Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių kalvė

snekant abie abdarus neturiu da nieko, bet man da toli.o gal kuri internetu perkat, bet kad butu ne mazas dydis?
Atsakyti
QUOTE(mamasa22 @ 2012 04 20, 08:41)
Na ir gal del puokstes liudininkei-svociai,patarsit,kazkaip net negalvojau tureti jokios juk istisas lakstymas bus tai su saldainiais tai tas tai anas...,bet pasiskaiciau lyg ir priklauso,ar jus turesit puokstes?

As neturesiu puokstes. Turejus per kitas vestuves esu visokias ir rankoj laikomas, ir ant rankos dedamas. Ant rankos patiko labiausiai, nors apie ja kitos svociutes atsiliepia ne kaip...
Atsakyti
QUOTE(mamasa22 @ 2012 04 20, 09:41)
Na ir gal del puokstes liudininkei-svociai,patarsit,kazkaip net negalvojau tureti jokios juk istisas lakstymas bus tai su saldainiais tai tas tai anas...,bet pasiskaiciau lyg ir priklauso,ar jus turesit puokstes?
Ir jei jau apie grozio proceduras prakalbot,tai man naujas galvos skausmas,sugalvojau kad noriu kuoduko,tada paaiskeja kad ir nuotaka bus su kuoduku ir nuotakos mama,nu sakau busim visos kaip kuoduotosios pempes kokios doh.gif  biggrin.gif


as kai tuokiausi, tai visompamergem ir pirslienei sakiau puokstes as kad bent derintus.
Atsakyti
Siaip po liepos 21 tikrai parduosiu savo ilga tamsaus ciklameno spalvos sifonine suknute.
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2012 04 20, 09:50)
Siaip po liepos 21 tikrai parduosiu savo ilga tamsaus ciklameno spalvos sifonine suknute.


o koks dydis?
Atsakyti
Reiskias liksiu prie savo-puokstes nebus,nes pulko taippat,tai ner prie ko ir derintis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simafreitakaite @ 2012 04 20, 08:52)
o koks dydis?



mano 34-36 bet ten tiktu gal ir 38. nes ten aktualu tik krutines dydis. apimtis turetu buti apie 90 ne daugiau smile.gif ugis mano 162 dairausi platforminiu bateliu smile.gif ir tada jau ilgi nukirpsiu pagal juos smile.gif
Atsakyti
Nauji namuciai CIA

Kas noretu juos papildyt, tai gali padaryt per sekancias 10 min. Turiu omeny sarasa. Paskui jau reiks laukt naujos temos smile.gif
Atsakyti
Ir aš ieškau naujos,lyg noriu iš interneto,bet niekada nepirkus, neaišku ką gausiu, nuomot tikrai ne,teks gal siūtis g.gif
Turiu nuo praėjusio svočiavimo mėlyną suknelę,gal norit kas biggrin.gif
šifonas,ilga. 166 ūgiui ir smulkesniai svočiai. Eičiau su ja, bet toj pat šeimoj svočiausiu,tai ne kaip atrodyčiau biggrin.gif
Atsakyti
Skaitau jusu vargus renkantis suknias ir tyliai dziaugiuosi, kad man ir si kart labai nuskilo ir gavau suknia pas ta pacia pazistama, pas kuria ir visad... Ka buciau darius, jei ne ji... Vaje vaje...

Grozio proceduras ir as visas jau uzsisakius. Is vakaro nagai, ryte ragai, t.y. plaukai lotuliukas.gif Makijaza darysiu pati, nes nekenciu tu spakliu ant veido, o salonuose be jo nemoka...
Atsakyti
QUOTE(simafreitakaite @ 2012 04 20, 09:48)
snekant abie abdarus neturiu da nieko, bet man da toli.o gal kuri internetu perkat, bet kad butu ne mazas dydis?

As uzsisakiau internetu, bet LT puslapy (jie lyg is UK sius), dar nieko negavau, tad ir pakomentuot tinkamai negaliu smile.gif O dydis mano, tai maziausias koks tik buna doh.gif lotuliukas.gif , tai toki ir uzsisakiau, tikiuosi neprasausiu blink.gif nes kito dydzio teks dar ~menesi laukt doh.gif

Del puokstes, tai bent savo vestuvem pati viska uzsakinejau, tad ir dabar jai jaunieji uzsakys, tai bus gerai kokia uzsakys, jai ne, tai apseisiu be jo irnesakyk.gif

O vat del tu rutu ir man galvosukis sioks toks doh.gif Pati tekejau be jokio vainikelio, nes jau gyvenom kartu, nors ir nebuvau nestuke.gif biggrin.gif O si karta jaunoji jau laukiasi, bet tevai jos yra tokiu senesniu paziuru, tai nedristu ir paklausti doh.gif Bijau kad nepriimtu klausimo, kaip pasisaipymo doh.gif Per vestuves nestuke.gif jau bus tarp 6-7 menesiuko, tad pilvukas tikrai turetu matytis, ech... neisivaizduoju unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 20, 09:09)
Per vestuves  nestuke.gif  jau bus tarp 6-7 menesiuko, tad pilvukas tikrai turetu matytis, ech... neisivaizduoju  unsure.gif

Bus kaip bus - nuimsi jei bus... O ka daryt... As ir i tokia situacija buvau patekus...
Atsakyti