Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

QUOTE(pirmokiukė @ 2012 04 03, 21:40)
O šiaip tai žygiuojam kasdien  g.gif Bet penktadienį gausim dovaną - išeiginę  vacation4.gif

O aš neplanuotai gavau išeigines biggrin.gif Aišku, ne iš geros valios, o, kad bacilų nenešiočiau.. Liepė dvi dienas nesirodyt, o paskui paskambint rolleyes.gif Bet gaila... Nuplaukia mano du seminarai, kur tikėjausi gaut pažymėjimus, nes per mokslą niekaip nepavyksta išlėkt doh.gif Dar reikia ir sanitarinę knygelę susitvarkyt.. Ir mokesčių inspekciją pasiekt... Viskas taip apsivertė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 03 balandžio 2012 - 19:51
QUOTE(zuzanele @ 2012 04 03, 20:49)
O aš neplanuotai gavau išeigines biggrin.gif Aišku, ne iš geros valios, o, kad bacilų nenešiočiau.. Liepė dvi dienas nesirodyt, o paskui paskambint rolleyes.gif Bet gaila... Nuplaukia mano du seminarai, kur tikėjausi gaut pažymėjimus, nes per mokslą niekaip nepavyksta išlėkt doh.gif Dar reikia ir sanitarinę knygelę susitvarkyt.. Ir mokesčių inspekciją pasiekt... Viskas taip apsivertė  doh.gif

Zuzanele prisimink ta "Kaip gerai, kad...."
Atsakyti
Sveikutės naujuose namučiuose smile.gif Šiandien po savo kompiuterį "kuičiausi", tai šį bei tą į bendrą paštą nusiunčiau. Juk toks mūsų darbas, kad nežinai, kada ko prisireikti gali smile.gif
QUOTE(Aurute @ 2012 04 03, 21:34)
Rityte,[/b] ačiū už Power Point mokomąją medžiagą. Radau kai kuriuos atsakymus. Tik va dar neradau, kaip muzikinį foną paleist. Vienai skaidrei pasileidžia, o kitai neišlieka. Nerandu dar mygtuko apply to allblush2.gif Nu ką dabar padaryt su sena gaišena.  Gal iki pensijos atrasiu...


Smagu, Aurut, kad bent kelis atsakymus radai smile.gif Tikrai yra funkcija, kad muzika grotų visose skaidrėse. Paieškok viršuje dešinėje pusėje, kur skaidrių perėjimus darei, kažkur turi būti mažas langelis, kuriame reikia varnelę uždėti. Jau nebepamenu, kur ten senuose ofisuose, nes seniai su naujais dirbu.
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2012 04 03, 19:59)
Smagu, Aurut, kad bent kelis atsakymus radai smile.gif Tikrai yra funkcija, kad muzika grotų visose skaidrėse. Paieškok viršuje dešinėje pusėje, kur skaidrių perėjimus darei, kažkur turi būti mažas langelis, kuriame reikia varnelę uždėti. Jau nebepamenu, kur ten senuose ofisuose, nes seniai su naujais dirbu.

Tikrai susirasiu. Tik jau po seminaro. Ryt dviejų dienų seminaras prasideda apie interaktyvias lentas.
Ech, atostogos yra gėris. Gali užsiimt maloniais dalykais... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 03, 22:02)
Tikrai susirasiu. Tik jau po seminaro. Ryt dviejų dienų seminaras prasideda apie interaktyvias lentas.
Ech, atostogos yra gėris. Gali užsiimt maloniais dalykais...  4u.gif

Pažiūrėk, dar į paštą nusiunčiau medžiagos, ten turėtum rasti greičiau, nei po seminaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaša @ 2012 04 03, 19:11)
O ar su photo story3 dirbat kuri? Ten su nuotraukom. pristatymus galima grazius parodyt per kokia svente ar susirinkima. Labai nesunku ir turiu puslapiuka kur lietuviskai pamokyta kaip dirbt

Tai įmesk nuorodą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 03, 22:02)
Tikrai susirasiu. Tik jau po seminaro. Ryt dviejų dienų seminaras prasideda apie interaktyvias lentas.
Ech, atostogos yra gėris. Gali užsiimt maloniais dalykais...  4u.gif

Susitiksim seminare. Įšokau į paskutinį vagoną lotuliukas.gif Liko kaip tik man vieta.
Bet vėluosiu.
Atsakyti
QUOTE(rityte @ 2012 04 03, 20:05)
Pažiūrėk, dar į paštą nusiunčiau medžiagos, ten turėtum rasti greičiau, nei po seminaro smile.gif

clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(daivajazz @ 2012 04 03, 20:08)
Susitiksim seminare. Įšokau į paskutinį vagoną lotuliukas.gif Liko kaip tik man vieta.
Bet vėluosiu.

Labai šaunu. Jei bus taip kaip Palangoj, tai po dvi prie vieno kompo. Paliksiu tau vietą šalia savęs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 03, 20:34)
Jei paieškoj įvesit "vaikučiai" pamatysit ir mano pirmą blyną. Dar tik mokaus, bet labai patiko.

Nu jei čia pirmas blynas, tai kokius tortus paskui kepsit blink.gif ??? Tiesiog nuostabu wub.gif . Aš pamėginau, bet man nieko neišeina dar, teks padirbėti, nes labai patiko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 03, 22:09)
clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif
Papildyta:

Labai šaunu. Jei bus taip kaip Palangoj, tai po dvi prie vieno kompo. Paliksiu tau vietą šalia savęs  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif prasivesim dar papildomai savo seminarą lotuliukas.gif
Aš būsiu nepavyzdinga, tuo pačiu metu būsiu metodiniam ir seminare, o ketvirtadienį po pietų lėksiu į kitą. Tai tokia nei pakarta nei paleista doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smilga1972 @ 2012 04 03, 20:10)
Nu jei čia pirmas blynas, tai kokius tortus paskui kepsit  blink.gif ??? Tiesiog nuostabu  wub.gif . Aš pamėginau, bet man nieko neišeina dar, teks padirbėti, nes labai patiko  mirksiukas.gif

Įdėjau į paštą kaip dirbt su PREZI.
Dabar bandau ką nors gražesnio padaryt, tai tie apsaugoti blush2.gif , dar nepaleisti į viešumą. Man dar mokytis ir mokytis.

O dar ritytės medžiagą išsitraukiau... irgi įdomu. Iki šiol su Power Pointu dariau tik tai, ką pati išmokau. Savamokslė aš. O dabar žiūriu čia funkcijų yra n+k... begalybė ne riba. Per trumpos bus atostogos. blush2.gif

QUOTE(daivajazz @ 2012 04 03, 20:14)
drinks_cheers.gif prasivesim dar papildomai savo seminarą lotuliukas.gif
Aš būsiu nepavyzdinga, tuo pačiu metu būsiu metodiniam ir seminare, o ketvirtadienį po pietų lėksiu į kitą. Tai tokia nei pakarta nei paleista doh.gif

Viskas tilps į rėmus. Ko neišgirsim ar praplepėsim, paskui medžiagą į paštą atsiunčia... mirksiukas.gif


Šiandien buvau pas Jėginę. Klausė, ką apie Mindaugą sakė. Sakau: nebuvo mums laiko apie tavo vaiką kalbėt... Ir taip mums poros valandų buvo maža...
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2012 04 03, 22:02)
Ryt dviejų dienų seminaras prasideda apie interaktyvias lentas.


Lauksim pamokų pašte, vis gal ką duos parsinešimui mirksiukas.gif
Atsakyti