Įkraunama...
Įkraunama...

TianDe kosmetika

noriu pagirti šią kaukę:

user posted image

Kolageninė kaukė su ženšenio ekstraktu. Kodas 51409.
Viena stipriausių jauninančių kaukių. Lygina odos mikroreljefą, tonizuoja odą, veikią imunostimuliuojančiai, aminorūgštys, mineralaiir vitaminai skatina ląstelių atsinaujinimą, drėkina ir maitina odą.

Ji iš tiesų superinė- ir maitina, ir IŠ TIKRO patempia!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dinka*: 19 sausio 2013 - 16:03
QUOTE(rroses @ 2013 01 11, 22:55)
Akcijos pasiūlymų gerokai sumažinta nei buvo gruodžio pradžioje. Dabar galiojančias akcijas galite pasižiūrėti čia  4u.gif
Gaila, kad NANO korektoriams akcija buvo tik vieną mėnesį...


Akcijos vėl atstatytos...
Papildyta:
QUOTE(rroses @ 2013 01 14, 18:50)
Katalogą žada irgi pavasarį, bet turint patirtį su pirmuoju, tai tik tikiuosi kovo mėnesį  doh.gif



Kai prie pirmojo katalogo esu prikišusi nagus ir žinau visą "virtuvę", tai dabar galiu pasakyti, kad kol kas nieko negirdėjau apie naujo katalogo rengimą. Ir lietuviškas katalogas bus tikrai vėliau nei latvių. O jų tik pradėtas rengti...

Aš tikrai nesusireikšminu, bet kol kas nesulaukiau pasiūlymo versti į lietuvių kalbą smile.gif
Nors labai tikiuosi, kad tam jie jau rado kitą savanorį - entuziastą ir darbai jau vyksta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute @ 2013 01 20, 14:54)
Akcijos vėl atstatytos...
Papildyta:
Kai prie pirmojo katalogo esu prikišusi nagus ir žinau visą "virtuvę", tai dabar galiu pasakyti, kad kol kas nieko negirdėjau apie naujo katalogo rengimą. Ir lietuviškas katalogas bus tikrai vėliau nei latvių. O jų tik pradėtas rengti...

Aš tikrai nesusireikšminu, bet kol kas nesulaukiau pasiūlymo versti į lietuvių kalbą smile.gif
Nors labai tikiuosi, kad  tam jie jau rado kitą savanorį - entuziastą ir darbai jau vyksta  ax.gif


Akcijos atstatytos, bet daug ko jau nėra doh.gif
O dėl katalogo, tai tikiu, kad bus labai negreitai...... verysad.gif o žmonės taip laukia. Nemanau, kad vertimo darbai šiuo atveju turėtų užtrukti, juk jis jau išverstas, o kad pridėti keletą naujų produktų laiko daug neužima mirksiukas.gif čia gal maketuotojams daugiau darbo, nes turbūt pats katalogo dizainas keisis, na kad ir paveiksliukai ir kt. Kaip sakoma čia man taip atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rroses @ 2013 01 20, 21:26)
Akcijos atstatytos, bet daug ko jau nėra  doh.gif
O dėl katalogo, tai tikiu, kad bus labai negreitai......  verysad.gif  o žmonės taip laukia. Nemanau, kad vertimo darbai šiuo atveju turėtų užtrukti, juk jis jau išverstas, o kad pridėti keletą naujų produktų laiko daug neužima  mirksiukas.gif  čia gal maketuotojams daugiau darbo, nes turbūt pats katalogo dizainas keisis, na kad ir paveiksliukai ir kt. Kaip sakoma čia man taip atrodo  ax.gif


Patikėkit, užtrunka... Nes pirmą kartą buvo taip: Gavau variantą rusų/anglų kalbomis. Į lietuvių kalbą reikėjo išversti viską, kas buvo parašyta anglų kalba. Ir tikrai, užrašų anglų kalba buvo daugiau nei rusų. Ir dabar naujo katalog vertimas turėtų vykti tokiu pat principu. O kad išvaizda katalogo keisis, tai faktas. Ir naujų šūkių bus, ir aprašymai bus, tad darbo prie katalogo iš ties gana daug.
Palyginimui galit pavartyti du skirtingus katalogfus rusų kalba.
Maketuotojams visas darbas įkompanuoti tekstą, nes paims viesiems vienodą katalogo šabloną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damute: 20 sausio 2013 - 23:23
QUOTE(Damute @ 2013 01 21, 00:14)
Patikėkit, užtrunka... Nes pirmą kartą buvo taip: Gavau variantą rusų/anglų kalbomis. Į lietuvių kalbą reikėjo išversti viską, kas buvo parašyta anglų kalba. Ir tikrai, užrašų anglų kalba buvo daugiau nei rusų. Ir dabar naujo katalog vertimas turėtų vykti tokiu pat principu. O kad išvaizda katalogo keisis, tai faktas. Ir naujų šūkių bus, ir aprašymai bus, tad darbo prie katalogo iš ties gana daug.
Palyginimui galit pavartyti du skirtingus katalogfus rusų kalba.
Maketuotojams visas darbas įkompanuoti tekstą, nes paims viesiems vienodą katalogo šabloną.

Žinau ką reiškia išsiversti info doh.gif
Jeigu bus dar ir prekių aprašymai kataloge, tada jo ruošimui vėl reikės nemažai laiko. Kagi lauksime smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rroses @ 2013 01 21, 10:51)
Žinau ką reiškia išsiversti info  doh.gif 
Jeigu bus dar ir prekių aprašymai kataloge, tada jo ruošimui vėl reikės nemažai laiko. Kagi lauksime  smile.gif


Beje, aš savo tinklapyje net įkėliau meniu punktą "Produktai, kurių nėra kataloge" ir ten sudėjau naujų produktų aprašymus. Vis papildau...
Jei įdomu, galite pasižiūrėti čia

Ar važiuojate kas sausio 26 d Rygą švęsti Tiande 1 metų gimtadienio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damute: 21 sausio 2013 - 13:04
O tie kremai vitamin c,ju nera ar as nematau? lens.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2013 01 21, 18:17)
O tie kremai vitamin c,ju nera ar as nematau?  lens.gif


Kataloge nėra, bet įsigyti galima. Apie šią seriją čia
Atsakyti
QUOTE(Damute @ 2013 01 22, 00:16)
Kataloge nėra, bet įsigyti galima. Apie šią seriją čia

Dekui 4u.gif
O kaip naudoti sia paakiu kauke?Pastebejau,kad ten yra parasyta pirmas ir antras etapas g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *finy*: 24 sausio 2013 - 16:23
QUOTE(*finy* @ 2013 01 24, 16:22)
Dekui  4u.gif
O kaip naudoti sia paakiu kauke?Pastebejau,kad ten yra parasyta pirmas ir antras etapas  g.gif
user posted image

Ačiū blush2.gif
Pirmas etapas - ant nuvalytos akių srities zonos uždėti kaukes-muliažus nurodytam laikui. Nusiėmus įtapšnoti truputį antram etapui skirtos emulsijos. Antras etapas skirtas užtvirtinti pirmam etapui.

Beje, labai malonus pojūtis būnant su kauke.

Mano paskutinis susižavėjimas - šampūnas ir balzamas su alavijo ekstraktu. Ir palyginus pigus, bet tikrai labai efektyvus: plaukai švelnūs, nesielektrina, nesivelia. Šampūnas saugo nuo plaukų galiukų šakojimosi, drėkina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Galiu drąsiai pasakyti, kad Tiande šampūnų, kuriuos naudojau (o naudojau tikrai nemažai variantų) geresnių už juos nesu naudojusi. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Damute @ 2013 01 24, 23:14)
Ačiū  blush2.gif
Pirmas etapas - ant nuvalytos akių srities zonos uždėti kaukes-muliažus nurodytam laikui. Nusiėmus įtapšnoti truputį antram etapui skirtos emulsijos. Antras etapas skirtas užtvirtinti pirmam etapui.

Beje, labai malonus pojūtis būnant su kauke.

Mano paskutinis susižavėjimas - šampūnas ir balzamas su alavijo ekstraktu. Ir palyginus pigus, bet tikrai labai efektyvus: plaukai švelnūs, nesielektrina, nesivelia. Šampūnas saugo nuo plaukų galiukų šakojimosi, drėkina  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Galiu drąsiai pasakyti, kad Tiande šampūnų, kuriuos naudojau (o naudojau tikrai nemažai variantų) geresnių už juos nesu naudojusi.  wub.gif  wub.gif  wub.gif

PRITARIU MAN IR LABAI PATINKA SAMPUNAS SU ZENSCENIU, NUOSTABUS, NEPAKARTOJAMAS, jau antra buteli naudoju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
taip pat super iklotai su mentoliu, neapsakoma gaiva smile.gif smile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurka31 @ 2013 01 25, 14:09)
PRITARIU MAN IR LABAI PATINKA SAMPUNAS SU ZENSCENIU, NUOSTABUS, NEPAKARTOJAMAS, jau antra buteli naudoju thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
taip pat super iklotai su mentoliu, neapsakoma gaiva smile.gif  smile.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


ir dieninės kaukės veidui nerealios. Šiuo metu dėl sausėti linkusios odos, rytais naudoju dvi kaukes ir jokio kremo nebetepu. Rezultatas - nerealus. Ir investicijos minimalios thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti