Įkraunama...
Įkraunama...

IVF * Pavasarinis gėliuku laukiamasis

QUOTE(Triumfante @ 2012 04 01, 23:18)
Man siandien truputi kazkoks jauduliukas jau uzejo.  blush2.gif Bet paplaukiojau baseine, pareksalavau, gal praeis.  ax.gif


Laba diena, Mergaitės...na ir daug mūsų laukiančių, tikiuosi pas visas bus mažiausiai po nestuke.gif , o dar geriau nestuke.gif nestuke.gif wub.gif
Triunfante, kaip nuotaikytės, nerimas dingo? mirksiukas.gif

Aš šiandien po daktaro..ir vienoj pusėj 12, kitos 13 susiformavo...po 16mm dominuojantys, gleivinė 12mm...bet daktaras skyrė kraujo turimą, kad pažiūrėti kaip organizmas reguoja į stimuliaciją (nepamenu pavadinimo), ir pamačiau jo veide nerimo bangelę...sako, baisu, kad nebūtų hiperstimuliacija...poryt vėl einu...brač, kaip neramu pradėjo darytis...ar buvo kuriai hiperstimuliacija, einiu pasigooglinsiu kas tai ir su kuo tai valgoma doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

QUOTE(Tanga @ 2012 04 02, 11:25)
Kas čia per sąstingis? Kiek galima jūsų laukti nėštukių skyrelyje? Po riebų virusą visoms senbuvėms, kurios dar mane prisimena (labai tikiu, kad sudalyvausite mano išleistuvėse, nes iki jų dar visi trys mėnesiai).  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif
Didžiausios sėkmės visoms pradėjusioms stimuliaciją ir laukiančioms rezultatų.

Gaudau virusiuka, nors man dar ankstoka, bet ai, napamaisys bigsmile.gif

Cituk, puikios tavo naujienos is misijos4 (neimaoma tiesiog negaliu rasyt, nes jinai IMANOMA bigsmile.gif )
As jau savo "medziaga" issiunciau, bet atsakymo dar negavau sad.gif Laukiu 4u.gif
Bet uztat turiu bilietus i Londona, geguzes 14 dienai, paskirta LP - birzelio 5 diena ir numatyta IVF'o diena thumbup.gif Tikiuosi mano memes bus supratingos ir niekur neisvarys atostogauti, tada suspeciau liepos menesi IVF'a LV isipaisyt bigsmile.gif
Buckis visoms ir ramaus laukimo belaukiancioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanga @ 2012 04 02, 11:25)
Kas čia per sąstingis? Kiek galima jūsų laukti nėštukių skyrelyje? Po riebų virusą visoms senbuvėms, kurios dar mane prisimena (labai tikiu, kad sudalyvausite mano išleistuvėse, nes iki jų dar visi trys mėnesiai).  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif
Didžiausios sėkmės visoms pradėjusioms stimuliaciją ir laukiančioms rezultatų.


Ateisim, bent jau labai pasistengsim tai padaryti. wub.gif 4u.gif

QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 04 02, 11:30)
Laba diena, Mergaitės...


Tu tik nepanikuok, dazniausiai, kai buna hiperstimuliacija, merginos ir sulaukia nestuke.gif , tik pasistenk gerti kuo daugiau skysciu, valgyti daug baltimu. Viskas bus ok. mirksiukas.gif Nepamirsk prisiduoti po to tyrimo. 4u.gif

Man tai hormonai isisiautejo ir ne tik man, bet jau ir vyrui. doh.gif O dar ir del jusu visu jaudinuosi kaip uz save, tiek isigyvenau, jau ir sapnuoju kai kurias. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 04 02, 12:23)
Sveikutes 4u.gif
Gaudau virusiuka, nors man dar ankstoka, bet ai, napamaisys  bigsmile.gif

Cituk, puikios tavo naujienos is misijos4 (neimaoma tiesiog negaliu rasyt, nes jinai IMANOMA bigsmile.gif )
As jau savo "medziaga" issiunciau, bet atsakymo dar negavau sad.gif Laukiu  4u.gif
Bet uztat turiu bilietus i Londona, geguzes 14 dienai, paskirta LP - birzelio 5 diena ir numatyta IVF'o diena thumbup.gif Tikiuosi mano memes bus supratingos ir niekur neisvarys atostogauti, tada suspeciau liepos menesi IVF'a LV isipaisyt  bigsmile.gif
Buckis visoms ir ramaus laukimo belaukiancioms  4u.gif


Prie kiek dienu issiuntei? Nu siaip jos pas tave labai jau atsakingos biggrin.gif
Ale matau plana irgi jau labai tikslu susideliojus, Faina judeti i prieki thumbup.gif
O dar primink kodel tik geguzes vidury i Londona? Kazko dar lauki?

triumfante - juk ne saldainiukus mes cia ir valgom lotuliukas.gif Hormonai turi siauteti, tik neskriausk vyro, nes jis dar bus naudingas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Citas: 02 balandžio 2012 - 11:31
QUOTE(Citas @ 2012 04 02, 12:30)
Prie kiek dienu issiuntei? Nu siaip jos pas tave labai jau atsakingos  biggrin.gif
Ale matau plana irgi jau labai tikslu susideliojus, Faina judeti i prieki  thumbup.gif
O dar primink kodel tik geguzes vidury i Londona? Kazko dar lauki?

Ketvirtadieni tik issiunciau blush2.gif ax.gif bet jau noriu, kad nueitu bigsmile.gif
tai kad tik rytoj vaziuoju antro LIT'o, tai todel tik geguzes vidury persitestavimui ir vaziuoju ax.gif
Atsakyti
Sakykim, kad oras kaltas. irnesakyk.gif O vyro tai gink D neskriaudziu, tiesiog jaudinasi zmogus irgi labai. wub.gif

Atiloja, bet pas tave jau planas taip pat labai aiskus, super! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Atiloja @ 2012 04 02, 12:51)
Ketvirtadieni tik issiunciau  blush2.gif  ax.gif bet jau noriu, kad nueitu  bigsmile.gif
tai kad tik rytoj vaziuoju antro LIT'o, tai todel tik geguzes vidury persitestavimui ir vaziuoju  ax.gif


Aisku. Nu va as galvoju ar man Gorgis lieps ta LAD persitestuot g.gif Kaip ir ramiau butu ant sirdies suzinot kad pakilo jis, bet jei gaunu atsakyma kad nepakilo, tai tik susigadinu nervus, o IVF'o nukelti vie tiek negaliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 04 02, 14:06)
Aisku. Nu va as galvoju ar man Gorgis lieps ta LAD persitestuot  g.gif  Kaip ir ramiau butu ant sirdies suzinot kad pakilo jis, bet jei gaunu atsakyma kad nepakilo, tai tik susigadinu nervus, o IVF'o nukelti vie tiek negaliu  unsure.gif

O as butent del to ir nukeliu menesiui viska (nes planavau, kad geguze - LP, o IVF- birzeli) ax.gif Nes tai musu paskutinis bandymas, todel tikrai negaliu sau leisti nepersitestuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 04 02, 11:01)

TERZIUK,ar gražu ant manęs varyti ax.gif ir vadinti mane tingine? blink.gif  bigsmile.gif
Žiūrėsim, kokia tu nebūsi tinginė, kai kaip kiaušinukas save ir savo mažylį saugosi wub.gif



Oij, kad as nevarau, kaip tik dziaugiuosi wink.gif O as tai visa panda busiu lotuliukas.gif Gulesiu ir grausiu bambuka lotuliukas.gif

QUOTE(Citas @ 2012 04 02, 11:20)
Terze, Atiloja - o jus jau savo mmm issiuntet i Graikija persitestavimui??


Speju rytoj as ju sulauksiu ir siusiu-eina sikt, bijau blink.gif

QUOTE(Kiauliukas-Angeliukas @ 2012 04 02, 11:30)

Aš šiandien po daktaro..ir vienoj pusėj 12, kitos 13 susiformavo...po 16mm dominuojantys, gleivinė 12mm...bet daktaras skyrė kraujo turimą, kad pažiūrėti kaip organizmas reguoja į stimuliaciją (nepamenu pavadinimo), ir pamačiau jo veide nerimo bangelę...sako, baisu, kad nebūtų hiperstimuliacija...poryt vėl einu...brač, kaip neramu pradėjo darytis...ar buvo kuriai hiperstimuliacija, einiu pasigooglinsiu kas tai ir su kuo tai valgoma  doh.gif


Triumfante teisi, kai hiper gaunasi, pastebejom, kad didesnis nestuke.gif procentas wink.gif

QUOTE(Atiloja @ 2012 04 02, 12:23)

As jau savo "medziaga" issiunciau, bet atsakymo dar negavau sad.gif Laukiu  4u.gif
Bet uztat turiu bilietus i Londona, geguzes 14 dienai, paskirta LP - birzelio 5 diena ir numatyta IVF'o diena thumbup.gif Tikiuosi mano memes bus supratingos ir niekur neisvarys atostogauti, tada suspeciau liepos menesi IVF'a LV isipaisyt  bigsmile.gif
Buckis visoms ir ramaus laukimo belaukiancioms  4u.gif

Tai gal siandien po pietu jau tau parasys graikai... Siuntei pastu?
O planeslis tai jega! O tavo meile neatostogaus vis del to liepa?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 04 02, 14:10)
Tai gal siandien po pietu jau tau parasys graikai... Siuntei pastu?
O planeslis tai jega! O tavo meile neatostogaus vis del to liepa?

Vis refresinu pasta ir tikiuosi smile.gif Mano meile atostogaus iki liepos 9, tai kaip pir viskas ok - pradzia gaunu pas kazka kita, o rezultats jau pas savo meile smile.gif eisiu prasysiu, kad paprievartautu mane biski lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanga @ 2012 04 02, 11:25)
Kas čia per sąstingis? Kiek galima jūsų laukti nėštukių skyrelyje? Po riebų virusą visoms senbuvėms, kurios dar mane prisimena (labai tikiu, kad sudalyvausite mano išleistuvėse, nes iki jų dar visi trys mėnesiai).  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif  2.gif
Didžiausios sėkmės visoms pradėjusioms stimuliaciją ir laukiančioms rezultatų.


Jauciames kaltos biggrin.gif Na tikrai... kiek cia mes strigom...

Aisku prisimenam, kur cia neprisiminsim ir isleistuvese dalyvausim 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Atiloja @ 2012 04 02, 14:14)
Vis refresinu pasta ir tikiuosi smile.gif Mano meile atostogaus iki liepos 9, tai kaip pir viskas ok - pradzia gaunu pas kazka kita, o rezultats jau pas savo meile smile.gif eisiu prasysiu, kad paprievartautu mane biski  lotuliukas.gif

Matai, pirmadienis, kol ten kava isgers, kol pastreikuos, ateis ir pietus ir tau laiskuti parasys wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Citas @ 2012 04 02, 14:06)
Aisku. Nu va as galvoju ar man Gorgis lieps ta LAD persitestuot  g.gif  Kaip ir ramiau butu ant sirdies suzinot kad pakilo jis, bet jei gaunu atsakyma kad nepakilo, tai tik susigadinu nervus, o IVF'o nukelti vie tiek negaliu  unsure.gif


Kada eini pas Gorgi? Nesigadink nervu, nes is paskos mes juos irgi gadinames ax.gif Jis nuo humiros ar intralip turejo pakilti?
Atsakyti
QUOTE(Terze @ 2012 04 02, 14:28)

Matai, pirmadienis, kol ten kava isgers, kol pastreikuos, ateis ir pietus ir tau laiskuti parasys wink.gif

ane? g.gif nu tada kvepuoju ramiai ir laukiu doh.gif
Atsakyti