Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

Jaučiu, kad MM už kelių dienų ateis. Net nėštumo testo neperku, nes kažkaip jokios nuojautos, kad kažkas šį mėnesį būtų užkibę. Per daug dienų iki O turbūt gavosi.
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 04 02, 11:01)
man treciadieni pas gine, tai ziuresim ka nutars, galvoju tas echo vistiek nieko nepakeis, lai lieka kaip yra, laukiu kada grieciau ji/ja gyvai ne per ekrana pamatysiu tada ir patikesiu  wub.gif
jie broliukas trecia gal vistiek ant senatves turesim, bet pasiduotume i dievo rankas ka  duos tuo dziaugsimes, o jei dabar antra sesyte gal reiks ir pasiplanuot bet tas stresas itampa pavyks nepavyks nervina  doh.gif  arba kita diena jau galvoju gal ir dvieju uzteks mum  thumbup.gif


Laikas viska parodys, ir ka turesit, ir kiek kleckiuku dar noresit wub.gif mirksiukas.gif , gyvenimas tuo ir idomus, kad nezinai, kas taves rytoj laukia wub.gif
QUOTE(inaa @ 2012 04 02, 16:48)
Jaučiu, kad MM už kelių dienų ateis. Net nėštumo testo neperku, nes kažkaip jokios nuojautos, kad kažkas šį mėnesį būtų užkibę. Per daug dienų iki O turbūt gavosi.

kiek buvo dienu iki O? blush2.gif
Atsakyti
Aktualu man tie budai butu, bet kiek as ju skaiciau, kiek as domejausi, vieniems veikia vieni budai, kitiems kiti. Manau, kad cia turbut yra likimas kas bus, ir nieko turbut cia neimanoma suplanuoti smile.gif

Gal yra kazkam pasiseke ar zinote metoda, kuris dar nenuvyle? ax.gif
Atsakyti
QUOTE
Jaučiu, kad MM už kelių dienų ateis. Net nėštumo testo neperku, nes kažkaip jokios nuojautos, kad kažkas šį mėnesį būtų užkibę. Per daug dienų iki O turbūt gavosi.

inaa ,man irgi idomu kiek gi dienų iki O buvo?

Mes su vyru naudojames NŠP nes kontraceptikų negaliu gert,tai paskutinis sex buna 6,na kartais 5 dienos iki O.Jau kuris laikas taip ,bet neužkimbu.Aš kolkas neartinsiu ND arčiau ovuliacijos dar vis kuri laika pažaissiu tokiais atstumais,bijau jei kartais ovuliacija ims ir pasistumės i prieki,nes tikrai buvo tokių ciklu kai O atėjo 13 CD,o tada jau ir vėl galim turėti berniuka.
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2012 04 02, 18:43)
Aktualu man tie budai butu, bet kiek as ju skaiciau, kiek as domejausi, vieniems veikia vieni budai, kitiems kiti. Manau, kad cia turbut yra likimas kas bus, ir nieko turbut cia neimanoma suplanuoti smile.gif

Gal yra kazkam pasiseke ar zinote metoda, kuris dar nenuvyle? ax.gif


O ka jus noretumet susiplanuot? blush2.gif Nes mergyciu ir berniuku planavimo metodai skiriasi blush2.gif
QUOTE(Lewisia @ 2012 04 02, 19:06)
inaa  ,man irgi idomu kiek gi dienų iki O buvo?

Mes su vyru naudojames NŠP nes kontraceptikų negaliu gert,tai paskutinis sex buna 6,na kartais 5 dienos iki O.Jau kuris laikas taip ,bet neužkimbu.Aš kolkas neartinsiu ND arčiau ovuliacijos dar vis kuri laika pažaissiu tokiais atstumais,bijau jei kartais ovuliacija ims ir pasistumės i prieki,nes tikrai buvo tokių ciklu kai O atėjo 13 CD,o tada jau ir vėl galim turėti berniuka.

tai jus bandysit pasikliaut tik laiku iki O? blush2.gif Nenorit laimo ismegint blush2.gif , nes mergyciu planavimo temoj yra 5d. iki O berniukus pagave 4u.gif
Atsakyti
Granola,na nežinau....ko gero tik ovuliacijos laiku pasikliausim,bent jau kolkas nes pagal mano organizma ir vyro spermiuku gyvibinguma 6,5 dienos iki O yra nepastojama,ir noriu laikytis ant šios ribos jei kartais netyčia užkibtų,tai kad butų maximalūs šansai mergytei.Šiuo metodu noriu vadovautis nes didesnė dalis moterų susilaukė mergyčių butent šiuo būdu,tik nedaugelis berniukų,o gal butent jos labai labai tiksliai nepasiskaičiavo juk to dabar nepatikrinsi užtai ir atrodo ,kad šis metodas nelabai efektyvus ir klaidina planuojančias.-čia tokie naivūs mano pamastymai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 04 03, 11:05)
Granola,na nežinau....ko gero tik ovuliacijos laiku pasikliausim,bent jau kolkas nes pagal mano organizma ir vyro spermiuku gyvibinguma  6,5 dienos iki O yra nepastojama,ir noriu laikytis ant šios ribos jei kartais netyčia užkibtų,tai kad butų maximalūs šansai mergytei.Šiuo metodu noriu vadovautis nes didesnė dalis moterų susilaukė mergyčių butent šiuo būdu,tik nedaugelis berniukų,o gal butent jos labai labai tiksliai nepasiskaičiavo juk to dabar nepatikrinsi užtai ir atrodo ,kad šis metodas nelabai efektyvus ir klaidina planuojančias.-čia tokie naivūs mano pamastymai biggrin.gif

as vien tik O nepasikliauciau, jungciau daugiau faktoriu, kad jau butu viskas kas nuo musu isbandyta, o visa kita jau bus kaip bus thumbup.gif reiskias kitaip but negalejo smile.gif
kadangi dar ta O kaip ir ant klaustuko, vieni istyre kad sansai visada visiem vienodi 50 ant 50, kiti kad kaip tik 5 dinenos iki O daugiau berniuku, pagal shettels kad mergytes, pagal hormonu pasiskirstyma ir svyravimus cikle ten vel vienas kita keicia dienom, po mmm berniukai, paskui mergytes , paskui vel berniukai, zodziu pagal tai lb sunku nusprest kada kas kam atitinka, tai as dar jungciau terpe, nes pakolkas ner paneigta o tik i ja visi pliusai thumbup.gif
beto netikeciau kad visi zmogiukai kurie vaiksto po pasauly tik pagal O atsirade, man rodos visaip buna ir per O mergytes ir pries O berniukai gali buti, beto ir yra butent taip ir pastojusiu, todel cia viskas Dievulio daugiau rankose, reik lb jo prasyt turbut wub.gif
Atsakyti
Manau, kad kokios 4 dienos iki O buvo, bet tiksliai nezinau, nes neisejo susekti, kada ivyko ovuliacija. Bet naudojau daug laimo. Planavau kokias 2 dienas iki O, bet ciklas sitas gaunasi truputi ilgesnis, tai vel nieko nepavyko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inaa: 03 balandžio 2012 - 13:36
QUOTE(Lewisia @ 2012 04 01, 14:34)
Mergaitės nesijuokit,bet va sau galvoju,ar labai jau čia gerai kai spermatozoidai yra veikiami laimu? g.gif Ta prasme jai jau privarai,tos rugšties makštin,jie visi praeina pro rugštini barjerą ,tai vyriški žūsta,o mot. spermatozoidai galbūt nevisi, gauna ''kakton''ir jeigu neduok Dieve toks paveiktas spermiukas apvaisins kiaušialastę-kas tada gali nutikti baisu ir pagalvoti.Ar tikrai laimas negali pakenkti mot.spermiukams g.gif

http://sveikatossalt...ausvyra-18.html

  apie rugštis ir šarmus.


straipsnis įdomus. Aš ir manau, kad rūgštis nepaveikia spermatozoido.

Tik man įdomu tai, kad čia rašo kalcis, magnis šarmina organizmą g.gif Ar ne in-gender rekomenduoja vartoti šiuos papildus siekiantiems suplanuoti mergaitę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 04 03, 11:05)
Granola,na nežinau....ko gero tik ovuliacijos laiku pasikliausim,bent jau kolkas nes pagal mano organizma ir vyro spermiuku gyvibinguma  6,5 dienos iki O yra nepastojama,ir noriu laikytis ant šios ribos jei kartais netyčia užkibtų,tai kad butų maximalūs šansai mergytei.Šiuo metodu noriu vadovautis nes didesnė dalis moterų susilaukė mergyčių butent šiuo būdu,tik nedaugelis berniukų,o gal butent jos labai labai tiksliai nepasiskaičiavo juk to dabar nepatikrinsi užtai ir atrodo ,kad šis metodas nelabai efektyvus ir klaidina planuojančias.-čia tokie naivūs mano pamastymai biggrin.gif

O kodel nenorit laimo ismegint? blush2.gif As irgi , kaip Elena, siulyciau dar koki metoda itraukt mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(inaa @ 2012 04 03, 14:34)
Manau, kad kokios 4 dienos iki O buvo, bet tiksliai nezinau, nes neisejo susekti, kada ivyko ovuliacija. Bet naudojau daug laimo. Planavau kokias 2 dienas iki O, bet ciklas sitas gaunasi truputi ilgesnis, tai vel nieko nepavyko.


Teks artint bigsmile.gif mirksiukas.gif , as jau pradedu itiket pagal tas Elenos anoj temoj sukeltas diagramas, kad is tikruju mergytem palanku 1d. iki O (aisku su rugstele tik) g.gif
QUOTE(Eires @ 2012 04 03, 15:48)
Tik man įdomu tai, kad čia rašo kalcis, magnis šarmina organizmą  g.gif  Ar ne in-gender rekomenduoja vartoti šiuos papildus siekiantiems suplanuoti mergaitę?  g.gif

In-gender rekomenduojamas kalcis citrato formoj, pas mus LT vaistinej nei su ziburiu nerasi tokio kalcio, visas jis karbonato formoj, kuris tikrai sarmina, as toki planuodama antraji 4 men geriau doh.gif , tai ir prisisarminau biggrin.gif , dabar dziaugiuosi, kad atradau, kur galima citrato formos kalcio isigyt rolleyes.gif
Atsakyti
Na gal reiktų vistik ir rugštelę itrauktri.O kaipji daroma noriu pasitikslint per pusę maišyti su vandeniu ir sušvirkšti 12 ml prieš ir po lytinio akto,ar taip?

Dar vis pasiskaitinėju ta tematika,kaip idomiai knygoje rašoma,kad sėklelės turi gebėjima apvaisinti tik 2 dienas,nors ju išgyvenamumas ir yra didesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 04 03, 17:49)
Na gal reiktų vistik ir rugštelę itrauktri.O kaipji daroma noriu pasitikslint per pusę maišyti su vandeniu ir sušvirkšti 12 ml prieš ir po lytinio akto,ar taip?

Taip mirksiukas.gif , bet jei naudosit rugstele, tai turbut teks artint nd prie O 4u.gif
Atsakyti