, kokias tik galima dabar nusipirkti. Dar kasdien valgau kokią nors košę, bet virtą ne piene, o vandenyje. Kasdien nusiperku kokių nors uogų. Jas valgau tarp valgymų. Pradėjau vartoti sumaltas moliūgų sėklas, kurių labai nemėgsta įvairūs žarnyno gyventojai, ir vartosiu jas bent mėnesį http://www.ayurvedam...logue/1/206.htm
Atsakyti
Kad ryte atsikėlus reikia išgerti stiklinę virinto vandens, tai girdėjau-sako iš organizmo pašalini toksinus, ale ar čia tiesa, tai nžn...

Kita pažįstama girdėjau taip organizmą valėsi: iki 12 val ryto nieko nevalgė, tik vandenuką gėrė... Ką toliau vartojo-nepamenu, bet gerai atsimenu, kai sakė neįsivaizduoji kaip žmogus smirdi, kai vyksta valymosi procesas(pats sau smirdi). Negreit aplankysiu tuos kraštus, tai jei sutiksiu tą moteriškę ir nepamiršiu, tai paklausiu ka ji valgė...
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2007 07 18, 16:17)
Kad ryte atsikėlus reikia išgerti stiklinę virinto vandens, tai girdėjau-sako iš organizmo pašalini toksinus, ale ar čia tiesa, tai nžn...


stiklinė vandens apetitą ir suvalgomo maisto kiekį sumažina. ne tik ryte, bet ir prieš kiekvieną valgymą patariama išgert kam aktualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2007 07 18, 15:17)
Kad ryte atsikėlus reikia išgerti stiklinę virinto vandens, tai girdėjau-sako iš organizmo pašalini toksinus, ale ar čia tiesa, tai nžn...

Kita pažįstama girdėjau taip organizmą valėsi: iki 12 val ryto nieko nevalgė, tik vandenuką gėrė... Ką toliau vartojo-nepamenu, bet gerai atsimenu, kai sakė neįsivaizduoji kaip žmogus smirdi, kai vyksta valymosi procesas(pats sau smirdi). Negreit aplankysiu tuos kraštus, tai jei sutiksiu tą moteriškę ir nepamiršiu, tai paklausiu ka ji valgė...


Aš irgi pusryčiauju ne anksčiau kaip 11-ą valandą, o būna, kad tik pirmą. Iki to laiko geriu vandenį. Vanduo išjudina žarnyną...
Jaučiuosi tikrai gerai. Kažkoks lengvumas atsirado.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 18, 16:24)
Aš irgi pusryčiauju ne anksčiau kaip 11-ą valandą, o būna, kad tik pirmą. Iki to laiko geriu vandenį. Vanduo išjudina žarnyną...
Jaučiuosi tikrai gerai. Kažkoks lengvumas atsirado.



Va, va kažką ta pažįstama buvo minėjusi, kad labai gera būsena jei iki pietu nevalgai.
Atsakyti
QUOTE(ziza @ 2007 07 18, 16:31)
Va, va kažką ta pažįstama buvo minėjusi, kad labai gera būsena jei iki pietu nevalgai.


toje knygoje, kurią anksčiau minėjau, viskas irgi paremta tuo principu, kad iki 12 val. galima gerti skysčius ir nebent vaisius valgyt. o šiaip radau ir šiokį tokį tinklapį 4u.gif
http://sportas.rodal.....uviskai .html
manau, kad čia tas pats kaip ir knygoj, tik gal kiek siauriau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 18, 15:43)
Kiekvieną rytą pasidarau dubenį salotų (tarkim, šiandien prisipjausčiau kiniško kopūsto, raudonos ir žalios paprikos, juodų alyvuogių be kauliuko, įsispaudžiau citrinos ir įpyliau alyvuogių aliejaus;valgau be duonos). Naudoju visas daržoves, kokias tik galima dabar nusipirkti. Dar kasdien valgau kokią nors košę, bet virtą ne piene, o vandenyje. Kasdien nusiperku kokių nors uogų. Jas valgau tarp valgymų. Pradėjau vartoti sumaltas moliūgų sėklas, kurių labai nemėgsta įvairūs žarnyno gyventojai, ir vartosiu jas bent mėnesį http://www.ayurvedam...logue/1/206.htm


dėkui 4u.gif
o tas sumaltas moliūgo sėklas tu taip ir užsisakei internetu ar kažkur pirkai Lietuvėlėj? jei čia, tai kur?
ir dar klausimėlis dėl skysčių vartojimo? kokius vartoji? kokių ne?
taip vakar pagalvojau, jei aš pradėčiau tą visą valymą, tai nemažai svorio netekčiau... smile.gif kilogramiukai tirpt turi. o kaip tau su svoriu, nekrenta per daug?
Atsakyti
QUOTE(daisha @ 2007 07 19, 09:20)

o tas sumaltas moliūgo sėklas tu taip ir užsisakei internetu ar kažkur pirkai Lietuvėlėj? jei čia, tai kur?
ir dar klausimėlis dėl skysčių vartojimo? kokius vartoji? kokių ne?
taip vakar pagalvojau, jei aš pradėčiau tą visą valymą, tai nemažai svorio netekčiau... smile.gif kilogramiukai tirpt turi. o kaip tau su svoriu, nekrenta per daug?


Tas sėklas pirkau pas tokį ajurvedistą. Jos nepigios- 58 Lt. Bet, kaip matau, antkainį jis nedidelį užsideda. Bandysiu kur kitur dar ieškoti, gal rusiškų papildų kioskelyje Kalvarijų turguje. Bet nemanau,kad bus pigiau.
Geriu vandenį ir įvairias arbatas, daugiausiai žalią.
Man jokie kg netirpsta, nes jų ir taip per mažai turiu. Mano svoris nepriklauso nuo mitybos- jis stabilus.
Antra diena pradėjau jausti iš burnos nemalonų kvapą. Iš to, kiek kartų per dieną einu į tualetą, matau, kaip gerai valymasis vyksta...
Atsakyti
QUOTE(daisha @ 2007 07 19, 08:20)
taip vakar pagalvojau, jei aš pradėčiau tą visą valymą, tai nemažai svorio netekčiau... smile.gif kilogramiukai tirpt turi. o kaip tau su svoriu, nekrenta per daug?


jei pradesi ta valyma, valgysi daug maziau negu visada, be to nemaisysi angliavandeniu ir baltymu, taigi savaime aisku kad svoris kris.
kaip minejau, pati laikiausi tokios dietos, kuri is tikruju yra veiksminga, jauciausi zvalesne ir lengvesne, labai pagerejo zarnyno veikla thumbup.gif taciau reikia tureti kantrybes, kai aplynkui tiek pagundu ax.gif
Atsakyti
užvakar suvalgiau 2 porcijas ledų ir dabar turiu didelį guzzą ant smakro sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Žizel @ 2007 07 20, 07:48)
užvakar suvalgiau 2 porcijas ledų ir dabar turiu didelį guzzą ant smakro sad.gif


Ant smakro spuogai kyla, kai yra moteriškų problemų. Patarčiau apsilankyti pas ginekologę.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 07 20, 11:32)
Ant smakro spuogai kyla, kai yra moteriškų problemų. Patarčiau apsilankyti pas ginekologę.



o mityba kur matosi? g.gif
man dar beria dekolte, nugarą
Atsakyti