Įkraunama...
Įkraunama...

Efektingas lieknėjimas

Apklausa: kaip efektingiau sveikiau ir geriau mesti svori? (294 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveikos visos, kurios norite pasidalinti savo nuomone bei patirtimi 4u.gif
As laikausi tokios dietos: stengiuosi valgyti pietus kuo veliau ir nedaug, o vakariene - lengvo kaloriju turinio. Taciau praejus po pusryciu porai valandu, imu jausti stipru alki, ypac jei pusryciai buvo turtingi angliavandeniu. Kad istempciau iki pietu, pasitaisau koncentruotos kavos, tipo italiskos espresso su puse saukstelio medaus ir lasu pieno. Tai man bent trims valandoms apramina alkio jausma. O Kaip jums?
Atsakyti
o man tai kazkodel geriau stipri juoda kava ir be cukraus ( kazkodel nuo cukraus man rugstys sukylka). Tai va juoda kava as plerpiu visa diena ir sotu( vietoj uzkandziavimu) ir nekaloringa. ( zinau jog sakysit, kad tai nesveika ir blogai, bet kaip kitaip) 4u.gif
Atsakyti
Rinkausi sveika mityba+sportas. Kadangi esu prie tinginiu blush2.gif , bet stabiliai stengiuosi pasportuoti, kad buciau sveika ax.gif
Baikit merginos durnavot su tom visokiom mandrom dietom, nes kilai nuo ju gryzta su kaupu ir dar sveikata susigadinat. Protingi mokosi is svetimu klaidu, kvailiai-is savu. Tik sveiki maitinimosi yprociai padeda numesti svory visam laikui. Kiekviena dieta anksciau ar veliau taip atsibosta, kad gryztama prie senu maitinimosi yprociu, o kartu pargryzta ir kg su chebra. Tik pamazu pakeitus valgymo yprocius visam gyvenimui galima numesti kg ir juos islaikyti. Zinau ka sakau mirksiukas.gif Po gimdymo turejau +20kg is kuriu savaime nukrito tik 8kg. Po to 7kg numeciau per 1m. Po to po 3m. pasikeitus gyvenimo aplinkybem ir susirgus depresija praugau 10kg, bet susitvarkius su problemom per 8m. sekmingai juo numeciau.

QUOTE(mazhulinka @ 2007 03 09, 11:52)
laikausi kopenhagos dietos ir manau, kad be pusryciu numirsiu, seniau taip nebuvo... verysad.gif o ji tokia griezta, nenoriu nusizengti, nes lasinukai nepatinka, bet.... noriu ryte bent obuoliuko  cry.gif

nieko ner blogiau kaip nevalgyti pusryciu mirksiukas.gif , nes taip tu susiletini savo medziagu apykaita minimum dvigubai.

QUOTE(Daivuciuke @ 2007 03 28, 23:22)
noreciau per savaite numesti 5kg,bet niekaip nepavyksta to padaryti..kas galite patarkite man ka reiketu daryti is bandziau daug budu,net nebezinau ka ir bedaryti ax.gif

g.gif nu manau, kad tau buvo atsakyta su kaupu doh.gif
Atsakyti
vaje, jau savaitele sportavau, gerai maitinausi, stengiausi numesti. Buvau ipusejusi ties savo tixlu. Ir kaip ish dangaus ishkrito GIMTADIENIS. Zinoma, shventes- prieshes sugadino visa reikaliuka. blush2.gif
ir dbr jau trecia diena valgau netinkamai...ir sportuoti ner nuotaikos...orai suprastejo ... 4u.gif blush2.gif doh.gif ka daryt?
kaip atgauti ta ryzta?
nes kai suklumpi, tai ir stengtis maziau norisi... verysad.gif
Atsakyti
Sutinku su Turos teiginiais drinks_cheers.gif
O štai ką skaičiau straipsnyje apie jūroskopūstus: "Tunkate, o apetitas nemažėja? Tuomet reiktų nusipirkti jūros kopūstų, užpilti juos vandeniu ir, palaikius parą, nukošti. Kai užsinorėsite valgyti, atsigerkite kelis gurkšnius antpilo - apetitas dings kaip dūmas ne todėl, kad neskanus gėrimas, o dėl to, kad organizmas greitai gaus jam reikalingų maisto medžiagų". Dar kalendoriaus lapelyje apie antsvorį skaičiau, kad jūros kopūstai trukdo pasisavintam maistui virsti riebalais kūne.
Daugybę straipsnių ir visokių rekomendacijų perskaičiau antsvorio tema, nes turiu problemų su vaikų ir vyro antsvoriu. Daug patarimų išbandžiau (ne viskas vaikams patinka ir ne viską jiems galiu pritaikyt), bet didelių rezultatų kol kas nesulaukėm unsure.gif Tiesa, dukra numetė keletą kg gerdama tą reklamuojamą "MINCEUR 1.2.3.4.", bet nustojo gert ir vėl svoris grįžo...
Atsakyti
Žurnale radau, kaip apskaičiuoti moterų norminę kūno masę (NKM) - kokia moters kūno masės norma, atsižvelgiant į ūgį ir amžių.
NKM = 50 + 0,32 (ūgis - 150) + (A - 21) : 5
Ta formulė tinka tik moterims.
Jei kam įdomu, pasiskaičiuokit, man buvo įdomu sužinot, kiek turėčiau sverti.
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 06 03, 10:20)
Žurnale radau, kaip apskaičiuoti moterų norminę kūno masę (NKM) - kokia moters kūno masės norma, atsižvelgiant į ūgį ir amžių.
NKM = 50 + 0,32 (ūgis - 150) + (A - 21) : 5
Ta formulė tinka tik moterims.
Jei kam įdomu, pasiskaičiuokit, man buvo įdomu sužinot, kiek turėčiau sverti.


Įtariu man su matematika prastai g.gif Aš pagal tą formulę 29 m. 172 cm ūgio turėčiau svert 90 kg g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Nusprendziau, kad butu neblogai pasilaikyt dietos, ne spo gimdymo turiu uzsiauginus 10 kg, kurie man visai nereikalingi schmoll.gif Tik va, beda, nezinau ka geriausiai ir sveikiausia valgyti ryte. Juk pusryciai ,manau, reikalingi ....Tai prasau visu, kurios laikydavosi dietu, patart, ka geriausiai valgyti ryte. Lyg siol valgydavau sumustinuka su arbatyte ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryna @ 2007 06 03, 19:45)
Įtariu man su matematika prastai  g.gif Aš pagal tą formulę 29 m. 172 cm ūgio turėčiau svert 90 kg  g.gif

O pagal mano išėjo, kad Tu turi sverti 58,64 kg
Gal pirma sudėjai, o ne dauginai ir dalinai?
Atsakyti
Kad labai jau mažas tas svoris turi būti...
Atsakyti
QUOTE(odriva @ 2007 06 04, 09:59)
Kad labai jau mažas tas svoris turi būti...

Gal ką ne taip suskaičiavai? Man pagal tą normą reiktų priaugt keletą kg. Ir išvis čia žaidimas tie NLM, KMI ir panašūs skaičiavimai, nes žmonės labai skirtingi. Vien jau kaulų sandaros skirtumai neleidžia visiems vienodus standartus nustatyt, bent jau man taip atrodo...
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 06 04, 10:30)
O pagal mano išėjo, kad Tu turi sverti 58,64 kg
Gal pirma sudėjai, o ne dauginai ir dalinai?


Geriausias laikais maždaug tiek ir svėriau, dabar svajonė būtų kokie 65 kg ax.gif
Atsakyti