Įkraunama...
Įkraunama...

Autoservisai: kur geriau nesikreipti?

QUOTE(vauga @ 2006 04 12, 15:45)
Tai prasau paviesinti, kur tas gerasis servisiukas  4u.gif

Manau ju yra visoje Lietuvoje, bet manau, kad pats servisas gali skirtis, kaip ir zmones:mirksiukas: Tai butu dagris!
Atsakyti
labas mergaites ir mamytes

man labai reikia senu automobiliu vadinamo siukslyno Vilniuje, mano masiniukui reikia vienos devetos detales, nes nauja pirkti neapsimoka, labai jau brangi jinai. gal kas zino adresa ar telefona, kur pardavineja senu auto detales. buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2006 04 12, 18:34)
labas mergaites ir mamytes

man labai reikia senu automobiliu vadinamo siukslyno Vilniuje, mano masiniukui reikia vienos devetos detales, nes nauja pirkti neapsimoka, labai jau brangi jinai. gal kas zino adresa ar telefona, kur pardavineja senu auto detales. buciau labai dekinga smile.gif


Minsko plente kazkas yra, pasisskambink per 118, ar 1588, pasakys wink.gif
O as tai ieskociau per www.alioreklama.lt , ten dabar nemokamai duoda visa info. Tiesiog ziureti, kas tavo modeli parduoda dalimis, ir skambineti wink.gif
sekmes wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2006 04 12, 18:34)
labas mergaites ir mamytes

man labai reikia senu automobiliu vadinamo siukslyno Vilniuje, mano masiniukui reikia vienos devetos detales, nes nauja pirkti neapsimoka, labai jau brangi jinai. gal kas zino adresa ar telefona, kur pardavineja senu auto detales. buciau labai dekinga smile.gif

Vilniuje, kad ir siukslyne kainos nesveikos mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiekvienas servisas moka daryti tik vieną darbą normaliai. Pvz. Autopaslauga gerai tvarko tik važiuokles, Melga moka dirbti tik su ratais. Nereikėtų bijoti meistrų, kurie dirba savo garažuose. Jie jeigu gerai dirba, duoda garantijas. Jeigu "garažinis" sako jokių garantijų, galima iš karto apsisukti ir važiuoti iš ten.
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 04 12, 07:58)
Geriausia tureti pastovu autoservisa, kur tave atpazintu is matymo, tuomet maziau ir apgavysciu buna. Kai varau savo masiniuka remontui, tai pasidomiu kiek pinigeliu atsivezti, tuomet nebuna jokiu nesusipratimu. Zinau kiek kainuoja padangu pakeitimas, tai tikrai nedaug, bet teko pries menesi sake keisti, tai su detale ir darbu sumokejau 500lt.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif va ir šiandien aš savo mašinuką palikau servise...kur nuolat varome...Tai kartais maniškis atvažiuoja..kartais aš pati..bet tfu..tfu..tfu lyg viskas ir normaliai..dar kai aš viena būnu paaiškina kaip viskas vyksta..ką pakeitė..kodėl ir t.t lotuliukas.gif
Atsakyti
niekada nevažiuokit į kaune,minkovskio gatvej esantį autoservisą VAINIS, nes būsit amžini klientai...sutaisys ką nors, duos garantiją, po mėnesio vėl važiuosit to paties taisyti, tipo kaip garantinį , bet vistiek reikės mokėti, ir vėl po mėnesio važiusit to pat taisyti ir vėl mokėsit nors ir turit vadinamą garantiją.....
ten nesikreipkit
Atsakyti
na, o aš pateisinsiu servisus... kiekvienas darbas turi savus įkainius, tad jei brangu mokėt n litų už akumuliatoraius ar ratų pakeitimą - keiskis pati, šiais laikais kaip sakoma ir arklys arklio už dyka nekaso... kad moteriškes "išdūrinėja" gal ir tiesa, bet būna kartais, kad mums atrodo, jog tik Cristian Dior brangiai kainuoja, o jau detalės visos tai kapeikos, na, o pakeitimas tai iš vis juokų darbas... paskakojo viena draugė pasibaisėjusi kaip vos ne 500 lt už rato uždėjimą sumokėjo, bet kad tas ratas ne iš gero gyvenimo nukrito, o ir ten dar visko aplinkui prigadino, tai net nesusimąstė, oho, sako, kokios kainos už rato pakeitimą...
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 04 24, 17:18)
o ir ten dar visko aplinkui prigadino, tai net nesusimąstė, oho, sako, kokios kainos už rato pakeitimą...


nu va ir pati parasei, kad: ten dar visko aplinkui prigadino, matai, konkreciai nezinai, ka butent jie taise - ir ar tikrai ten buvo viskas taip sugadinta...
Cia tokiu klausimu tai tik vienas atsakymas: arba pasitiket besalygiskai, ir moket, arba nepasitiket ir tikrintis, uz ka moki...
nu o uz rato pakeitima 500 Lt - tai manau bet kokios masinos nauja rata uz tiek gali nusipirkti doh.gif
Atsakyti
nesiginčysiu, tik pasakysiu, kad ratas nukrito, o mašiną teko tempt į autoservisą, kas irgi įėjo į kainą (jis buvo visai šalia), o sakydama "prigadino" turėjau omeny, kad ratas išlaužė krisdamas, o ne meistrai...
dėl to, kad atsakymas tik vienas sutinku, bet kaip elgtis tokiu atveju, kai, pvz., reikia keisti tepalus, juos pakeičia, sumoki, paskui nuvažiuoji į kitą servisą ir tau sako, kad... reikia keisti tepalus... čia jau sakyčiau idealiausia, kai gali keisti (kaip ir viską taisyti) pats
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2006 04 24, 18:18)
na, o aš pateisinsiu servisus... kiekvienas darbas turi savus įkainius, tad jei brangu mokėt n litų už akumuliatoraius ar ratų pakeitimą - keiskis pati, šiais laikais kaip sakoma ir arklys arklio už dyka nekaso... kad moteriškes "išdūrinėja" gal ir tiesa, bet būna kartais, kad mums atrodo, jog tik Cristian Dior brangiai kainuoja, o jau detalės visos tai kapeikos, na, o pakeitimas tai iš vis juokų darbas... paskakojo viena draugė pasibaisėjusi kaip vos ne 500 lt už rato uždėjimą sumokėjo, bet kad tas ratas ne iš gero gyvenimo nukrito, o ir ten dar visko aplinkui prigadino, tai net nesusimąstė, oho, sako, kokios kainos už rato pakeitimą...

dėl įkainių tai sutinku, bet kai atvažiuoja moteriškė tai tie ikainiai taip pasikeičia jei jie suvokia kad ji toj srity žalia, o kitiems klientams kitos kainos, to pateisinti negalima.
Atsakyti
QUOTE(vauga @ 2006 04 11, 16:54)
Taigi po gero pusvalandzio prie manes priejo firmos direktorius, maloningai leido vaziuot, tipo - atsiskaitysit kai galesit, ir jau ne 40 Lt, o 30 Lt.
Na vienu zodziu, seniai jums norejau tai papasakoti. Faktas, kad daugiau pas juos as TIKRAI nesikreipsiu.
Papasakokit, kur dar nesikreipt? Arba atvirksciai, kreiptis?

Reikejo kkviesti policija ir butum isvaziavus nieko nemokejus. Jeigu nera lapuko su sutarimu ka remontuoti, arba suremontuota daugiau nei pazymeta ant lapuko, tai serviso problema, ir jei jis padare remonta vienasaliskai savininkas neprivalo moket. Man taip viena karta buvo, iskvieciau policija, ir isvaziavau nieko nemokejes, nes pagal viska gaunasi kad jie santazauoja ir savavaliskai paeme mano turta, zodziu pavoge automobili. Todel per mazdaug 20 minuciu atidave, siule ir puse kainos moketi, o as pasakiau "puse kainos siulaiu be policijos, dabar nieko nemokesiu". Mano bendradarbis irgi nesenai taip padare, zodziu, jei suremontavo per daug, palikit be nieko.
Atsakyti