Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

Elena matau dar čia, tai laukiam toliau biggrin.gif

QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 02, 15:08)
kazin kas, ir del kokiu priezasciu gali pirkt tokius dalykus  doh.gif , juk galima palaukt papildomai tuos pora menesiu ir uz dyka suzinot, juk jau nieko nepakeis tas ankstyvas zinojimas  ax.gif

Neįsivaizduoju kaip reikia norėt sužinot, kad tokį dalyką pirkti ir dar už tokią kainą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 05 02, 19:51)
o galima placiau apie sita skaiciavima  g.gif  kaip cia turi but skirtumas tarp vaiku ar kaip ?

ne, ne skirtumas. o trečias, penktas, septintas vaikas skirtinga lytis nei kad buvo 2, 4, 6

bent jau aš tai esu girdėjusi, bet jokių mokslinių straipsnių ta tema neskaičiau
Atsakyti
QUOTE
O štai ką dar prisiminiau jau seniai buvau skaičiusi knygoje,atrodo prisiminiau taip kaip buvo ten parašyta,pasitikrint šiuo momentu negaliu knyga tėvų namuose.Heterozigotiniai dvyniai gimsta iš skirtingų kiausialasčių jie visada būna skirtingų lyčių,Identiški dvyniai gimsta iš vienos kiaušialastės ir turi vieną lytį.


štai jau knyga mano rankose ir skubu cituoti .....''Identiški dvyniai vystosi iš vienos,apvaisintos vienu spermatozoidu,kiaušinėlio zigotos,kuri dalijasi netipiškai.Identiški dvyniai yra vienos lyties,labai panašūs,turi tą pačią kraujo grupę.
Broliški dvyniai pradeda vystytis tuomet,kai du kiaušinėliai būna apvaisinti dviejų skirtingų spermatozoidų.Kiekvienas vaisius turi savo placentą,vandeninį dangaląir individualią genetinę stuktūrą''

Na tai taip ir išeina kad antru atveju gimsta skirtingos lyties vaikai,arne,teisingai suprantu? gal tame yra kažkokios raciajos g.gif Tik nežinia ar visalaik iš kairės pusės krenta mergaitės o dešinės berniukai,gal kiekvienai moteriai individualiai,o gal netgi kaitaliojasi tam tikrame laikotarpyje,sudėtingas tas žmogaus kūnas g.gif
Atsakyti
QUOTE(evru @ 2012 05 03, 09:45)
ne, ne skirtumas. o trečias, penktas, septintas vaikas skirtinga lytis nei kad buvo 2, 4, 6

bent jau aš tai esu girdėjusi, bet jokių mokslinių straipsnių ta tema neskaičiau


Ne ne ta teorija tikrai paneigiama, turiu savo tarpe pazistamu kad 3 vaikus turi tos pacios lyties kaip ir kiti du.... tai trys berniukai arba trys mergaites... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 10:36)
vaje,dar kokie mažiuliai,berniukai.
kas dėl konroceptikų tai sakau,kaip pagalvoju,tai visos po jų turi mergytes. g.gif Gal čia irgi būdas. biggrin.gif


Pirmos mergaites susilaukiau po KT vartojimo, o antros dukros susilaukiau nevartotadama KT... irgi nepasiteisina. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita112 @ 2012 05 03, 10:16)
Ne ne ta teorija tikrai paneigiama, turiu savo tarpe pazistamu kad 3 vaikus turi tos pacios lyties kaip ir kiti du.... tai trys berniukai arba trys mergaites... ax.gif
Papildyta:
Pirmos mergaites susilaukiau po KT vartojimo, o antros dukros susilaukiau nevartotadama KT... irgi nepasiteisina. doh.gif

reiškias irgi tik sutapimas,bet gan idomus.
Tave mažyte su gimtadieniu,matau metukai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 05 03, 10:08)
    Na tai taip ir išeina kad antru atveju gimsta skirtingos lyties vaikai,arne,teisingai suprantu? gal tame yra kažkokios raciajos g.gif Tik nežinia ar visalaik iš kairės pusės krenta mergaitės o dešinės berniukai,gal kiekvienai moteriai individualiai,o gal netgi kaitaliojasi tam tikrame laikotarpyje,sudėtingas tas žmogaus kūnas g.gif

Ne tas zodis, kaip sudetingas doh.gif , o mes tikimes padaryt perversma mokslo srityje - imt viena diena ir atskleist visas paslaptis book.gif lens.gif new_russian.gif lotuliukas.gif

Jugita, su svente jusu seimynele ir mazaja princese bigsmile.gif happybday.gif birthday.gif

Elena, suintrigavai vakar mus biggrin.gif , laukiam toliau Taves su naujienom biggrin.gif wub.gif

Mergiukai, tos, kurios laikotes specialios dietos, kaip sekasi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 03, 11:10)
Mergiukai, tos, kurios laikotes specialios dietos, kaip sekasi?  bigsmile.gif

Aš laikausi, bet man visaip būna blush2.gif

Pagrinde ko laikausi tai, kad stengiuosi kuo mažiau druskos vartoti ir daugiau pieno produktų valgau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 03, 11:39)
Aš laikausi, bet man visaip būna  blush2.gif

Pagrinde ko laikausi tai, kad stengiuosi kuo mažiau druskos vartoti ir daugiau pieno produktų valgau  ax.gif

saunu thumb_yello.gif , pasikartosiu, kad kai mano privati gydytoja (genetike) pasake, kad antras bernukas bus, ir kad lauks manes su treciu, nes vis tiek mergaites noresim, tai sakau, kad zinociau, ka reikia daryt, tai planuociau dar biggrin.gif , o ji sako, kad ka cia ir priplanuosi, gali nebent pabandyt valgyt daugiau pienisku produktu ir zuvies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 03, 12:52)
o ji sako, kad ka cia ir priplanuosi, gali nebent pabandyt valgyt daugiau pienisku produktu ir zuvies  smile.gif

Jei jau genetikė taip sako, tai tikrai reikia bandyt thumbup.gif
Aš tai galvoju labai griežtai laikytis nuo mmm pirmos dienos iki O. Vėliau jau po O ne taip griežtai iki kitų mmm g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites pleputes, kiek daug prisnekejusios, jauciu nespesiu visko paskaityt doh.gif Mano maziukas susirgo, tai gulim ligoninej, nors nusisauk doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif Gerai, kad bent pagaliau isiaiskino kas jam yra, tai gydomes jau smile.gif

As koki tai daikta suzinojau ax.gif Kad galima savo su vyru suderinamumo testa pasidaryt pas genetikus ir ten suzinoti kiek % tikimybe susilaukti tam tikros lyties vaiko. Kainuoja kazkas apie 60 lt. Galvoju gal visai idomu butu zinot, tai galetum tada bent realiai situacija nuspet ar imanoma cia norima kleckiuka turet ar tik pasvajot. Gulejau su viena mamyte palatoj kuri turi 3 berniukus, tai ji man papasakojo si dalyka, tai sake jie su vyru 20% galimybe turi mergytei, tai jau daugiau turbut nebemegins...

Tai as dabar galvoju ar cia man nulekt ir pasidaryt ta testuka pries planiuka ir suzinot ar verta kazka bandyt pries nestuke.gif ar palikt viska nezinomybej ir apart musu isradimu atradimu nieko daugiau nedaryt ir bus kaip bus blush2.gif Nu dar turiu keleta savaiciu iki bandymo tai yra laiko apsisprest, kazkaip planavom geguzi pradet (tyliai tyliai isdaviau paslapti), bet dabar taip viskas susijauke tai nzn kaip cia bus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima123 @ 2012 05 03, 18:50)
*Mano maziukas susirgo, tai gulim ligoninej, nors nusisauk doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  **galima savo su vyru suderinamumo testa pasidaryt pas genetikus ir ten suzinoti kiek % tikimybe susilaukti tam tikros lyties vaiko. Kainuoja kazkas apie 60 lt.

*sveikatytes 4u.gif
**idomu ko reikia tam testui g.gif neteko girdet apie ji ir kazin kiek jame isvis tiesos g.gif nes realiai, kad ir pasakys ta procenta, kur tikimybe, kad i ji ir pataikysi unsure.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rima123 @ 2012 05 03, 19:50)

As koki tai daikta suzinojau ax.gif  Kad galima savo su vyru suderinamumo testa pasidaryt pas genetikus ir ten suzinoti kiek % tikimybe susilaukti tam tikros lyties vaiko. Kainuoja kazkas apie 60 lt. Galvoju gal visai idomu butu zinot, tai galetum tada bent realiai situacija nuspet ar imanoma cia norima kleckiuka turet ar tik pasvajot. Gulejau su viena mamyte palatoj kuri turi 3 berniukus, tai ji man papasakojo si dalyka, tai sake jie su vyru 20% galimybe turi mergytei, tai jau daugiau turbut nebemegins...

Tai as dabar galvoju ar cia man nulekt ir pasidaryt ta testuka pries planiuka ir suzinot ar verta kazka bandyt pries nestuke.gif  ar palikt viska nezinomybej ir apart musu isradimu atradimu nieko daugiau nedaryt ir bus kaip bus blush2.gif Nu dar turiu keleta savaiciu iki bandymo tai yra laiko apsisprest, kazkaip planavom geguzi pradet (tyliai tyliai isdaviau paslapti), bet dabar taip viskas susijauke tai nzn kaip cia bus verysad.gif

Rima, taigi parasyk, kokiam cia Mieste ir kur reikia kreiptis. Net neesu girdejusi. Ir kai buvau konsultacijoje pas genetike del galimybes suplanuoti vaiko lyti, tai nieko neuzsimine apie tokio tyrimo galimybe. Taigi jei gali pateik daugiau info.
Atsakyti