Įkraunama...
Įkraunama...

Autoservisai: kur geriau nesikreipti?

QUOTE(Tetis2005 @ 2006 04 27, 08:02)
Reikejo kkviesti policija ir butum isvaziavus nieko nemokejus. Jeigu nera lapuko su sutarimu ka remontuoti, arba suremontuota daugiau nei pazymeta ant lapuko, tai serviso problema, ir jei jis padare remonta vienasaliskai savininkas neprivalo moket. Man taip viena karta buvo, iskvieciau policija, ir isvaziavau nieko nemokejes, nes pagal viska gaunasi kad jie santazauoja ir savavaliskai paeme mano turta, zodziu pavoge automobili. Todel per mazdaug 20 minuciu atidave, siule ir puse kainos moketi, o as pasakiau "puse kainos siulaiu be policijos, dabar nieko nemokesiu". Mano bendradarbis irgi nesenai taip padare, zodziu, jei suremontavo per daug, palikit be nieko.


ooo, nu geras! taip ir darysiu, prasysiu visada lapuko, aciu uz patarima drinks_cheers.gif Nes tada tai rimtai pasijauciau kaip santazuojama, juk PRASIAU nepirkti naujos detales..
Beje dabar mano masina taiso kaimynas, kuris dirbes servise smile.gif Ateina pas mane vakarais ir krapstinejasi ant kiemo. mirksiukas.gif Bet jis ne profesionalas - rudeles uzpurske, atsirado pusleles, o ka su jom daryt nelabai ir zino... Ex, jei tik zinociau koki gera sazininga ir ne per brangiausia servisiuka.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vauga: 27 balandžio 2006 - 09:23
Kainos darbu Vilniuje daugmaz panasios. Svarbiausia rasti meistra kuriuo tu galetum pasitiketi, kuris zinotu tavo auto, o ne kiekviena karta lekti vis kitur. Visi esam zmones ir galim suklysti, bet tai nereiskia, kad po vienos klaidos meistras pasidaro niekam tikes arba del vieno meistro kaltinti visa servisa.
Atsakyti
QUOTE(akai @ 2006 04 27, 18:01)
Visi esam zmones ir galim suklysti, bet tai nereiskia, kad po vienos klaidos meistras pasidaro niekam tikes arba del vieno meistro kaltinti visa servisa.

Nu tiesiog auksinė mintis drinks_cheers.gif kad visi klientai taip mąstytų blink.gif
Atsakyti
[quote=pamaivux,2006 04 28, 13:49]
Nu tiesiog auksinė mintis drinks_cheers.gif kad visi klientai taip mąstytų blink.gif
[/quote

Auksine tai auksine. Jei suklydo, pasake kad suklydo - taiso klaidą, tai gerai. Bet ne apie tai kalba. Kalba apie tai, kad kai kur ziauriai apgaudineja. Visi mes zmones, bet faktas, kad kai kur NAGLAI "isdurineja"
Atsakyti
QUOTE(Nikota @ 2006 04 21, 12:56)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  va ir šiandien aš savo mašinuką palikau servise...kur nuolat varome...Tai kartais maniškis atvažiuoja..kartais aš pati..bet tfu..tfu..tfu lyg viskas ir normaliai..dar kai aš viena būnu paaiškina kaip viskas vyksta..ką pakeitė..kodėl ir t.t  lotuliukas.gif

gal galima butu suzinoti,kur tas servisiukas? blush2.gif
Atsakyti
Na as tai laaaabai nerekomenduoju autoserviso "AUTODERSVA", kuris randasi Mokslininku g.18.Parasysiu kas buvo: nuvariau savo auto kad padarytu TIK variklio diagnostika, siaip si procedura trunka apie 15 min(komp. diagnostika),o jie man pareiske kad ,na imkim grubiai, pusdieni ziures doh.gif ...Ant lapelio aiskiai parasiau kad tik diagnostikos reikia, dar kelis kartus jam tai pabreziau zodziu...Na lygtais suprato...Pasake paskambins po keliu valandu,laukiam su vyru nesulaukiam, tada ima vyras ir skambina, sako mes jums cia dar pakeisim oro filtra ir zvakes, tada ziuresim ar viskas bus gerai...Na vyras siaip ne taip sutiko, jie ir vel pasake kad paskambins po poros valandeliu, ir vel nesulaukiam... blink.gif Vyras jau inirses skambina, o atsiliepia jau sargas!...Vyras sako kad nori masina pasiimt, o tas aiskina, as nieko nezinau, ir meta rageli...Nu jau tada aisku sulauke jie musu savo buveinej.....Abu su vyru apsiputoje is pykcio lotuliukas.gif , atlekem, zodziu stovi masina mano sutvarkyta jau senai,buvo tik likes sargas ir tas elektrikas kuris ja remontavo...Zodziu skambinom direktoriui, vyras jam isaiskino, kas pas ji per darbuotojas dirba, na ir pagaliau atsiemem savo masina, ir uz viska sumokeje puse sumos...Tiesa sargas buvo geranoriskas, ir kaip ne keista labai vare ant to darbuotojo, kuris prieme mano masina...Jei butu neatidave, butumem kviete policija, ir nieko nemokeje.... schmoll.gif
O siaip tai visas savo masinkes remontuojames vienam servise, seimininkas vyro pazystamas geras, tai ten tai super tvarko masinas, pas ji visada eiles ir labai sunku pakliuti....Kas remontuojasi pas ji, tai visi gerai atsiliepia... thumbup.gif
Fui, nu ir prirasiau... doh.gif O planavau trumpai viska aprasyti... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na as tai savo masinos nepalieku vienos autoservise... visu pirma perlekiu per kelis servisiukus pasiklausineju kainu, jei pats ko nezinau pasiklausineju pazystamu kaip kas tvarkoma, susiperku reikiamas detales, o po to ziuriu kaip dirba meistriukas... nes visai nenoriu kad netycia nepakeistu restauruotom ar kokiom kiniskom ar tiesiog kitom padevetom detalem... senasias irgi susirenku. Visas procesas 100% kontroliuojamas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Desperado911 @ 2006 08 09, 21:28)
na as tai savo masinos nepalieku vienos autoservise...

Visas procesas 100% kontroliuojamas. smile.gif

o tai kiek reikia turėti laisvo laiko, kad galėtum kontroliuoti procesą blink.gif jei veikt daugiau nėra ką, tada galima ir kontroliuoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2006 08 09, 21:58)
o tai kiek reikia turėti laisvo laiko, kad galėtum kontroliuoti procesą  blink.gif jei veikt daugiau nėra ką, tada galima ir kontroliuoti  tongue.gif


nu isskyrus tai kas susije su variklio vidaus tvarkymu ar greicio dezes, tai procesas trunka max dvi valandas... ax.gif
Atsakyti
Na, visi raso - patarkit,kur geriau, o as noreciau kad parasytumet, kur neverta veztis automobilio :} tada isskaitymo tvarka galetume nuspresti kur visgi yra gerai smile.gif))
Atsakyti
Manau, kad apie bet kurį servisą rasit ir gerų, ir blogų nuomonių smile.gif
Į tokią temą gerai būtų ne tik parašyt,kad ten ir ten man nepatiko, o konkrečiai ką blogo jūsų mašiniukui padarė.

Pradedu sąrašą - Autovisata Verkių g. Vilniuje. Tiesa, istorija kokių 2 metų senumo, bet vis tiek negaliu pamiršt smile.gif
Truputį reikėjo paremontuot variklį (peršoko diržas), pataisė tą - sugadino laisvų apsukų varikliuką. Sutvarkė tą varikliuką - tvarkydami sugebėjo sugadinti tachometrą. Daugiau neberizikavau, atgal nebevažiavau, tachometrą kitur pasitaisiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dimetra @ 2007 11 05, 12:52)
Na, visi raso - patarkit,kur geriau, o as noreciau kad parasytumet, kur neverta veztis automobilio :} tada isskaitymo tvarka galetume nuspresti kur visgi yra gerai smile.gif))



as asmeniskai esu labai pries KEMI, nieko nemoka ten daryt, tik pinigus kala :} karta rodziau kaip alyvos mase tikrinti :}} doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Acacia @ 2007 11 05, 13:00)
Manau, kad apie bet kurį servisą rasit ir gerų, ir blogų nuomonių smile.gif
Į tokią temą gerai būtų ne tik parašyt,kad ten ir ten man nepatiko, o konkrečiai ką blogo jūsų mašiniukui padarė.

Pradedu sąrašą - Autovisata Verkių g. Vilniuje. Tiesa, istorija kokių 2 metų senumo, bet vis tiek negaliu pamiršt smile.gif
Truputį reikėjo paremontuot variklį (peršoko diržas), pataisė tą - sugadino laisvų apsukų varikliuką. Sutvarkė tą varikliuką - tvarkydami sugebėjo sugadinti tachometrą. Daugiau neberizikavau, atgal nebevažiavau, tachometrą kitur pasitaisiau smile.gif



1. VIETA: NEVEZKITE MASINU I AUTOVISATA

Aciu Acacia uz dalyvavima :}
Atsakyti