Įkraunama...
Įkraunama...

1974-1975 metų šaunios mamytės ....

Labukas, pagaliau isvariau vaikus i lauka karsta.gif mazoji mano niekaip nesupranta, kad jau silta ir nereikia prisirengti doh.gif jai vis dar pedkelniu reikia ir t.t.

O as siandien visas geles namuose persisodinau didis.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(ČIČI @ 2012 04 28, 18:25)
*Labukas, pagaliau isvariau vaikus i lauka  karsta.gif  mazoji mano niekaip nesupranta, kad jau silta ir nereikia prisirengti  doh.gif jai vis dar pedkelniu reikia ir t.t.
*O as siandien visas geles namuose persisodinau 

* O maniškė vakar smėlio dėžėj su triusikais žaidė, po to reikėjo smėlį gramdyti nuo vaiko lotuliukas.gif
*Oi kokia tu šaunuolė, o aš sveikatos neturiu ką nors dirbti, visai užkimau, gerklę skauda doh.gif Visi žmonės, kaip žmonės, žiema serga, o aš vasara susirgau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonsita @ 2012 04 29, 22:07)
Visi žmonės, kaip žmonės, žiema serga, o aš vasara susirgau  verysad.gif


Gerkle gali skaudeti nuo perkaitimo.

O mes vakar isigijom katyte... siaip tai oficialiai ji Aistes, bet jauciu, kad labiau mano bus ax.gif

P.S. Labukas 4u.gif
Atsakyti
sveikatytės Simonsita...... 4u.gif
mano mažoji irgi rytais pakosti....bus matyt kuo cia baigsis.....

aš namie visai neturiu laiko,tik tortai ir darbai lauke....braškių dar nepabaigiau ravėt,ankstyvų bulvių vakar pasisodinom,šiltnamy pomidorus susodinau....
Atsakyti
Labukas,

kur visos dingote? gal i laukus dirbti isejote? biggrin.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Dirbam, dirbam.... biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(ČIČI @ 2012 04 30, 10:32)
O mes vakar isigijom katyte... siaip tai oficialiai ji Aistes, bet jauciu, kad labiau mano bus 

Kaip smagu...Aš irgi katės norėčiau, bet mano mažoji labiau myli bulterjerus lotuliukas.gif O ir šiaip kambaryje nenorim nieko laikyti, užtenka šuns kieme.

QUOTE(kirbe @ 2012 04 30, 10:32)
sveikatytės Simonsita.....

Ačiū! Po truputi atsigaunu, jau atgavau balsą, liko tik kutulys gerklėje, tai kosėju iki ašarų lotuliukas.gif Na bet šviežių bulvių tikiuosi sulaukti mirksiukas.gif

Reikia langus valyti, bet dar neturiu jėgų, tik pradedu ką dirbti- prakaitas muša, gerklę kutena.... Taip ir tinginiauju, bet jau per langus žiūrėt baisu doh.gif
Šiandien vieną sunkų darbą visdėlto atlikau. Nupirkau sūnui batus. Kol įkalbėjau jį važiuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonsita @ 2012 05 03, 23:07)
Reikia langus valyti, bet dar neturiu jėgų, tik pradedu ką dirbti- prakaitas muša, gerklę kutena.... Taip ir tinginiauju, bet jau per langus žiūrėt baisu  doh.gif


jei baisu - neziurek biggrin.gif

As irgi dar neissivliau... doh.gif

O mano mazoji visus batelius ir basutes isaugo doh.gif baisu, nupirksiu dabar, rugsejy jau vel bus mazi...
Papildyta:

Pirma diena
user posted image

Po keliu dienu
user posted image

Padeda ruosti pamokas
user posted image
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(ČIČI @ 2012 05 04, 10:20)
jei baisu - neziurek  biggrin.gif

Teisingai ! Tam pas mane ura puikuis išradimas-roletai lotuliukas.gif Užtrauki dieną-nuo saulės, vakare, kad nuo gatvės nesimatytų, o iš tikrujų, kad langų nevalytų nematyčiau lotuliukas.gif
O jau katuliukas koks fainas wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
labas rytukas
CICI,koooooks mielas kaciukas...... wub.gif
Simonsita,puikus isradimas.... lotuliukas.gif
man langus dukra isvale,tai jau dabar galiu ziureti.... lotuliukas.gif

grazios dienukes..... 4u.gif
Atsakyti
Labukas,

pas mus katyte biggrin.gif o kokia isdykus lotuliukas.gif tiek prisijuokiam is jos... Vakar atrado, kad dar juru kiaulyte yra namuose, tai taip trinasi aplink narva, abu vienas kita uostineja... narvo sonai uzdangstyti permatoma kieta plasmase, tai nelabai prieina vienas prie kito... biggrin.gif
Atsakyti