Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

QUOTE(dilgelyt @ 2008 04 28, 00:29)
as tai gerciau, jei jausciau, kad padeda plaukams...nes oda tai isivalys... ir  gal grazesne taps, bet jei plaukam nepadeda tai gal nevark?
apskritai mazai esu girdejus kad fitoval padedetu kam auginti plaukus..
Geresni atiliepimai apie dzintars aliejuka saknims, ricinos alieju saknims .. pati naudoju kofeinini sampuna skatinanti augima ir svarbiausia galiukas saugot kad nereiktu kas menesi spryndzio nukirpt...bet cia jau kita tema..
as ir daznai pagalvoju .. spuoguota,be nagu, neilgejanciais plaukais,o dar ir per stora..

Visus Tavo isvardintus aliejukus ir sampunus naudoju ir as lotuliukas.gif ale galvojau dar ir kapsules nepakenks, bet pakenke matyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 27, 22:18)
na ir dar pries savaite pradejau gert fitoval kapsules, ir siandien paziurejau, kad i sudeti pats pirmas ingredientas ieina medicinines mieles, o as cia skaiciau, kad nuo mieliu kelia sppuogelius, bet ar medicinines mieles ir tos kitos mieles, kur buna atskiros, kaip tabletes, tas pats?niekaip nesuprantu kas daros  verysad.gif

Nuo mieliu tableciu, kiek esu pati bandziusi, tai pradejus jas gert geras 2-3 savaites beria veida....bet paskui viskas susitvarko. Gal cia valymosi procesas g.gif Esu gerusi jas tris kartus....ir kiekviena karta pradedant, prikildavo spuogu. O medicinines ir valgomosios mieles, tai manau, kad taspats....tik konsistencija skiriasi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovzil: 28 balandžio 2008 - 20:46
GERIAUSIAS SPUOGU NAIKINIMAS, BUVIMAS LAUKE thumbup.gif
As pati geriu arbatele nuo spuogu, valgau pusryciams avizu kose (aisku ne kasdien ), saldumynai silpnybe, o keptas maistas racione irgi yra 4u.gif Mano problema spuogai, aisku stengiuos ziureti, ka valgau, bet ne visa laika gaunasi.
O dabar, kai atsilo orai, kokias 2-3 val. praleidziu lauke su dukryte, tai spuogu, tik vienas kitas beliko biggrin.gif Matyt saule teigiamai veikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VilmaM1 @ 2008 04 28, 23:43)
GERIAUSIAS SPUOGU NAIKINIMAS, BUVIMAS LAUKE  thumbup.gif
As pati geriu arbatele nuo spuogu, valgau pusryciams avizu kose (aisku ne kasdien ), saldumynai silpnybe, o keptas maistas racione irgi yra  4u.gif  Mano problema spuogai, aisku stengiuos ziureti, ka valgau, bet ne visa laika gaunasi.
O dabar, kai atsilo orai, kokias 2-3 val. praleidziu lauke su dukryte, tai spuogu, tik vienas kitas beliko  biggrin.gif  Matyt saule teigiamai veikia  thumbup.gif

o kas per arbatyte nuo spuogu? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(claraave @ 2008 04 29, 16:44)
o kas per arbatyte nuo spuogu? bigsmile.gif

Vaistažolių receptai spuogams gydyti:
Lygiomis dalimis sumaišomos šios smulkintos, džiovintos vaistažolių dalys:
1 d. anyžių vaisių (Anisi vulgaris fructus)
1 d. pankolių vaisių (Foeniculi fructus)
1 d. trispalvės našlaitės žolės (Violae tricoloris herba)
1 d. kiaulpienės šaknų (Taraxaci radix)
1 arb. šaukštelis šio vaistažolių mišinio užpilamas stikline verdančio vandens. Indą uždengus, paliekama stovėti, kad prisitrauktų. Užpilas nukošiamas. Geriama ryte ir vakare po 1 stiklinę mažais gurkšneliais.
kitas:
Išdžiovintos ir susmulkintos vaistažolės sumaišomos nurodytomis dalimis:

2 d. paprastojo varpučio šaknų (Tritici repens radix)
1 d. trispalvės našlaitės žolės (Violae tricoloris herba)
1 d. dirvinio asiūklio žolės (Equiseti herba)
1 d. didžiosios dilgėlės žolės (Urticae herba)

2 arb. šaukšteliai šio vaistažolių mišinio užpilami stikline verdančio vandens ir uždengus paliekama 10 min, kol prisitrauks. Nukošiama. Geriama po 1 stiklinę 3 kartus per dieną.

As geriu kol kas 1 recepta smile.gif o arbatzoles vaistineje susiperki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 04 27, 21:37)
tikrai taip gali buti, kad oda valosi nuo mieliu ,nes butent taip ir buna tada, daug mazu, o ne pora skauduliu ,na arba sualergizavo i vitaminus oda..

pvz man dabar daug mazyciu mazyciu spuogeliu po ausimis, ant kaklo, is abieju pusiu ,plemai tokie..tikrai nesuprantu kodel,ar tai reguoja i jau menesi naudojama differin tepala nuo spuogu ,nors juo tepu tik veida..ar todel kad savaite beveik niemiegojau?:/ o viena nakti net uzmigti negalejau,taip skaudejo viena isberta puse..teko gert vaistu nuo skausmo..
zodziu... nelabai cia suprasi  tos odos, reaguoja i ka nori..smile.gif bet tau manau tikrai del mieliu,kantrybes smile.gif

o tu gal nešioji ilgus auksarus kabančius? blush2.gif žinau, kad kvailai nuskambėjo, bet man panaši problema su kaklu buvo, tai vat pasirodė kad nuo metalo, ir ne nuo to bižuterinio, bet nuo sidabro irgi ax.gif
Atsakyti
sima :lotuliukas:prajuokinai,npors zinau kad taip buna.
na turiu kabanciu bet paskutiniu metu nenesiojau. nesioju 15 auskariuku, bet maziukus visai visai:)
liko tik demes ir isberimu seseliai ,neisivazduoju, kodel cia man taip..visgi gal nuo differin kremuko..bet negaliu be jo,nes su juo visai itakos maistas ir aplinka spuogams nebeturi..tiesiog ju kaip ir nebeber smile.gif tfu tfu tfu per kairi peti:)
Atsakyti
QUOTE(dar_sima @ 2008 04 29, 18:12)
o tu gal nešioji ilgus auksarus kabančius?  blush2.gif žinau, kad kvailai nuskambėjo, bet man panaši problema su kaklu buvo, tai vat pasirodė kad nuo metalo, ir ne nuo to bižuterinio, bet nuo sidabro irgi  ax.gif


čia rimtai?mane ir pradejo bert smulkiais spuogeliais ant kaklo ir prie ausų blink.gif
Atsakyti
o gal nuo kvepalu? juk ant kaklo purskiame...
man ispradziu tose vietose kur ausys jungiasi prie veido pradejo pleiskanot, sauset raudonuot, poto pradejo plisti link kaklo ir isbere..

o jeigu jums seip is niekur nieko ant kaklo tik, tai gal tikrai nuo auskaru arba kvepalu? smile.gif
Atsakyti
mano kosmetologe - dermatologe, kuri mane isgyde grieztai uzdraude vartoti B grupes vitaminus, kadangi jie man skatina ir stimuliuoja oda doh.gif ir dar, prisiskaiciau, kokiia didele nauda is nakvisu aliejaus, nusipirkau, ir man islindo vienas, kitas spuogelis, kosmetologe kai pamate, irgi uzdraude vartoti blush2.gif nzn, ar cia tik man, ar cia yra bendra tokia tendencija, bet jeigu turite problematines odas - turekite omeny, gal ir jums pades drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 04 30, 23:15)
mano kosmetologe - dermatologe, kuri mane isgyde grieztai uzdraude vartoti B grupes vitaminus, kadangi jie man skatina ir stimuliuoja oda doh.gif ir dar, prisiskaiciau, kokiia didele nauda is nakvisu aliejaus, nusipirkau, ir man islindo vienas, kitas spuogelis, kosmetologe kai pamate, irgi uzdraude vartoti blush2.gif nzn, ar cia tik man, ar cia yra bendra tokia tendencija, bet jeigu turite problematines odas - turekite omeny, gal ir jums pades drinks_cheers.gif

blink.gif o aš kaip tik dbr pradėjau naudot B grupės vit unsure.gif nu stebėsiu kas bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dar_sima @ 2008 05 01, 11:21)
blink.gif o aš kaip tik dbr pradėjau naudot B grupės vit  unsure.gif  nu stebėsiu kas bus  rolleyes.gif


o as nustojau gerti nakvisu alieju ir viskas thumbup.gif nes kaip tik pries 2 avaites pradejau, i mane pasiziurejo kosmetologe ir sako: tau ka, 80 metu, kad tau jo reiketu, tu dar ir pati vaiksciojantis vitaminas, taip kad atidaviau mamai, nes sako, kad jai, kaip tik bus thumbup.gif
Atsakyti