Įkraunama...
Įkraunama...

TianDe kosmetika

QUOTE(Damute @ 2013 01 27, 23:45)
ir dieninės kaukės veidui nerealios. Šiuo metu dėl sausėti linkusios odos, rytais naudoju dvi kaukes ir jokio kremo nebetepu. Rezultatas - nerealus. Ir investicijos minimalios  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


drinks_cheers.gif pritariu. Pati jau beveik savaitė naudoju naktinį kremą - kaukę tikrai esu labai patenkinta, nes oda gerokai atsigavo. Nors prieš tai kažkaip jomis nepasitikėjau ir šiaip kaukių nemėgėja blush2.gif Dabar dar ir dieninių užsisakiau
Atsakyti
Ar bandėt kas pleistrus nuo skausmo geltonus ar žalius? Aš bandžiau geltonus, klijavau ant dar skaudančio po lūžio kauliuko. Tai labai keistas jausmas buvo - lyg būtų suleista nuskausminamųjų... Po to ir skausmas atlėgo... thumbup.gif
Atsakyti
pakelkit akis ir pažiūrėkit, kuriam skyrelyje randatės. KOSMETIKA
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2013 01 30, 13:00)
pakelkit akis ir pažiūrėkit, kuriam skyrelyje randatės. KOSMETIKA


Aš apie šios kosmetikos pleistrus Wutong ir Jian Kang ir kalbu... Tai kosmetiniai (ne gydomieji) pleistrai.
Vitulka, nebijokite, esu adekvati ir puikiai žinau, kur esu biggrin.gif
Atsakyti
Noriu pagirti sia dantu pasta, man ji labai patinka, kvapas toks keistas, bet nieko, pripratau, valausi jau apie menesi ir dantenos beveik nebekraujuoja. MB irgi pradejo ja valytis, nors jam kvapas ziauriai nepatinka, bet sake, irgi pastebejo kad vos vos bekraujuoja

user posted image
Papildyta:
Dar noriu paklausti, gal kuri esate bandziusi anticeliulitines kaukes pilvukui? Pvz. kaip si.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2013 01 31, 09:56)

Dar noriu paklausti, gal kuri esate bandziusi anticeliulitines kaukes pilvukui? Pvz. kaip si.

user posted image


Viena kaukė rezultatų neduos. Reikia visą seriją naudoti: druską (su ja ištepti problemines vietas - pilvą, šlaunis, bet ne per stipriai, turi tik šildyti), po to kaukę pilvui ir kremą šlaunims.

Tai vat, čia esmė yra kompleksija. Tik jei kraujo spaudimas linkęs šokinėti rekomenduojama naudoti (ir gauti gerus rezultatus) kitą anticeliulitinę seriją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damute: 31 sausio 2013 - 14:47
O kuri dantu pasta neutralesnio skonio? g.gif
Bandziau ir as tuos pleistrus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2013 02 01, 20:40)
O kuri dantu pasta neutralesnio skonio?  g.gif 
Bandziau ir as tuos pleistrus  4u.gif


Yra tik 3 pastos ir jos turi savo paskirtis:

Žalia - su bambuku - skirta jautriems dantims, kraujuojančiom, linkusiom į uždegimus dantenoms.

Žydra - su skystu kalciu - "užtinkuoja" smulkius įtrūkimus

Mėlyna - su perlų pudra - balina dantukus.

O jų visų skoniai neaštrūs, ir jų reikia visai nedaug.
Atsakyti
O kaip skonis?Kataloge aprasymus as perskaitau biggrin.gif Va,pries tai kelis postus auksciau rase,kad bambuku nelabai skani.O kaip tik nuo jos norejau pradeti g.gif
Tiesa,o kaip su meginukais reikalai?Lupdaziu,mak.pagrindo,kvepalu...
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2013 02 01, 21:06)
O kaip skonis?Kataloge aprasymus as perskaitau  biggrin.gif  Va,pries tai kelis postus auksciau rase,kad bambuku nelabai skani.O kaip tik nuo jos norejau pradeti  g.gif
Tiesa,o kaip su meginukais reikalai?Lupdaziu,mak.pagrindo,kvepalu...


Visai nieko tas skonis, būna ir baisiau biggrin.gif

Nėra dekoratyvinės kosmetikos mėginukų. Yra tik šampūnų nuo plikimo ir nuo žilimo ir 7 kvapiųjų vandenų mėginėliai.

Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2013 02 01, 22:06)
O kaip skonis?Kataloge aprasymus as perskaitau  biggrin.gif  Va,pries tai kelis postus auksciau rase,kad bambuku nelabai skani.O kaip tik nuo jos norejau pradeti  g.gif

Nera ji neskani, tieisog savotiskas tas skonis, nes ta pasta su druska, ne toks kaip colgate, belndamed ir pan. pastu
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2013 02 03, 16:32)
Nera ji neskani, tieisog savotiskas tas skonis, nes ta pasta su druska, ne toks kaip colgate, belndamed ir pan. pastu


Iš šiaip, kaip pastebėjau, visa kosmetika yra savotiško kvapo, vyrauja žolelių kvapas, labai mažai dėta aromatizatorių.

Vaisinis balzamas su papaja jau taip skaniai kvepia, taip skaniai, kad norisi paimti šaukštą ir.... essen.gif lotuliukas.gif
Atsakyti