Įkraunama...
Įkraunama...

Agnucaston , atsiliepimai/ar padeda pastoti

Tai nebijai, kad biški per didelė dozė agnus castus tau bus, jei tik profilaktikai gersi?
Atsakyti
Sveikos, ebejui radau toki : 100 tableciu ir tik 6svarai, ka manot, ar verta 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Malverne @ 2012 04 09, 17:15)
Sveikos, ebejui radau toki : 100 tableciu ir tik 6svarai, ka manot, ar verta  4u.gif ?


Oi, pamirsau ikelt nuoroda blush2.gif
http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2649
Atsakyti
Na atrodo visai nieko. Geras kiekis. Pažiūrėjau ir kitų ten papildų už padorias kainas parduoda. Dar dabar akcija 3 pakuotes perki, ketvirta nemokamai. Bet vienam =mogui kaip ir per daug jų, čia nebent kooperuotis.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 04 13, 22:12)
Na atrodo visai nieko. Geras kiekis. Pažiūrėjau ir kitų ten papildų už padorias kainas parduoda. Dar dabar akcija 3 pakuotes perki, ketvirta nemokamai. Bet vienam =mogui kaip ir per daug jų, čia nebent kooperuotis.


Na, jei atsirastu trys norincios - as nupirkciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Malverne @ 2012 04 14, 10:32)
Na, jei atsirastu trys norincios - as nupirkciau  blush2.gif


As viena visai paimciau pamegint ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malverne @ 2012 04 14, 10:32)
Na, jei atsirastu trys norincios - as nupirkciau  blush2.gif

As ir pabandyciau ( isigyciau) 4u.gif
Atsakyti
Berods visos trys iš Pajūrio esame. Tai derinamės. Bus proga susitikt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 04 15, 19:53)
Berods visos trys  iš Pajūrio esame. Tai derinamės. Bus proga susitikt wink.gif



drinks_cheers.gif Ar yra savanorė,kuri užsakytų/nupirktų biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(kristinuke @ 2012 03 29, 18:54)
Gėriau, kai užkilo FSH ir net mm dingo. Kartu su Tribestan poveikis tikrai buvo - mm atsirado ir FSH mažėjo. Vadinasi, veikimas tikrai yra. O pirkau vaistinėje LT.


Man labai tiks blush2.gif


QUOTE(Malverne @ 2012 04 09, 20:33)


Malverne, drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos, aš šį preparatą vis geriu,kol geriu,tai ir mm reguliariso ir PMS išnyksta,bet kažkaip pastoviai vartot nenoriu,pasiskaičiau ir vėl planuoju įsigyti smile.gif tik kol kas agnucaston pastoti nepadėjo verysad.gif labai gera nuorodėlė,todėl aš iš ten bandysiu pirkti,jei yra norinčių koperuojamės,tik būtų gerai suvalkijoje,perdavimas būtų lengvesnis smile.gif tik gal galit pasakyti,kas siuntęsi,per kiek laiko atkeliauja? g.gif
Atsakyti
As irgi pradejau jau gerti jį, bet va kad šiandien pradėjo vėl krūtinę skaudėti ir šiaip retkarčiais jaučiu tokį pilvo maudimą, tai man kad ir nenuėmė tų požymių, laukiu dabar mm, kitą savaitę turi prasidėti unsure.gif
Atsakyti