Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 03 30, 13:46)
Pasivertejausi su internetiniu verteju ir esme suprasi  mirksiukas.gif
Tai jus jau visai gretitai planuosit  bigsmile.gif

as ten kai ilendu kada vakare 'trumpam", tai uzsisedziu puse nakties  doh.gif  biggrin.gif Tikrai idomiu dalykeliu ten yra, viska kraunu i kompa ir sakiau kazkada dar karta viska atidziai skaitysiu  hihihi.gif
Va ten tai rimtai planuoja merginos  thumbup.gif .Pas mus dar kazkaip nedrasiai i tokius planavimus ziurima, atrodo, jog kazka blogo darytu planuojancios tam tikra leliuka  unsure.gif , juk ir taip visiem aisku, kad mylesim ir auginsim nesvarbu ko sulauksim, bet pasvajot juk galima  wub.gif

as ir taip pat ilendu nesitikiu bet randu kazka idomaus uzsikabinu ir parbega tas laikas doh.gif
tik taip gailiuos kad tiek daug nezinota ir galejau anksciau surast tokius dalykus visaj neisprusus buvau doh.gif ir ant kiek savo sansus galejom padidint, o dabar jau pos factum biggrin.gif tik idomu skaitau ir sau taikau, atrodo nu taip kaip man viskas tinka ir taip lyg pagal plana thumbup.gif ir dienos iki o ir menulis ir hormonu kiekiai tam tikru metu, na ziuresim kas gims ta auginsim ir tikrai nemaziau mylesim ar bus sesyte ar bus broliukas wub.gif
bet ant pacios saves lb daug skirtumu man su siuo nuo pirmosios, ir pilvo forma kita ir maistas visiskai kitoks traukia, testo ryskumas-blankumas, pacios mano isvaizda, plauku augimas, tingumas , visos lenteles kinu ir metai pirma dukra dabar sunu rodo g.gif na o finale bus aisku , ar galima tiket tuo ar tik pazaidimui laikui prastumt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 30 kovo 2012 - 13:59
Iš in-gender: It takes about an hour for the douche pH to reach the egg. Once it reaches it, it can change the polarity but it will only stay that way as long as the pH stays low
Atsakyti
QUOTE(Ugnaja @ 2012 03 30, 21:53)
Iš in-gender: It takes about an hour for the douche pH to reach the egg. Once it reaches it, it can change the polarity but it will only stay that way as long as the pH stays low

Tai galima pritart tai isvadai (is in-gender ), kad kuo arciau O, tuo geriau, maziau vargo su pH mazinimu bigsmile.gif

Beje, kam aktualu del berniuku,tai labai gerai organizma sarmina koralinis vanduo, tiksliau tokie milteliai dedami i geriamaji vandeni, kad nusarmintu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ☼Granola☼: 31 kovo 2012 - 12:38
(Del sios temos aktualumo man) suradau siek tiek info jums 4u.gif Bet speju jus ta zinote, bet gal bus idomu naujokems blush2.gif
"Organizmo terpę rūgština mėsa, žuvis, kiaušiniai, kruopos, ankštinės daržovės, varškė, sūriai, saldus pienas. Stipriai rūgštinančiai veikia dirbtiniai saldikliai, angliarūgšte praturtinti gėrimai, druska, taip pat rūkymas.
Dauguma daržovių, vaisių ir uogų organizmą šarmina. Šarminančiai veikia ir natūralios vaisių sultys, medus. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad rūgštaus skonio vaisiuose ir uogose yra daug citratų, kurie padeda sujungti rūgštis organizme, be to, šarminiai mineralai ir mikroelementai citratų pavidalu labai lengvai pasisavinami. Taigi rūgštus skonis nereiškia, kad ir poveikis organizmui bus rūgštinantis, priešingai – dauguma rūgštaus skonio produktų veikia šarminančiai."
Atsakyti
Sveikutes,vis paskaitau sia temele,zinot visai susibuntavojau,pradedu tiket kad nekados neturesiu mergytes.As tikrai nesugebesiu viska taip suderint kad didesni sansai butu mergytei.Pasirodo dar ir menulis,kruviai ir dar daug kas daug kas turi itakos visa tam.Kad dar mokeciau skaityti angliskai,sios kalbos as nesimokinau,butu neblogai jei jus mamutes kokia idomesne,svaresne minti isverstumet i lietuviu kalba(aciu toms kurios jau paraso),nezinau net ......atrodo norisi net pasuoti.

Apie organizmo uzrugstejima as irgi girdejusi,tie kas nevalgo darzoviu turi rugstesne terpe,vartojant mazai skysciu,tokiame organizme nedaug deguonies, taciau tokia busena nenaudinga organizmui,puola ivairios ligos.Gal cia galima kazkaip su tuo susieti su bobuciu ismyslu ''jei pasilpusi moteris pastoja -dazniau pagimdo mergytes''
O sarminant reiketu gerti sarminga vandeni,taip pat sportuoti kad i organizma patektu daugiau deguonies,daug vaisiu darzoviu valgyti- butent jie geriausiai sarmina.Is tikruju sarminguma turetumem visada ir islaikyti -niekada neprikibs tokia baisi liga kaip vezys.
Atsakyti
QUOTE(Ugnaja @ 2012 03 30, 21:53)
Iš in-gender: It takes about an hour for the douche pH to reach the egg. Once it reaches it, it can change the polarity but it will only stay that way as long as the pH stays low


Gal galėtumėt kuri nors paaiškinti antro sakinio dalį po but......? Bijau, kad neteisingai išsiverčiu g.gif

QUOTE(Rima123 @ 2012 03 31, 20:43)
(Del sios temos aktualumo man) suradau siek tiek info jums 4u.gif Bet speju jus ta zinote, bet gal bus idomu naujokems blush2.gif
"Organizmo terpę rūgština mėsa, žuvis, kiaušiniai, kruopos, ankštinės daržovės, varškė, sūriai, saldus pienas. Stipriai rūgštinančiai veikia dirbtiniai saldikliai, angliarūgšte praturtinti gėrimai, druska, taip pat rūkymas.
Dauguma daržovių, vaisių ir uogų organizmą šarmina. Šarminančiai veikia ir natūralios vaisių sultys, medus. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad rūgštaus skonio vaisiuose ir uogose yra daug citratų, kurie padeda sujungti rūgštis organizme, be to, šarminiai mineralai ir mikroelementai citratų pavidalu labai lengvai pasisavinami. Taigi rūgštus skonis nereiškia, kad ir poveikis organizmui bus rūgštinantis, priešingai – dauguma rūgštaus skonio produktų veikia šarminančiai."


buvau kažkur radus, kad norint mergaitės sūrio, druskos negalima g.gif
Atsakyti


Mergaitės nesijuokit,bet va sau galvoju,ar labai jau čia gerai kai spermatozoidai yra veikiami laimu? g.gif Ta prasme jai jau privarai,tos rugšties makštin,jie visi praeina pro rugštini barjerą ,tai vyriški žūsta,o mot. spermatozoidai galbūt nevisi, gauna ''kakton''ir jeigu neduok Dieve toks paveiktas spermiukas apvaisins kiaušialastę-kas tada gali nutikti baisu ir pagalvoti.Ar tikrai laimas negali pakenkti mot.spermiukams g.gif

http://sveikatossalt...ausvyra-18.html

apie rugštis ir šarmus.

Atsakyti
[quote=Eires,2012 04 01, 12:06]
Gal galėtumėt kuri nors paaiškinti antro sakinio dalį po but......? Bijau, kad neteisingai išsiverčiu g.gif

Bet poliariškumas išlieka pasikeitęs tik tol, kol būna žemas ph tongue.gif

Papildyta:
[quote=Lewisia,2012 04 01, 11:16]
Sveikutes,vis paskaitau sia temele,zinot visai susibuntavojau,pradedu tiket kad nekados neturesiu mergytes.As tikrai nesugebesiu viska taip suderint kad didesni sansai butu mergytei.


Ir aš to bijau ... Tiek daug visko atsiminti, o tuo labiau panaudoti praktiškai doh.gif g.gif
Atsakyti
Noriu atsakyti lewisiai, del spermiuku, paveiktu laimu. Man irgi buvo kilusi mintis, ar negali pakenkti bus imam vaisiui. Todel pries pradedant planuoti nuejau konsultacijos pas genetike-ginekologe. Aisku jinai nerekomendavo jokiu rugsciu naudoti, nes tai gali sutrikdyti normalia maksties ph, gali grybelis atsirasti. Bet spermos dnr jau buna susiformaves ir jam pakenkti rugstis negali, todel kazkokiu apsigimimu del to, kad rugstini terpe, negali atsirasti. Gal dar kas gali pasisakyti siuo klausimu?
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 04 01, 11:16)
Sveikutes,vis paskaitau sia temele,zinot visai susibuntavojau,pradedu tiket kad nekados neturesiu mergytes.As tikrai nesugebesiu viska taip suderint kad didesni sansai butu mergytei.Pasirodo dar ir menulis,kruviai ir dar daug kas daug kas  turi itakos visa tam.Kad dar mokeciau skaityti angliskai,sios kalbos as  nesimokinau,butu neblogai jei jus mamutes kokia idomesne,svaresne minti isverstumet i lietuviu kalba(aciu toms kurios jau paraso),nezinau net ......atrodo norisi net pasuoti.

Jei tik yra galimybe, tai ir bandykit mirksiukas.gif Turit tris berniukus? bigsmile.gif Kada sesute zadat planuot? blush2.gif

QUOTE(Eires @ 2012 04 01, 12:06)
* Gal galėtumėt kuri nors paaiškinti antro sakinio dalį po but......? Bijau, kad neteisingai išsiverčiu  g.gif

** buvau kažkur radus, kad norint mergaitės sūrio, druskos negalima  g.gif


* Ugnaja teisingai isverte 4u.gif

** drinks_cheers.gif del druskos ir in-gender raso, kad nenaudot g.gif
QUOTE(Ugnaja @ 2012 04 01, 19:37)
Sveikutes,vis paskaitau sia temele,zinot visai susibuntavojau,pradedu tiket kad nekados neturesiu mergytes.As tikrai nesugebesiu viska taip suderint kad didesni sansai butu mergytei.
Ir aš to bijau ... Tiek daug visko atsiminti, o tuo labiau panaudoti praktiškai  doh.gif  g.gif


Atsiminsim, ir pritaikysim, ir kartu bijosim friends.gif mirksiukas.gif
QUOTE(inaa @ 2012 04 01, 21:59)
Noriu atsakyti lewisiai, del spermiuku, paveiktu laimu. Man irgi buvo kilusi mintis, ar negali pakenkti bus imam vaisiui. Todel pries pradedant planuoti nuejau konsultacijos pas genetike-ginekologe. Aisku jinai nerekomendavo jokiu rugsciu naudoti, nes tai gali sutrikdyti normalia maksties ph, gali grybelis atsirasti. Bet spermos dnr jau buna susiformaves ir jam pakenkti rugstis negali, todel kazkokiu apsigimimu del to, kad rugstini terpe, negali atsirasti. Gal dar kas gali pasisakyti siuo klausimu?

As tik pridursiu, kad jei spermiukas pasizeistu, tai ir neapvaisintu kiausinelio mirksiukas.gif , nes apvaisina tik pats stipriausias, greiciausias, istvermingiausias 4u.gif O kitas dalykas, kad yra pavyzdziu, kai naudojusios laima susilauke sveikiausiu leliuku wub.gif

Inaa, kas naujo? bigsmile.gif
Gwidita, pasirodyk ir tu biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ☼Granola☼: 01 balandžio 2012 - 23:59
QUOTE(Elenna @ 2012 03 30, 13:52)
as ir taip pat ilendu nesitikiu bet randu kazka idomaus uzsikabinu ir parbega tas laikas  doh.gif
tik taip gailiuos kad tiek daug nezinota ir galejau anksciau surast tokius dalykus visaj neisprusus buvau  doh.gif  ir ant kiek savo sansus galejom padidint, o dabar jau pos factum  biggrin.gif  tik idomu skaitau ir sau taikau, atrodo nu taip kaip man viskas tinka ir taip lyg pagal plana  thumbup.gif ir dienos iki o ir menulis ir hormonu kiekiai tam tikru metu, na ziuresim kas gims ta auginsim ir tikrai nemaziau mylesim ar bus sesyte ar bus broliukas  wub.gif
bet ant pacios saves lb daug skirtumu man su siuo nuo pirmosios, ir pilvo forma kita ir maistas visiskai kitoks traukia, testo ryskumas-blankumas, pacios mano isvaizda, plauku augimas, tingumas , visos lenteles kinu ir metai pirma dukra dabar sunu rodo g.gif  na o finale bus aisku , ar galima tiket tuo ar tik pazaidimui laikui prastumt  biggrin.gif


Elenna, o i echo daugiau nebuvai nuejus? Taip ir nesirodo tavo lelius? Juk visai mazai laiko liko, turetu jau gerai matytis. Ar jis pas tave atsisukes ir nenori rodytis?
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
kelias dienas be kompo nes laiko ir jegui net ner, namie remontai is pagrindu dazymai pertvarkymai ruosiames nes lelius naujas tai ir nauji namai turi but biggrin.gif wub.gif as ir buvau pagalvojus kad kazin ar nepaveikia tu spermiuku, ir taip but smagiu kad be jokiu isikisimu tiesiog naturaliai atkeliaustu pas mus tie suneliai ir dukrytes wub.gif va su rugstele kazkaip man baisiau, o su sarmu atrodo naturaliau, nes gali naudot skaiciau naminio kiausinio baltyma, kuris turi gan aukta ph 9 net thumbup.gif o kad buciau zinojus ankciau buciau susiplakus koki thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet jei taip sako kad galima ir nepaveikia ir sveiki leliukai gimsta ir tokie receptai israsti leliam planuot, gal viskas ok tada smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Cuqui @ 2012 04 02, 10:48)
Elenna, o i echo daugiau nebuvai nuejus? Taip ir nesirodo tavo lelius? Juk visai mazai laiko liko, turetu jau gerai matytis. Ar jis pas tave atsisukes ir nenori rodytis?

man treciadieni pas gine, tai ziuresim ka nutars, galvoju tas echo vistiek nieko nepakeis, lai lieka kaip yra, laukiu kada grieciau ji/ja gyvai ne per ekrana pamatysiu tada ir patikesiu wub.gif
jie broliukas trecia gal vistiek ant senatves turesim, bet pasiduotume i dievo rankas ka duos tuo dziaugsimes, o jei dabar antra sesyte gal reiks ir pasiplanuot bet tas stresas itampa pavyks nepavyks nervina doh.gif arba kita diena jau galvoju gal ir dvieju uzteks mum thumbup.gif
Atsakyti