Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

Ugis 176,zodz viskas gerai,apart nelygia oda.teisingai visai ne i tema nusivaziavom baigiam,viskas:)
Atsakyti
man asmenishkai uzvalgius daugiau shokolado ar kokiu kitokiu saldumynu ishkart pradeda keltis koks spuogelis, tai tenka privengti ax.gif
Atsakyti
mna labai idomu pasidare, jau senokai geriu Perfectil, bet kazkodel jis man padeda nagams ir plaukams, o oda kokia buvo, tokia ir lieka. gal kas zinote geru maisto papildu odos buklei gerinti? 4u.gif
Atsakyti
tik zinau kad su perffektil tikrai spuogu neisigydysi ,ju visa kita funkcija..drekina sausa oda ir pan...bet riebaliniu liauku nesutvarkys.

alaus meiliu tabletes su vitaiminu c, cinkas ir nakvisu aliejus garseja kaip padedantys sioj bedoj. Del alaus mieliu tableciu nuomones kelios: padeda, padeda,bet is pradziu spuogu pagauseja del organizmo valymosi ir,kad nepadeda o tik skatina,nes jose gausu vitamino b.
as jokiu papildu poveikio pastebejus nesu,bet vistiek visada geriu:)
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 03 31, 23:44)
tik zinau kad su perffektil tikrai spuogu neisigydysi ,ju visa kita funkcija..drekina sausa oda ir pan...bet riebaliniu liauku nesutvarkys.

alaus meiliu tabletes su vitaiminu c, cinkas ir nakvisu aliejus garseja kaip padedantys sioj bedoj. Del alaus mieliu tableciu nuomones kelios: padeda, padeda,bet is pradziu spuogu pagauseja del organizmo valymosi ir,kad  nepadeda o tik skatina,nes jose gausu vitamino b.
as jokiu papildu poveikio pastebejus nesu,bet vistiek visada geriu:)


vitaminas B su magniu gerai veikia, tikrai zinau. su drauge nusprendeme pabandyti moterims skirta magni B6, tiek nuo bendru nervuku, tiek del vitamino B ir t.t.
kazkada geriau alaus mieliu tabletes, bet kazkodel tavo minetas pirmas etapas, kai spuogu padaugeja man ilgokai uzsitese tai meciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukai @ 2008 04 03, 00:32)
vitaminas B su magniu gerai veikia, tikrai zinau. su drauge nusprendeme pabandyti moterims skirta magni B6, tiek nuo bendru nervuku, tiek del vitamino B ir t.t.
kazkada geriau alaus mieliu tabletes, bet kazkodel tavo minetas pirmas etapas, kai spuogu padaugeja man ilgokai uzsitese tai meciau  blush2.gif


o man kiek siaubo sukele kai pradejusi vartoti alaus mieles pamaciau, kad spuogai pradejo dygti tiesiog "kaip ant mieliu", nu galvoju ir preperata pasirinkau lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
dazniausiai tik tokius atsliepimus apie alaus mieles ir girdziu todel bijau ju ir nebandau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shagyby @ 2008 04 03, 00:45)
o man kiek siaubo sukele kai pradejusi vartoti alaus mieles pamaciau, kad spuogai pradejo dygti tiesiog "kaip ant mieliu", nu galvoju ir preperata pasirinkau  lotuliukas.gif  doh.gif

Nuo alaus mieliu is pradziu dazniausiai ir iskyla spuogai, nes oda pradeda valytis....reikia ilgai jas vartot, kad pamatytum teigiama ju poveiki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukai @ 2008 04 02, 23:32)
kazkada geriau alaus mieliu tabletes, bet kazkodel tavo minetas pirmas etapas, kai spuogu padaugeja man ilgokai uzsitese tai meciau  blush2.gif


ir aš mieles dėl to mečiau, nakvišos nepadėjo. Lygiai dėl to paties atsisakiau superinio natūralaus Negyvosios jūros molio schmoll.gif Taip pradėjo oda "valytis", kad dėjau į krūmus kaip zuikis po vieno karto. Taip pat nepadėjo papildai specialiai odai sad.gif

dėl maisto - tikrai reikia prisižiūrėti. Labai vengtina: šokoladas, raudonasis vynas, man juos dar kosmetologė išskyrė kaip keliančius odos problemas.

jei nenorim turėti spuogų, maistas turi būti kuo švelnesnis - iš savo ir ne tik patirties sakau. Daugiausiai troškintas, virtas, daržovės, vaisiai, aš mėgstu ir geriu daug arbatos - paprastos juodos, žalios.

iš raciono reiktų išmesti kuo daugiau visokių pusfabrikačių, bulvių traškučius.

aš maistą beveik visą gaminu pati, retokai valgau kavinėse, restoranuose. Apsimoka visom prasmėm 4u.gif

šiaip pačios odos būklė kažkada buvo kaip po karo sad.gif Dabar nebet koks bėrimukas kartais "pagražina", bet išmoksiu naujų gyvenimo taisyklių ir tai susitvarkys biggrin.gif
Papildyta:
na, netikiu aš tuo odos "valymusi" nuo tablečių. Reikia su maisto pagalba (kai ko atsisakant, kai ką įtraukiant į valgiaraštį) valyti visą organizmą ir laikyti jį švarų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2008 04 03, 11:15)
ir aš mieles dėl to mečiau, nakvišos nepadėjo. Lygiai dėl to paties atsisakiau superinio natūralaus Negyvosios jūros molio  schmoll.gif Taip pradėjo oda "valytis", kad dėjau į krūmus kaip zuikis po vieno karto. Taip pat nepadėjo papildai specialiai odai sad.gif

na, netikiu aš tuo odos "valymusi" nuo tablečių. Reikia su maisto pagalba (kai ko atsisakant, kai ką įtraukiant į valgiaraštį) valyti visą organizmą  ir laikyti jį švarų 4u.gif


nu del to odos valymo tabletemis, mano draugei padejo 4u.gif man vitaminai sumazina spuogus, bet valytis vengiu, nes nu baisiai ilgai kaip musmyre vaikstau biggrin.gif
o del magnio moterims suma keliu, nes pirma karta perskaiciau, kad vitaminai su magniu (kas ir nuo streso, ir nuo PMS) dar ir oda grazintu, butu gerai jei yra taip kaip parasyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukai @ 2008 04 04, 19:51)
nu del to odos valymo tabletemis, mano draugei padejo 4u.gif  man vitaminai sumazina spuogus, bet valytis vengiu, nes nu baisiai ilgai kaip musmyre vaikstau biggrin.gif
o del magnio moterims suma keliu, nes pirma karta perskaiciau, kad vitaminai su magniu (kas ir nuo streso, ir nuo PMS) dar ir oda grazintu, butu gerai jei yra taip kaip parasyta  thumbup.gif


man irgi nuo tableciu odai valyti tik blogiau ir blogiau budavo, o sveisaus horizonto nemayti verysad.gif todel tokui visai nebevartoju mirksiukas.gif
Atsakyti
nuo siandien pradejau riboti sokolada smile.gif
puikiai zinau, kad mano spoguotam veideliui jis ne i nauda, bet atsisakyti - laaabai sunku blush2.gif
gal kas buvote susidure su taip vadinamu "sokoladizmu"? lotuliukas.gif
juokingai skamba, bet zinokit puse dienos ir man jau akys is orbitu lipa kaip noriu ko nors saldaus blink.gif
patarkit kaip atskratyti grazaus veido naudai mirksiukas.gif
Atsakyti