Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 09:45)
aš beveik visada noriu sūraus,man skanu aš galiu druską valgyt,tai čia ką reiškia?Bet,kažkaip man sunku patikėt,kad gali suplanuot,nu nežinau aišku bandyt verta,o gal,aš irgi jei planuociau tai bandyčiau viską,bet kažkaip,abejonių kelia.
Nors kai kam būna ir neplanuoja, bet pavyksta.

Kaip supratau druska gerai šarmina organizmą. O žmonėm būna, kad labai norisi kokios varškės, juodos duonos ar pan. tai dažniausiai ne dėl to, kad tai skanu, o dėl to kad trūksta kažkokių vitaminų kurių yra tame maiste. Gydytoja sakė taip yra su vitaminais, reikia pauostyti atidarius induką, jei kvapas malonus reiškia jų reikia, jei smirdi tai organizmui jų turi pakankamai.
O dėl to lyties planavimo, tai aš tikiu kad galima kažką padaryt, bet reikia labai stebėt savo organizmą. Gaila, kad planuodama abu sūnus neužsirašinėjau pojūčių, dabar būtų naudinga kažkiek. Dabar planuoju paksutinį vaiką tai jau noriu padaryt kas mano valioje, kad būtų mergytė. Pirmus kartus lyties neplanavai, tai dabar pasistengsiu išbandyt viską rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 02, 09:57)
Kaip supratau druska gerai šarmina organizmą. O žmonėm būna, kad labai norisi kokios varškės, juodos duonos ar pan. tai dažniausiai ne dėl to, kad tai skanu, o dėl to kad trūksta kažkokių vitaminų kurių yra tame maiste. Gydytoja sakė taip yra su vitaminais, reikia pauostyti atidarius induką, jei kvapas malonus reiškia jų reikia, jei smirdi tai organizmui jų turi pakankamai.
O dėl to lyties planavimo, tai aš tikiu kad galima kažką padaryt, bet reikia labai stebėt savo organizmą. Gaila, kad planuodama abu sūnus neužsirašinėjau pojūčių, dabar būtų naudinga kažkiek. Dabar planuoju paksutinį vaiką tai jau noriu padaryt kas mano valioje, kad būtų mergytė. Pirmus kartus lyties neplanavai, tai dabar pasistengsiu išbandyt viską  rolleyes.gif

Aš jei planuočiau taip pat išbandyčiau viską,o gal....
O jums linkiu sėkmukės,kad būtų ta išsvajota mergytė.kaip gražiai skamba.Kiek jūsų berniukam metų ,jei ne paslaptis?
Papildyta:
Ir dar kazkaip pastebejau,kad moterys ,kurios naudoja kontoceptikus,arba turėjo spirales,po jų dažniausiai būna mergaitės,bent iš mano pažįstamų rato.Ar jūs to nepastebėjot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 10:09)
Aš jei planuočiau taip pat išbandyčiau viską,o gal....
O jums linkiu sėkmukės,kad būtų ta išsvajota mergytė.kaip gražiai skamba.Kiek jūsų berniukam metų ,jei ne paslaptis?
Papildyta:
Ir dar kazkaip pastebejau,kad moterys ,kurios naudoja kontoceptikus,arba turėjo spirales,po jų dažniausiai  būna mergaitės,bent iš mano pažįstamų rato.Ar jūs to nepastebėjot? g.gif

Ačiū 4u.gif Kad tai ir būtų wub.gif
O mano sūneliams 3m. ir 1,5 m. ax.gif

Dėl kontraceptikų, tai matyt gali būti tiesa. Esu kažką skaičiusi apie hormonus, tik dabar greitai nerandu. Jie užmatysiu įkelsiu, gal dar kuri kažką naujo sužinos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 02, 10:27)
Ačiū  4u.gif  Kad tai ir būtų  wub.gif
O mano sūneliams 3m.  ir 1,5 m.  ax.gif

Dėl kontraceptikų, tai matyt gali būti tiesa. Esu kažką skaičiusi apie hormonus, tik dabar greitai nerandu. Jie užmatysiu įkelsiu, gal dar kuri kažką naujo sužinos  ax.gif

vaje,dar kokie mažiuliai,berniukai.
kas dėl konroceptikų tai sakau,kaip pagalvoju,tai visos po jų turi mergytes. g.gif Gal čia irgi būdas. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 10:36)
vaje,dar kokie mažiuliai,berniukai.
kas dėl konroceptikų tai sakau,kaip pagalvoju,tai visos po jų turi mergytes. g.gif Gal čia irgi būdas. biggrin.gif

Na jei šiuo metu dar nebandot tai aišku galima ir KT pavartot.
Mum jau nebetinka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 02, 10:41)
Na jei šiuo metu dar nebandot tai aišku galima ir KT pavartot.
Mum jau nebetinka  ax.gif

ne,mes dar kolkas ne.renku info,kaip nuspresim tada ir bandysiu kažką. smile.gif O dėl KT,tai aš nuo jų labai storėju,esu gerus kelis mėn., tai man svoris stulbinamai auga. doh.gif
Atsakyti
Kažko Elena nesirodo, gal jau sūpuoja savo mažiuką bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 02, 08:56)
O dėl to laimo, tai aš iš pradžių buvau labai nusiteikus jį naudoti, jei kelis kartus tai gal neišgraužia nieko. Apsiplovimams naudoju tą ginekologinį skystį su žemu ph, kaip laimas neveikia aišku, bet vistiek geriau nei nieko. Bet kuo toliau tuo mažiau laimu tikiu, atrodo kad labiau lytį įtakoja iš organizmo vidaus  g.gif

As jei dar kuo tikiu, tai tik laimu blush2.gif . Jei su antruoju buciau naudojus dideli kieki ir viska darius kaip reikia, tai trecio nei neplanuociau, nes tada zinociau, kad nei jis nieko nereiskia blush2.gif

QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 02, 09:33)
*Man labai norisi sūraus maisto gal tai reikškia kad vistik mano organizmas yra pakalkamai rūgštus  g.gif
**Tai gal ir neblogai gavosi praėjęs ciklas, ir mėnulis tinkamas, ir kiaušinėlis iš kairės, ir organizmas rūgštus  ax.gif

***Kažin kaip dar su tuo, kad po O 12 val. tinkama mergytei, ar kuri bandot praktiškai? Taip visai gerai būtų jei pajunti, kad iš kairės tai po O nd darai  g.gif

* suraus maisto norejimas yra tik pripratimas mirksiukas.gif , nes surus skonis yra toks dalykas, kad ji issiugdai, as seniau baisiai suriai valgiau, dabar mano vyras pradejo negalet suriai valgyt, reikia gamint ne suru maista, is pradziu buvo sunku priprast prie svelnaus skonio,o dabar jau nei nenoriu suriai, tik astriai biggrin.gif
**O kad taip ir butu bigsmile.gif , labai laikysiu kumscius, kad pasisektu mirksiukas.gif wub.gif
***Metodas O+12 visiskai nepatikimas schmoll.gif , visos musu kitoj temoj naudojusios si metoda turi berniukus.

QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 10:09)
Ir dar kazkaip pastebejau,kad moterys ,kurios naudoja kontoceptikus,arba turėjo spirales,po jų dažniausiai  būna mergaitės,bent iš mano pažįstamų rato.Ar jūs to nepastebėjot? g.gif

Net kelios mano drauges po kontraceptiku turi berniukus mirksiukas.gif

Kam idomu, galit uzsukt i sitos temos pirma psl. http://www.supermama...howtopic=794116 , ten paziuresit kuri koki metoda naudojo, ir ka susiplanavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 10:46)
ne,mes dar kolkas ne.renku info,kaip nuspresim tada ir bandysiu kažką. smile.gif O dėl KT,tai aš nuo jų labai storėju,esu gerus kelis mėn., tai man svoris stulbinamai auga. doh.gif

Manau tikrai galima ir be KT pagauti 4u.gif

QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 02, 10:47)
***Metodas O+12 visiskai nepatikimas  schmoll.gif , visos musu kitoj temoj naudojusios si metoda turi berniukus.

Nu va verysad.gif
O aš taip tikėjausi, kad pajutus kad kiaušinėlis iš kairės bandyt po O gaudyt doh.gif
Papildyta:
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 02, 10:47)
paziuresit kuri koki metoda naudojo, ir ka susiplanavo  4u.gif

Bet tikrai visos berniukų laukaisi kurios naudojo po O.
Vat ir išsisikiria teorija su praktika doh.gif

Na tai jei nepastojau tai kitą ciklą reikia praleisti nes matyt bus iš dešinės, o po O nebus galima nd unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 09:36)
kas dėl konroceptikų tai sakau,kaip pagalvoju,tai visos po jų turi mergytes. g.gif Gal čia irgi būdas. biggrin.gif

Draugė po KT turi berniuką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 10:09)
Ir dar kazkaip pastebejau,kad moterys ,kurios naudoja kontoceptikus,arba turėjo spirales,po jų dažniausiai  būna mergaitės,bent iš mano pažįstamų rato.Ar jūs to nepastebėjot? g.gif

aš prieš abu nėštumus naudojau KT, turiu dvi mergytes
Atsakyti
sveikutes

pirmas po kT vartojimo, antras nea, trecias dabar ir be kt ax.gif

ziuriu kuo mergaites giliau tuo daugiau medziu is dalies gerai kad nereiks planuot, nes nuo info ir pritaikymo galva susisuktu, nes jauciu kai kas vienas kitam pradetu tam menesyje kai planuoji pjautis, o daug ka suderint jauciu is vis butu sunku g.gif , aisku bandykit dauguma faktoriu pritaikyti ir kaip sakant nenuleisti rankyciu, viskas bus gerai, turesim savo svajones wub.gif

Elenna kaip tu bigsmile.gif
Atsakyti