Įkraunama...
Įkraunama...

Kai nori susilaukti tam tikros lyties vaikelio

QUOTE(gwidita @ 2012 05 02, 11:06)
juk neseniai perkopiau y ketvirta desimti doh.gif  biggrin.gif  blush2.gif

QUOTE(FREEJA @ 2012 05 02, 11:09)
deja aš irgi, ketvirtoje dešimtyje biggrin.gif
Kaip viena pažįstama sakė,kad mergaitės gali būt 3;5 ;7 ir t.t aceit jai kažkoks gyd., sakė. smile.gif


senikės jū senikės wink.gif
viskas nuo požiūrio priklauso. man 33 bet aš jaučiuosi dar labai jauna smile.gif trečias gimtų jau kai bus 34-35 ir dar manau ne sena smile.gif

o dėl to skaičiavo, kad kita lytis prie 3, 5, 7 vaiko, tai mano tėvų atveju - pasitvirtino. esam dvi sesės ir trečias brolis.
draugų, kurie turi tris vaikus, irgi pasitvirtino
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo evru: 02 gegužės 2012 - 13:16
QUOTE(gwidita @ 2012 05 02, 11:52)
kai buvom jauni ir grazus ND darem kozna diena biggrin.gif kartais ir po kelis kartus dabar kai likom tik grazus,tai ant rankos pirstu galiu suskaiciuot kiek smileysex.gif per metus buna ax.gif


Jazau, senuke atsirado lotuliukas.gif lotuliukas.gif , baik juokus, nes imsiu rykste lotuliukas.gif , mano bus ta pati situacija, kai planuosiu trecia, jau busiu ikopus i 4 desimti, bet as dar visai jauna jauciuosi brunette.gif biggrin.gif
QUOTE(gwidita @ 2012 05 02, 12:16)
o man V vis sako,jei kol antram vaikinukui nesuejo 5metai dar uzkibtu kas tai mergaite butu,o paskui sako vel 5 metus bus tik berniukai blink.gif  nezinau is kur jis susigalvojo tokia"teorija"


Nu neveikia ta Tavo vyro filosofija schmoll.gif lotuliukas.gif , man antrasis uzkibo, kai pirmajam 4 metukai suejo, tai pagal taviski turejo but mergaite biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(.sniege. @ 2012 05 02, 12:34)
as ir berniukui neturejau vardo, nu tiesiog nelipo, sakau vien del to turi but mergaite, nes visi vardai jau nebelimpa  lotuliukas.gif , kai pirma kart pasake berniukas, teko biski galva palauzyt kuo mes ji vadintu, nu bet vistiek nelipo, sirdyje galvojau o gal o gal suklydo  lotuliukas.gif , kai pasake mergaite, kazkaip net ta nuojauta atsigavo  blush2.gif , nu matysim kas cia gims  biggrin.gif , bet mergaitai tai turim kelis vardukus  wub.gif


as tai ir berniukui dar sugalvojau varda biggrin.gif , del visa ko blush2.gif , bet mergaitei jau keli metai turim varduka wub.gif
Kaip as tikiuosi, kad Tu mergyte dabar turesi wub.gif , tada pasitvirtintu laimo ir daznu nd veiksmingumas, nes zadu juos naudot blush2.gif
QUOTE(Jevgenija @ 2012 05 02, 12:39)
Sveikos,
prisidesiu prie Jusu, nes ir pati turiu 2 puikius berniukus ir labai svajoju apie kasytes, o del to metodo, tai kaip tik atvirksciai... man daktare taip aiskino kad norint mergaitei reikia iki O nemaziau 48 val ND... o po to ni ni(idesiu lentele, kad geriau suprasti  rolleyes.gif ):

Sveika prisijungus 4u.gif
teoriskai daktare sake teisingai, bet zinok mes jau sita isbandem prantikoj ir galim drasiai teigt, kad nustot su nd 48 val daugumai neuztenka, reikia dar ka nors ijungt mirksiukas.gif

QUOTE(Lewisia @ 2012 05 02, 13:01)
Tik kaip man dabar pajausti skausmą kurioje pusėje,ultragarsas galėtų pamatyti kurioje pusėje folikulas auga,bet kaip paaiškinčiau gyd.kokiu tikslu aš čia žiūrinėju doh.gif jei iš pirmo karto nepavyktų nelakstyčiau darytis echo kas mėnesį

pirma bandyk pati pajaust 4u.gif , o jei ziuret su echo, manau,privaciai einant niekas per daug nesigilintu kamtau reikia mirksiukas.gif , bet kainuotu doh.gif

O tas Elenos linkas tai geras zinokit bigsmile.gif , permeciau akim,idomu labai, reikes rimciau kada prisest paskaityt.
Papildyta:
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 02, 13:59)
Oho kokia svajonė  wub.gif
Gal dabar trečio sūnaus palinkėt, kad dar ir tas ketvirtas vaikiukas būtų  blush2.gif

Mes tai tik tris planuojam. Taigi laikykit mielosios kumčius už mano dukrytę, kitaip reiks tik marčias mylėt  biggrin.gif


Laikysim, butinai laikysim 4u.gif wub.gif mirksiukas.gif
Mes irgi daugiau triju neplanuojam blush2.gif , tai taip kad, arba dabar, arba taip pat reikes laukt geru marciu biggrin.gif
QUOTE(evru @ 2012 05 02, 14:16)
senikės jū senikės wink.gif
viskas nuo požiūrio priklauso. man 33 bet aš jaučiuosi dar labai jauna smile.gif trečias gimtų jau kai bus 34-35 ir dar manau ne sena smile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
tos, kurios dabar 30 jauciates senos, tai pamatysit, kokios jaunos jausites 50 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lewisia @ 2012 05 02, 13:01)
Tik kaip man dabar pajausti skausmą kurioje pusėje,ultragarsas galėtų pamatyti kurioje pusėje folikulas auga,bet kaip paaiškinčiau gyd.kokiu tikslu aš čia žiūrinėju, jei iš pirmo karto nepavyktų nelakstyčiau darytis echo kas mėnesį.

juodas humoras mirksiukas.gif
turim darytis kiausidziu salinimo operacijas doh.gif blink.gif kam berniuko reikia issima kairiaja,kam mergaites desiniaja doh.gif biggrin.gif
QUOTE(LabaiTyli @ 2012 05 02, 13:59)
*Oho kokia svajonė 
Gal dabar trečio sūnaus palinkėt, kad dar ir tas ketvirtas vaikiukas būtų..?
**Mes tai tik tris planuojam. Taigi laikykit mielosios kumčius už mano dukrytę, kitaip reiks tik marčias mylėt//

*gal jau nelinkek doh.gif biggrin.gif
**as sakau,gal anukai bus tik anukeles wub.gif kad savo kasyciu neturiu verysad.gif

nu bet elenna dingusi..taip nebudavo su ja g.gif unsure.gif

☼Granola☼ nesena nesena as tongue.gif tik vaidinu cia,kad paliaupsintumet cia mane tongue.gif lotuliukas.gif
sakai maniskio teorijos prastos biggrin.gif ka jis ismano
irnesakyk.gif
Atsakyti
ziuriu panasaus amziaus cia mes visos bigsmile.gif , as ir dar jauna lotuliukas.gif

Granola , noriu ir as tos mergytes, nu jei bus tai butinai pasirodysim biggrin.gif

o Elenna tikrai dingus bigsmile.gif , nu dar laukiam, jei per sian nepasirodys turesim gera itarima kad pabyrejo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(.sniege. @ 2012 05 02, 15:01)
Granola , noriu ir as tos mergytes, nu jei bus tai butinai pasirodysim  biggrin.gif

Labai lauksiu wub.gif wub.gif

Elena gal tikrai jau supuoja wub.gif
Gwidita kai gavo velniu, tai is kart pajaunejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ziurekit, koki dalyka uzmaciau
http://www_pharmadna...nr-tyrimas.html
kazin kas, ir del kokiu priezasciu gali pirkt tokius dalykus doh.gif , juk galima palaukt papildomai tuos pora menesiu ir uz dyka suzinot, juk jau nieko nepakeis tas ankstyvas zinojimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(.sniege. @ 2012 05 02, 12:34)
aha pirmi du berniukai, vienam tuoj 6, kitam virs 2 metuku  ax.gif , o va dabar kaip Dievas duos lyg sao gali but mergike  wub.gif , bet po tu echo visokiu ciudu buna, tai kazkaip ramiai laukiu, kas ten zino, o jau kai gims tada jau bus 100 proc aisku  blush2.gif

as ir berniukui neturejau vardo, nu tiesiog nelipo, sakau vien del to turi but mergaite, nes visi vardai jau nebelimpa  lotuliukas.gif , kai pirma kart pasake berniukas, teko biski galva palauzyt kuo mes ji vadintu, nu bet vistiek nelipo, sirdyje galvojau o gal o gal suklydo  lotuliukas.gif , kai pasake mergaite, kazkaip net ta nuojauta atsigavo  blush2.gif , nu matysim kas cia gims  biggrin.gif , bet mergaitai tai turim kelis vardukus  wub.gif



o kiek savaitėlių sakė berniukas ir po kiek laiko vėl mergaitė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evru @ 2012 05 02, 14:16)
senikės jū senikės wink.gif
viskas nuo požiūrio priklauso. man 33 bet aš jaučiuosi dar labai jauna smile.gif trečias gimtų jau kai bus 34-35 ir dar manau ne sena smile.gif

o dėl to skaičiavo, kad kita lytis prie 3, 5, 7 vaiko, tai mano tėvų atveju - pasitvirtino. esam dvi sesės ir trečias brolis.
draugų, kurie turi tris vaikus, irgi pasitvirtino

Deja sena as irgi nesijauciu,ypac,kaip nueinu i mokyklą pas vaika.Cia siaip,o taip,tai istikruju esu jauna,panasiai,kaip visos biggrin.gif biggrin.gif
Man su tuo laimu dar nelabai aisku,nors skaiciau jau ne kartą,kada jį naudot,prieš ND,ar kasvakar prausiantis?ir su to O,sansai beveik nuliniai,nebent juosteles tas pirkt,.Jei kas pasakytu,kad 100 procentu mergaitė tai daryciau . lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(☼Granola☼ @ 2012 05 02, 14:08)
Labai lauksiu  wub.gif  wub.gif

Elena gal tikrai jau supuoja  wub.gif
Gwidita kai gavo velniu, tai is kart pajaunejo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Ziurekit, koki dalyka uzmaciau
http://www_pharmadna...nr-tyrimas.html
kazin kas, ir del kokiu priezasciu gali pirkt tokius dalykus  doh.gif , juk galima palaukt papildomai tuos pora menesiu ir uz dyka suzinot, juk jau nieko nepakeis tas ankstyvas zinojimas  ax.gif

bet kainele doh.gif

as ir laukiu Elennos blush2.gif

QUOTE(jutute @ 2012 05 02, 14:15)
o kiek savaitėlių sakė berniukas ir po kiek laiko vėl mergaitė  mirksiukas.gif

12 sav pasake berniukas, o 18 mergaite ax.gif , pas genetikus buvau, ta pati genetike sake ax.gif
Atsakyti
QUOTE(.sniege. @ 2012 05 02, 16:07)
bet kainele  doh.gif

as ir laukiu Elennos  blush2.gif
12 sav pasake berniukas, o 18 mergaite  ax.gif , pas genetikus buvau, ta pati genetike sake  ax.gif

sako genetikai neklysta. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Raganaitė* @ 2012 05 02, 10:46)
Kažko Elena nesirodo, gal jau sūpuoja savo mažiuką  bigsmile.gif

cha cha stai as ir cia, dar ne ax.gif siandien pas gine buvau, tai paskui dar visa diena po kauna prasimaliau tai sio tai to, lovatieses ieskau grazios, nu bet nesinori simtu permoket, tai urmo bazej kelias ir viena senuluose nusiziurejau dabar beliko apsispest g.gif nes su manim sunku, megstu nuo iki viska suderint biggrin.gif miegamo spalva, lovatiese, mazo pataliukus ax.gif
o gine pamynke pilva sako nu galvute lyg isistacius bet dar nestipriai, sako galiu judint, jau kai buna tvirtai tada greitu metu lauk, o pas mane dar laisvai jaucias beibis smile.gif tai vat dar savaite kokia turiu jauciu smile.gif
vel gines siandien uzklausiau sakau tai va buciau zinojus koki buda gal buciau aktyviau pasiplanvus ta lelliu, o ji kaip visada sako planuok planaves nu nuo taves tikrai niekas nepriklauso g.gif vyras ka paseja moteris ta isaugina, bet gal tikrai ji tuo nesidomi, bet sake nei sarmas nei rugstis neatnes tai ko nori, o vyro tuo metu kuris bus y ar x stipresnis ir tas nugales smile.gif aj jau nzn gal tikrai cia viskas is giliau, molekuliu genetikos chromosomu lygyje.. g.gif o jie pasiseka tai pasiseka arba sutapimas atsitiktinumas gal atip butu buve jei ir nieko butum nedares,is kur gali zinot g.gif andien analizavau pastojusiu bt grafikus tai lb ivairiai ir daug nd su 3 ar 5 dienom iki O berniukai, ir per O ar netoli jos mergytes ir atvirksciai, tai tikrai kazin ar vien O pasikliauti verta blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(evru @ 2012 05 02, 14:16)
senikės jū senikės wink.gif
viskas nuo požiūrio priklauso. man 33 bet aš jaučiuosi dar labai jauna smile.gif trečias gimtų jau kai bus 34-35 ir dar manau ne sena smile.gif

o dėl to skaičiavo, kad kita lytis prie 3, 5, 7 vaiko, tai mano tėvų atveju - pasitvirtino. esam dvi sesės ir trečias brolis.
draugų, kurie turi tris vaikus, irgi pasitvirtino

o galima placiau apie sita skaiciavima g.gif kaip cia turi but skirtumas tarp vaiku ar kaip ?
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 05 02, 19:51)
cha cha stai as ir cia, dar ne  ax.gif

oh tu doh.gif mes jau cia vos ne sampana sovem lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elenna @ 2012 05 02, 19:51)
cha cha stai as ir cia
Papildyta:



o mes taves jau su leliuku laukem tongue.gif
Atsakyti