Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(mamukai @ 2008 04 09, 22:00)
nuo siandien pradejau riboti sokolada smile.gif
puikiai zinau, kad mano spoguotam veideliui jis ne i nauda, bet atsisakyti - laaabai sunku  blush2.gif
gal kas buvote susidure su taip vadinamu "sokoladizmu"?  lotuliukas.gif
juokingai skamba, bet zinokit puse dienos ir man jau akys is orbitu lipa kaip noriu ko nors saldaus  blink.gif
patarkit kaip atskratyti grazaus veido naudai  mirksiukas.gif

ooo kaip suprantu tave...aš nė dienos neištveriu be saldumynų, be šokolado, o man tai taip ne į naudą, švelniai tariant doh.gif
pikta ir suirzus būnu, jei noriu šokolado ir negaunu doh.gif nežinau, ką čia bedaryt... sako, kad chromas mažina potraukį saldumynams, bet pati to nebandžiau...
Atsakyti
QUOTE(mamukai @ 2008 04 09, 22:00)
nuo siandien pradejau riboti sokolada smile.gif
puikiai zinau, kad mano spoguotam veideliui jis ne i nauda, bet atsisakyti - laaabai sunku  blush2.gif
gal kas buvote susidure su taip vadinamu "sokoladizmu"?  lotuliukas.gif
juokingai skamba, bet zinokit puse dienos ir man jau akys is orbitu lipa kaip noriu ko nors saldaus  blink.gif
patarkit kaip atskratyti grazaus veido naudai  mirksiukas.gif

Greiciausiai nepakankamas gliukozes kiekis kraujyje. Man panasiai buna pms metu, galiu ryti vien sokoladus, o paskui nesuprantu nuo ko iskyla spuogai ar nuo sokolado, ar del to, kad pms'as smile.gif . Sakiau, dabar darysiu eksperimenta - specialiai nevalgysiu sokolado per pmsa (jei pavyks, nes noras buna didziulis biggrin.gif ) ir paziuresiu ar iskils koks spuogelis, ar ne. Skaiciau, kad saldumo potrauki turetu mazinti subalansuota mityba ir magnio, chromo bei vitamino B papildai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ange: 09 balandžio 2008 - 22:37
As taip pat visa tai girdejusi... Taciau gal as isimtis, nes valgau tikrai nesveikai, ir greita maista megstu, ir saldumynus, bandeles ir pan. kasdien valgau, bet niekada neturiu neivieno spuogelio, oda ideali. Ga prisisnekesiu, bet ir paciai keista, ga jeigu taip nebutu susiimciau su mityba g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dezdemona* @ 2008 04 10, 00:27)
As taip pat visa tai girdejusi... Taciau  gal as isimtis, nes valgau tikrai nesveikai, ir greita maista megstu, ir saldumynus, bandeles ir pan. kasdien valgau, bet niekada neturiu neivieno spuogelio, oda ideali. Ga prisisnekesiu, bet ir paciai keista, ga jeigu taip nebutu susiimciau su mityba g.gif

yra tokių žmonių, pažįstu...bet kaip aš kalbėjau su gydytoja...kad žmonės turi jautrias vietas...vieniems visos bėdos eina per veidą, kitiems per skandį dar kitiems per sąnarius....ech džiaukis kol gali mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ange @ 2008 04 09, 22:29)
Greiciausiai nepakankamas gliukozes kiekis kraujyje. Man panasiai buna pms metu, galiu ryti vien sokoladus, o paskui nesuprantu nuo ko iskyla spuogai ar nuo sokolado, ar del to, kad pms'as  smile.gif . Sakiau, dabar darysiu eksperimenta - specialiai nevalgysiu sokolado per pmsa (jei pavyks, nes noras buna didziulis biggrin.gif ) ir paziuresiu ar iskils koks spuogelis, ar ne. Skaiciau, kad saldumo potrauki turetu mazinti subalansuota mityba ir magnio, chromo bei vitamino B papildai.

as tai skaiciau, kad jei norisi ko nors saldaus, tai reikia valgyti mesos. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ange @ 2008 04 09, 23:29)
Greiciausiai nepakankamas gliukozes kiekis kraujyje. Man panasiai buna pms metu, galiu ryti vien sokoladus, o paskui nesuprantu nuo ko iskyla spuogai ar nuo sokolado, ar del to, kad pms'as  smile.gif . Sakiau, dabar darysiu eksperimenta - specialiai nevalgysiu sokolado per pmsa (jei pavyks, nes noras buna didziulis biggrin.gif ) ir paziuresiu ar iskils koks spuogelis, ar ne. Skaiciau, kad saldumo potrauki turetu mazinti subalansuota mityba ir magnio, chromo bei vitamino B papildai.


nu va... vaikstau is kampo i kampa biggrin.gif blush2.gif tokia pikta jau senokai nebuvau, bet sokolado kolkas ne gramo nevalgiau rolleyes.gif
istikruju gali buti, kad tiesiog oranizmui truksta giukozes, bet kai pastaraji karta su gydytoja kalbejausi, man patare stipriai sumazinti saldumynu kieki (seimoje diabetu sega kas antras doh.gif ), nors giukoze mano normoj.
o su tuo potraukiu gal ir tiesa mirksiukas.gif . zinau didziai isdiskutuota Magnis B6, o kas su chromu buna? g.gif
Papildyta:
QUOTE(GūGa @ 2008 04 11, 01:44)
as tai skaiciau, kad jei norisi ko nors saldaus, tai reikia valgyti mesos.  biggrin.gif


idomiai g.gif nu kai as noriu sokolado, man mesos neikisi tongue.gif
Atsakyti
na populiariausias patarimas yra numalsinti saldumynu poreikiui -visiskas drastiskas atsisakymas ir laikui begant tikrai tikrai atprantama...o padeti gali chromas( bet pusmeti) ir baltymine mityba kuri stabilizuoja cukraus kieki kraujyje ir saugo nuo jo svyravimu..
O man labiausiai padejo saldumynu atsisakyt ..sustorejimas,na kaip cia kils ranka prie saldainiu,kai taip nori sukust? gal ir jums figuros puoselejimas stabdytu labiau nei grazios odos saugojimas? Nors as vistiek sunkiai suprantu,jeigu tiksliai zinot kad po sokoladu isberia, kaip galima to noret?..
Atsakyti
Aš irgi labai jau šokoladinukus mėgstu blush2.gif , bet kad ir man nuo to saldaus maisto pertekliaus turbūt spuogeliai išdygsta, nes berods odos tipas normalus yra.
Bet gal čia dar nagus bus prikyšus nuolatinė įtampa ir nemiga... g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 04 11, 09:33)
na populiariausias patarimas yra numalsinti saldumynu poreikiui -visiskas drastiskas atsisakymas ir laikui begant tikrai tikrai atprantama...o padeti gali chromas( bet pusmeti) ir baltymine mityba kuri stabilizuoja cukraus kieki kraujyje ir saugo nuo jo svyravimu..
O man labiausiai padejo saldumynu atsisakyt ..sustorejimas,na kaip cia kils ranka prie saldainiu,kai taip nori sukust? gal ir jums figuros puoselejimas stabdytu labiau nei grazios odos saugojimas? Nors as vistiek sunkiai suprantu,jeigu tiksliai zinot kad po sokoladu isberia, kaip galima to noret?..

Taip, baltymine mityba irgi padeda, bet kitus atvirksciai beria nuo baltymu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ange @ 2008 04 11, 11:44)
Taip, baltymine mityba irgi padeda, bet kitus atvirksciai beria nuo baltymu. doh.gif


drinks_cheers.gif ne karta apie tokius berimus girdejau wink.gif

Papildyta:
QUOTE(dilgelyt @ 2008 04 11, 10:33)
na populiariausias patarimas yra numalsinti saldumynu poreikiui -visiskas drastiskas atsisakymas ir laikui begant tikrai tikrai atprantama...o padeti gali chromas( bet pusmeti) ir baltymine mityba kuri stabilizuoja cukraus kieki kraujyje ir saugo nuo jo svyravimu..
O man labiausiai padejo saldumynu atsisakyt ..sustorejimas,na kaip cia kils ranka prie saldainiu,kai taip nori sukust? gal ir jums figuros puoselejimas stabdytu labiau nei grazios odos saugojimas? Nors as vistiek sunkiai suprantu,jeigu tiksliai zinot kad po sokoladu isberia, kaip galima to noret?..


zinok, galima blush2.gif tikriausiai nesi susidurus su tokiu dalyku, nes man ne tiek saldumynai, keik konkreciai sokoladas is kelio veda. svoriu nesiskundziu, o veidas... juk visada kai labai kazko norisi labai gerai moki save itikinti, kad nuo to nieko blogo neatsitiks 4u.gif
Atsakyti
Mane nuo chromo dar labiau ant saldumynu patrauke doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna: 11 balandžio 2008 - 20:41
QUOTE(lauryna @ 2008 04 11, 21:41)
Mane nuo chromo dar labiau ant saldumynu patrauke doh.gif


as domejausi, bet kzkodel niekur neradau, kad chromas sumazina butent nora valgyti saldumynus g.gif

as supratau - man liguistas potraukis saldainiams atsiranda del streso, kuo daugiau stresuoju - tuo daugiau noriu verysad.gif . vis tas nelemtas gyvenimo budas kai visa laika skubi ir dorai net nezinai kur doh.gif
Atsakyti