Įkraunama...
Įkraunama...

1974-1975 metų šaunios mamytės ....

QUOTE(Simonsita @ 2014 02 19, 01:56)
Maniškis apkabinimų sesei negaili, dažnai ir ant kupros panešioja, vakare priima pas save lovoj pagulėt, kas sesė nesušaltu kol jo telefonu žaidžia.


thumbup.gif viskas pas Jus gerai

As dziaugiuosi tuom, kad pirmadieniais "parsiveda" sese is muzikos mokyklos (nes, juk baisus dalykas - eiti kartu).... Kai ejo i viena mokykla, buvo uzdraudes per pertraukas prie jo prieiti (be ypatingo reikalo).... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikuna: 19 vasario 2014 - 08:39
Sveikutės 4u.gif

Bjaurybe, kaip tau einasi ir tavo merginai? Gal truputi pagerėjo situacija mokykkloje?

Oi kaip šiemet mane džiugina oras thumbup.gif šalta ilgai nebuvo, sniegą kieme kasėm VIENĄ kartą per visą žiemą ir dabar nėra balų ir pažliugusio sniego. Tik vaikų truputi gailą, nes su rogėm vos vieną kartą buvom išvažiavę.
Atsakyti
Sveikos, dabar reabilitacija gryšiu pirmadienį, taip darban nenoriu schmoll.gif. Paną mano pašalino iš mokyklos, jau dabar nebežinau ar kas priims doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2014 02 27, 18:59)
Sveikos, dabar reabilitacija gryšiu pirmadienį, taip darban nenoriu schmoll.gif. Paną mano pašalino iš mokyklos, jau dabar nebežinau ar kas priims doh.gif


Oho, kaip ziauriai....
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
QUOTE(bjaurybe @ 2014 02 27, 20:59)
Sveikos, dabar reabilitacija gryšiu pirmadienį, taip darban nenoriu schmoll.gif. Paną mano pašalino iš mokyklos, jau dabar nebežinau ar kas priims

Bjaurybe kokios ligos buvo užpuolę, kad reikėjo reabilitacijos? Tikoiusi nieko labai labai rimto 4u.gif
Už kokias nuodėmes taviškę išmetė? Nesuprantu ką tokio reikia panelei padaryti, kad išmestų iš mokyklos blink.gif
Mano ponaitis vėl tokį klasės tylenį erzino, kalbu, prašau, pažada jau prie jo nelįsti ir vėl... doh.gif Auklėtoja irgi sako geras vaikas, gerai mokosi, jokių problemų nekelia, bet vis noras ramiausia klasės vaiką pašiepti ir paerzinti kyla.Taip pikta, kad kai patį erziną tai labai jau nelaimingas būna, bet nepasimoko, nesupranta, kad ir kitas tą patį jaučia...
Atsakyti
QUOTE(Simonsita @ 2014 03 05, 15:46)
Sveikutės  4u.gif

Bjaurybe kokios ligos buvo užpuolę, kad reikėjo reabilitacijos? Tikoiusi nieko labai labai rimto  4u.gif
Už kokias nuodėmes taviškę išmetė? Nesuprantu ką tokio reikia panelei padaryti, kad išmestų iš mokyklos  blink.gif
Mano ponaitis vėl tokį klasės tylenį erzino, kalbu, prašau, pažada jau prie jo nelįsti ir vėl... doh.gif Auklėtoja irgi sako geras vaikas, gerai mokosi, jokių problemų nekelia, bet vis noras ramiausia klasės vaiką pašiepti ir paerzinti kyla.Taip pikta, kad kai patį erziną tai labai jau nelaimingas būna, bet nepasimoko, nesupranta, kad ir kitas tą patį jaučia...


Taip jau su tais vaikais yra... Maniskis irgi nesupranta, kad negalima saipytis is seses... niekaip neikalu i galva doh.gif (juk vyresnis 5 m.)

P.S. Labas 4u.gif
Atsakyti
Labukas,

tai ką, sulaukėte jubiliejinės pilnametystės (kai kurios ne) ir jau bijote kompo.... kodėl niekas nieko nerašo... patirtimi nesidalina mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labutis,
oi retai užsuku , bet va įstojus į 5-tą dešimtį ( suėjus 40 metų) pradėjau sirgti.

Atsakyti
Labutis,

na, ir kuo pasireiškia tas 40-metis g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
kur visos??? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš čia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikuna @ 2015 12 15, 16:38)
Aš čia  biggrin.gif

tai nors viena, vis geriau nei nieko biggrin.gif Tema numirus, mergaitės išsilakstė visos, Aš tik šitoj ir dar vienoje pasirodydavau, o dabar abejos jau nurimusios temos g.gif
Atsakyti