Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(daivajazz @ 2012 04 03, 18:47)
Man labai patinka prezi, bet dar nesu gerai įvaldžius. O mano viena mokinukė dirba su prezi, tai jei ką - konsultuoja.



Ir as nezinojau kas per daiktas cia, paieskojau nete , siek tiek cia aprasyta, Ar apie tai mergaites kalbat?

http://idebesis.brid...acijas-debesyse


biggrin.gif Parasem vienu kartu su 22peliuku22

Dar radau

http://www.slideshar...mas-internete-1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jaša: 03 balandžio 2012 - 18:40
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Abi tą pačią nuorodą įkėlėm.

Taip, apie tai kalbam smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 22peliukas22: 03 balandžio 2012 - 18:36
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 03, 19:35)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Abi tą pačią nuorodą įkėlėm.

Dėkui peliukui ir Jašai už nuorodas. Išmėginsiu naujas skaidrių kūrimo galimybes.
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2012 04 03, 15:26)
Šaunuolė! Jau buvau pasiruošus aiškint lotuliukas.gif
Turiu prašymėlį. Patarkit, ką be spektakliuko ir gamtininkų pažiūrėti panevėžyje? Gal kas turit stiklo fabrikėlio koordinates? gal ten kokia edukacinė yra?

mes dar aplankėm stumbryną, stiklo pūtėjus (yra koordinatės internete "Glasremis" vadinas), o paskui dar valandą Babilone ant batutų pašokinėjom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 03, 19:35)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Abi tą pačią nuorodą įkėlėm.

Taip, apie tai kalbam smile.gif


Ačiū, merginos.Užmečiau akį, bet man pasirodė sudėtinga.
Atsakyti
QUOTE(Iruciukass @ 2012 04 03, 20:03)
Ačiū, merginos.Užmečiau akį, bet man pasirodė sudėtinga.



oi oi oi pabandziau tamsus miskas. Reiks ieskot kas dirba jau su ta programele, kai rodo ir paaiskina kitaip ir supranti.

O ar su photo story3 dirbat kuri? Ten su nuotraukom. pristatymus galima grazius parodyt per kokia svente ar susirinkima. Labai nesunku ir turiu puslapiuka kur lietuviskai pamokyta kaip dirbt
Atsakyti
QUOTE(Jaša @ 2012 04 03, 21:11)
oi oi oi pabandziau tamsus miskas. Reiks ieskot kas dirba jau su ta programele, kai rodo ir paaiskina kitaip ir supranti.

O ar su photo story3 dirbat kuri? Ten su nuotraukom. pristatymus galima grazius parodyt per kokia svente ar susirinkima. Labai nesunku ir turiu puslapiuka kur lietuviskai pamokyta kaip dirbt

drinks_cheers.gif gera programa, darau mokslo metų pabaigoj metų ataskaitą nuotraukom.
Paprasta ir gerai atrodo
Atsakyti
Šiandieną aš tik skaitau jūsų pokalbius, pati visai prastai jaučiuosi. Sloga, čiaudulys nukankino per visą dieną. O dar temperatūra ant kulnų lipa verysad.gif Gal rytoj bus geriau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 03 balandžio 2012 - 19:23
Kaip nieko nesuprantu apie jūsų kalbamą programą blush2.gif blush2.gif blush2.gif . Gal pavyzdėlį kokį esate pasidariusios g.gif g.gif g.gif .
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2012 04 03, 17:30)
Šiandien aš pirmą kartą pamačiau pateiktį paruoštą su PREZI. Reiks išbandyti, tai tikrai sudomins vaikus smile.gif. Jiems dar nematyta ir neįprasta.

Ir ne tik vaikus mirksiukas.gif

QUOTE(zuzanele @ 2012 04 03, 19:21)
Šiandieną aš tik skaitau jūsų pokalbius, pati visai prastai jaučiuosi. Sloga, čiaudulys nukankino per visą dieną. O dar temperatūra ant kulnų lipa verysad.gif Gal rytoj bus geriau unsure.gif

Oi sveik, Zuzanėlė... bigsmile.gif


ŠTAI ČIA prezi online. Registruojies ir kuri. Ir pavyzdžių yra ir vedlys.
Jei paieškoj įvesit "vaikučiai" pamatysit ir mano pirmą blyną. Dar tik mokaus, bet labai patiko.


Rityte,
ačiū už Power Point mokomąją medžiagą. Radau kai kuriuos atsakymus. Tik va dar neradau, kaip muzikinį foną paleist. Vienai skaidrei pasileidžia, o kitai neišlieka. Nerandu dar mygtuko apply to all. blush2.gif Nu ką dabar padaryt su sena gaišena. Gal iki pensijos atrasiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aurute: 03 balandžio 2012 - 19:39
Sveikutės 4u.gif per tuos nesibaigiančius darbus trumpam jus pamečiau doh.gif , tai ačiū už naujos temos nuorodą notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif Tokie pavasariškai velykiški namučiai - šaunuolė, peliuk. Kiek daug visko priplepėjot, o kiek naujovių lotuliukas.gif vos spėju į favoritus kelti.
mes į mokyklą grįžtam 16 d. , tai dar turėsim gražaus poilsio thumbup.gif O šiaip tai žygiuojam kasdien g.gif Bet penktadienį gausim dovaną - išeiginę vacation4.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmokiukė: 03 balandžio 2012 - 19:46
QUOTE(domassss @ 2012 04 03, 19:03)
Ačiū už konsultaciją. age -melage - tu nuolatinė mano konsultantė blogeryje. Jau sukas ir pas mane... biggrin.gif
Papildyta:
Dar galit nuvažiuot iki stumbryno stumbrų pažiūrėt. Dar yra linų muziejus. Stiklo fabrikas taip pat labai įdomu, tuoj paieškosiu koordinačių. Buvom su vaikais. Veda neilgą programėlę.

Ačiū. biggrin.gif
Atsakyti