Įkraunama...
Įkraunama...

Spuogai ir maistas

Mano veido oda labai riebi,tai spuogai ilga laika buvo nuolatiniai palydovai.Dietologe sustate man meniu ir po poros menesiu pamirsau varga del spuogu,nors priemones visokie valikliai,tonikai ir tirpalai liko tie patys.Tiesa,dabar jau reikes keisti nes oda tapo normali thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rule @ 2008 05 01, 18:28)
Mano veido oda labai riebi,tai spuogai ilga laika buvo nuolatiniai palydovai.Dietologe sustate man meniu ir po poros menesiu pamirsau varga del spuogu,nors priemones visokie valikliai,tonikai ir tirpalai liko tie patys.Tiesa,dabar jau reikes keisti nes oda tapo normali thumbup.gif


prašom pasidalinti, kokie produktai buvo labiausiai rekomenduotini ir kokius visai išėmė iš raciono.
nes čia irgi visos norim būti gražios ir pamiršti šitą "gėrį"- spuogus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ange @ 2008 04 09, 22:29)
Greiciausiai nepakankamas gliukozes kiekis kraujyje. Man panasiai buna pms metu, galiu ryti vien sokoladus, o paskui nesuprantu nuo ko iskyla spuogai ar nuo sokolado, ar del to, kad pms'as  smile.gif . Sakiau, dabar darysiu eksperimenta - specialiai nevalgysiu sokolado per pmsa (jei pavyks, nes noras buna didziulis biggrin.gif ) ir paziuresiu ar iskils koks spuogelis, ar ne. Skaiciau, kad saldumo potrauki turetu mazinti subalansuota mityba ir magnio, chromo bei vitamino B papildai.

Na va, prisiduodu. smile.gif Nevalgiau jokio sokolado visa menesi. Is saldumynu paskutinemis dienomis suvalgiau guminuku 150 gr. pakeli. Rezultatas - vienas spuogas, bet tas po vieno "vakaro su traskuciais". smile.gif Taip, kad tikriausiai mane beria nuo sokolado ir kimsimo vakarais, nes sutrinka normalus virskinimas ir pernelyg apkrautas organizmas nebepajegia atsikratyti atliekomis, todel tai daro per oda...
Atsakyti
QUOTE(green-eyed @ 2008 05 01, 21:52)
prašom pasidalinti, kokie produktai buvo labiausiai rekomenduotini ir kokius visai išėmė iš raciono.
nes čia irgi visos norim būti gražios ir pamiršti šitą "gėrį"- spuogus  biggrin.gif

Pradzioj pasilaikiau men dietos,bet ji nebuvo drastiska,teko atsisakyti sokolado,sampano,majonezo,ivairiausiu padazu,kepto maisto ir tarkiu visokiausiu...Visa men didvyriskai istveriau,o dabar jau retsykiais visko ko buvo negalima pavartoju ax.gif Stengiuos nepiknaudziauti,todel viskuo ko sirdis geidzia vartoju tik grieztai savaitgaliais,o siaip valgau daug vaisiu iki pietu,o antroj dienos pusej daugiau baltymini maista.Tik tiek kad esu lieknas zmogutis,tai su spuogais kartu numeciau 4 kg per men,o tas man jau nepatinka g.gif
Atsakyti
verysad.gif Gal galit patarti... Iki persikraustymo į Vilnių neturėjau niekada problemų su spuogais... verysad.gif o dabar, visa kakta ir pakraščiai veido nusėti ir net neįsivaizduoju nuo ko, šiaip kažkiek ir maisto prisilaikau, ir stengiuos prižiūrėt.. nepadeda blink.gif nuo kuo čia gali būti? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pretty.black.kitty @ 2008 05 04, 23:20)
verysad.gif  Gal galit patarti... Iki persikraustymo į Vilnių neturėjau niekada problemų su spuogais...  verysad.gif  o dabar, visa kakta ir pakraščiai veido nusėti ir net neįsivaizduoju nuo ko, šiaip kažkiek ir maisto prisilaikau, ir stengiuos prižiūrėt.. nepadeda  blink.gif  nuo kuo čia gali būti?  unsure.gif

Gali buti, kad nuo uztersto oro, bet manau dar labiau nuo kieto vandens. Vilniaus vandenyje tiek daug drumzliu, kalkiu, vamzdziu nuosedu. Jis man labai sausino oda, o po to ji aisku ima gaminti daugiau riebalu, be to ir tos nuosedos uzkemsa poras. Siaip veliau oda prie jo priprato.
Atsakyti
Mane beria nuo braskiu. O as jas taip megstu. Nestumo metu ju labai norejau, tai spjoviau i visus spuogus. Bet jomis nepiknaudziavau. ax.gif
Atsakyti
Dalinuos ir as savo mitybos iprociais. Kuo dazniau koseles. Galima ir tik uzplikomas. Ir jokio sokolado, saldainiu (negaliu be ju), pieno, bet rugpieni ar kefyra vakarais galima (stikline daug nereikia, tipo valo kepenis). Ir vitaminai svari oda plius (visa pakuote ) ir po to dar vitaminai svari oda (ir pakuote). Ir daug vandens (ne arbatu ar sulciu). Is arbatu dilgeliu (bet su pertraukom - skatina slapima o su juo iseina ir slakai????)
Po sitokio kurso oda pagerejo. Zinoma naudoju ir kremus drekinancius.

Ir dar kad maziau kiltu reikia nagus man kapotis lotuliukas.gif nes pastoviai niesti spausti. Bet jau baigiu prisiversti (kai rezultta matau ant akiu).

Kad raudonos demes greiciau nyktu naudoju nakciai BOROMED tepaliuka. Jis labai gerai (bent jau kolkas man) padeda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irma77: 12 gegužės 2008 - 15:41
QUOTE(charisma @ 2008 05 01, 00:15)
mano kosmetologe - dermatologe, kuri mane isgyde grieztai uzdraude vartoti B grupes vitaminus, kadangi jie man skatina ir stimuliuoja oda doh.gif ir dar, prisiskaiciau, kokiia didele nauda is nakvisu aliejaus, nusipirkau, ir man islindo vienas, kitas spuogelis, kosmetologe kai pamate, irgi uzdraude vartoti blush2.gif nzn, ar cia tik man, ar cia yra bendra tokia tendencija, bet jeigu turite problematines odas - turekite omeny, gal ir jums pades drinks_cheers.gif


man ir kosmetologe ta pati patare. Ji issyk paklause pamacius oda ar aluti labai megstu ar vitaminus su B vartoju, dar pasakiau, kad alaus mieles esu vartojus, nes spuogu buvo uzdereje, tai va ax.gif mano odai netinka, nes giluminiai nuo to susidaro doh.gif
ir dar kai kilo raudoni ir skausmingi spuogai, tiesiog i nevilti buvau puolus- nieks negelbejo.Del kitu priezasciu pasidariau kraujo tyrimus ir labai mazas hemoglobino kiekis buvo, pradejau vartoti gelezi ir spuogai dingo thumbup.gif
tai va kartais ne tik maistas itakoja spuogus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2008 05 01, 00:15)
mano kosmetologe - dermatologe, kuri mane isgyde grieztai uzdraude vartoti B grupes vitaminus, kadangi jie man skatina ir stimuliuoja oda doh.gif ir dar, prisiskaiciau, kokiia didele nauda is nakvisu aliejaus, nusipirkau, ir man islindo vienas, kitas spuogelis, kosmetologe kai pamate, irgi uzdraude vartoti blush2.gif nzn, ar cia tik man, ar cia yra bendra tokia tendencija, bet jeigu turite problematines odas - turekite omeny, gal ir jums pades drinks_cheers.gif

man kaip tik kosmetologe liepe vartot nakvisu alieju, bet ne trumpiau nei puse metu smile.gif
Atsakyti
Laba diena merginos,
Pirma karta rasau forume. Perskaiciau daugybe Jusu komentaru. Paskutinius tris metus as praleidau Los Angele, studijuodama spuogus ir anti-senejimo proceduras.Kadangi pati visa gyvenima kovojau su spuogais, nuolat ieskodavau budu kaip su jais susitvarkyti. Per paskutinius metus supratau, kiek neteisingu mitu isklausiau, kiek isleidau pinigu be reikalo. Tikriausiai kaip ir mes visos.
Siuo metu, esu Lietuvoje, Kaune. Neturiu kabineto ir kol kas nedirbu, bet jei tarp Jusu yra tokiu kurios galvoja, kad isbande viska, kreipkites as pakonsultuosiu nemokamai. Issiaiskinsime visus mitybos ir spuogu klausimus, kuriu beja nedaug tebera. Pasakysiu Jums ka atrado pasaulis, per paskutinius 5 metus ir ko Lietuva dar nezino.
Tikriausiai noretume paklausti, kokia man is to nauda? Taigi uzbegsiu uz akiu ar atsakysiu. Man begalo idomu spuogai, stebejimo, gyjimo procesas, zmogaus pasitikejimo savimi,- sugrizimas. Taip pat visada noriu patikrint surinktas zinias, paplidyti jas. O susidurus su sudetingesnemis problemomis,- sprendimo ieskojimas ir visa "kelione"link rezultato, man sukelia issuki ir pscihologini pasitenkinima.Gal kada nors atidaysiu "acne"klinika...
Taigi manau, kad pakankamai gerai pristaciau. Parasykite,tikrai neturite ka prarasti:), susitiksime ir pasikalbesime
Ruta
rutakirby@yahoo.com
Atsakyti
As isigijau knyga apie maista ir spuogus.Mano drauge,gyvenanti Amerikoje,apsviete,kad dermatologas prof. Nicholas Perricone labai izymus USA ,isleides ivariausias knygas apie maista ir jo itaka odai,turi savo kosmetikos linija,maisto papildus user posted image

nors puse metu turiu ta knyga,vis neprisiruosiu pradet skaityti doh.gif
Atsakyti