Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 01, 17:49)


As tik kvailioju cia  biggrin.gif , per didele prabanga man butu taip ekspromtu pasigaut  nestuke.gif , turiu kruopsciai planuot  lotuliukas.gif  blush2.gif

Jau jaučiu kai planuosim, tai atrodys kaip kokį aukštąjį mokslą,kad studijuotumėm lotuliukas.gif Tiek visokių lentelių,tiek visokių apskaičiavimų reiks atlikti assa.gif
Papildyta:
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 01, 18:12)

Meilė svarbiausia, o dėl viso kito aš tikiu šviesesniu rytojum, viskas bus tik geryn  4u.gif

Na vat aš irgi stengiuos optimistiškai mąstyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Jau jaučiu kai planuosim, tai atrodys kaip kokį aukštąjį mokslą,kad studijuotumėm lotuliukas.gif Tiek visokių lentelių,tiek visokių apskaičiavimų reiks atlikti assa.gif

Tai jau tikrai,ir kaip viską reiks suderinti,o aš dar žiūriu i tokius dalykus kurį mėn.geriausia pastoti.Žiemą nenorėčiau pastoti,tuo metu kartais vaikai serga,tad ir pati neretai užsikrečiu nuo jų,tad nesinorėtų sirgti pirmame neštumo trimestre,nenorėčiau kad vaikutis gimtų liepą,rugpjūtį,nes vos tik suėjus jam šešetui metų jis kaipmat turės eiti į mokyklą,dabar tokia tvarka jei vaikui iki rugsėjo pirmos suėjo 6,nori nenori jis privalo eiti i mokyklą.Pvz.sukakus sausį ,vaikas turėtų net 9 mėn toliau augti,bręsti namuose.Šiais laikais spartus gyvenimo tempas,dideli krūviai mokykloje,ne kiekvienas vaikas visa tai patempia,o vaikui kad ir keli mėnesiai tikrai padeda pastiprėti, ir dvasiškai ir fiziškai.

Nu va,prasklaidžiau savo užrašus pasirodo buvo ciklų kai buvo viskas kartu,ir paskaudenimai ir gleivės kartu,tai sakyčiau tokius ciklus geriausia praleisti .Bet žiūrėkit,kaip čia gaunas,yra moterų kurių viena kiaušidė nefunkcionuoja,arba išvis išoperuota tai išeitų ji gali susilaukti tik vienos lyties vaikučių-kažkaip nesitiki.Įdomu butų visa tai patikrinti,susižinoti,tik neturiu nei vieno tokio varianto schmoll.gif Gal kažkaip per SM forumą galima butų atsekti g.gif
O dar man jūs patikslinkit kur tai buvo rašoma,ar tai buvo daugiau mokslinis straipsnis?
Atsakyti
Na, manau labai nedaug porų gali suplanuot mažylį tada, kada pageidauja. Čia jau kaip Dievas duos. Mes irgi planavom ant pavasario, o va gavos ant vasaros pabaigos. Tai čia dėl to planuok neplanavęs, nebent pasiryžę esat daaaaug metų planuot, kad pataikyt ant to laikotarpio, kurio norit. mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš tikiuosi, kad nepagavom per šį ciklą blush2.gif Taip norisi dar kažką sužinot, ir kasdien vis daugiau naujienų. Seniau atrodė, kad viskas priklauso nuo atsitiktinumo, o dabar suku galvą kaip viską kas reikalinga suspėt pritaikyt doh.gif

QUOTE(Lewisia @ 2012 05 01, 20:22)
dabar tokia tvarka jei vaikui iki rugsėjo pirmos suėjo 6,nori nenori jis privalo eiti i mokyklą.

O gal įdėsite nuorodą kur skaitėte?
Nes prieš metus tai taip nebuvo g.gif
Papildyta:
QUOTE(Forinta @ 2012 05 01, 20:47)
nebent pasiryžę esat daaaaug metų planuot, kad pataikyt ant to laikotarpio, kurio norit. mirksiukas.gif

Tikrai gali būt sunku per kokius tris ciklus pastoti. O paskui viską atidėti metams, dar metams, dar metams...

Aš labiausiai norėčiau, kad gimtų kovą-balandį, bet gaudysim kol pagausim, kada jau gims tada bus gerai ax.gif

Dar man įdomu kiek laiko mamytės planuojančios tam tikros lyties vaikiuką jį gaudysit? Mes galvojam pusmetį skaičiuoti, kad gautūsi dukrytė, bet jei per tą laiką nepastosiu gal jau bandyt nd visom vaisingom dienom g.gif Įdomu kaip kitos galvojat rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LabaiTyli: 01 gegužės 2012 - 20:19
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 01, 17:12)
Na gi  bigsmile.gif


Pagalvojau, kad geriau Bordo palauksiu lotuliukas.gif
QUOTE(bordo @ 2012 05 01, 18:39)
Jau jaučiu kai planuosim, tai atrodys kaip kokį aukštąjį mokslą,kad studijuotumėm lotuliukas.gif  Tiek visokių lentelių,tiek visokių apskaičiavimų reiks atlikti assa.gif


Kai planuosim, visi mokslai jau turi but isstudijuoti ir visos lenteles apskaiciuotos lotuliukas.gif , taip kad turim metus laiko atlikt visas uzduotis drinks_cheers.gif , tik kas garantuos, kad egzamina islaikysim g.gif lotuliukas.gif
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 01, 21:18)
* O aš tikiuosi, kad nepagavom per šį ciklą  blush2.gif  Taip norisi dar kažką sužinot, ir kasdien vis daugiau naujienų. Seniau atrodė, kad viskas priklauso nuo atsitiktinumo, o dabar suku galvą kaip viską kas reikalinga suspėt pritaikyt  doh.gif


** Dar man įdomu kiek laiko mamytės planuojančios tam tikros lyties vaikiuką jį gaudysit? Mes galvojam pusmetį skaičiuoti, kad gautūsi dukrytė, bet jei per tą laiką nepastosiu gal jau bandyt nd visom vaisingom dienom  g.gif  Įdomu kaip kitos galvojat  rolleyes.gif

* kada buvo paskutiniai nd? Kelinta dabar ciklo diena? blush2.gif

** mano planas toks (jei neapsigalvosiu doh.gif biggrin.gif ) : pradet nd kokios 3d. iki O su laimu, zinoma, ir jei nepavyksta vis po dienuke artint sekanti cikla link O ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 05 01, 20:22)
Nu va,prasklaidžiau savo užrašus pasirodo buvo ciklų kai buvo viskas kartu,ir paskaudenimai ir gleivės kartu,tai sakyčiau tokius ciklus geriausia praleisti .Bet žiūrėkit,kaip čia gaunas,yra moterų kurių viena kiaušidė  nefunkcionuoja,arba išvis išoperuota tai išeitų ji gali susilaukti tik vienos lyties vaikučių-kažkaip nesitiki.Įdomu butų visa tai patikrinti,susižinoti,tik neturiu nei vieno tokio varianto schmoll.gif Gal kažkaip per SM forumą galima butų atsekti g.gif
   O dar man jūs patikslinkit kur tai buvo rašoma,ar tai buvo daugiau mokslinis straipsnis?

skaitau tavo posta ir svys mintis , ka prisiminiau staiga, mano drauges mamai viena kiauside buvo isoperuota-pasalinta, tik nezinau kuri, tai jai daktarai net isvis mazai dave sansu kad tures vaiku, bet ji dar susilauke 3 mergyciu, hmmm gal tai yra tame tiesos tada g.gif ( nors baisiai nepatogu tokiu dalyku klaust bet reiks kazkaip uzklaust drauges kuri desine ar kaire pasalinta)
Papildyta:
http://hcp.obgyn.net...1760982/1878451
o cia del tos kaires desines pusiu, ten yra ir diagrama ir lenteles kiek tirta kad n - net apie 2000 atveju ir is ju kad berniukai 97 proc daugiau desinej mergytes kad kairej. kas netingit pasiverskit 4u.gif ten dar raso ir daugiau apie tuos teigiamus neigiamus kruvius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 01 gegužės 2012 - 23:02
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 01, 22:33)
* kada buvo paskutiniai nd? Kelinta dabar ciklo diena?  blush2.gif

Dabar man 21 CD ax.gif
Bet šiandien ryte pabudau labai jautria krūtine, gal tai jau nėštumo požymis g.gif Gerai tai, kad kiaušinėlis iš kairės kiaušidės, bet va laimo neišbandžiau doh.gif

QUOTE(Elenna @ 2012 05 02, 00:16)
skaitau tavo posta ir svys mintis , ka prisiminiau staiga, mano drauges mamai viena kiauside buvo isoperuota-pasalinta, tik nezinau kuri, tai jai daktarai net isvis mazai dave sansu kad tures vaiku, bet ji dar susilauke 3 mergyciu, hmmm gal tai yra tame tiesos tada g.gif ( nors baisiai nepatogu tokiu dalyku klaust bet reiks kazkaip uzklaust drauges kuri desine ar kaire pasalinta)

Na tikrai nelabai smagu tokių dalykų klausinėt, bet jei išeis būtų labai įdomu sužinot bigsmile.gif
Aš galvoju paklausinėti pusbrolio žmoną, jie labai ilgai gaudė vaikiukus, žinau, kad visus požymius labai atidžiai stebėjo ir užsirašinėjo. Gal ir apie tai žinos ax.gif

Ačiū už nuorodą, pastudijuosiu šiandien gal kaip nors 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 02, 08:09)
Dabar man 21 CD  ax.gif
Bet šiandien ryte pabudau labai jautria krūtine, gal tai jau nėštumo požymis  g.gif  Gerai tai, kad kiaušinėlis iš kairės kiaušidės, bet va laimo neišbandžiau  doh.gif


Nu fainai,būtų,kad taip ir būtų.Gerai,kad jūs jaučiat kas ir kur aš nieko nejaučiu tai man suplanuot be šansų,reik pirtim naudotis.gal ta pdėtų. mirksiukas.gif O su laimu,kažkaip bijočiau,ar negali jis kaip nors išgraužt blush2.gif O jei dar tas,vadinamas "grybelis dažnai kartojas,tai šakės po tokių ptocedūrų ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 08:48)
Nu fainai,būtų,kad taip ir būtų.Gerai,kad jūs jaučiat kas ir kur aš nieko nejaučiu tai man suplanuot be šansų,reik pirtim naudotis.gal ta pdėtų. mirksiukas.gif O su laimu,kažkaip bijočiau,ar negali jis kaip nors išgraužt blush2.gif O jei dar tas,vadinamas "grybelis dažnai kartojas,tai  šakės po tokių ptocedūrų ar ne? g.gif

Pastebėkit atidžiau savo kūną, gal pajusit 4u.gif

O dėl to laimo, tai aš iš pradžių buvau labai nusiteikus jį naudoti, jei kelis kartus tai gal neišgraužia nieko. Apsiplovimams naudoju tą ginekologinį skystį su žemu ph, kaip laimas neveikia aišku, bet vistiek geriau nei nieko. Bet kuo toliau tuo mažiau laimu tikiu, atrodo kad labiau lytį įtakoja iš organizmo vidaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 02, 08:56)
Pastebėkit atidžiau savo kūną, gal pajusit  4u.gif

O dėl to laimo, tai aš iš pradžių buvau labai nusiteikus jį naudoti, jei kelis kartus tai gal neišgraužia nieko. Apsiplovimams naudoju tą ginekologinį skystį su žemu ph, kaip laimas neveikia aišku, bet vistiek geriau nei nieko. Bet kuo toliau tuo mažiau laimu tikiu, atrodo kad labiau lytį įtakoja iš organizmo vidaus g.gif

Aš irgi kažkaip taip galvoju.
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 08:58)
Aš irgi kažkaip taip galvoju.

Tikiuosi, kad ir visi kiti dalykai nors kažkiek prisideda biggrin.gif

Man labai norisi sūraus maisto gal tai reikškia kad vistik mano organizmas yra pakalkamai rūgštus g.gif
Tai gal ir neblogai gavosi praėjęs ciklas, ir mėnulis tinkamas, ir kiaušinėlis iš kairės, ir organizmas rūgštus ax.gif

Kažin kaip dar su tuo, kad po O 12 val. tinkama mergytei, ar kuri bandot praktiškai? Taip visai gerai būtų jei pajunti, kad iš kairės tai po O nd darai g.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 02, 09:33)
Tikiuosi, kad ir visi kiti dalykai nors kažkiek prisideda  biggrin.gif

Man labai norisi sūraus maisto gal tai reikškia kad vistik mano organizmas yra pakalkamai rūgštus  g.gif
Tai gal ir neblogai gavosi praėjęs ciklas, ir mėnulis tinkamas, ir kiaušinėlis iš kairės, ir organizmas rūgštus  ax.gif

Kažin kaip dar su tuo, kad po O 12 val. tinkama mergytei, ar kuri bandot praktiškai? Taip visai gerai būtų jei pajunti, kad iš kairės tai po O nd darai  g.gif

aš beveik visada noriu sūraus,man skanu aš galiu druską valgyt,tai čia ką reiškia?Bet,kažkaip man sunku patikėt,kad gali suplanuot,nu nežinau aišku bandyt verta,o gal,aš irgi jei planuociau tai bandyčiau viską,bet kažkaip,abejonių kelia.
Nors kai kam būna ir neplanuoja, bet pavyksta.
Atsakyti