Įkraunama...
Įkraunama...

1974-1975 metų šaunios mamytės ....

sveikutes..
PUCA,tu negalvoji apie knygos rasyma...nu nerealu talenta tam turi......

as merginos dvi dienas buvau Vilniuje kursuose ,kur mokiausi daryti cukrinias geles ir jas risti y puokstes......jau kaip fainiai laika praleidau,daug ismokau....labai man pravers sita patirtis.....
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2012 04 16, 20:11)
sveikutes..
PUCA,tu negalvoji apie knygos rasyma...nu nerealu talenta tam turi......

as merginos dvi dienas buvau Vilniuje kursuose ,kur mokiausi daryti cukrinias geles ir jas risti y puokstes......jau kaip fainiai laika praleidau,daug ismokau....labai man pravers sita patirtis.....


sveikos,

drinks_cheers.gif Puca, tikrai talenta turi...

bet ir Tu, Kirbe, taip graziai viska darai ir dar vis mokaisi - tai is Taves jau reiketu mokytis... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 17 balandžio 2012 - 07:53
ačiu Čiči,bet žinok aš buvau kiek pati iš savęs pramokus ir vienaip dariau,o kai pamatai ir tau parodo profesionalas kaip teisingai ka daryti,tai visai kas kita......
va mano dvi puokštės darytos kursuose su mokytojos pagalba
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Puca, viskas ko tu imiesi yra puiku. Vis pasižiūriu FB tavo darytas nuotraukas- visos nuostabios. Вabar paskaičiau tavo aprašymą- vėl vienintelis įvertinimas-puiku thumbup.gif Tik, prisipažinsiu, keramikos nelabai mėgstu blush2.gif Matau, kad daiktai gražūs, bet savo namuose jų turėti nenorėčiau.
Kirbe, tavo darbų vienintelis vertinimas- per grąžūs, kad būtų galima valgyti. Tokią puokštę mielai "pasimerkčiau" virtuvėje: ir niekada nenuvystų, ir, kai atsibos, galima būtų suvalgyti lotuliukas.gif
Tai va, merginos, tarpe jūsų, tikrai talentingų, aš tik graži ir protinga mirksiukas.gif
Ech pavasarį ir aš jau pajaučiau....Duša pojot lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simonsita: 17 balandžio 2012 - 12:03
QUOTE(Simonsita @ 2012 04 17, 13:02)
Tai va, merginos, tarpe jūsų, tikrai talentingų, aš tik graži ir protinga  mirksiukas.gif


lotuliukas.gif na, zinok, as irgi tokia doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 17 balandžio 2012 - 15:12
Labukas,

ko visos tyli biggrin.gif Isigandot, kad mes su Simonsita grazios ir protingos lotuliukas.gif

Ziuriu man sunu vis reikia spaust prie mokslu... paspaudziu, paspaudziu ir pats isivaziuoja, po to vel apstoja... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Visą dieną kieme dirbom. Aš daržą tvarkiau, vyras takelius taisė. Dabar jau ir pas mus kiemukas pavasarinis lotuliukas.gif
Čiči, o taviškį visada reikdavo paspausti, ar dabar tik aptingo? Mano sūnus dabar penktokas, bet aš iki šiol netikrinau jo pamokų ir, kadangi vidurkis 9,5, tai reiškia susitvarko pats. Taip tikiuosi, kad kuo bus didesnis, tuo protingesnis bus ir mokytis noras tik didės.
Tiesa anądien burbuliavo kam ta mokykla reikalinga, aš jau skaityti ir rašyt moku, gal jau ir gana. Gerai, sakau imk kąstuvą ir treniruokis- užaugęs eisi griovių kasti smile.gif Šiandien jis nutarė man padėt daržą kasti, tai sakau jau meti mokyklą lotuliukas.gif Pasikapstė kelias minutes ir nutarė dar pasimokyti, sakė kąstuvas per sunkus lotuliukas.gif
Gero oro ir derlingos žemės Jums visoms. Su Žemės diena 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Simonsita, smagu Tau, kad savo kiema turi thumbup.gif

Taip, man visada reikia sunu siek tiek paspausti prie mokslu... vis pamirsta, kad yra n.d. uzduota doh.gif Siaip neblogai mokosi (vidurkis visada apie 8), bet ju klase silpna, tai jei jis gauna 7 vis tiek, dazniausiai, tai buna viena sis geresniu pazymys...
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Atsakyti
labutis visopms...talentingoms ir protingoms ir grazioms..... 4u.gif

pas mus nieko naujo...su maze kariaujam del apsirengimo...karsta jai ir karsta...o naktim jau koset pradeda..... doh.gif
darbu pilna...ir lauke ir tortai niekaip nesibaigia.......tik spek suktis......vasara viena menesy jau atostogoms pasilieku,pasakau ,kad nekepsiu,tai zmones nesupranta...juk sako namuose dirbat kokios dar atostogos..... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2012 04 24, 11:40)
labutis visopms...talentingoms ir protingoms ir grazioms..... 4u.gif

pas mus nieko naujo...su maze kariaujam del apsirengimo...karsta jai ir karsta...o naktim jau koset pradeda..... doh.gif
darbu pilna...ir lauke ir tortai niekaip nesibaigia.......tik spek suktis......vasara viena menesy jau atostogoms pasilieku,pasakau ,kad nekepsiu,tai zmones nesupranta...juk sako namuose dirbat kokios dar atostogos..... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Isivaizduoju, kad zmones nesupranta... kokios atostogos, juk jiems reikia torto butent dabar lotuliukas.gif

O del aprangos, as ir pati nesuprantu, kai rengtis doh.gif ryte vos 2 buvo, o dabar 15 silumos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 24 balandžio 2012 - 12:03
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(ČIČI @ 2012 04 23, 09:53)
Taip, man visada reikia sunu siek tiek paspausti prie mokslu... vis pamirsta, kad yra n.d. uzduota  doh.gif  Siaip neblogai mokosi (vidurkis visada apie 8), bet ju klase silpna, tai jei jis gauna 7 vis tiek, dazniausiai, tai buna viena sis geresniu pazymys...

Maniškis tai mokosi klasėje, kur vidurkis 9-10, tai jau pas juos 8 prastai lotuliukas.gif Taigi labai gerai, kad visi vaikai moksliukai, vat žaidžia kompiuterinius žaidimus tryse, tada visi nutaria, kad eina pamokų ruošti. Jei ko nesupranta- pasitaria visi per Skype.

QUOTE(kirbe @ 2012 04 24, 12:40)
pas mus nieko naujo...su maze kariaujam del apsirengimo...karsta jai ir karsta...o naktim jau koset pradeda..... doh.gif
darbu pilna...ir lauke ir tortai niekaip nesibaigia.......tik spek suktis......vasara viena menesy jau atostogoms pasilieku,pasakau ,kad nekepsiu,tai zmones nesupranta...juk sako namuose dirbat kokios dar atostogos.....

Mano mažoji irgi su snargliu iki apatinės lūpos vaikšto, nes vis karšta ir bėgant pas bobulę apsirengti nereikia lotuliukas.gif Mano daržiukas mažutis, tai darbo kieme nedaug, jau viską apsitvarkiau. Liko tik kambarines gėles persodinti ir kelias eilutes salotų ir ridikėliu pasėti.
Aš irgi dirbu namie, tai visiems atrodo, kad pas mane marios laisvo laiko, lygtai darbai pasidaro patys. Jau buvau nusprendus prašyti stalo ofise, nes nuėjus, kad ir po kelias dienas per savaitę, dirbčiau be perstojo ir daugiau padaryčiau, ir namuose būtu laikas tik man ir šeimai. Na bet po apsigalvojau, nes apmokėjimus reikia daryti kasdien, taigi darbo namuose neišvengsiu, o kur dar laikas ir pinigai nuvažiuoti ir parvažiuoti...
Atsakyti