Įkraunama...
Įkraunama...

1974-1975 metų šaunios mamytės ....

Labuks,

Visai pamiršau aš Jus blush2.gif permečiau akim, tai kaip ir nieko naujo, įspūdingo pas Jus kaip ir pas mane biggrin.gif Pradėjau jau eiti į darbą, rytais vaikus "išmėtom" po m-klas, gimnazijas, darželius ir darban, vakare atvirkščiai ir taip diena iš dienos doh.gif Rutinaaaaa.... cool.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

QUOTE(gudrene @ 2013 10 07, 16:40)
Labuks,

Visai pamiršau aš Jus  blush2.gif  permečiau akim, tai kaip ir nieko naujo, įspūdingo pas Jus kaip ir pas mane  biggrin.gif  Pradėjau jau eiti į darbą, rytais vaikus "išmėtom" po m-klas, gimnazijas, darželius ir darban, vakare atvirkščiai ir taip diena iš dienos  doh.gif  Rutinaaaaa.... 

Va čia tu visiškai teisi mirksiukas.gif Rutinaaaaa...... Nematau dienų: pirmadienis - penktadienis, truputi kitokie savaitgaliai ir vėl tas pats. Ramu tik, kad visi sveiki, nes kai pernai rutina nutrūko dėl mamos ligos, tai šiemet, pagalvoju, kad gerai, kad niekas nesikeičia lotuliukas.gif


Man sūnus paveksliuką pakeitė, padarė ir liepė prisijungt, kad galėtų pakeisti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Simonsita @ 2013 10 07, 16:09)
Man sūnus paveksliuką pakeitė, padarė ir liepė prisijungt, kad galėtų pakeisti  lotuliukas.gif


Saunuolis biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(Nikuna @ 2013 10 07, 17:48)
Saunuolis  biggrin.gif

Aga, aš jam:" eik pamokų ruošti", o jis man: "aš gi tau avatarą darau" lotuliukas.gif
Viskas kas prie kompiuterio jam įdomu, na o pamokas ruošia greitai. Gerai, kad mokslai sekasi, tai pažymiai geri.
Atsakyti
Laba,

juk mes irgi mieliau uzsiimdavom kita veikla, o ne pamokomis biggrin.gif

maniskis irgi mazai sedi prie pamoku, jei neturetu "galvos", tai turbut visai ne kas butu....
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Nors jau gilus ruduo, bet mūsų čia nedaug verysad.gif Tikrai, kaip sako Gudrenė, įsisukom į rutiną ir nėra ką psakoti, kuo pasigirti ir, ačiū Dievui, dėl ko pasiguosti. Gyvenam... tvorom kūrenam ir nesušalam lotuliukas.gif jau kitą savaitę jungsim dujinį katilą, atsibodo su malkytėm žaisti, o ir šilumos mažokai, kai tik malkom perkuriam. Vis dar taupėm....
O kaip jūs laikotės?
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri žinot kas galėtų padėti persikraustyti, na turėtų furgoniuką ar pan.? g.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Gaila. bet nepažistu nieko,kas turėtų perkraustymui tinkamą automobilį verysad.gif
Atsakyti
Labukas,

kaip sekasi 4u.gif Sedziu uzsikasusi darbais..... Mazoji amzinai "triuksmauja" - oi, emocionali "motera" bus doh.gif smile.gif Dickis stengiasi mokintis, tikiuosi iki semestro pabaigos neisgaruos noras.... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Šlykšti savaitė doh.gif Kai jau pasidžiaugiau, kad ir pas mane rutina, kad viskas gerai, tai teip dėjo... trečiadienį apvogė, penktadienį sūnus pirštą tarp durų prisispaudė ( ačiū Dievui, nelūžo), sekmadienį į amžinos medžioklės plotus iškeliavo mūsų Tora...
Žodžiu...

Jei namuose rutina-nebumbam mirksiukas.gif
Atsakyti
Vaje, Simonsita, console.gif

As si sestadieni buvau dviejuose koncertuose, t.y. ryte buvo Aistes parodomoji pamoka muzikos mokykloje, o vakare dickis grojo (trio) su muzikos mokyklos choru....

Tai va...

P.S. Laba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2013 12 02, 11:23)
Vaje, Simonsitaconsole.gif

As si sestadieni buvau dviejuose koncertuose, t.y. ryte buvo Aistes parodomoji pamoka muzikos mokykloje, o vakare dickis grojo (trio) su muzikos mokyklos choru....

Tai va...

P.S. Laba 

Taviškiai šaunuoliai muzikuoja, o maniškis šiais metais griežtai atsisakė dainuoti, net į mokyklos chorą neina...Dar bandėm įkalbėt, bet jis ne ir viskas verysad.gif
Atsakyti