Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo priemonių bandymai

Sveikos 4u.gif
Čia bus galima dalintis įspūdžiais apie bandytą kosmetiką, rašyti atsiliepimus, dėti SAVO bandymų nuotraukas 4u.gif
user posted image

Laukiam pasirodymų ploja.gif
Atsakyti
Kokios visos nedrąsios, tai pradėsiu aš rolleyes.gif

Nivea Colour Passion Nr.84 Rouge Scarlet lūpdažis
user posted image
user posted image
user posted image
Kažkada ieškojau stipriai pigmentuoto raudono lūpdažio ir nusipirkau Nivea pabandymui. Spalva sodri, lūpdažis intensyviai drėkina ir ilgalaikiškas. Pagrindinės NIVEA Make-up lūpų dažų Colour Passion sudedamosios dalys:
- natūralus greipfrutų sėklų aliejus su antioksidantais, padedančiais odai atsinaujinti;
- puoselėjamasis vitaminas E, padedantis apsaugoti odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų.

Nivea Essential Care lūpų balzamas
user posted image
Pats geriausias kada nors turėtas, po visokių bandymų ir t.t. thumbup.gif

Essence Lipstick Creamy Nude Nr.50 lūpdažis
user posted image
user posted image
Pakuotė - Essence taupė ir šiam produktui. Ypatingai tas matyti pakuotėje - pigus, plonas plastikas. Essence teigia, kad jie lūpdažių pakuotei suteikia tokį patį atspalvį, kaip ir patys lūpų dažai, tačiau realybė kiek kitokia. Nors bent jau man nesvarbu, ar spalva bus tokia pati, kaip ir lūpdažis ir pan. Pigmentacija vidutiniška, maksimalūs du sluoksniai, vėliau lūpdažis ima "veltis" ant lūpų ir negražiai atrodo. Bet kad ir kaip bebūtų blogai, viską atperka produkto kaina, jeigu norisi išbandyti Nude spalvos lūpdažį. Produktas man sausina lūpas, todėl atidėtas į šalį ir nenaudojamas. Norėtųsi didesnio drėkinimo.

NYX Mega Shine Lipgloss Burgundy Nr.LG133 lūpdažis
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Tamsus aviečių raudonumas su švelniais rubinų ir mažais rožiniais blizgučiais. Maloni konsistencija ir kvapas. Vienas mano mėgstamiausių, tinkantis vakarui.
Atsakyti
ale tikrai kaip matyti,kad essence visiskai nekoks lupdazis...tuo nivea padazytos atrodo tokios sodrios,sudrekintos..
Atsakyti
QUOTE(angelinka @ 2012 04 03, 16:04)
ale tikrai kaip matyti,kad essence visiskai nekoks lupdazis...tuo nivea padazytos atrodo tokios sodrios,sudrekintos..

na taip, man jis baisiai nepatiko, nes labai sausina lūpas doh.gif bandžiau dar prieš tai vazelinu patepti, bet kai ant viršaus lūpdažį tepu, tai iškart susigumuliuoja schmoll.gif
Atsakyti
mano nauji tusu bandymai:

http://www.topgirl.i...-maybelline.jpg

bandymas:

http://hotimg23.fotk...IMG_1647475.jpg

Nelabai patiko man,lipina blakstienas..parasyta,kad turetu ilginti 4mm,na gal siek tiek pailgina,bet nieko daugiau,nei tankina,nei storina..Tikrai nebus kartojamas..Vienas pliusas-kaina..





user posted image

mano bandymas:

http://hotimg23.fotk...14/IMG_1671.jpg

Nuo kokiu 13 metu naudoju l'oreal tusus..Esu isbandziusi turbut visus blush2.gif Vis isbandau kazka naujo,bet visalaik sugristu prie savo senosios meiles biggrin.gif Sisis tusas gerai tepasi,storina ir tankina blakstienas,ju nesulipina..Pilnai atlieka savo funckija uz prieinama kaina..Kam patinka barbiskos blakstienos,sitas tusas pats tas bigsmile.gif

Sorry uz foto pirmi bandymai save fotkinti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 04 balandžio 2012 - 16:47
nedrasu bet ateinu ir aš i pagalbą padėti šiai temai įsibėgėti blush2.gif 4u.gif

šiandien išbandžiau Revlon ColorStay Normal/Dry Skin. atspalvis 240
user posted image

mano oda problematiška. daug paraudusių vietų po spuogelių. pudra maskuoja neblogai 4u.gif gražus atspalvis šiek tiek įdegusiai odai 4u.gif

prieš blush2.gif
user posted image

po
user posted image
Atsakyti
Super, mergaitės bigsmile.gif
Pildau ir aš:

Essence Tint It 02 Turn To Lucky
user posted image
user posted image
user posted image
Essence Tint It - spalvą keičiantis lūpų blizgesys. 02 Turn To Lucky keičiasi atspalvis nuo oranžinės iki rožinės. Pirkdama šį blizgesį tikėjausi kiek daugiau iš jo, maniau, kad jis keis spalvą pagal lūpų temperatūrą, ar kažkas tokio, bet susidariau įspūdį, kad jis keičia spalvą tik kai džiūsta, nuo lūpų spalva nepriklauso. Taip pat nepatinka man tokia blizgesių tūbelė, nepatogu man. Turbūt greičiau pasibaigs galiojimo laikas, nei aš jį sunaudosiu biggrin.gif bet gi visiems aišku - kas vienam netinka, kitam gali kuo puikiausiai tikt!

Essence Stay With Me 03 Candy Bar
user posted image
user posted image
user posted image
Labai pigmentuotas, ryškus, kreminės konsistencijos lūpų blizgesys. Nelipnus, labai gerai drėkina, malonus ant lūpų. Skonis ir kvapas - meškiukų guminukų biggrin.gif atsižvelgiant į kainą, tai labai puikus pirkinys, kurį kartosiu.

Max Factor Nr.340 ir Nr.2
user posted image
user posted image
user posted image
Lūpų dažai ir balzamas. Dažai labai sausina lūpas ir kvapas nemalonus. Balzamas visai nieko. Baisiai čia mano lūpos atrodo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gisana: 03 balandžio 2012 - 19:03
faina tema 4u.gif
Atsakyti
super thumbup.gif labai naudinga bus tema! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dedu dar 4u.gif biggrin.gif

Maybelline Lash Stylist tušas
user posted image
user posted image
Geriausias kada nors turėtas tušas. Specialios guminės šukytės gerai atskiria blakstienas ir pasiekia akių kampučius. Labai retai galima rasti jį prekyboje.

Warm 88 colors Eyeshadow Palette
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Essence Gel Eyeliner
user posted image
user posted image
user posted image

Essence XXXL Shine Lip Gloss 14 Bubble Babe
user posted image
user posted image
user posted image

Vėliau įkelsiu daugiau 4u.gif
Atsakyti
revlon pudra ir as isigijau,nes radau labai daug pagyru siame forume.Bet man kazkaip nelabai patinka..Nelygiai tepasi,per tirsta siek tiek..Beto kaina pas mus gana auksta,net 24e.Dar labai nepatogus buteliukas,neiseina man tinkamai dozuoti..nekartosiu,yra geresniu variantu uz mazesne kaina arba vos kelis eurus pridejus jau galima ir dior pudra nusipirkt:)

Essence Stay With Me ir as likau labai patenkinta...butinai kartosiu..turiu ir sia spalva mirksiukas.gif

Gisana lauksim ne tik nuotrauku,bet ir komentaru bigsmile.gif
Atsakyti
Puiki tema, bet isimkit kas nors tas milziniskas blakstienu nuotraukas blink.gif
Atsakyti