Įkraunama...
Įkraunama...

Agnucaston , atsiliepimai/ar padeda pastoti

QUOTE(fenk-ju @ 2012 04 20, 14:29)
Sveikos merginos  4u.gif O gal esat susidure, ar turint endometrioze galima gerti preparatus su vitex agnus castus?
Ir dar beskaitant apie si augala parasyta, kad ir seklos gamybai padeda? Gal kurios vyras yra geres praparatus su siuo augalu? Gal yra atsiliepimu?  smile.gif


nieko apie tai negirdejau, kad negalima būtų gerti. O "seklos gamybai padeda" turėjai omenyje, kad ir brangiajam gerai būtų pagerti?
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2012 04 17, 21:14)
Bandziau uzsisakyti, - i Lietuva nesiuncia...  schmoll.gif



http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2649


Is UK galiu uzsakyti, tik reikes palaukti, kol atves i Vilniu g.gif

Laukiu norinciu prisijungti iki 21 val.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 04 20, 23:23)
nieko apie tai negirdejau, kad negalima būtų gerti. O "seklos gamybai padeda" turėjai omenyje, kad ir brangiajam gerai būtų pagerti?


Va imetu nuorodele, parasyta, kad reguliuoja hipofizes sriti, kuri atsakinga ir uz seklos gaminima. Tai manau, kad ir vyrams tinka rolleyes.gif

http://www.vaistinia...nus-castus.html
Atsakyti
ačiū, fenk-ju, už nuorodą. Būtinai pasinagrinėsim. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,gėriau Agnucauston,nakvišų aliejų daugiau kaip pusę metų.Rezultatas-nieko. Tad nussprendžiau nenuodyt savęs vaistais,kurie man neveiksmingi.Be to,kiek supratau,jis skirtas esant nereguliariom mėnesinėm.Mano buvo reguliarios.Tad gal čia kiekvienai individualiai padeda ar ne blush2.gif
Atsakyti
nei čia nuodas nei čia ką. Galėčiau palyginti , kad ir su medetkų arbata. Gali gert kiekvieną dieną, nepakenksi sau, litrais mauktum.
Atsakyti
sveikos merginos norejau paklausti ar Agnucaston vaistai mazina kraujavima ?
Atsakyti
QUOTE(rosiuke @ 2012 05 04, 19:32)
sveikos merginos norejau paklausti ar Agnucaston vaistai mazina kraujavima ?

sveika, šio poveikio aš kaip ir nepastebėjau, bet gal todėl,kad man jis pakankamai negausus, lyginant su tuo kur buvo prieš sveikatos sutrikimus. Bet bandyti galima,manau nepakenks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilma_M @ 2012 05 09, 20:39)
sveika, šio poveikio aš kaip ir nepastebėjau, bet gal todėl,kad man jis pakankamai negausus, lyginant su tuo kur buvo prieš sveikatos sutrikimus. Bet bandyti galima,manau nepakenks smile.gif

israse daktare Dicynone po2tab.3ar 4 kart.dienoje mazinancio kraujavima bet trys dienos geriu ir nieko ,turbut teks stabdyt kontraceptinemis o taip nenoriu tu harmonu.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif gyvenu Uk...butu be problemu norinciai nupirkti agnus castus 1000mg..... kreipkites jei reikia.... esu kauniete.... smile.gif
Atsakyti
aš šį ciklą gėriau nakvišų aliejų ir agnucaston. PRL tyrimo atsakymų vs dar laukiu. Pastebėjkeistąalyką, kad vaisingos išskiros atsirado anksčiau dar kol mmm tepliojimai buvo.Gal agnucaston taip suveikė.
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2012 05 15, 00:16)
aš šį ciklą gėriau nakvišų aliejų ir agnucaston. PRL tyrimo atsakymų vs dar laukiu. Pastebėjkeistąalyką, kad vaisingos išskiros atsirado anksčiau dar kol mmm tepliojimai buvo.Gal agnucaston taip suveikė.

o iš kur isigijai agnucaston??
Atsakyti