Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(Aurute @ 2012 04 03, 16:21)
Mes irgi 16-ą dieną.
Šaunuolė.

O aš nesu tokia užsispyrėlė, nors ir žemaitė...  blush2.gif

Tai pamokykit kuri, kaip reikia įdėt nuorodą į skaidrę, kad ant jos paspaudus permestų į kitą skaidrę, kur "teisingai" ar "neteisingai", o paskui next...
Mano ofisas yra 2003.


Aurute, čia taip vadinamos Stair pateiktys. Turiu APLLE medžiagą, ten yra paaiškinimas, kaip tai reikia padaryti. Šią savaitę tikrai rasiu laiko jas nuskenuoti ir atsiųsti į paštą.

Smilga, ten ne visai pasaka, o radio spektaklis čia. Aš iškarpiau tai kas mano manymu naudinga pamokoje apie Mažvydo Katekizmą. Galvoju įkelti knygos nuotrauką ir įdėti hipersaitą, lyg pati knyga, kad šnekėtų. Vaikams turėtų būti įspūdis. Tikiuosi supratai. Garso medžiagą jau nusiunčiau į paštą vakar vakare smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 03 balandžio 2012 - 16:14
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 03, 17:12)
Aurute, čia taip vadinamos Stair pateiktys. Turiu APLLE medžiagą, ten yra paaiškinimas, kaip tai reikia padaryti. Šią savaitę tikrai rasiu laiko jas nuskenuoti ir atsiųsti į paštą.

Smilga, ten ne visai pasaka, o radio spektaklis čia. Aš iškarpiau tai kas mano manymu naudinga pamokoje apie Mažvydo Katekizmą. Galvoju įkelti knygos nuotrauką ir įdėti hipersaitą, lyg pati knyga, kad šnekėtų. Vaikams turėtų būti įspūdis. Tikiuosi supratai. Garso medžiagą jau nusiunčiau į paštą vakar vakare smile.gif

Supratau, ką norėjai pasakyti. Aš padariau panašiai - į pateiktis įkėliau knygos nuotrauką ir įterpiau garsinį failą mirksiukas.gif . Dar kartą ačiū labai už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 03, 16:21)
Tai pamokykit kuri, kaip reikia įdėt nuorodą į skaidrę, kad ant jos paspaudus permestų į kitą skaidrę, kur "teisingai" ar "neteisingai", o paskui next...
Mano ofisas yra 2003.

Pirma pasidarai skaidrę į kurią norėsi, kad būtų padaryta nuoroda. Tada pirmesnėj skaidrėj pasižymi tą žodį ar sakinį,( ar ką ten norėsi, ką reiks tikrinti). PASIŽYMI ir viršuj ieškai kur yra žodis HIPERSAITAS. jis turi būt susižadinęs( nes pasižymėjai). Jame paspaudi, kad šitai skaidrei reikia eit į kitą skaidrę (kur tu nori). Kadangi tu pasidarius skaidrių į priekį, tai hipersaito lentutėj matysis jų skaičiai. Paspaudi tau reikalingą ir "gerai". peršokimas matysis tik paleidus šou. Paskui analogiškai. Jei teisingai atsakė, tai pasižymi žodį ar įkeltą paveiksliuką ir eini į hipersaitą. Jame nurodai kitą skaidrę, į kurią eis... vėl "gerai". Jei neteisingai, tai neteisingoj skaidrėj darai hiper į pirmesniąją skaidrę. Bet rezultatą matai tik skaidrių šou paleidus.
Reik bandyt, kitaip sunkoka suprast.
Pasidaryk į priekį kelias skaidres. Įsikelk paveikslėlių ar žodžių ir bandyk.
Nežinau ar pati suprasčiau, kaip čia daryt paskaičius šitą minčių srautą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agė-melagė: 03 balandžio 2012 - 16:39
QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 03, 17:38)
Pirma pasidarai skaidrę į kurią norėsi, kad būtų padaryta nuoroda. Tada pirmesnėj skaidrėj pasižymi tą žodį ar sakinį,( ar ką ten norėsi, ką reiks tikrinti). PASIŽYMI ir viršuj ieškai kur yra žodis HIPERSAITAS. jis turi būt susižadinęs( nes pasižymėjai). Jame paspaudi, kad šitai skaidrei reikia eit į kitą skaidrę (kur tu nori). Kadangi tu pasidarius skaidrių į priekį, tai hipersaito lentutėj matysis jų skaičiai. Paspaudi tau reikalingą ir "gerai". peršokimas matysis tik paleidus šou. Paskui analogiškai. Jei teisingai atsakė, tai pasižymi žodį ar įkeltą paveiksliuką ir eini į hipersaitą. Jame nurodai kitą skaidrę, į kurią eis... vėl "gerai". Jei neteisingai, tai neteisingoj skaidrėj darai hiper į pirmesniąją skaidrę.  Bet rezultatą matai tik skaidrių šou paleidus.
Reik bandyt, kitaip sunkoka suprast.
Pasidaryk į priekį kelias skaidres. Įsikelk paveikslėlių ar žodžių ir bandyk.
Nežinau ar pati suprasčiau, kaip čia daryt paskaičius šitą minčių srautą g.gif

Kai skaitau, viskas lyg ir aišku, labai jau vaizdu, bet reikia pabandyti, gali kilti tada klausimų mirksiukas.gif . Tik nėra dabar laiko žaisti g.gif , auditas ant nosies, reikia daryti tai, ką moki unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 03, 15:30)
Va šito tai dar nemoku, kaip per filmą "Pelenė" : aš ne burtininkas, aš dar tik mokausi  lotuliukas.gif ...

Aš irgi mokaus blush2.gif . Dabar per atostogas yra truputis laiko pažaist... 4u.gif

QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 03, 16:12)
Aurute, čia taip vadinamos Stair pateiktys. Turiu APLLE medžiagą, ten yra paaiškinimas, kaip tai reikia padaryti. Šią savaitę tikrai rasiu laiko jas nuskenuoti ir atsiųsti į paštą.

AČIŪ, brangioji aciuks.gif . Tu kaip greitoji pagalba mums visur flirt.gif .

QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 03, 16:38)
Pirma pasidarai skaidrę į kurią norėsi, kad būtų padaryta nuoroda. Tada pirmesnėj skaidrėj pasižymi tą žodį ar sakinį,( ar ką ten norėsi, ką reiks tikrinti). PASIŽYMI ir viršuj ieškai kur yra žodis HIPERSAITAS. jis turi būt susižadinęs( nes pasižymėjai). Jame paspaudi, kad šitai skaidrei reikia eit į kitą skaidrę (kur tu nori). Kadangi tu pasidarius skaidrių į priekį, tai hipersaito lentutėj matysis jų skaičiai. Paspaudi tau reikalingą ir "gerai". peršokimas matysis tik paleidus šou. Paskui analogiškai. Jei teisingai atsakė, tai pasižymi žodį ar įkeltą paveiksliuką ir eini į hipersaitą. Jame nurodai kitą skaidrę, į kurią eis... vėl "gerai". Jei neteisingai, tai neteisingoj skaidrėj darai hiper į pirmesniąją skaidrę.  Bet rezultatą matai tik skaidrių šou paleidus.
Reik bandyt, kitaip sunkoka suprast.
Pasidaryk į priekį kelias skaidres. Įsikelk paveikslėlių ar žodžių ir bandyk.
Nežinau ar pati suprasčiau, kaip čia daryt paskaičius šitą minčių srautą g.gif

Labai aškiai parašei. Einu pažaist. Jei kils klausimų, vėl kreipsiuos blush2.gif .


Beje, atradau malonumą dirbt su prezi. Labai efektingus pristatymus galima padaryt. Svarbiausia nereikia nioko kompiuterin diegt. Dirbama online ir parsisiunčiamas gatavas rezultatas.
Atsakyti
labai aiškiai parašyta thumbup.gif , ačiū assa.gif jau išmokau ir aš.
Atsakyti
Šiandien aš pirmą kartą pamačiau pateiktį paruoštą su PREZI. Reiks išbandyti, tai tikrai sudomins vaikus smile.gif. Jiems dar nematyta ir neįprasta.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 03, 19:30)
Šiandien aš pirmą kartą pamačiau pateiktį paruoštą su PREZI. Reiks išbandyti, tai tikrai sudomins vaikus smile.gif. Jiems dar nematyta ir neįprasta.

Man labai patinka prezi, bet dar nesu gerai įvaldžius. O mano viena mokinukė dirba su prezi, tai jei ką - konsultuoja.
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 03, 18:30)
Šiandien aš pirmą kartą pamačiau pateiktį paruoštą su PREZI. Reiks išbandyti, tai tikrai sudomins vaikus smile.gif. Jiems dar nematyta ir neįprasta.


Papildyta:
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 03, 18:30)
Šiandien aš pirmą kartą pamačiau pateiktį paruoštą su PREZI. Reiks išbandyti, tai tikrai sudomins vaikus smile.gif. Jiems dar nematyta ir neįprasta.


O kas čia per daiktas? Man tai naujiena. Gal galima plačiau sužinoti?
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 03, 13:04)
Mano blogeris. Tai kėliau per kūrimas - programėlės - HTML/JavaScript Pridėti
Galit įvertint  ax.gif Tik didokas gaunasi, nors pasirinkau s dydį. Bet draugės sakė - gražu
Papildyta:



Ačiū už konsultaciją. age -melage - tu nuolatinė mano konsultantė blogeryje. Jau sukas ir pas mane... biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 03, 15:26)

Turiu prašymėlį. Patarkit, ką be spektakliuko ir gamtininkų pažiūrėti panevėžyje? Gal kas turit stiklo fabrikėlio koordinates? gal ten kokia edukacinė yra?


Dar galit nuvažiuot iki stumbryno stumbrų pažiūrėt. Dar yra linų muziejus. Stiklo fabrikas taip pat labai įdomu, tuoj paieškosiu koordinačių. Buvom su vaikais. Veda neilgą programėlę.

Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2012 04 03, 18:50)
O kas čia per daiktas? Man tai naujiena. Gal galima plačiau sužinoti?

Ir aš norėčiau sužinoti. Apšvieskite, mergaitės. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(domassss @ 2012 04 03, 19:03)
Dar galit nuvažiuot iki stumbryno stumbrų pažiūrėt. Dar yra linų muziejus.

thumbup.gif Vaikams ten labai patiko. Vežiau ten tiek išpaikintus miestiečius, tiek kaimietukus ( prie kokių ir aš priklausau).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lutute1: 03 balandžio 2012 - 18:16
Čia gali pasiskaityti apie prezi pateiktis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 03 balandžio 2012 - 18:27