Įkraunama...
Įkraunama...

Agnucaston , atsiliepimai/ar padeda pastoti

QUOTE(Glamour @ 2012 04 15, 19:53)
Berods visos trys  iš Pajūrio esame. Tai derinamės. Bus proga susitikt wink.gif

as ne is pajurio bet prisijungciau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma_M @ 2012 04 16, 13:54)
sveikos, aš šį preparatą vis geriu,kol geriu,tai ir mm reguliariso ir PMS išnyksta,bet kažkaip pastoviai vartot nenoriu,pasiskaičiau ir vėl planuoju įsigyti  smile.gif tik kol kas agnucaston pastoti nepadėjo  verysad.gif labai gera nuorodėlė,todėl aš iš ten bandysiu pirkti,jei yra norinčių koperuojamės,tik būtų gerai suvalkijoje,perdavimas būtų lengvesnis smile.gif  tik gal galit pasakyti,kas siuntęsi,per kiek laiko atkeliauja?  g.gif



as irgi prisijugciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*ugne* @ 2012 04 17, 13:55)
as irgi prisijugciau  4u.gif


As irgi prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 04 15, 19:53)
Berods visos trys  iš Pajūrio esame. Tai derinamės. Bus proga susitikt wink.gif

o o o, as irgi prisijungciau.. bet, jauciu - pavelavau, ane?
Atsakyti
ir aš noriu šito stebuklo smile.gif, gal kas turėsite perleisti vieną pakuotę, paimčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malverne @ 2012 04 09, 21:33)


Bandziau uzsisakyti, - i Lietuva nesiuncia... schmoll.gif
Atsakyti
as jau užsakiau vakar, nežinojau kad bus tiek norinčių,būčiau paėmusi daugiau g.gif jei kas galit bandykit per artimuosiuos, esančiu Anglijoj,nes aš taip ir padariau,paskaičiavau ir nusprendžiau,kad pigiau gaunas man nei Lietuvoj,o kaip kokybė bus sužinosim tik pabandę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2012 04 17, 21:14)
Bandziau uzsisakyti, - i Lietuva nesiuncia...  schmoll.gif


Nu va,gailoka..
Šiaip yra to agnus castus yra www.iherb.com,galima pačioms užsisakyti iš JAV,tik aš vis dėl dozuotės abejoju,kiek tų mg vienoj kapsulėj būtų jau gerai ir ne per daug..
Besinagrinėdama radau tokį rinkinuką,aišku,kainytė nemaža,bet kai pamąstai kiek merginos sukiša į visus stimuliacinius ir t.t. doh.gif O čia ir vyrams,ir moterims,viskas viename,taip sakant natūralus,ne cheminis stimuliavimas ax.gif

http://www.iherb.com...t-Program/23094
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enriga: 17 balandžio 2012 - 21:06
Šaunu, kad pasidalinate nuorodomis. Tikrai verta išbandyti viską, nes vienom viena padeda, kitoms kita. Aš pradžiai agnucaston nusipirkau kol minėtieji papildai pas mane atsidurs. Darau eksperimentą vartodama kartu ir bromokriptiną. Brūkštelsiu, jei kokias naudingas išvadas iš savo eksperimento padarysiu. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif O gal esat susidure, ar turint endometrioze galima gerti preparatus su vitex agnus castus?
Ir dar beskaitant apie si augala parasyta, kad ir seklos gamybai padeda? Gal kurios vyras yra geres praparatus su siuo augalu? Gal yra atsiliepimu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 04 19, 22:16)
Šaunu, kad pasidalinate nuorodomis. Tikrai verta išbandyti viską, nes vienom viena padeda, kitoms kita. Aš pradžiai agnucaston nusipirkau kol minėtieji papildai pas mane atsidurs. Darau eksperimentą vartodama kartu ir bromokriptiną. Brūkštelsiu, jei kokias naudingas išvadas iš savo eksperimento padarysiu. 4u.gif

as irgi po 0,5 tab bromokriptino geriu kasdien... Is iprocio, matyt. Gal reiktu PRL priduoti del viso pikto..
Atsakyti
Va sitas siuncia i Lt tik biski maziau veikliosios medziagos smile.gif Gal kam pravers wink.gif
http://www.ebay.co.u...=item41635cf1c2
Atsakyti