Įkraunama...
Įkraunama...

Svočiučių kalvė

smile.gif+2012 04 19, 18:27-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 19, 18:27)
antrą dieną? Man tai pirmą prieš vidurnaktį ar prieš išlydint nusegė.  g.gif Nusegė svočia. Nuometų tai niekas niekam nesegiojo, nebuvo didelės vestuvės. Nors aš ir darydama nesegiočiau - lai sau tas atributas būna asmeninių vestuvių atributas...na čia man taip atrodo.


net pasimeciau blush2.gif na as pirma kart einu i svocias, man jaunoji uzsimine kad antra diena nori nuometa persegti pamergei ir rutas nusegti, vyrui gelyte nuimti, ir tada iteiksiu skarele ir skrybele g.gif as jau gal cia nugrybavau tada visai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 19, 18:09)
net pasimeciau blush2.gif  na as pirma kart einu i svocias, man jaunoji uzsimine kad antra diena nori nuometa persegti pamergei ir rutas nusegti, vyrui gelyte nuimti, ir tada iteiksiu skarele ir skrybele g.gif  as jau gal cia nugrybavau tada visai? g.gif

Nezinau, ar nugrybavai, bet rutu vainikeli sega dazniausia 1 dienoj, o antroj nuometa perduoda pamergei ir jaunaja isventina i seimininkes mirksiukas.gif Bet juk nieks nedraudzia daryt kaip patinka

Va is trauka is mano 2005 metu scenarijaus:
PO TEVU ZIDINIO

Visais laikais ruta jaunu merginu gyvenime uzeme svarbia vieta. Kiek dainu apdainuoja si augala, kiek patarliu byloja apie rutos mistines savybes.
Siandiena rutu vainikelis simbolizuoja atsisveikinima su mergyste, todel atejo laikas tau, Vardas, pasakyti sudie mergiskoms svajonems ir atiduoti savo rutu vainikeli saugojimui.
Salia vainikelio desiu sauja grudu - kaip derlingumo simboli, gabaleli gintaro - kaip istikimybes simboli.
Dezute iteisiu, Vardas, kad saugotu kaip savo sirdi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziulyte: 19 balandžio 2012 - 18:16
QUOTE(ziulyte @ 2012 04 19, 19:15)
Nezinau, ar nugrybavai,


aciu, susiskambinau su jaunaja, man liepta rutas ir nuometa nuimti antra diena...... matyt kas kaip iprate tas taip daro si dalyka....... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 19, 19:09)
net pasimeciau blush2.gif  na as pirma kart einu i svocias, man jaunoji uzsimine kad antra diena nori nuometa persegti pamergei ir rutas nusegti, vyrui gelyte nuimti, ir tada iteiksiu skarele ir skrybele g.gif  as jau gal cia nugrybavau tada visai? g.gif



QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 19, 20:13)
aciu, susiskambinau su jaunaja, man liepta rutas ir nuometa nuimti antra diena...... matyt kas kaip iprate tas taip daro si dalyka....... ax.gif


Siaip nematau jokios bedos- ar pirma ar antra diena, nu koks gi skirtumas?
Per mano vestuves- rutu vainikelis buvo nusegtas pirma diena, o nuometas nuimtas antra diena. PIrma pamerge nueme, tada as jai prisegiau. Tada gavau skarele su prijuoste, vyras kepure
Atsakyti
QUOTE(GiLuVa @ 2012 04 19, 19:13)
aciu, susiskambinau su jaunaja, man liepta rutas ir nuometa nuimti antra diena...... matyt kas kaip iprate tas taip daro si dalyka....... ax.gif

o tai jin su rūtom ir miegos? Kaip norit aišku taip darykit, bet tik kur logika simbolikoj tame nepagaunu. Tiksliau ji labai linksmai "skaitosi", kad po pirmos nakties dar su vainikėliu liko. tongue.gif Aišku kas draudžia. Ne dėl veliumo, dėl rūtų čia. biggrin.gif Nors ir veliumas yra kaip ir suknelės "dalis", tai antrą dieną suknele gi nebesipuošia... g.gif
Nu arba viskas paprasčiau, žmonės tiesiog pamiršta simbolius, ales kažkas kažką daro, gražu ir koks skirtumas ką gi jie galėtų "kalbėt...

http://www.vestuves....vainiko-prasme/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 19 balandžio 2012 - 20:39

QUOTE(katane @ 2012 04 19, 17:39)
baliono ikisims tarp koju ir priputimas  thumbup.gif
uoj apie sita dar negirdejau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gaudyk

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuostabi mamyte: 19 balandžio 2012 - 20:36
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2012 04 19, 20:35)

lotuliukas.gif ojeeeeeeeeeetus... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ziuret juokinga...
Atsakyti
O man tiesiog kvaila cool.gif ... ir keblu jei porose ne porelės gyvenime ar tie, kam taip žaist viešumoj nelabai. Aš tiesiog tam nepasirašyčiau, priimčiau kaip pažeminimą, kad ir netyčinį. Net viešumoj tokį ale "bajerį" su savo vyru daryt. Na bet jūs manęs į poras ir nekviesit. Va mano "subtilumo jausmas" čia nieko subtilaus ir nepiešia. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 19 balandžio 2012 - 20:45
QUOTE(nuostabi mamyte @ 2012 04 19, 21:35)

blink.gif blink.gif blink.gif nu zinooot doh.gif cia net mano vyra (kuris yra gan tolerantiskas tokiem dalykams) pasiurpino sitos dulkinimosi imitacijos doh.gif Sorry uz issireiskima, pritukau zodziu kitaip apybudinti doh.gif lotuliukas.gif Vis tik visur turi buti saikas 4u.gif Kazkokiu pikantisku subtilybiu ir as nevengiu, bet cia jau sorry, sliskom biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 04 19, 20:43-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2012 04 19, 20:43)
Va mano "subtilumo jausmas" čia nieko subtilaus ir nepiešia.  cool.gif

Nu zinok mano irgi doh.gif Cia vienas is tu zaidimu, kuriu nei pati noreciau zaist, nei kitam siulyciau...
Atsakyti
cia dar geresnis "perliukas" http://www.youtube.c...feature=related blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif nesuprantu as cia zmones kvaili, ar cia as davatka blink.gif
Atsakyti
Čia turbūt kaip kas supranta vestuves, kas supranta tik kaip "legalaus pasi...." šventę, tam ir tinka, kas plačiau nei "tik tai" paieško ir kažko kito...subtilesnio.

Nu labai aš čia nesubtiliai, bet taip matau šitą reikalą. biggrin.gif
Atsakyti