Įkraunama...
Įkraunama...

1974-1975 metų šaunios mamytės ....

QUOTE(Simonsita @ 2013 12 03, 01:31)
Taviškiai šaunuoliai  muzikuoja, o maniškis šiais metais griežtai atsisakė dainuoti, net į mokyklos chorą neina...Dar bandėm įkalbėt, bet jis ne ir viskas  verysad.gif


Na, jam dabar toks amzius...

Mano dickis jau laukia, kada pabaigs muzikalke (iki siol nebuvo jokiu problemu, na ir dabar nera... tik laukia) biggrin.gif

Mazoji pirmoje klaseje buvo grieztai atsisakiusi lankyti chora ir visus kitus burelius.... o dabar tik lekia, tik lekia visur (kad tik pamoku nereiketu ruosti.... biggrin.gif )

Atsakyti
Laba 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Visai užmiršau supermamas. Viską randu ir beveik visas matau FB tai čia ir nelieka laiko užsukti.
Viskas teka ta pačia vaga: darbai, vaikai, namai. Čia pirmadienis, čia jau penktadienis doh.gif Vat tiek ir naujienų lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas,

o taip, laikas greitai bega...

mano dickis vis rodo, koks jis nelaimingas, nes reikia eiti i mokykla doh.gif
Atsakyti
Visoms tik rūpesčiai, rūpesčiai....aš bėdų su mažiuke turiu, paauglystė kankina, pakeitėm mokyklą, nepritapo, dabar vėl pakietėm ir vėl doh.gif ...Pasigirsiu tik vienu.....mes jau oficialiai Kauno gyventojai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2014 02 06, 16:53)
Visoms tik rūpesčiai, rūpesčiai....aš bėdų su mažiuke turiu, paauglystė kankina, pakeitėm mokyklą, nepritapo, dabar vėl pakietėm ir vėl doh.gif ...Pasigirsiu tik vienu.....mes jau oficialiai Kauno gyventojai ax.gif


kiek mazajai metu? kokios nepritapimo priezastys?

maniskis, kai mokinosi 7 kl buvo kile problemu. Jis toks gerietis, tai kiti klasiokai pradejo kabinetis.... buvau labai susinervinusi, klausiau gal keisti mokykla. Vaikas nesutiko. 8 kl, kazkaip aprimo, o galu gale ta priekabiautoja perkele i kita klase.... tai viskas visai aprimo...

dabar mokinasi gimnazijoje, visi labai draugiski, vaikinas patenkintas... biggrin.gif
Atsakyti
13 metų, 7 klasė ax.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

Meilės, šilumos ir širdies ramybės smile.gif Su šv. Valentinu!

Maniškiui šiemet jau 14, jis irgi 7 kl., bet nuo pernai ištisai su klasiokais erzinimaisi. Jei ne vieną, tai kitą engia doh.gif Pernai dėl mergaitės, šiemet dėl berniuko mamos skundėsi auklėtojai, maniškis užvakar parėjo ir apsiverkė, kad jį erzino doh.gif , na bet šiandien jau susitaikė, pasivaikščioti su klasiokais buvo išėjęs. Žodžiu kai įsivažiuoja tai dar nieko, bet po atostogų, ar pirmadienį kai reikia į mokyklą iš vakaro zyzti pradeda, kad nenori į mokyklą. Atrodo kalbu su juo, kad negerai taip elgtis, kad pats blogai jaučiasi kai jį erzina, bet jau žiūrėk iš kalbos išeina, kad va tą ar kitą klasioką erzinom doh.gif .
Na ir jei dar nebuvote kauniečiais, o tik dabar jais tapot, tai SVEIKI ATVYKĘ Į KAUNĄ 4u.gif
Dar galiu pasigirti mano karatistas vasario 1 d. varžybose II vietos medalį gavo, tai jau patenkintas buvo smile.gif
Atsakyti
Labukas,

blogiausia tai, jog vaikai nesusimasto, kai prie kitu kabinejasi... o kai jau liecia juos pacius - blogai....

Maniskis, pats patyres ka tai reiskia, prie seses oi kaip kabinejasi doh.gif doh.gif doh.gif as jam aiskinu, kad tai ir yra patycios, o jis ziuri i mane blink.gif Aprimsta tam kartui.... Gerai, kad mazoji netyli, cypia reikia ar nereikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2014 02 17, 15:57)

Maniskis, pats patyres ka tai reiskia, prie seses oi kaip kabinejasi  doh.gif  doh.gif  doh.gif as jam aiskinu, kad tai ir yra patycios, o jis ziuri i mane  blink.gif  Aprimsta tam kartui.... Gerai, kad mazoji netyli, cypia reikia ar nereikia  biggrin.gif


Apie kabinėjimasį prie sesės aš jau net nekalbu doh.gif Per dieną 10 kartų reikia priminti, kad nustotų prasivardžiuoti. Aišku mažoji cypia, rėkia... namuose triukšmas o kai jau neišlaikius aprėkiu dičkį tai įsižeidžia, aš, mol, nieko nedarau, ji šiaip sau rėkia, o tu mane vargšiuką bari doh.gif
Cypia, rėkia, apsistumdo ir vistiek viens be kito negali maniškiai. Mažoji jau laukia kada tik brolis iš mokyklos pareis, pakabina švarką jam, sulanksto kelnes, o tas kaip caras dar paprašo ir kuprinę į jo kambarį atvilkti lotuliukas.gif sakau mažei tu jam netarnauk, o jinai, bet man su telefonu savo jis duoda pažaisti... Na, manau, darykit kaip jūs norit biggrin.gif
Atsakyti
Tai mano mazoji irgi nori draugauti ir net apsikabinti biggrin.gif O tas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2014 02 18, 10:45)
Tai mano mazoji irgi nori draugauti ir net apsikabinti  biggrin.gif  O tas  schmoll.gif

Maniškis apkabinimų sesei negaili, dažnai ir ant kupros panešioja, vakare priima pas save lovoj pagulėt, kas sesė nesušaltu kol jo telefonu žaidžia.
Atsakyti