Įkraunama...
Įkraunama...

TianDe kosmetika

As taip pat pradejau vartoti TIANDE kosmetika, kadangi pati esu istojusi tai kaina labai prieinama. Tad pabandziusi tikrai nenusivyliau, pradzioje nusipirkau tusa akims ne pati brangiausia is"CITY STYLE" buvau nerealiai nustebinta geresnio tuso nesu turejusi, o esu isbandziusi ir gana brangiu, bet paskui jie pradedavo byret. Taigi sis super net apsiverkus man akys neisiterliojo, nebyra, dazosi puikiai, blakstienos tokios grazios ir israiskingos tampa (ypac kai mano tokios menkos), o vakare puikiausiai nusivalau akiu valikliu (valiklis Amway) smile.gif Dabar bandau kita jau ta brangiausia"GLAM LASH" tusa taip pat nerealus, sakyciau dar labiau prailgina blakstienas, aisku jei gali sau leisti verta pirkti ir brangiausia. Taciau ir anas labai geras. dar naudojau pylingo kolekcija rankoms, na man tai super. Manau kokybe niekuo nesiskiria nuo MERY KEY kur rankos tapdavo tarsi silkines, tik kaina skiriasi, ranku kremukai irgi faini....
Taigi as uz TIANDE bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dinka* @ 2012 09 20, 22:51)

Kaukes pilvui  su juros dumbliais- vau, smaguma, naudoju kasdien, jau visa savaite. jauciasi stangrumas, 2 cm sumazejo apimtys!



Tu turi omenyje šią kaukę nes kažkaip po gimdymo būtų aktualu man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rroses @ 2012 12 01, 17:03)
Tu turi omenyje šią kaukę nes kažkaip po gimdymo būtų aktualu man  ax.gif


taip, butent sita ir naudojau 4u.gif
Dabar jau isigijau keletui savaiciu su Cili pipirais kaukes pilvui- uhuuuu- laukia smaguma jas isbandyti ( sako labai bado ir kabina tie cili pipiriukai) bigsmile.gif
Atsakyti
O kokios dabar vyksta akcijos?

Gavau dovanu veidui pilinga is placentines linijos. Tai labai patiko. Pradejau dometis sios kompanijos kosmetinias gaminiais, tai butu idomu suzinoti apie dabar galiojancias akcijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2012 12 26, 12:57)
O kokios dabar vyksta akcijos?

Gavau dovanu veidui pilinga is placentines linijos. Tai labai patiko. Pradejau dometis sios kompanijos kosmetinias gaminiais, tai butu idomu suzinoti apie dabar galiojancias akcijas smile.gif


man taip pat šis pilingas patiko drinks_cheers.gif thumbup.gif dar įsigyjau tušą City Chic+serumas blakstienoms ir 9 spalvų šešelius. Šešėliai na ne patys puikiausi kokius esu turėjusi, dengiasi kažkaip įdomiai ne vientisai, o ir dienai bėgant raukšlėje subėga. Tad kartojami tikrai nebus g.gif o tušą tai irgi nelabai dar perpratau, gal ne tap ką darau g.gif kažkaip sulipina man blakstienas doh.gif esu turėjusi daug tušu su guminiais šepetėliais ir niekada tokiu problemu neturėjau verysad.gif gal problema kad jis toks jau šviežiai skystas kad vos neišsipila iš tuteles kai išsuku šepetėlį cool.gif blink.gif gal kas nors gali pakomentuoti iš ilgiau naudojančiu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutuliukė @ 2012 12 29, 19:11)
man taip pat šis pilingas patiko  drinks_cheers.gif  thumbup.gif dar įsigyjau tušą City Chic+serumas blakstienoms ir 9 spalvų šešelius. Šešėliai na ne patys puikiausi kokius esu turėjusi, dengiasi kažkaip įdomiai ne vientisai, o ir dienai bėgant raukšlėje subėga. Tad kartojami tikrai nebus  g.gif o tušą tai irgi nelabai dar perpratau, gal ne tap ką darau  g.gif kažkaip sulipina man blakstienas  doh.gif esu turėjusi daug tušu su guminiais šepetėliais ir niekada tokiu problemu neturėjau  verysad.gif gal problema kad jis toks jau šviežiai skystas kad vos neišsipila iš tuteles kai išsuku šepetėlį  cool.gif  blink.gif gal kas nors gali pakomentuoti iš ilgiau naudojančiu  ax.gif  4u.gif

cia apie 80804 blakstienu tusa?na ka galiu apie ji pasakyti, mano drauges pirko si tusa ir liko labai patenkintos, jokiu nusiskundimu neturi, kaina atitinka kokybe, labai patiko ir blakstienos atrodo tikrai puikiai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(menulis49 @ 2012 12 30, 15:57)
Gal žinot kur būna pirkti pigių veido kremų?



apie kokius kremus tu turi omeny ir kokios firmos, nes pasirinkimas rinkoje veido kremu tikrai didelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurka31 @ 2012 12 30, 18:30)
cia apie 80804 blakstienu tusa?na ka galiu apie ji pasakyti, mano drauges pirko si tusa ir liko labai patenkintos, jokiu nusiskundimu neturi, kaina atitinka kokybe, labai patiko ir blakstienos atrodo tikrai puikiai smile.gif
Papildyta:

apie kokius kremus tu turi omeny ir kokios firmos, nes pasirinkimas rinkoje veido kremu tikrai didelis smile.gif


Sveikos, atsitiktinai radau internete sia kosmetika. sudomino ji mane. noreciau registruotis buti konsultante, nes kainytes geros gaunasis smile.gif Yra ju ofisas Kaune? ar yra kazkokie privalomi menesio uzsakymai? kaip suprantu ten gan naturali kosmetika, ar tik taip atrodo? blush2.gif beja, ar dar nera 2013 metu pirmojo katologo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2012 12 26, 13:57)
O kokios dabar vyksta akcijos?

Gavau dovanu veidui pilinga is placentines linijos. Tai labai patiko. Pradejau dometis sios kompanijos kosmetinias gaminiais, tai butu idomu suzinoti apie dabar galiojancias akcijas smile.gif


Akcijos pasiūlymų gerokai sumažinta nei buvo gruodžio pradžioje. Dabar galiojančias akcijas galite pasižiūrėti čia 4u.gif
Gaila, kad NANO korektoriams akcija buvo tik vieną mėnesį...
Atsakyti
QUOTE(rroses @ 2013 01 11, 22:55)
Akcijos pasiūlymų gerokai sumažinta nei buvo gruodžio pradžioje. Dabar galiojančias akcijas galite pasižiūrėti čia  4u.gif
Gaila, kad NANO korektoriams akcija buvo tik vieną mėnesį...

Tai tos akcijos galios iki kito menesio,paskui jau kitas duos?
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2013 01 14, 17:51)
Tai tos akcijos galios iki kito menesio,paskui jau kitas duos?

nuo kovo men bus pavasario akcijos
Atsakyti
QUOTE(jurka31 @ 2013 01 14, 18:27)
nuo kovo men bus pavasario akcijos

Tai gal ir katalogas jau bus naujas bigsmile.gif Pagal paskutines mano zinias,jis jau atiduotas spaustuvej ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2013 01 14, 19:40)
Tai gal ir katalogas jau bus naujas  bigsmile.gif  Pagal paskutines mano zinias,jis jau atiduotas spaustuvej  ax.gif

Katalogą žada irgi pavasarį, bet turint patirtį su pirmuoju, tai tik tikiuosi kovo mėnesį doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rroses: 14 sausio 2013 - 18:51