Įkraunama...
Įkraunama...

Autoservisai: kur geriau nesikreipti?

Kemi tai kiek kreipiausi, tiek jų atliekamų darbų kokybė mane pilnai tenkino. Ko nepasakyčiau apie kainą biggrin.gif Taip užsilankstę jie ten, kad akyse raibuliuoja, sąskaitos išrašą beskaitant biggrin.gif Esu kelis kartus lankiusis Algirdo (lygtais tokia g.gif) gatvėje esančiame Kemi.
Kitur nebuvau, nežinau smile.gif
Bendradarbei mano kažkur Naujoj Vilnioj esančiame Kemi mašiną po avarijos atlankstyt turėjo, tai labai ilgai ji ten vargo ir darbai buvo atlikti nekokybiškai, liko labai nepatenkinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acacia: 05 lapkričio 2007 - 13:10
tai visi kiti servisai geri? :} visi taip solidariai tyli.. :J
Atsakyti
Na, Kemi autoservisai veikia frančizės principu, o tai reiškia, kad kreipdamiesi į net tame pačiame mieste esančius KEMI vardo autoservisus jūs galite pataikyti į skirtingų savininkų ir skirtingų įmonių autoservisus.
Tad manyčiau, kad pasakymas "KEMI - blogai" yra netikslus, reikėtų nurodyti "blogojo" autoserviso adresą.
Atsakyti
Na,as tai paprastai tvarkausi pas garazinius,darbu kokybe dar neteko nusiskust,o kaina irgi tenkina,o apie ta mazuma servisu,su kuriais teko tureti reikalu,irgi kazko ypatingai blogo pasakyti negaliu ax.gif
Atsakyti
Dazyti verta
visu pirma muilino akis su priemimo terminu
po to su darbu atlikimu vis bande sukti uodega ir nenorejo grazinti masinos, kol nepasakiau, kad pokalbis, kuris vyko man priduodant masina remontui ( jame ir sutaisymo terminas buvo aptartas) buvo irasytas, ir jeigu man masina nebus grazinti, tai kreipsiuos i vartotoju teises ir jam uz remonta nemokesiu.
Patys darbai atlikti atmestinai, detales sudetos ne tokios kokios turetu buti ( pvz veidrodelis turejo buti sferinis su platesniu matymo kampu, o idejo paprasta)
Atsakyti
QUOTE(Nenius @ 2007 11 06, 21:29)
Na, Kemi autoservisai veikia frančizės principu, o tai reiškia, kad kreipdamiesi į net tame pačiame mieste esančius KEMI vardo autoservisus jūs galite pataikyti į skirtingų savininkų ir skirtingų įmonių autoservisus.
Tad manyčiau, kad pasakymas "KEMI - blogai" yra netikslus, reikėtų nurodyti "blogojo" autoserviso adresą.


Na jei jau prakalbot apie KEMI, tai klaipedietiskasis KEMI irgi nelabai vertas demesio blush2.gif Kainos uzlankstytos, o darbu kokybe tikrai ne visada gera.

O apie Klaipėdos Autoaibe bijau bet pradeti kalbeti....Kosmaras 4u.gif
Atsakyti
"Žaibo ratas" Vilniuje.
Geras atsakymas "klientas neprašė". Nesvarbu kad matė problemą, bet... "klientas neprašė". Po dviejų tokių kartų, daugiau ten schmoll.gif
Atsakyti
Remontavau sitame servize savo masina po avarijos. doh.gif darbo kokybe baisi, apgailetina. Po ju remonto dar ne viena serviza apsukau ir dar teks ne viena apsukti. Dziaugiuos, kad bevaziuojant detaliu nepameciau. O kainos tai visai padorios, tik jos visiskai neatitinka darbu kokybes. Gal tik man nepasiseke siame servize? blush2.gif o gal yra daugiau tokiu zmogeliuku, kurie ten remontuodami masina, nusivyle ju darbu? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Evutia @ 2008 02 01, 13:53)
Remontavau sitame servize savo masina po avarijos.  doh.gif darbo kokybe baisi, apgailetina.  Po ju remonto dar ne viena serviza apsukau ir dar teks ne viena apsukti. Dziaugiuos, kad bevaziuojant detaliu nepameciau. O kainos tai visai padorios, tik jos visiskai neatitinka darbu kokybes. Gal tik man nepasiseke siame servize?  blush2.gif o gal yra daugiau tokiu zmogeliuku, kurie ten remontuodami masina, nusivyle ju darbu?  verysad.gif



O ką jie ten konkrečiai taisė ir nepataisė? Ką blogai padarė?
Atsakyti
Va va,ieskojau kazko panasaus i sia temele.Gal kas gali patarti gera autoservisa ir be abejo perspeti apie chalturscikus,kurie taiso ne tai ka reikia,tam kad tik pinigus islupti,arba dirba atbulom rankom?

Paciai neseniai reikejo pagalbos,skambinau i keleta servisu.Labiausiai "patiko" raudondvario plente esantis servisas(rinkaus is interneto,nepamenu dabar pavadinimo),tai vietoj atsakymo kiek kainuotu vienoks ar kitoks darbas isgirdau atsakyma,kad mano masinai tai labai bus brangu(tipo as neissimokesiu) doh.gif Nieko nesakau apie ju darba,gal ir neblogai tvarko,bet jau is karto atmuse fantazija.Ir is kur tas meistrelis zino mano galimybes?Jei neapsiemi tai taip ir sakyk,nedarau to,o cia....
Atsakyti
www.skundai.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riuriu: 25 balandžio 2008 - 14:38
QUOTE(Evutia @ 2008 02 01, 13:53)
Remontavau sitame servize savo masina po avarijos.  doh.gif darbo kokybe baisi, apgailetina.  Po ju remonto dar ne viena serviza apsukau ir dar teks ne viena apsukti. Dziaugiuos, kad bevaziuojant detaliu nepameciau. O kainos tai visai padorios, tik jos visiskai neatitinka darbu kokybes. Gal tik man nepasiseke siame servize?  blush2.gif o gal yra daugiau tokiu zmogeliuku, kurie ten remontuodami masina, nusivyle ju darbu?  verysad.gif

mane cia irgi apgavo: bande ikisti tepalus, kurie mano auto visikai netinka.
man servise pasake kokiu tepalu reikia (tuo metu pats servisas neturejo ir paminejo, kad nedaug kas apskritai tokius pardavineja). na ka pasileidau kasas ir lekiau ieskoti. uzsukus i autopaslauga, vyrukai nusisypsojo ir sako:"taip turim, tik jie lb brangus". paklausiau ar tikrai tie, kuriu man reikia(kiek kainuoja tiek, ka padarysi, ne kasdien)? itikino, kad tie.
na ka, nuvaziuoju i servisa, paduodu tepalus ir man sako :"tokiu visur pilna, juk sakem butent kokiu reikia..." kagi as griztu atgal (per visa miesta) ir pareiskiu, kad mane apgavo ir idave ne tokius kokiu prasiau, tada jau sako, kad turi ir tokiu kokiu reikia tik kitos firmos ir siulosi pakeisti. na jau ne, tada visai isiutau ir pradejau rekti, kad "moteris apgaudineti negrazu"... isleke kitas pardavejas ir paklause kas vyksta?
to kuris man pardave buvo atsakyta(vertimas is rusu kalbos):"reikia tik to, ka liepe daktaras"...
sakau taip tik to, nes masina nauja ir nesiruosiu as pilti bet ko...
tada sako :"a, nauja?reikejo is karto sakyti"....
tai ka kitu atveju, bet kas tinka? MULKIAI schmoll.gif
Atsakyti