Įkraunama...
Įkraunama...

IVF * Pavasarinis gėliuku laukiamasis

QUOTE(Blanka1 @ 2012 04 01, 17:17)
Sveikos merginos 4u.gif
Mažai besidomėjau blastocistom, ir be reikalo. Turėjau penkis puikius embrionus. Kadangi praeitą kartą pastojau su dvynukais, gydytoja pabijojo daugiavaisio nėštumo ir abi su embriologe patarė įsidėti vieną trijų dienų, o likusius auginti iki blastocistų. Na ir liko man tik viena, kurią šian įsodino. Kažkaip labai nusiminiau, nes nemaniau, kad tiek atkris. Dabar pradedu gailėtis sprendimo, gal vertėjo du trijų dienų įsodinti. Išvis kažkaip jaučiu moralines pagires, kad taip selekcionavau. Gal reikėjo įsodinti tris šviežius, likusius įšaldyti. Ir laukti. Kaip dabar LT situacija su blastocistom?

Padrasinimui papasakosiu savo istorija-man ispunktavo 17,apsivaisino 15,is 15 liko viena vienintele blastuke.Irgi buvau baisiai nuliudusi,o pasirodo visai be reikalo.Dabar mano blastukei jau eina 8 sav,sveria 5,5 kg,sypsosi ir savo buvimu dziugina mama ir teti wub.gif Taigi neliudek 4u.gif

Visom kitom mergaitem linkiu kuo didziausios sekmes nelengvame kelyje.Daznai ateinu i si skyreli - dziaugiuosi ir liudziu kartu su jumis.Pati zadu sugrizti i si skyreli,nes dar noriu broliuko arba sesutes savo Gabrieliui.
Cituk ir Afrodite,jau ilgokai uzsibuvote siame skyrelyje,nes as jus dar prisimenu smile.gif Tikiu,sitas kartas bus jums paskutinis,kiek galima biggrin.gif .Kuo didziausios sekmes mergaites 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasareuk: 01 balandžio 2012 - 22:49
QUOTE(Blanka1 @ 2012 04 01, 19:17)
Sveikos merginos 4u.gif


Sveika, kur daraisi procedura? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Triumfante @ 2012 04 02, 01:25)
Sveika, kur daraisi procedura?  4u.gif


Labas rytas 4u.gif

Ačiū visoms už palaikymą. Iki įsodinimo buvau rami kaip belgas, o dabar jau širdis spurda. Na bet kaip nors, jau du kartus praėjau šiuos kryžiaus kelius. Dabar trečias.
Ir antrą, ir trečią IVF dariausi VK Vilniuje.
Atsakyti
QUOTE(Citas @ 2012 04 01, 20:57)

*Aha jauciu reikes instrukciju su tuo menopur , nes kai paziurejau i vaistus tai ten atskirai buteliukai milteliai, baisoka pasidare  smile.gif

**Man jau nepatogu eiti i baznycia ispazinties, nes ten gi reikia pasakyti pries kiek laiko buvai  doh.gif  nezinau  doh.gif  ir man tai jau tiek prisikaupe, kad aplink baznycia ne nelieptu eiti, sakytu keliais is kauno i londona nuvaryt  lotuliukas.gif

***geguzes 11d pradedu stimuliacija smile.gif



*Man asmeniskai pats baisiausias dalykas su tuo Menopur: nulauzti to buteliuko virsune smile.gif Paskui su svirkstu supili i miltelius skysti, tada istirpsta per akimirka ir atgal sutrauki ir i pilvuka wink.gif

**Yra dabar pirkti visokiu antkeliu wink.gif taip, kad nera taip baisu lotuliukas.gif

*** wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Blanka1 @ 2012 04 01, 19:17)
Sveikos merginos 4u.gif
Mažai besidomėjau blastocistom, ir be reikalo. Turėjau penkis puikius embrionus. Kadangi praeitą kartą pastojau su dvynukais, gydytoja pabijojo daugiavaisio nėštumo ir abi su embriologe patarė įsidėti vieną trijų dienų, o likusius auginti iki blastocistų. Na ir liko man tik viena, kurią šian įsodino. Kažkaip labai nusiminiau, nes nemaniau, kad tiek atkris. Dabar pradedu gailėtis sprendimo, gal vertėjo du trijų dienų įsodinti. Išvis kažkaip jaučiu moralines pagires, kad taip selekcionavau. Gal reikėjo įsodinti tris šviežius, likusius įšaldyti. Ir laukti. Kaip dabar LT situacija su blastocistom?


As suprantu, kad jei liko tik viena, tai ir pilvukyje butu likusi tik viena.. Taip, kad liko geriausia 4u.gif

QUOTE(Triumfante @ 2012 04 01, 23:18)
Na va, as ir sakau...  smile.gif

Terze, nezinojau, kad draugavai su menopuru. Kaip sekesi, kokia savijauta?  4u.gif



Kazko neatrasto nejauciau...
schmoll.gif
Atsakyti
LABAS RYTAS group.gif

CITUK, nuostabi žinia, kad gegužė tavo nestuke.gif mėnuo Oi bus vaikučių wub.gif wub.gif

RENAČIUK, tikiuosi tau nereiks labai gilintis į visa tai kas čia vyksta doh.gif 4u.gif

PEPE/ILGAKOJINE, na kaip tavo NT? Tikiuosi jau sugadinai šįkart kokį vieną visiškai nekaltą testuką? biggrin.gif blush2.gif
Papasakok, kokius pojūčius jauti?
Mano tik gal šiek tiek krūtinė papilnėjo,bet neskauda jos (tikiuosi,kad pradės unsure.gif )

P.S.Merginos,namuose būsiu iki ketvirtadienio. Tikiuosi, kad per tą laiką įsitvirtins du zuikiukai pas mane wub.gif DIEVE,kaip būtų gera...

Vakar juk besimelsdama už mus visas ir užmigau. Tai šįryt taip gera buvo,kai pabudau angel.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif

senai girdetos,vis ieinu karts nuo karto paskaitau ,paskaitau,ziuriu yra senu pazystamu dar vis ,ir nauju nemazai.... smile.gif

kazkaip vis norejau atsiriboti tylos siena,bet kazkaip....tai va 04.04 darysiuos hcg tyrimuka,jau sirdis ,sokineti pradejo,isodino 2blastutes si karta man ,nukreipe pas kita gydytoja nu zodziu ....tiek ziniu ...paiilgau jusu visu... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 04 02, 08:19)
Sveikos merginos  4u.gif

senai girdetos,vis ieinu karts nuo karto paskaitau ,paskaitau,ziuriu yra senu pazystamu dar vis ,ir nauju nemazai.... smile.gif

kazkaip vis norejau atsiriboti tylos siena,bet kazkaip....tai va 04.04 darysiuos hcg tyrimuka,jau sirdis ,sokineti pradejo,isodino 2blastutes si karta man ,nukreipe pas kita gydytoja nu zodziu ....tiek ziniu ...paiilgau jusu visu... wub.gif  wub.gif  wub.gif



SIDABRIUKAI, na ir žinia faina, kad jau šventė artėja į tavo,o tuo pačiu ir į mūsų namus wub.gif wub.gif wub.gif Juk jau poryt darysi HCG-vajei kaip smagu bus išgirsti didelius skaičiukus nestuke.gif thumbup.gif Ir dar dvynukai wub.gif Šviežius ar šaldytus tau sodino?
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 04 02, 08:22)
SIDABRIUKAI, na ir žinia faina, kad jau šventė artėja į tavo,o tuo pačiu ir į mūsų namus wub.gif  wub.gif  wub.gif  Juk jau poryt darysi HCG-vajei kaip smagu bus išgirsti didelius skaičiukus nestuke.gif  thumbup.gif Ir dar dvynukai wub.gif Šviežius ar šaldytus tau sodino?



sviezut ,sviezutelius isodino 4u.gif tu nezinai kaip as jau bijau,nezinau sakes,bijau vel nusivilti,zinau kad nereikia apie tai galvoti,bet si karta viskas nuo daktaro pakeitimo buvo kitaip,tai ir galvoju kad rezultatai kiti bus smile.gif tik kad ziauriai nervuota buvau per sias laukimo dienas ,uzuojauta mano vyrui blush2.gif nu zodziu ziauriai bijau...
Atsakyti
PEPE/ILGAKOJINE, na kaip tavo NT? Tikiuosi jau sugadinai šįkart kokį vieną visiškai nekaltą testuką? biggrin.gif blush2.gif
Papasakok, kokius pojūčius jauti?
Mano tik gal šiek tiek krūtinė papilnėjo,bet neskauda jos (tikiuosi,kad pradės unsure.gif )

P.S.Merginos,namuose būsiu iki ketvirtadienio. Tikiuosi, kad per tą laiką įsitvirtins du zuikiukai pas mane wub.gif DIEVE,kaip būtų gera...

Vakar juk besimelsdama už mus visas ir užmigau. Tai šįryt taip gera buvo,kai pabudau angel.gif
[/quote]

Labas rytas biggrin.gif
Ziuriu as neviena apie dvynukus uzsisvajojus:) Jei ir vienas bus laimes bus pilnos kelnes:) Ne, testu negadinu blush2.gif Mum dar tik 6d. Nenoriu nusiminti per anksti:) Si karta pasizadejau sau islaukti iki tol kol eisiu pas daktarus, lai jau nuliudins mane, tai lai daro tai spesialistai ax.gif
Nors nuojauta pas mane gera kaip niekad wub.gif
Pozymiai ivairus: nulepus( pas mane vaistu iv. lb daug), uzeina nuovargio preipoliai lb. staigiai, lb. reti pilvo skausmai kaip pries menesines, svelnus pabagsnojimai i sonus, kazkoks keistas tirpimas pilvo apacioje is vidaus, uosle gal biski jautresne, krutine jau pradeda skaudeti ir pustis (crinone taip veikia kiek zinau:)). Bet as uzkibau prie crinone forumuose pasiskaicius biggrin.gif Pas mane crinone rytais krenta susikaupes (vakar ir siandien) tai jis su rudomis dememis gal koks trecdalis. Tai atseit kraujo likuciai, kurie atsirado blastukam tvirtinantis biggrin.gif Jei as teisingai supratau moteriskes, ir jei tikrai taip yra as laiminga thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Niekada man taip nebuvo, tai lb. lb.lb. tikiuos, kad sis kartas tikrai TAS wub.gif
Aciu uz maldas thumbup.gif
Kuo didziausios sekmes blastuku tvirtinimosi periodu 4u.gif
Sekmes visom 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sidabriukas15 @ 2012 04 01, 21:27)
sviezut ,sviezutelius isodino  4u.gif  tu nezinai kaip as jau bijau,nezinau sakes,bijau vel nusivilti,zinau kad nereikia apie tai galvoti,bet si karta viskas nuo daktaro pakeitimo buvo kitaip,tai ir galvoju kad rezultatai kiti bus  smile.gif  tik kad ziauriai nervuota buvau per sias laukimo dienas ,uzuojauta mano vyrui  blush2.gif  nu zodziu ziauriai bijau...


Viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Sekmes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 02 balandžio 2012 - 08:48
PEPE/ILGAKOJINE ir SIDABRIUK, šis kartas tikrai yra jūsų wub.gif Bus viskas pasakiška nestuke.gif mirksiukas.gif

PEPE,tavo požymiai superiniai ir crinonas tokios spalvos ir krūtinė.
MERGAITĖS, tikėkit, šis kartas yra lemiamas nestuke.gif Jūs jau su mažais žmogučiais pilvelyje...


P.S. Man kažko neramu, nors dar tik 4 dpi, bet laukiu simptomų... unsure.gif Tupinėju namuose, noriu padaryti viską, kas nuo manęs priklauso: o man sakė būti ramiai ir mažiau judėti, nes tąkart pritrūko tiek nedaug...

PEPE/ILGAKOJINE ir SIDABRIUK,beje, kur jūs darėte IVF???A?

Blanka, tu turi viena angelą,tai neaplenks tavęs ir antras, būk tuo tikra wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beila: 02 balandžio 2012 - 08:54
nezinau man tai crinone ,nekrenta,krutine skaudena nuo treciadienio tai stipriau tai silpniau,vakare gal paastreja skaumas ,pilve gal kazkokie jausmai ir vyksta,sianakt stipriau,maudena lyg tempia lyg kazkas nezinau,kaip pries menesines panasiai,sakau cia baisiai nervuota cia jau praeina,bet sunerimau crinone man tikrai nekrenta blink.gif blink.gif si karta viska dariausi norway kur tik ka atsidare klinikoj ,o tau beila blastutes isodino ar 3dienu embrionus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Beila @ 2012 04 01, 21:52)
PEPE/ILGAKOJINE ir SIDABRIUK, šis kartas tikrai yra jūsų wub.gif Bus viskas pasakiška nestuke.gif  mirksiukas.gif

PEPE,tavo požymiai superiniai ir crinonas tokios spalvos ir krūtinė.
MERGAITĖS, tikėkit, šis kartas yra lemiamas nestuke.gif Jūs jau su mažais žmogučiais pilvelyje...
P.S. Man kažko neramu, nors dar tik  4 dpi, bet laukiu simptomų... unsure.gif Tupinėju namuose, noriu padaryti viską, kas nuo manęs priklauso: o man sakė būti ramiai ir mažiau judėti, nes tąkart pritrūko tiek nedaug...

PEPE/ILGAKOJINE ir SIDABRIUK,beje, kur jūs darėte IVF???A?

Blanka, tu turi viena angelą,tai neaplenks tavęs ir antras, būk tuo tikra wub.gif  4u.gif


TIKIM TIKIM IR VILIAMES biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif As cekijoje si karta (pirmas kartas ten). Teko biski pries tai nusivilti, bet dabar praeitis nubraukta ir tik ziurime i prieki. Jei teisingai suprantu, tai jum jau buvo kibimas anksciau? Padarykit geriausia kas galima jusu jegomis, o visa kita susitvarkys 4u.gif 4u.gif 4u.gif Bus viskas gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti