Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių kalvė

Pasisakysiu ir aš smile.gif na , tas paskutinysis čia įkeltas žaidimas gal ir gašlus, bet šiaip tokie žaidimukai su pririštom morkom ar kiaušinių ridenimu ir pan., tai man visai nieko blogo neįmituojantys, o juokingi ir jaunimėliui visai smagūs. O tie nekaltučiai žaidimai su žiedo siuntimu ar mįslėm tai jau taip nuvalkioti, kad baisu ir niekam nebeįdomus. Paskutinėse dalyvautose vestuvėse svečiai jau kandžiai replikavo , kad gana jau tų mįsliu, geriau pertarauką darom biggrin.gif
Šiaip juk vestuvės jau ne vaikų darželis ir jei tų "gašlių " žaidimu yra su saiku , tai nieko blogo tame neįžiūriu mirksiukas.gif
Asmeniškai aš pati daug mieliau sudalyvaučiau tokio lygio žaidime, kaip kiaušinio ridenimas, nei žiedo siuntime ir pan. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valentina27: 19 balandžio 2012 - 21:54
"Saiko jausmo" sąvoka irgi sąlyginė, t.y. priklauso nuo žmogaus. biggrin.gif

Nu jei visas išradingumas sutelkiamas tik į "kuo riebiau" ir atseit vien nuo to "mažiau nuvalkiota" tai toks te ir išradingumas... irnesakyk.gif
O jei rimtai - reikia mokėt skirt kur yra vestuvėms derantis erotizavimas (niekur nesakiau, kad to žūt būt vengt, bet esu už subtilumą šituose dalykuose) ir kur "paėmusių" studentų barako lygio "bajeriai". Kur to moko atskirt nežinau... cool.gif
Bet jei jau liečiant tą temą, tai man to gražaus erotiškumo kur kas daugiau ten, kur jis jo atvirai nenuteškiant net ore tvyro, nei taip atvirai nutėkštose vulgarybėse.
Vestuvės ne vaikų darželis, bet atvirai kalbant ne į ką kita tai ir panašu, na gal labiau ne į vaikų, o į paauglių lygio išsidirbinėjimus kai "antro galo" tema parūpsta. Kai "riebiau" lygu "krūčiau". O jei poroje iš tiesų kuklių, subtilesnių žmonių yra? Manot taip nebebūna? Nežinau kaip čia švelniau ir tiksliau pasakyt, bet nei man ten kas gražaus, nei juokingo, nei tuo labiau suaugėliško... su nieko nelyginu (ba matau, kad imama supriešint), kalbu apie tą konkretų balioninį "žaidimą" (ir tą kitą), kuris man tiesiog, na...atsiprašau už išsireiškimą... mužikiškas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 19 balandžio 2012 - 22:35
Va butent pastarieji parodyti zaidimai mane labiau sokiruoja nei juokina... doh.gif
Na gerai, tarkim juokinga, netiketa, nematyta, bet saziningai ar pacios noretumet taip pasokinet ant tu pompu ar pabaksnot dantu krapstuku savo vyrui (o apie svetimus net nekalbu) i tarpukoji? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Valentina27 @ 2012 04 19, 23:50)
Pasisakysiu ir aš smile.gif na , tas paskutinysis čia įkeltas žaidimas gal ir gašlus, bet šiaip tokie žaidimukai su pririštom morkom ar kiaušinių ridenimu ir pan., tai man visai nieko blogo neįmituojantys, o juokingi ir jaunimėliui visai smagūs. O tie nekaltučiai žaidimai su žiedo siuntimu ar mįslėm tai jau taip nuvalkioti, kad baisu ir niekam nebeįdomus. Paskutinėse dalyvautose vestuvėse svečiai jau kandžiai replikavo , kad gana jau tų mįsliu, geriau pertarauką darom biggrin.gif
Šiaip juk vestuvės jau ne vaikų darželis ir jei tų "gašlių " žaidimu yra su saiku , tai nieko blogo tame neįžiūriu mirksiukas.gif
Asmeniškai aš pati daug mieliau sudalyvaučiau tokio lygio žaidime, kaip kiaušinio ridenimas, nei žiedo siuntime ir pan. smile.gif


Jei jau kalbam apie zaidimu "nuvalkiojima" tai zinokit situos zaidimus su morkom ir kiausiniais maciau jau gal pries kokia 20 metu vestuvese. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2012 04 19, 20:35)

pošliau nebūna lotuliukas.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Megi Simpson @ 2012 04 19, 20:56)
cia dar geresnis "perliukas" [url=http://www.youtube.com/watch?

blink.gif nesuprastų pas mane kompanija tokio bajerio,bet Rusijoj tai jaučiu visai normalu g.gif lotuliukas.gif


Mes gamtoj žaidėm,saldainį ant savęs slėpėm,tai tiek to pasigrabaliojimo buvo.Ir tai labai faina buvo žiūrėt,tokie visi atsargūs buvo biggrin.gif ir tai pagrinde visi pažystami tarpusavyje ir poros dalyvavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barboraaa: 20 balandžio 2012 - 07:22
Zaidimukai man abu paskutiniai doh.gif

O dar isiterpsiu del rutu vainikelio, nzn jauciu ne viena is mano jaunuju jo neseges nors reiktu paklausti blink.gif .

Man asmeniskai jei pora pries vestuves gyvena kartu tai rutu vainikelis yra tiesiog juokinga wink.gif
Jo grieztai atsisakiau ir per savo vestuves. Galima ir be jo apsieiti manau...
Tik jau nesupykite bet rutu vainikelis dar ir jaunajai su pilvuku... nu tada isvis jau cirkas. Aisku cia tik mano nuomone.


As manau geriausia pries svente issiaiskinti ko nori jaunieji juk visa tai darome del ju wink.gif o ne del saves, kad kuo geriau pasirodyti pries kazka.... ir del to leisti jauniesiems nepatogiai jaustis.

Atsakyti
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2012 04 19, 21:35)

oooooooo dieve biggrin.gif ir juokinga ir graudu,gaila tu poru,sitaip ziauriai,nu bet is kitu pasijuokt smagu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lioliuke @ 2012 04 20, 08:18)


Tik jau nesupykite bet rutu vainikelis dar ir jaunajai su pilvuku... nu tada isvis jau cirkas. Aisku cia tik mano nuomone.


Pilnai sutinku su viskuo drinks_cheers.gif O zinok man per 1 vestuves teko susidurt su rutu vainikeliu ir jaunaja su pilvu doh.gif Briedas kazkoks, ne kitaip ir tai buvo artimas zmogus, bet... nu o ka daryt. Bus ir taskas... Buvo... Nusegiau... Dabar ta pora issiskyrus... doh.gif Aisku, nemanau, kad del rutu vainikelio jie issiskyre lotuliukas.gif Bet vat siaip, sutapimas... Zodziu, visu pirma visur turi but logika, o mada, tradicijos jau paskui eit.

Panos, siandiena isvaziuoju savaitgaliui. Kaip daryt su naujais namais - turiu 4 merginu prasymus itraukti i sarasiuka. Baisu skelbt nauja tema, kai sitos dar 2 psl. like... Ka daryt? Damusinejam sita budu greituoju ar kuri is jusu apsiims paskelbt tema. Persiusiu tada tuos prasymus
Atsakyti
QUOTE(ziulyte @ 2012 04 20, 09:29)


Panos, siandiena isvaziuoju savaitgaliui. Kaip daryt su naujais namais - turiu 4 merginu prasymus itraukti i sarasiuka. Baisu skelbt nauja tema, kai sitos dar 2 psl. like... Ka daryt? Damusinejam sita budu greituoju ar kuri is jusu apsiims paskelbt tema. Persiusiu tada tuos prasymus

Manau kad ilgai netruksim damust mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos
as tai uzsikasus su suknios paieskom. ramu jau, kad susiderinau visas grozio proceduras vestuvems. o su suknia beda. perejau 13 salonu ir niekas labai labai nekrito i aki. nu bet reiks kazka vis tiek isirinkti.
QUOTE(ziulyte @ 2012 04 20, 09:29)
Panos, siandiena isvaziuoju savaitgaliui. Kaip daryt su naujais namais - turiu 4 merginu prasymus itraukti i sarasiuka. Baisu skelbt nauja tema, kai sitos dar 2 psl. like... Ka daryt? Damusinejam sita budu greituoju ar kuri is jusu apsiims paskelbt tema. Persiusiu tada tuos prasymus

damusinejam. liko du lapai, tai tikrai nera daug
Atsakyti
Nu davai, tada damusinejam. As einu sukursiu greit nauja, nes reikalu dar pilna. Imesiu cia nuoroda. Tik bukit gerutes, damusam sita, o paskui einam i nauja, kitaip ismes mus is cia moderatoriai.
Atsakyti
QUOTE(liepacka @ 2012 04 20, 08:36)
sveikos
as tai uzsikasus su suknios paieskom. ramu jau, kad susiderinau visas grozio proceduras vestuvems. o su suknia beda. perejau 13 salonu ir niekas labai labai nekrito i aki. nu bet reiks kazka vis tiek isirinkti.

damusinejam. liko du lapai, tai tikrai nera daug

as suknute jau pasisiuvau wink.gif vienom vestuvem kitom nzn dar...


Sake jaunoji gal kazka uzpirks tipo bus mano tokia kaip pamergiu tik kitos sp. ai as nesipriesinu bus kaip bus wink.gif
Atsakyti
Na ir gal del puokstes liudininkei-svociai,patarsit,kazkaip net negalvojau tureti jokios juk istisas lakstymas bus tai su saldainiais tai tas tai anas...,bet pasiskaiciau lyg ir priklauso,ar jus turesit puokstes?
Ir jei jau apie grozio proceduras prakalbot,tai man naujas galvos skausmas,sugalvojau kad noriu kuoduko,tada paaiskeja kad ir nuotaka bus su kuoduku ir nuotakos mama,nu sakau busim visos kaip kuoduotosios pempes kokios doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamasa22: 20 balandžio 2012 - 08:47