Įkraunama...
Įkraunama...

IVF * Pavasarinis gėliuku laukiamasis

QUOTE(Triumfante @ 2012 04 01, 23:18)
Man siandien truputi kazkoks jauduliukas jau uzejo.  blush2.gif Bet paplaukiojau baseine, pareksalavau, gal praeis.  ax.gif


Labai normalu tas jauduliukas, bet jei ne stresinis, manau kad nepakenks svarbiais gyvenimo etapais wub.gif

QUOTE(vasareuk @ 2012 04 01, 23:46)
Cituk ir Afrodite,jau ilgokai uzsibuvote siame skyrelyje,nes as jus dar prisimenu smile.gif Tikiu,sitas kartas bus jums paskutinis,kiek galima  biggrin.gif .Kuo didziausios  sekmes mergaites 4u.gif


As ir tave prisimenu blush2.gif Sveikinu su stebukliuku ir linkiu kad tik trumpam kokiam menesiukui cia sugriztum wub.gif


QUOTE(Terze @ 2012 04 02, 08:31)
*Man asmeniskai pats baisiausias dalykas su tuo Menopur: nulauzti to buteliuko virsune smile.gif Paskui su svirkstu supili i miltelius skysti, tada istirpsta per akimirka ir atgal sutrauki ir i pilvuka wink.gif


Skaitau atrodo paprasta, bet va kai ateis laikas tai jauciu rankos drebes. As tik save raminu, kad jei jau Warwariukas restorane tulike susileido tai ir as kazkaip susidorosiu biggrin.gif


Beiliuk - aciu, myliu Geguzes menesi, tai gal laimingas jis bus man, nors testas tai jau nusikels i Birzeli 4u.gif Nu nezinau kodel man net abejoniu nekyla kad tu pastosi ir visiems 9 menesiams si karta ax.gif

Sidabriukas15 - neimanoma atsiriboti nuo musu lotuliukas.gif Nu ka kumsciu tai jau daug turi suspaustu smile.gif


Pepe/Ilgakojine - tavo pozymiai labai jau faini wub.gif O 6dpi tikrai per anksti testukus gadinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 04 01, 22:00)
si karta viska dariausi norway kur tik ka atsidare klinikoj ,o tau beila blastutes isodino ar 3dienu embrionus   smile.gif


Valstybineje klinikoje ar privacioje? Kokiame mieste? Gal esi onskebarn.no forume?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 02 balandžio 2012 - 09:09
tiesa dar vakar galva skaudejo ,tai pasimatavau temperatura buvo 37.1,ir gadinau testa penkta diena bet nieko nebuvo....nors sakiau sikarta nieko nadarysiu...po anu kartu....bet va neistveriau,o dabar nedrystu.. ax.gif ax.gif
Papildyta:
vilniuj,privacioj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 04 02, 09:00)
nezinau man tai crinone ,nekrenta,krutine skaudena nuo treciadienio tai stipriau tai silpniau,vakare gal paastreja skaumas ,pilve gal kazkokie  jausmai ir vyksta,sianakt stipriau,maudena lyg tempia lyg kazkas nezinau,kaip pries menesines panasiai,sakau cia baisiai nervuota cia jau praeina,bet sunerimau crinone man tikrai nekrenta  blink.gif  blink.gif  si karta viska dariausi norway kur tik ka atsidare klinikoj ,o tau beila blastutes isodino ar 3dienu embrionus  smile.gif



SIDABRIUK,nusiramink, nebūtinai turi kristi rudas crinonas. Kai man buvo kibimas,man toks crinonas nekrito, užtat krūtinę turėjau pirmą kartą tokią didelę ir jautrią-negalėjau net naktį miegoti ant pilvo(o miegu tik ant pilvo doh.gif ), apkritai ir gulėdama ant nugaros prabusdau dėl skaudančios krūtinės. Taigi kiekvienai tie simptomai skirtingi. Bet kaip sako mano gydytoja, krūtinė geriausiai išduoda,ar vyksta pokyčiai wub.gif ar ne. Kiekvieną akrtą kai susiskambindavau su gydytoja,pirmas jos klausimas būdama, kaip krūtinė lotuliukas.gif

Ai,merginos, kaip bus,taip bus. Yra du variantai: arba nestuke.gif , arba nestuke.gif nestuke.gif wub.gif ax.gif

Bėgu ilsėtis, ir jūs nepersitempkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 04 02, 09:14)
SIDABRIUK,nusiramink, nebūtinai turi kristi rudas crinonas. Kai man buvo kibimas,man toks crinonas nekrito, užtat krūtinę turėjau pirmą kartą tokią didelę ir jautrią-negalėjau net naktį miegoti ant pilvo(o miegu tik ant pilvo doh.gif ), apkritai ir gulėdama ant nugaros prabusdau dėl skaudančios krūtinės. Taigi kiekvienai tie simptomai skirtingi. Bet kaip sako mano gydytoja, krūtinė geriausiai išduoda,ar vyksta pokyčiai wub.gif ar ne. Kiekvieną akrtą kai susiskambindavau su gydytoja,pirmas jos klausimas būdama, kaip krūtinė lotuliukas.gif

Ai,merginos, kaip bus,taip bus. Yra du variantai: arba  nestuke.gif , arba  nestuke.gif  nestuke.gif  wub.gif  ax.gif

Bėgu ilsėtis, ir jūs nepersitempkit 4u.gif



kad tavo zodziai tiesiai dievuliui i ausi nestuke.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
kad ir mano ta krutine nera kazkokia jau isiputusi tiesiog skaudoka tokia ,vakare biski daugiau ir tiek ,tai va 4u.gif
Papildyta:
tiesa o mano veidas kakklas ir krutine taip ismetyta spuogais ,dar tiek gyvenime neturejau sakes doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 04 02, 09:04)
Valstybineje klinikoje ar privacioje? Kokiame mieste? Gal esi onskebarn.no forume?



ne nesu ,o kas cia per forumas ??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 04 01, 22:07)
Papildyta:
vilniuj,privacioj  smile.gif


Idomus pavadinimas:) Tai gal norvegai savinikai, kad taip pasivadino biggrin.gif Man tai juokas ima is saves, as vis uzkimbu ant kokiu detaliu ir suprantu klaidingai:) Gal cia ir anstyvaus nestumo pozymiai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Jei teisingai suprantu, cia daug merginu, kurios Viniuje gydos? Ir as isigrudau biggrin.gif Duokit Pepei paplepeti biggrin.gif

Beila ir Sidabriuk, nepergyvenkit anksciau laiko, tikekit pasisekimu. Juk 50% ant 50% sansai:) VISKAS BUS GERAI wub.gif 4u.gif

Aciu Cituk uz pozymio ivertinimus, kad tik tai issipildytu nestuke.gif
Sekmes jum, kurios greitai pradesit su vasitukais Afrodite, Triumf (su spalvotom pedutem:) lai uzauga daug graziu kiausineliu, daug apsivaisina ir visi prikimba:) thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Galesim tada savo darzelius atidaryti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Sekmes link savo svajoniu pildymosi visom 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 04 01, 22:23)

Papildyta:
ne nesu ,o kas cia per forumas ???  blink.gif


Ne cia norvegiu forumas, panasiai kaip sis biggrin.gif Pagalvojau, kad jei norway (norvegijoje) dareis tai ir gal ten forume buni:) Pamirs:) biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 02 balandžio 2012 - 09:24
viskas ok thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 04 02, 09:19)
Sveikos merginos  4u.gif

senai girdetos,vis ieinu karts nuo karto paskaitau ,paskaitau,ziuriu yra senu pazystamu dar vis ,ir nauju nemazai.... smile.gif

kazkaip vis norejau atsiriboti tylos siena,bet kazkaip....tai va 04.04 darysiuos hcg tyrimuka,jau sirdis ,sokineti pradejo,isodino 2blastutes si karta man ,nukreipe pas kita gydytoja nu zodziu ....tiek ziniu ...paiilgau jusu visu... wub.gif  wub.gif  wub.gif


Sveika - liko 2 dieneles...isivaizduoju, kokia itampa.... Sis kartas mums visoms paskutinis sekmingas wink.gif

Beila
- pratinkis tinginiauti wink.gif Ir pamirsk gulejimus ant pilvo artimiausius 9 men wink.gif As irgi miegu tik ant pilvo-reiks pratintis pakeist poza...

Pepe - pritariu del isitvirtinimo ir crenono rudu gabaliuku rysio wink.gif
Atsakyti
PEPE, juk netyčia apsimelavau blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Pasižiūrėjau į savo užrašus ir ten radau, kad ir man crinonas rudas krito doh.gif Siaubas, na ir užmaršuolė aš blink.gif
Vienu žodžiu,nuspręsta - TU NĖŠČIA nestuke.gif lotuliukas.gif Užsisakau virusiuką pati pirmoji iš tavęs wub.gif
Ai,ką čia smulkinamės, visos mes čia nėščios lotuliukas.gif (Atsiprašau-šiandien kažkokia crazy nuotaika pas mane:yahoo: , nors dar tik 4dpi)
TERZIUK,ar gražu ant manęs varyti ax.gif ir vadinti mane tingine? blink.gif bigsmile.gif
Žiūrėsim, kokia tu nebūsi tinginė, kai kaip kiaušinukas save ir savo mažylį saugosi wub.gif

Kaip Atiloja, Afrodite šiandien nusiteikusios? ax.gif

Negaliu patikėti, SIDABRIUKAS,pirma pasidžiaugs nestuke.gif Ach... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 02 balandžio 2012 - 10:02
QUOTE(Beila @ 2012 04 02, 10:01)
PEPE, juk netyčia apsimelavau blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Pasižiūrėjau į savo užrašus ir ten radau, kad ir man crinonas rudas krito doh.gif Siaubas, na ir užmaršuolė aš blink.gif
Vienu žodžiu,nuspręsta - TU NĖŠČIA  nestuke.gif  lotuliukas.gif Užsisakau virusiuką pati pirmoji iš tavęs wub.gif
Ai,ką čia smulkinamės, visos mes čia nėščios lotuliukas.gif (Atsiprašau-šiandien kažkokia crazy nuotaika pas mane:yahoo: , nors dar tik 4dpi)
TERZIUK,ar gražu ant manęs varyti ax.gif ir vadinti mane tingine? blink.gif  bigsmile.gif
Žiūrėsim, kokia tu nebūsi tinginė, kai kaip kiaušinukas save ir savo mažylį saugosi wub.gif

Kaip Atiloja, Afrodite šiandien nusiteikusios?  ax.gif

Negaliu patikėti, SIDABRIUKAS,pirma pasidžiaugs nestuke.gif Ach... wub.gif


jeeeetauuuu as ir sau vis sakau va sikart as tikrai nestuke.gif 4u.gif oi oi oi kaip tikiuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 04 02, 10:07)
tiesa dar vakar galva skaudejo ,tai pasimatavau temperatura buvo 37.1,ir gadinau testa penkta diena bet nieko nebuvo....nors sakiau  sikarta nieko nadarysiu...po anu kartu....bet va neistveriau,o dabar nedrystu.. ax.gif  ax.gif


5dpi - Sidabriuk po velniu, nu kas per nekantrumas lotuliukas.gif Bet tai dar ir Temp pakilus, tai jau visai aisku cia nestuke.gif


QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2012 04 02, 10:29)
Ne cia norvegiu forumas, panasiai kaip sis biggrin.gif Pagalvojau, kad jei norway (norvegijoje) dareis tai ir gal ten forume buni:) Pamirs:) biggrin.gif  wub.gif


Pepe - bet matau "perliuku" mums pametai lotuliukas.gif , bet tau atleidziama nes tu juk nestuke.gif pas mus.


QUOTE(Beila @ 2012 04 02, 11:01)


Beilos Papai - jau laikas pradet dideti ir skaudeti!!! thumbup.gif thumbup.gif

Terze, Atiloja - o jus jau savo mmm issiuntet i Graikija persitestavimui??
Atsakyti
Kas čia per sąstingis? Kiek galima jūsų laukti nėštukių skyrelyje? Po riebų virusą visoms senbuvėms, kurios dar mane prisimena (labai tikiu, kad sudalyvausite mano išleistuvėse, nes iki jų dar visi trys mėnesiai). 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif 2.gif
Didžiausios sėkmės visoms pradėjusioms stimuliaciją ir laukiančioms rezultatų.
Atsakyti